21. kolo: Vojvodina-Jagodina 3:1

Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post od Turija »

Da se nadovežem na post Vase, a u vezi Kovačevića.
Napisao sam u svom utisku sa utakmice da i njemu i Puškariću treba par mečeva za uigavanje za pouzdaniji zaključak.Ono što je dobro kod Kovačevića je to što ekipa dobija na visini i čvrstini, a čini mi se da nema loš pas, odnosno, da ima bolji nego Sekulić.
Jako nam nedostaje ta visina, a pošto nemamo brze igrače, onda barem da budu snažni i realtivno visoki.Puškarić i Kovačević jesu takvi, kao i Meri i Pavkov, pa da mnoge stvari rešimo na ,,snagu".Neka se konkurencija za prvu postavu zaoštri što više.To donosi rezultat.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post od churguzijanac »

pedjans napisao:Ivanic daleko najslabiji - ocigledan je pad motivacije, s tim sto je tesko bilo kome zameriti sto mu je dosta ove nesrecne lige i drzave ako moze da ode negde drugde
Ivanicu fali cvrstine i nikako mi nije jasno da istu ne moze da dobije kod nas,nego ce je dobiti kad ode u inostranstvo.Drugo ta opravdanja za ligu bez briga ne stoje kod pravih profesionalaca.
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post od Salvador »

Posle duzeg vremena imamo golmana koji uliva sigurnost.
Odbrana odlicna, Rosic i Pankov uigrani i stabilni, a Nastic i Lakicevic odlicni po strani.
Koliko sam ja video sa tribina, Kovacevic sasvim solidan, dok je Puskaric dosta gresio.
Babic slab, posebno me je nervirao sa odugovlacenjem, Vukcevic solidan, ali moze to i bolje.
Ivanic po meni sasvim dobar, pre svega dobre asistencije.
Za Ozegovica je sve receno, dobro je sto se vratio golovima, ali je jos uvek to usijana glava.
Mislim da su zamene morale biti uradjene ranije, Stamenic bio dobar za to malo vremena, dok Zlicic nije stigao da se pokaze.
Inace po meni ova dvojica su odlicni igraci i jedva cekam da ih vidim ustaljene u prvom timu.

Sve u svemu, dobro i borbeno izdanje Vose, a i Jagodine, koja je muski odigrala celu tekmu.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post od Turija »

churguzijanac napisao: Ivanicu fali cvrstine i nikako mi nije jasno da istu ne moze da dobije kod nas,nego ce je dobiti kad ode u inostranstvo.Drugo ta opravdanja za ligu bez briga ne stoje kod pravih profesionalaca.
Upravo tako.
Ne mogu da shvatim da neko ne igra blizu svojih mogućnosti u našoj ligi, a misli da ide u inostranstvo.
Stisni brate (skoro) maksimalno i otićeš ekspresno, pod odličnim uslovima.U suprotnom tavoriš ovde, vreme prolazi, a interesovanje i novci za transfer bedni, tj ekvivalentni prikazanom.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
tulip
Postovi: 633
Pridružio se: Pet Jan 23, 2009 10:31 am
Lokacija: tik uz VOŠU

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post od tulip »

Po meni je Ćomi ovu utakmicu odigrao najbolje od kada je produžio vernost Voši. Asistencija kod drugog gola je bila vrhunska i milimetarski tačna, tako da je bukvalno spojio Ožegovića sa njihovim golmanom. Juče je Ćomi više nego ikada ulazio u duele sa protivnicima. Jeste da su ti dueli bili manje-više uspešni, ali je važna srčanost i volja koju je Ćomi pokazao, ne libeći se da uklizava ili da povlačenjem pokuša da spreči protivničke kontre. Inače, na jučerašnjoj utakmici, igrači Jagodine su posebno motrili upravo na Ćomija i par puta su ga baš momamčki faulirali.
DAJ GOL!!!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9555
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post od Voja »

tulip napisao:Juče je Ćomi više nego ikada ulazio u duele sa protivnicima.
Licno od Ivanica samo to ne trazim.Nije on duel igrac.Duele ocekujem od Pankova,Rosica,Nastica,Sekulica,Novice,Puske,Ozega... Ivanic bi trebalo da je srce ovog tima,njegov mozak,zacin,aroma.... i jedino sto od njega ocekujem su fudbalsko znanje,tacni pasovi,lopte sa ocima.... ali nazalost,mesecima vec nista od toga ne vidim.Svaka cast za pas kod gola,ali iskreno to je stoperov gol... prosao je taj jedan pas,a 20 nije bilo ni blizu Ozega.... sreca samo sto je nas,jer ne daj Boze da je obrnuta situacija,da Ozegovic toliko gresi,vec bi ga oterali iz kluba :) Mada i Ozegovic je juce prodao brdo cistih lopti,promasio brdo osnovnih dodavanja,al izvukose ga golovi... i kao sto sam pisao,ni njegovom igrom nisam zadovoljan,samo golovima
Slika
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post od laki »

Vi koji niste bili na utakmici, nemojte pricati da su Puska i Kovacevic bili losi, jer je Kovacevic bio bas dosta dobar u prvom a Puska je jako iskusno reagovao u nekoliko situacija u drugom poluvremenu.
Lakija volim i ja, jako je dobar bek, ali juce je nekoliko lopti pri ispucavanju, vratio u sredinu terena. Osnovna greska. Ajde jednom to da uradi, ali nekoliko puta?! Cak je i Nasta jednom to uradio iako je sjajnu utakmicu odigrao. Mislim da jee Nasta u najboljoj formi do sada u kojoj sam ga gledao.
Comi je definitivno bio najbolji igrac na terenu. Jeste Ozegli dao gol, recimo, ali 80% gola je Comijevo jer mu je dao "tacna sansu" loptom u prazan prostor. Samo da je poluretardiran, Ozegli ne bi to realizovao. Svaka mu cast na dva gola, i samo neka tako nastavi, ali bez Comija juce smo mogli da se slikamo.
Da ne duzim, svaka cast igracima i strucnom stabu na pobedi.
Srecno nam bilo u Novom Pazaru.
Slika
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3911
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post od Rabba »

Neshvatljive su mi ove kritike Comiju. Juce los? U sta ste vi gledali 90 minuta, jedini koji izdaleka lici na fudbalera. Nije samo Jagodina sa posebnim pikom na Comaru, svaka ekipa je! Pas za Ozegovica milimetarski tacan, odbrambenom je prosla taman toliko od noge da je u raskoraku ne dohvati. Sto se tice ostalih, Kovacevic iznenadjujuce pozitivno prosecan, ali slab u skoku. Sto se Puske tice, covek koji na svakoj sledecoj tekmi ideju nema na kojoj ce poziciji igrati je odigrao sasvim kvalitetno. Po meni Puska bi trebalo da igra pre Sekulica. Ozegovica necu komentarisati, ne svidja mi se i pored dva gola. Vukcevic mi se takodje ne svidja, mada recimo poslednje tekme solidno pomaze bekovima. U napadu je dosta slab, sto mu je u principu primarni zadatak. Dodatno, dve izuzetno bitne stvari je odradio poslednje dve tekme. Izbacivanje sa crte ispred Ilica na jna, i odlicno uskakanje izmedju odbrambenog i lopte za penal protiv Jagodine. Babic je mozda i najvise napredovao od pocetka sezone, mada se stice utisak da nije bas najpouzdaniji na toj poziciji, ali ako nastavi sa napretkom, ko zna dokle, zapravo, moze... Nastic odlican, Lakicevic vezan vise za odbranu juce, ali takodje odlican. Pankov - Rosic dosta dobri, Peric takodje. Za gol je minimalno lose procenio let lopte, koja je odskocila ispred njega. Krajnjim naporom je posle odskoka zaustavio, zbog toga nije uskeo da je prosledi u korner. Zlicic i Stamenic zasluzuju vise sansi definitivno. Pavkova mozda poslati u Proleter na kaljenje...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post od gospodinFKV »

Comi bogotac. Covek je pola tima samim prisustvom na terenu...

