22. kolo: Novi Pazar-Vojvodina 1:1

Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 22. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, sreda 13h

Post by Nikola »

Bod u Pazaru je veliki i moram odati priznanje Lali na posvecenosti, sto je probudio borbenost i timski duh kod igraca bez obzira sto bi ponovo bio protiv njegovog dovodjenja.

Sto se tice ostalih stvari vreme je da svi koji smo Firmasi se ponovo ujedinimo i predjemo preko sujete, podeljenosti i slicnih gluposti i ocistimo sva go### iz naseg grada! Ko je bio deo tribune u bilo kom period, ako je Firmas ne moze sad iz prikrajak kenj## sta sam ja rekao, vec mora zauskati rukave i boriti se za ono sto je godinama stvarano i za sta smo svi ziveli! Budite se!!
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 22. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, sreda 13h

Post by borrissey »

Marcello wrote:Ja ću biti potpuno iskren.

Mene samo fudbal zanima. U ostalim sportovima ne pratim čak ni reprezentaciju. Ja sam jedan od onih koji ne idu na dvoranske sportove, već deceniju i po. I nije me sramota, niti mislim da treba da se pravdam. Volim FKV, a ostale, kao "volim", ali nedovoljno, jer me ne zanimaju ti sportovi. Eto, jbg.
Cenim iskrenost u ovom postu, iako me ova istina užasno skenjava. Utakmica je trajala nešto preko jednog sata. Kladim se u sve što imam da ti se dešavalo da izgubiš sat vremena života na milion puta gluplje načine od utakmice lige šampiona tvog voljenog kluba.

Izvinjavam se, neću više smarati, ionako se retko oglašavam u poslednje vreme...
User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, sreda 13h

Post by Turija »

borrissey wrote:
Marcello wrote:Ja ću biti potpuno iskren.

Mene samo fudbal zanima. U ostalim sportovima ne pratim čak ni reprezentaciju. Ja sam jedan od onih koji ne idu na dvoranske sportove, već deceniju i po. I nije me sramota, niti mislim da treba da se pravdam. Volim FKV, a ostale, kao "volim", ali nedovoljno, jer me ne zanimaju ti sportovi. Eto, jbg.
Cenim iskrenost u ovom postu, iako me ova istina užasno skenjava. Utakmica je trajala nešto preko jednog sata. Kladim se u sve što imam da ti se dešavalo da izgubiš sat vremena života na milion puta gluplje načine od utakmice lige šampiona tvog voljenog kluba.

Izvinjavam se, neću više smarati, ionako se retko oglašavam u poslednje vreme...
Ja shvatam da je fudbal mnogima najzanimljiviji i najznačajniji sport, međutim, potrebno je učiniti samo jedan mali napor i doći u Halu, pa otkriti i čar malih sportova, pošto svakom sportisti, nijedan sport nije stran.
Da bi nekog /nešto/ zavoleo, moraš ga prvo upoznati.S tim pre, kada je on iz familije omiljenog Kluba.Postali smo inertni(ji) iz mnogo razloga, sportski i nesportski i to se manifestuje na svim poljima.Nedostaje energije i za male napore.
Valjda će nas podići neki bolji rezultat.Međutim, kako je i rezultat u funkciji interesovanja i ulaganja, vrtimo se u začaranom krugu.Ali ako ne pokušavamo, ne možemo ni izaći iz njega.
No, hajde da izađemo, bar na sat-dva, u toj dvorani, dok nas Svet gleda.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: Novi Pazar-Vojvodina, sreda 13h

Post by Turija »

Izvinjavam se za gornju digresiju (povukla me odbojkaška tema), ali da se vratimo na pravi kolosek.
Realno, ja sam zadovoljan remijem u Pazaru.Teško je osvojiti i bod na njihovom terenu.
Gledajući najzanimljivije detalje sa utakmice, mogli smo stići i do sva 3 boda, ali isto tako izgubiti i ovaj 1.
Naš primljeni gol je veoma lep, ali naša pasivna odbrana je omogućila da se strelac proslavi.Perić tu nije mogao skoro ništa - hladno vreme, precizan šut i mreža se zatresla.
Mi smo mogli iz onih šansi dati još jedan, ali i oni iz one katastrofalne greške naše odbrane, takođe.
Nekako mi je najzapaženiji naš igrač bio Ožegović.Ivanić se lepo snašao, ali odbrana je bila ona ,,stara" - porozna.Istina, puno je nedostajao Rosić, koji se sve bolje snalazi na mestu stopera u Voši.
Čak i da svi igrači ostanu na okupu, nama su potrebna ozbiljna pojačanja u zadnjoj liniji i vezi u širem smislu te reči, pošto se danas pod veznim redom smatraju i krila.Tu najviše škripi.
Treba nam brzih i prodornih duel igrača.Moramo podići i prosečnu visinu ekipe.Takođe i misliti o alternativi za golmana Perića.Jer, ako se on povredi, mi smo na ozbiljnim mukama.Ne znam kakav je Rockov danas?Obećavao je mnogo, a kako se razvio najbolje znaju treneri.Verujem da ima dobar razvojni trend, ali ne znam da li je sazreo za sigurnu alternativu Periću.Sa golmanom dvostruke šampionske generacije Omladinaca smo se žestoko opekli.Kordić je veliko razočarenje, verujem ne samo za navijače.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked