20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Karlsson
Posts: 2111
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Karlsson »

A kako je pederski tek odigrao onaj prekid na brzinu. Znajući da Sekula već ima jedan žuti namerno ga je napucao kako bi dobio i drugi. Sekula nije ni imao vremena da se povuče, a sudija jedva dočekao.
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Chana »

ŠTO SE UTAKMICE TIČE - MOMCIMA KAPA DOLE :!:

A ONOG SREDOVEČNOG ISKOMPLEKIRANOG PAJVANA ILIĆA NAZVATI DRUGAČIJE JE NEPOŠTENO.
On jeste odličan fudbaler (u penziji, iako još to nije ukapirao) ali je kao čovek - DUPLA NULA OD STARTA.

Druga stvar mi je privukla pažnju, pa pošto se tema "Transferi" prebacila ovde, moram...
Dejan wrote:
pedjans wrote: I najbitnije: ako Boga znate smanjite malo s Merijem, cela ta prica je u toj meri providna da je to neverovatno.
Objasni nama slepim sta se tu desava!?
Dejan wrote:
pedjans wrote:Ako nekom treba objasnjenje: organizovana ekipa na forumu gura Merija, verovatno u necijem interesu. Pritom to ne mora da znaci da je on los, ali je sve to potpuno ocigledno. Nije nesimpatican decko, ali iz onoga sto se moglo videti kad je ulazio, tesko da moze biti vece pojacanje.
Ko je ta organizovana ekipa i u cijem interesu? Slobodno napisi, posto je toliko ocigledno...
Da li si gledao sve utakmice koje je do sada odigrao za Vojvodinu?
Nema odgovora, ali...
johnny wrote:@ churguzijanac
Meri je tu u Klubu zato što IMA menadžera a ne zato što je dobar igrač.
Kako niko od vas dušebrižnika ne kuka u svakom postu zbog Mrdakovića što ne igra nego zbog ovog igrača čije smo polumogućnosti videli?
Reći ću još samo ovo da je tzv. pritisak oko dovođenja Merija možda najsramnija epizoda u istoriji ovo časnog sajta.
Za "johnny"-a bi isto moglo da važi Dejanovo pitanje upućeno "pedjans"-u:
Da li si gledao sve utakmice koje je do sada odigrao za Vojvodinu?
Ili si rođen kao ekspert za fudbalsku igru...

Vidiš, ja držim stranu John Mary-u od početka, bez lične koristi, već zbog njegovog odnosa prema dresu, požrtvovanja, vica u igri, očiglednog šmeka, vaspitanja, golova koje je davao povređen i sl., i opet nisam dovoljno stručan da donesem konačan sud o kojem Vas dva velika stručnjaka implicirate, nego sam za to da mu se da šansa da odigra bar neku prijateljsku utakmicu 2/3 vremena ili "ne daj Bože" celu (a tek kada bi ih igrao nekoliko - to bi bilo PREVIŠE) pa da se najzad vidi jel on dovoljno dobar - ko Kovačević, Zoćević i sl., koji Vam očigledno (kao delu neke druge organizovane grupe :?: ) ne smetaju, kanda...
Sve ovo što je dosada igrao po 1/3, 1/4 poluvremena pred kraj meča i sl., kao i broj lopti koje je dobio od saigrača na Veterniku (na svim utakmicama zajedno - 2,5 pasa) na utakmicama KOJE SAM SVE REDOM GLEDAO - ne bi pomogle ni mnogo boljim igračima da pokažu nešto od raskošnog talenta.

ALI JA SAM DEO "ORGANIZOVANE GRUPE", DOK STE VAS DVOJICA "SLOBODNI STRELCI"...
ILI STE VAS DVOJICA NEŠTO DRUGO, KAKO REČE "stexman" :?:


P. S.
Za Vašu informaciju, mnogo više je tih članova "organizovane grupe" u "najsramnijoj epizodi" ovoG "časnog sajta" (šta god Ti to značilo, Amerikanac...)

Izvinjavam se na :offtopic: - ali mrzim kada neko liči na moju taštu
(sa 20 njih različitih u svađi, i svi su oni krivi, nikako ona - ne daj Bože)
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Dejan »

User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Rivelinjo »

recni galeb wrote:http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1071567

jos jedna pobeda patrizana? :slon:

majke mi ja bi im ove bodove dao, treba im kao lek :mrgreen: , mi smo ipak navikli da se posteno izborimo za sve sto nam pripada!

