21. kolo: Vojvodina-Jagodina 3:1

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9639
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post by Voja »

Auuu... poznat sam kao neko ko je slab na Pusku,ali ovo danas je bilo ocajno.Kovacevic takodje.Ivanic konstantno los.Vukcevic i Babic apsolutno nisu po mom ukusu. Znaci,mi sa 60% aktivnih igraca u timu vezemo 5 pobeda!? :thankyou: :thankyou: :thankyou:
Sa svakog meca pamtim po neki detalj,ali danas bas nista za zapamtiti... mozda jedino opet "muke po Lazi" da li Pankov,Pavkov,Pavlov.... Zato bolje uvesti Merija :mrgreen:

p.s.u ovo malo puta sto je ulazio cini mi se da ce Zlicic biti odlican igrac
Image
User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post by Turija »

Već je skoro sve rečeno (pogotovo što sam propustio prvih pola sata u drugom poluvremenu, zbog nekih obaveza, pa ne mogu proceniti ceo tok meč).
Onim što sam video, mogu biti zadovoljan. Napredak u igri celog tima postoji.Voljni momenat takođe, ali kanda ponajmanje kod Kapitena.Ako Ivanić ostane, mora povesti mnogo više računa o tome, želi li odlazak u ozbiljnije evropske lige, za koje ima kvalitet, ali nedostaje jača volja.
Možda sam propustio baš onaj deo meča, kada nam je odbrana ,,plivala", ali ono što sam ja video, to mogu smatrati prilično dobrim.
Pojedinačno:
Perić je pogrešio kod gola, ali kažete da se posle iskupio u kritičnim situacijama.
Bekovi su mi bili OK.Rosić i Pankov, takođe.
Puškarić i Kovačević bledi.No, da bi videli prave mogućnosti treba nekoliko utalmica da odigraju u kontinuitetu.Maksa, ipak, nezamenjiv.
Vukčević, relativno borben, ali ne mnogo više od toga.
Ivanić premekan i za našu ligu.Sevnu njegova 2-3 izvanredna dodavanja, ali mora to mnogo više i čvršće.I kod penala se videlo da je i nedovoljno koncentrisan.
Ožegović se vratio golovima i smanjio sebičnost, što je za pohvalu.
Babić, ne znam šta bih rekao.Mislim da standardno krilo u Vojvodini traži mnogo više od prezentovanog.
Rezervisti koji su ušli u igru, nisu ništa doprineli ekipi.
U svakom slučaju dobar rezultat, uz sasvim solidno izdanje.Na svemu tome iskreno čestitam igračima i treneru za poslednje četiri utakmice.
Idemo po petu pobedu.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post by recni galeb »

proslo je ovo uz mnogo muke ali ovi srecom ovi pojma nemaju. :mrgreen:
sudija blago kriminalan!
utisak utakmice: ozegovic dodao par lopti :shock: - odmah mu se vratilo dao tri gola, dva mu priznali a onaj jedan pitaj manitua zasto nisu...
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1263
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post by MiSmoFKV! »

Voja wrote:Auuu... poznat sam kao neko ko je slab na Pusku,ali ovo danas je bilo ocajno.Kovacevic takodje.Ivanic konstantno los.Vukcevic i Babic apsolutno nisu po mom ukusu. Znaci,mi sa 60% aktivnih igraca u timu vezemo 5 pobeda!? :thankyou: :thankyou: :thankyou:
Sa svakog meca pamtim po neki detalj,ali danas bas nista za zapamtiti... mozda jedino opet "muke po Lazi" da li Pankov,Pavkov,Pavlov.... Zato bolje uvesti Merija :mrgreen:

p.s.u ovo malo puta sto je ulazio cini mi se da ce Zlicic biti odlican igrac
Slazem se, osim za Babica, statisticki on je nas najbolji igrac od dolaska Lalatovica, danas je imao dve asistencije. Ko Arsavin onamad u Arsenalu.
carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post by carlons »

Neka mi neko objasni zašto je Perić kriv za gol? Odbranio je dosta nezgodnu loptu, pa ne može svaku loptu živu da hvata. Zna se ko je zadužen da kupi otpatke...
User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post by Turija »

carlons wrote:Neka mi neko objasni zašto je Perić kriv za gol? Odbranio je dosta nezgodnu loptu, pa ne može svaku loptu živu da hvata. Zna se ko je zadužen da kupi otpatke...
Slažem se da je nezgodno odskočila, ali mislim da je imao vremena i prostora da je izbaci u korner.Po meni, samo zato.Mada, kad bi gledao ponovo, možda je i to pitanje ili mi se samo učinilo, pošto šut nije bio (pre)jak, a dosta izdaleka.
PS
Ali, kako je Voja nekad pisao ovde za golmane, kad daš 3 onda taj 1 nije ni bitan.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post by recni galeb »

Manje vise to izbijanje sto nije islo u korner ali sporo je ustajao, zima valjda odradila svoje... Desava se.
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post by kafe bagdad »