Glavni utisak s tekme - posvecenost Lalatovica. Jeste covek cigan, ali posvecenost poslu niko ne moze osporiti. E, sad, vreme ce pokazati da li je covek razumeo nas mentalitet i stav prema musavima. Vec je nagovestio to izjavom u bljucu, gde je rekao da je Vojvodina klub koji mu hrani porodicu i da niko nece imati prodju tu. Videcemo, ne treba se zaletati s tim...ko se na mleko opece, i u jogurt duva....

Jos jedan utisak sa utakmice - Kovacevic mi zalicio na Rokenrolu, oplako sam :mrgreen:
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post od Dejan »

Pavkov isti Mesut Ozil...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post od Turija »

Svi mi ovde mislimo da je Ćomi najbolji igrač Lige, ali još uvek nemamo neoborivih činjenica (u dovoljnom broju) da to i dokažemo.O tome se radi.Velika je šteta što Ivanić samo delom koristi svoj raskošni potencijal.
Ja mislim da mu mnogo fali jedan dobar vezni u Voši, kako bi zasijao punim sjajem.Otprilike, isto kao kod izvođenja slobodnog udarca, kada mu živi zid protivnika nije na propisnoj udaljenosti.Kad ga sudija namesti kako treba, onda Ćomi ,,skida paučinu", čim je metar bliže, realizacija pada na 30%.
Nadam se da ćemo imati prilike da na proleće vidimo Ćomija kako blista u našem dresu.Treba mu samo podrška u jednom dobrom veznom igraču, koji može sa loptom i protivnikom da dobije duel - sa kime bi Ćomi mogao da organizuje naš napad kako bi svi mi želeli (,,Šćepanoviću, reaguj").Danas to, uz svo poštovanje naših igrača, realno jedino za Ožegovićem može da odigra, kada se ovaj ne alavi i ,,sredi glavu".
Mislim i da je trener Lalatović uvideo gde šta fali u ekipi i da će se boriti da te slabe tačke u timu adekvatno pokrijemo.Treba, isto tako, maksimalno iskoristiti trenerovu energiju, zalaganje i znanje.Imam utisak da Lalatović jako brzo i dobro uviđa stvari na terenu.Neke pozitivne promene su već napravljene, za ostale treba doselekcija.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post od gospodinFKV »

Comiju treba neki Mereba/Ljubinkovic/Matic...neki prekaljeni vuk, koji ce reci ''Idi sine napred, tu sam ja, evo lopte''
stadion
Postovi: 12
Pridružio se: Pon Avg 03, 2015 7:05 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post od stadion »

Сви у пазар :!:
Korisnikov avatar
Toto Riina
Postovi: 722
Pridružio se: Pet Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post od Toto Riina »

Кад већ газимо све редом, време је и да на последњем гостовању ове године поцепамо пазарце!
Бројка нам се мало поправила у последњих пар утакмица, па треба са стилом завршити ову тешку 2015. годину.

ПРИЈАВЕ СУ НА 065/555-1989, ЦЕНА ГОСТОВАЊА ЈЕ 300ДИН. СА ПРОПУСНИЦОМ И 500ДИН. БЕЗ!
ПОЛАЗАК ЈЕ У СРЕДУ У 5 САТИ КОД ЈУЖНЕ ТРИБИНЕ!

ГАЗИ РЕДОМ СВЕ!!!
Igraci su igrom i zalaganjem zasluzili veliku podrsku! Sa ova tri boda pored borbe za kup ozbiljno konkuriseno i za borbu za drugo mesto u ligi. Sledi duga pauza, svi u Rasku!
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3911
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post od Rabba »

Jedno pitanje, nisam stigao na predstavljanje timova, ko je bio rezervni golman? Možda Rockov?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Zaključana tema