Izvinjenje zbog pobede i u gostima. Greškom uprave, igrači nisu obavešteni. Šta deca znaju šta je "večiti" klub na državnim jaslama...

http://www.021.rs/Novi-Sad/Sport/Discip ... ovica.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Turija »

limanfkv wrote:[Retko kada smo imali ovako ogavno sudjenje, u bar 5 navrata su nasi igraci bili udarani bez lopte. Najveca kazna je bila u dva navrata - obostrani zuti karton.

Pitanje za poznavaoce pravila, da li je Sekulic opravdano dobio zuti karton sto je stao ispred lopte nakon faula?
.
Ja sam u svom postu napisao da smo imali korektno suđenje, misleći na prekršaje u igri, a ne na ponašanje i batinanje naših igrača od strane grobara.Ona, zaista, nisu adekvatno sankcionisana, tj oštećeni smo za žute kartone domaćim igračima (pa čak i crvene).
Ne znam propis, ali mi je normalno da on mora biti logičan - tako da u slučaju dodeljenog žutog kartona Sekuliću, mislim da ga nije trebao dobiti (sve dok sudija ne da znak za izvođenje faula), jer svojim kretanjem nije ometao protivnika.Tek posle sudijskog zvižduka za izvođenje prekršaja, protivnički igrač mora da se odmakne na propisno rastojanje.Dotle, mislim da ne bi morao, a pogotovo ne kada je u pitanju namerno napucavanje u njega, da bi se isprovocirao karton.
Bilo bi dobro da neko ko je verziran objasni tu situaciju.
Ovu lakrdiju o kažnjavanju Kluba i Lalatovića, ne bih komentarisao, jer to nije ništa novo, već decenijama poznata stvar kada ih pobedimo.
Tako su i osvojili sve te silne titule s kojima se diče - na silu i mućke.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9639
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Voja »

jesam li samo ja video da Sekulic ni prvi zuti nije zasluzio? Inace,nisam gledao snimak,ali sam ubedjen da je i Rosic isao na loptu i da je onom drugom negom (nosena inercijom) tek tek dodirnuo Ilica,ali se ovaj majstorski izvio. Inace,i Ozegovicu bih samo tako dao zuti za onaj teatralni pad u prvom poluvremenu kod leve korner linije
Image
User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Turija »

Voja wrote:jesam li samo ja video da Sekulic ni prvi zuti nije zasluzio? Inace,nisam gledao snimak,ali sam ubedjen da je i Rosic isao na loptu i da je onom drugom negom (nosena inercijom) tek tek dodirnuo Ilica,ali se ovaj majstorski izvio. Inace,i Ozegovicu bih samo tako dao zuti za onaj teatralni pad u prvom poluvremenu kod leve korner linije
I ja, sve isto videh.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by novosadjanin »

Zaliti se na sudjenje! Ne smemo da se ne zalimo samo zato sto smo pobedili!

Dve ogromne greske koje direktno kroje tok utakmice: dva prestrogo dodeljena zuta kartona Sekulicu i nedodeljivanje direktnog crvenog kartona Bandalovskom u kontri Ozegovica!

Plus bar 10 situacija u kojima igraci nkp bez lopte udaraju nase igrace.

p.s. Nadam se da ce se na prolece igrati na Karadjordju. Izlomiti noge alkoholicaru!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by zime89 »

Gledam naslove i strasno kako se demonizuje Vose to prelazi svake granice, ne mogu da podnesu da izgube. Jaooo kako bi voleo da im Augsburg zabije jedno pet komada. Samo se plasim da smradovi ne nadju nacin i registruju 3-0 za partizan, a pokusavace svim silama...
ZIME89
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Rabba »

Djisa wrote:Stanisavljevic je rekao da dosta igraca nece igrati sledece kolo zbog kartona. Koji su to igraci, da li neko zna? I gde se to moze videti?
Na sajtu fss se mogu naći pravila, koja kažu da su četvrti, osmi pa onda svaki paran žuti karton suspendujući. Takođe, kombinacija žuti - drugi žuti u istoj tekmi ne ide u statistiku, već se odmah izriče suspenzija(što je i očekivano, ali za nas je bitan ovaj momenat da se ovi kartoni ne pišu, ni prvi ni drugi). Dodatno, kup ima svoju evidenciju, nezavisnu od prvenstva. Samim tim, protiv Jagodine bi trebalo da pauziraju Sekulić(crveni), Maksimović(osmi žuti) i Stanisavljević(četvrti žuti). Rosić ima 7 žutih kod nas, plus žuti-drugi žuti iz dresa Radničkog. Ako su pravila tačna, on ima pravo nastupa protiv Jagodine.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Rivelinjo »

Voja wrote:jesam li samo ja video da Sekulic ni prvi zuti nije zasluzio? Inace,nisam gledao snimak,ali sam ubedjen da je i Rosic isao na loptu i da je onom drugom negom (nosena inercijom) tek tek dodirnuo Ilica,ali se ovaj majstorski izvio. Inace,i Ozegovicu bih samo tako dao zuti za onaj teatralni pad u prvom poluvremenu kod leve korner linije
Prvi je prestrogo dosuđen.