Odbrana koja primi jedan gol u prethodnih 5 utakmica ne može biti loša. :mrgreen:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9639
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post by Voja »

carlons wrote:Neka mi neko objasni zašto je Perić kriv za gol?
Ja ga ne krivim,ali za mene golman Vojvodine to mora da brani (da li ce izbiti prvu u korner ili uskociti telom na odbijenu... na koji nacin,nebitno je),isto kao sto i kapiten Vojvodine mora da igra 5 puta bolje nego sto to sad radi. Jednostavno klub je institucija,i zasluzuje samo najbolje. Velika pohvala za izjavu Lalatovica (Turija ga vec pohvalio u drugom topicu) koje je jedina ispravna:"Vojvodina moju porodicu hrani hlebom i samo sam njoj posvecen." :thankyou: Ako bi tako svi igraci pristupali klubu,ne bi bilo ovih kritika na forumu,ozbiljan pristup,borbenost,postovanje kluba i timska igra prikriju sve kikseve
Image
lazarr
Posts: 813
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post by lazarr »

Tanku klupu imamo. Danasnja 2 zadnja vezna najlošija u timu. Čak i Sekulić koga ne cenim previše za ovu dvojicu deluje kao igračina. O Maksi da ne pričamo.
Lalatović pretrčao više od nekih igrača. Imao je baš dosta kretanja uz ogradu zapada. Posvećen je maksimalno i to je ono što mi se dopada.
Uz dobro odrađen prelazni rok mogu se pokrpiti rupe koje imamo i možemo biti solidan tip, ali isto tako i ne vidim svrhu stvaranja jačeg tima....
Prvenstvo je izgubljeno, do 4 mesta ćemo se nekako dokotrljati a Kup mislim da je nedostižan jer crni moraju da spasu očajnu sezonu titulom u Kupu. Mislim da će im biti omogućena ta titula da ne bude puno talasanja... Na tom principu počiva fss.
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post by Лампард »

Image :dance2: :dance2: :dance2:

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post by madda fakka »

carlons wrote:Neka mi neko objasni zašto je Perić kriv za gol?
Peric uopste nije kriv za gol. Lopta odskocila nezgodno ispred mu nosa, tipicna "zabica" svaka cast sto je odbranio. Najvece razocaranja Puskaric, Pankov i onaj Kovacevic koji je pravio pocetnicke greske. Lakicevic i Nastic briljirali, Rosic dobar na kraju mu pala koncentracija. Da je ranije usao Stamenic, verujem da bi bilo 4:1 mali treba da dobija vise vremena na terenu. Ivanic moze da odigra utakmicu na nivou svaki put sto me plasi da se ne zasiti. Ozegovic manje kukao nego prethodnih utakmica dao 2 gola valjda ce se smiriti.
Opsti utisak vredelo je gledati ovu utakmicu 70min mirnoce 20min nerviranja - Vosa je to, moglo je da bude 45:45 :mrgreen: Ostaje nam da 16.12. u Novom Pazaru odigramo poslednje kolo jesenjeg dela i da ih napunimo kao u odbojci prosle nedelje ;)
I Bog je Slaninar...
Karlsson
Posts: 2111
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post by Karlsson »

A taman sam zaboravio zašto sam se toliko nervirao zbog Puškarića...
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post by pedjans »

Mislim da Peric jeste kriv za gol, ali je sem toga odlicno branio, kao i u ostalim utakmicama kad je bio na golu.

Danas se videlo koliko za nasu igru znace Sekulic i Maksimovic, narocito za defanzivu.

Mislim da je Babic odlican i da je on pravo otkrovenje, uz Perica glavni uzrok nase bolje igre i rezultata. Uostalom, kao sto neko gore rece, statistika sve govori.

Ivanic daleko najslabiji - ocigledan je pad motivacije, s tim sto je tesko bilo kome zameriti sto mu je dosta ove nesrecne lige i drzave ako moze da ode negde drugde.

Ozegovic nesporan kvalitet ali ni njega ne bih zadrzavao.

Sve u svemu, lep niz pod Lalatovicevim vodjstvom, treba pokusati i u Pazaru doci do 3 boda i polako graditi tim za nove kvalifikacije za LE.
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post by Vasa »

Nije bila igra za pamcenje ali je bila dovoljna za pobedu!
Razlicito vidimo igru pojedinih igraca ali pregledom snimka vidi se nesto sto promakne na stadionu.
Peric je mogao bolje ali lopta je bila precizna i nezgodna,Kovacevic je bio sasvim dobar sa izuzetno preciznim pasovima bez greske u dodavanju za razliku od Puskarica koji je bio los a posle njegovog izlaska ocajan,Ivanic u prvom poluvremenu odlican u drugom dosta slabiji,odbrana svi redom veoma dobri,Babic za mene veliko pozitivno iznenadjenje i danas nema ga pa onda bljesak i dve asistencije,Vukcevic me mnogo buni,mnogo se trudi i mnogo znaci u defanzivi,ima smek ,a opet nesto nedorecen,Ozegovic danas bez ijedne greske dva gola,sjajna kretnja,dodavanja brza i tacna bez sebicluka,Pavkov moze biti hit na prolece i ima fantasticnu tehniku.
Locked