20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

User avatar
gospodinFKV
Posts: 4765
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by gospodinFKV »

Obicno bih se slozio s Turijom po pitanju ovoga, ali sada mislim da nam je trenutno mnogo bitnije da odbrana dobije na samopouzdanju, i kontam da slicno misli i Lalatovic. Primili smo 30 komada u 17 ligaskih tekmi, a sada smo 3 sacuvali svoju mrezu.

Koliko je tragicna nasa odbrana govori i to da smo u onoj famoznoj 2004/05 sezoni primili 37 komada za celu sezonu. Ovu necemo proci bez 40, to je sigurno, koliko god odbrana dobro igrala na poslednje 3-4 utakmice. Da smo protiv partizana krenuli hazarderski u kornere, dobili bismo gol iz kontre samo tako. Ovako, odbrana je konacno dobila na samopouzdanju.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2026
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by churguzijanac »

Rivelinjo wrote:
Turija wrote:
Milan wrote:Odgledao sam jos jednom snimak golova i zanimljivo je da kod prvog gola imamo samo tri igraca u kaznenom na skoku prilikom izvodjenja kornera. Ocigledno dovoljno u ovom slucaju, ali mene nervira taj oprezni stav, koji je kod nas praksa u ovakvim utakmicama. Gruni tamo bar 5 igraca, povecaj sebi sanse...
+1
Zato smo pri izvođenju kornera, kao ćorava koka koja nekad nađe zrno, uz sve hendikepe u slabom centaršutu, visuni i skoku.
Sa više igrača pred golom, sigurno bi vidnije popravili ubojitost.
10% više šanse da se da gol, 30% više šanse da se primi iz kontre.
Meri u skoku 30% sanse da ga zabijemo iz prekida a 10% da ga dobijemo iz kontre.Dovoljno je imati i trojicu koja umeju da skoce i da igraju glavom
User avatar
Stexman
Posts: 2555
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Stexman »

Nema tu sta mnogo da se rizikuje kod kornera ako nam stoperi idu na skok. Zna se ko zauzima njihove pozicije da krpi rupe u slucaju kontre. Kod dobro organizovane i uigrane ekipe nema tu ni 10% rizika.
Karlsson
Posts: 2111
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Karlsson »

Mene posebno raduje naša odbrana. Ove četiri utakmice koje nas je Lalat vodio ne samo da nismo primili gol, već je bilo ako se dobro sećam ukupno četiri opasne prilike za protivnike (računajući i penal Partizana).

Takođe odbrana nam je verovatno i najmlađa u ligi: Perić (92), Lakićević (93), Rosić (93), Pankov (95), Nastić (94). Bila bi šteta da se momci ne zadrže barem još 2 godine.
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Toto Riina »

Sjajna pobeda nad mrskim protivnikom. Igraci su zasluzili podrsku u sledecoj utakmici kako bi materijalizovali ova tri boda iz bg.
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by ДушанСП »

Биће нама теже с Јагодином,него са овима.Пошто видим да у последње време постижу добре резултате на гостовањима,контам ду су класична бункерашка екипа која покушава на контре.
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by zime89 »

http://www.novisadinfo.info/2015/12/vos ... ovicu.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Mislim da su resili svim silama da nam uzmu bodove i ne bi me cudilo da registruju 3-0 za partizan, u ovoj zemlji nema vise svrhe igrati...
Toliko su se borili igraci i zasluzeno pobedili, ali ova gamad ne moze to da prihvati...
ZIME89
User avatar
Stexman
Posts: 2555
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Stexman »

Ajde sad lepo klub da javno objavi da se odricemo bodova protiv crnih pre izricanja presude!
Da zatrazimo u prvom slobodnom terminu prijateljsku utakmicu sa njima i da ih opet naguzimo!
Jebes bodove, necemo ispasti iz lige zbog tri boda ali mi je muka vise od blizanackih splacina. :pegla:

Kad sam rekao da je trebalo istupiti iz lige zbog onog pokradenog kupa dok je cela Srbija bila na nasoj strani niko nije hteo da me slusa.
Sad malo malo pa neko silji budzu na nama, od kojekakvih klubova od novinarskog sljama. Bolje nismo ni zasluzili.

Ako se ne odreaguje pre izricanja kazne a oduzmu nam bodove, na svakoj sledecoj utakmici izaci i sedeti na terenu u znak protesta.
Ili izvesti petlice na neku od sledecih utakmica, ne znam dal se to moze?!
I obavestiti UEFU o tretmanu koji imamo u ovoj sprdacini od lige. Nije da ce imati efekta ali bar da se prosiri istina van ovih prostora.

Vreme je da neko skrene paznju na ovu marvu u savezu, i mozda neko resi da reaguje.
Karlsson
Posts: 2111
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Karlsson »

Ova liga je odavno lakrdija i smejurija i zna se zbog kojih klubova i ljudi najviše. Uvek se gledalo kroz prste, a sad kad smo mi napravili možda jedan prestup su se setili da pokažu svu svoju moć i ozbiljnost.

Naravno, da su crni dobili niko se ne bi ni setio Lalatovića, a da je neko drugi umesto njih bio na suprotnoj strani čisto sumnjam da bi se spominjalo oduzimanje tri boda i dodeljivanje protivniku. Ako je tako onda nek nam oduzmu i pobedu protiv Inđije i nek ona ide dalje. Zašto samo franjevci da profitiraju od nas?

I nemojmo zaboraviti ono oduzimanje bodova Spartaku jer 'nije igrao utakmicu u najjačem sastavu', što su franjevci isto više puta činili ove sezone pa im niko ništa nije rekao.
Locked