Drugi uz potpuno kršenje pravila. Nije dotrčao do lopte da ometa izvođenje, nije ispružio nogu da blokira udarac, jednostavno nije imao kad da se skloni, ovaj ga je namerno napucao. To čak nije ni za ponovno izvođenje, kamo li za žuti.

Barem koliko ja znam, neka me isprave stručniji ako grešim.
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
Milan
Posts: 4113
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Milan »

Odgledao sam jos jednom snimak golova i zanimljivo je da kod prvog gola imamo samo tri igraca u kaznenom na skoku prilikom izvodjenja kornera. Ocigledno dovoljno u ovom slucaju, ali mene nervira taj oprezni stav, koji je kod nas praksa u ovakvim utakmicama. Gruni tamo bar 5 igraca, povecaj sebi sanse...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Turija »

Milan wrote:Odgledao sam jos jednom snimak golova i zanimljivo je da kod prvog gola imamo samo tri igraca u kaznenom na skoku prilikom izvodjenja kornera. Ocigledno dovoljno u ovom slucaju, ali mene nervira taj oprezni stav, koji je kod nas praksa u ovakvim utakmicama. Gruni tamo bar 5 igraca, povecaj sebi sanse...
+1
Zato smo pri izvođenju kornera, kao ćorava koka koja nekad nađe zrno, uz sve hendikepe u slabom centaršutu, visuni i skoku.
Sa više igrača pred golom, sigurno bi vidnije popravili ubojitost.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Rivelinjo »

Turija wrote:
Milan wrote:Odgledao sam jos jednom snimak golova i zanimljivo je da kod prvog gola imamo samo tri igraca u kaznenom na skoku prilikom izvodjenja kornera. Ocigledno dovoljno u ovom slucaju, ali mene nervira taj oprezni stav, koji je kod nas praksa u ovakvim utakmicama. Gruni tamo bar 5 igraca, povecaj sebi sanse...
+1
Zato smo pri izvođenju kornera, kao ćorava koka koja nekad nađe zrno, uz sve hendikepe u slabom centaršutu, visuni i skoku.
Sa više igrača pred golom, sigurno bi vidnije popravili ubojitost.
10% više šanse da se da gol, 30% više šanse da se primi iz kontre.
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Turija »

Rivelinjo wrote:
Turija wrote:
Milan wrote:Odgledao sam jos jednom snimak golova i zanimljivo je da kod prvog gola imamo samo tri igraca u kaznenom na skoku prilikom izvodjenja kornera. Ocigledno dovoljno u ovom slucaju, ali mene nervira taj oprezni stav, koji je kod nas praksa u ovakvim utakmicama. Gruni tamo bar 5 igraca, povecaj sebi sanse...
+1
Zato smo pri izvođenju kornera, kao ćorava koka koja nekad nađe zrno, uz sve hendikepe u slabom centaršutu, visuni i skoku.
Sa više igrača pred golom, sigurno bi vidnije popravili ubojitost.
10% više šanse da se da gol, 30% više šanse da se primi iz kontre.
Možda, ali ne mora da bude tako, ako se dobro razmeste igrači.
Ovako, kornere ne moramo ni da izvodimo.Oprostimo ih, jer nema onog ,,tri kornera penal".
To mi liči kao ono bacanje auta uz samu liniju.Ko može takvu loptu da primi i sačuva u sendviču 2 protivnička igrača, a pravda se time ,,šta ako je izgubi"?
Pa, ako izgubi svaku čistu loptu u sredini terena, ne treba da igra fudbal u Vojvodini.Kakav je to igrač koji ne može da sačuva loptu u svojim nogama bez načinjenog faula nad njim?Može da pogreši, možda, svaku stotu, ali za to vreme može se napraviti, barem, 50 normalnih i opasnih napada.
To bi bilo ekvivalntno onome u odbojci, kada bi rekli dizaču nemoj dizati njemu loptu na mreži, jer će je udariti u mrežu ili u aut.Mislim, stvarno... :mrgreen:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked