20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Ultra slanina
Postovi: 394
Pridružio se: Uto Mar 01, 2011 1:34 am

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post od Ultra slanina »

@Ragazzi di Neoplanta lep quote :cheers: :lala:

Moje viđenje utakmice i taktike koja treba da se praktikuje na njihovim kancerogenim pašnjacima: povući se, dati njima da drljaju loptu i šansu tražiti u kontranapadu. Nikako se ne otvarati i igrati napadački. Što bezobrazniji pristup igri imamo to su veće šanse da ih dobijemo!

Ožegoviću minus za slabu završnicu.

Ožegoviću plus za ponašanje, provociranje protivnika! Nema lepe igre sa njima, nema fer pleja (idite na sajt JSL da vidite listu fer plej timova pa ćete videti gde su oni)
Marko93
Postovi: 549
Pridružio se: Pet Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post od Marko93 »

ceo mec https://www.youtube.com/watch?v=94ql5-kPWSc" onclick="window.open(this.href);return false;
moze negde u arhivu :mrgreen:
carlons
Postovi: 182
Pridružio se: Uto Sep 22, 2009 9:32 pm
Lokacija: Detelinara

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post od carlons »

Neko je već spomenuo nešto slično, a ja ću ponoviti: napad dobija utakmice, odbrana dobija prvenstva. U odbrani je juče bilo 2-3 ispada i onaj glupi start za penal na kraju, ali u suštini je funkcionisala vrlo dobro, nadam se ubuduće još bolje. Pankov odličan, ostatak linije solidan. Sredina i napad tu i tamo. Stanisavljević je igrač trenutka, nije trkač. Kada mu je dan dosta mu je 15 minuta da reši utakmicu. Ipak, od svih igrača mene najviše fascinira golman, i to ponajmanje zbog odbranjenog jedanaesterca. Od kada pratim Vošu, a to je od doba Čeda Marasa, ja se ne sećam kada mi je neko ulivao više sigurnosti od Perića. Čak i kada je na golu bio Brka, uvek me je bio malo strah kada ide centaršut ka golu. Mislim da bi ovaj dečak mogao postati vrhunski golman.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4044
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post od Milan »

Odbrana je stvarno bila odlicna. Osim nepromisljenog faula Rosica za penal, stoperi su posle duze vremena odigrali dobro. Pogotovo Pankov. Pratio ih je ostatak ekipe, dok je napad bio prilicno bezopasan...
POŠTO OBRAZ ???!!!
ultra komsa
Postovi: 396
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 9:37 pm

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post od ultra komsa »

Nikako da stignem da napisem svoje vidjenje jer sam se ubio sinoc. Boze koje divno gostovanje. Uf... Dugo se tako lepo nisam osecao... Uglavnom za pocetak pocinjete da smarate za zaverama i ovim i onim jer pricama na forumu necete nista resiti. Juce ko nije bio zazalice. Kao film izrezirani je bilo. I samo da kazem da treba da bude sramota sve one koji nisu otisli(jedino razumem momke koje imaju svoje razloge zbog kojih nece sa nekima da dele tribinu, znam i ja price al se trudim da na to slabije mislim jer ipak ja sam ovde samo zbog Vose kao i moja ekipa). Sto se tice same tekme krecemo kolima i stizemo 45 min ranije na ono drzavno smece. Adrenalin skace momentalno, mometnalno vredjamo pigmeja bez jedne ruke/ Vulicevica. Zasluzio je. Na utakmici otprilike ekipa ENAC, Stara Garda, G3 I par ljudi sa zapada. Tu zurka krece... Prepucavanje sa zapadom koji jedva ceka da krene pesma pola madajr pola ustasa. Krecu da pevaju i okrecu se ka nama. Fudbaleri napustaju teren kao znak protesta a mi krecemo da pevamo pesmu sa celim stadionom. Dakle iz kaveza krece pesma pola madjar pola ustasa i umiremo od smeha... Fale iz Stare Garde pocinje mi ga pratimo sa pesmom ajmo crno beli umro je tudjman franja. Na to jos dolazi i Misa Tumbas i vredja kavez. Sad sta je rekao tesko je bilo razumeti, posto je i on sam ovako retardiran kao i ceo stadion. Mi ga nagovaramo da skine gace na sta on to i radi. Jaja su mu do poda covece, kontam da je on u vezi sa Bozinovim, cuo sam da taj bugar voli pederske fore. Prepucavanje se nastavlja dok nije stigao ostatak Firme. Kasnisli su malo jace od pola sata... I krece navijanje. Pravo. I moze se reci da smo se culi sa obzirom na brojnost. Parola BRAVO! Da ih zaboli. E onda stupa na scenu Rosic. Decko skace kao lud. Morala je da udje. Znao sam da ce ga on dati. To sam i svima govorio...Al ovaj ostatak utakmice nisam mogao ni da sanjam...Penal. Naravno. Grupica sa zapada nas vredja i gledam im one studentsko seljacke face kako bi im skakao po glavama i udarao ih fosnama do poslednjeg daha. Naravno to drugom prilikom...Al gledam i cekam huk onaj odvratni njihov kad ono prc. Peric braniiiiiii....I sad ono na sta se i sada smejem. Svi skacu na ogradu i niko nije ni gledao nasu kontru...Dobacuju ovima sa zapada...JA SE DEREM LJUDI EVOOO GOLA BICE GOL...Nasa kontra je sevnula Stanisavljevic je egzekutor. Na to Kovacevic dolazi do kaveza i skace kao da je on gol dao...Ostali trce ka klupi. Ja skacem na ogradu i nabadam se na siljak onaj njihov al ko ga sisa .Doslo mi je da preskocim na zapad i krenem redom kao Hanibal jednog po jednog da kasapim, sve sa osmehom i veseljem :) Kraj tekme... Dolazi se do naseg kaveza pravi se guzva igraci mi ovi misevi sa zapada predvodjeni vodjom koji izgleda kao frankenstajn od 60 kg i visinom od 190 cm. Prava grobarcina. Mozda mu je Kimi tata. A Zare mama. Nista slavimo i slavimo...Dan je postao prelep. Zadrzavaju nas na stadionu standard. Al eto nama igraca partizana koji su izgleda za kaznu morali da istrce. Debeli bugar place jer nije stigao na veceru kod svoje zenice, Mise Tumbasa. Abu abu j*bemo ti mamu...Pesma se ori...I otprilike to je to. Hvala ti Voso sto postojis koliko ces mi jednog dana rakcinu nabaciti tako ces mi i ulepsavati zivot. I jos nesto... Viki i pesma mahinalnoooo jaoooooo kako dobro zvuci sa bubnjevimaaa.....Firmasi svi u grad!AUUU! Tako je i bilo. Pozdravljam brata Merija koji se verovatno uplasio kako sam ga zagrlio:) Meri znamo sta si radio na stadionu, mi smo videli, necemo nikome reci! Idemo dalje....Do slecece tekme.
Marko93
Postovi: 549
Pridružio se: Pet Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post od Marko93 »

ultra komsa napisao:Nikako da stignem da napisem svoje vidjenje jer sam se ubio sinoc. Boze koje divno gostovanje. Uf... Dugo se tako lepo nisam osecao... Uglavnom za pocetak pocinjete da smarate za zaverama i ovim i onim jer pricama na forumu necete nista resiti. Juce ko nije bio zazalice. Kao film izrezirani je bilo. I samo da kazem da treba da bude sramota sve one koji nisu otisli(jedino razumem momke koje imaju svoje razloge zbog kojih nece sa nekima da dele tribinu, znam i ja price al se trudim da na to slabije mislim jer ipak ja sam ovde samo zbog Vose kao i moja ekipa). Sto se tice same tekme krecemo kolima i stizemo 45 min ranije na ono drzavno smece. Adrenalin skace momentalno, mometnalno vredjamo pigmeja bez jedne ruke/ Vulicevica. Zasluzio je. Na utakmici otprilike ekipa ENAC, Stara Garda, G3 I par ljudi sa zapada. Tu zurka krece... Prepucavanje sa zapadom koji jedva ceka da krene pesma pola madajr pola ustasa. Krecu da pevaju i okrecu se ka nama. Fudbaleri napustaju teren kao znak protesta a mi krecemo da pevamo pesmu sa celim stadionom. Dakle iz kaveza krece pesma pola madjar pola ustasa i umiremo od smeha... Fale iz Stare Garde pocinje mi ga pratimo sa pesmom ajmo crno beli umro je tudjman franja. Na to jos dolazi i Misa Tumbas i vredja kavez. Sad sta je rekao tesko je bilo razumeti, posto je i on sam ovako retardiran kao i ceo stadion. Mi ga nagovaramo da skine gace na sta on to i radi. Jaja su mu do poda covece, kontam da je on u vezi sa Bozinovim, cuo sam da taj bugar voli pederske fore. Prepucavanje se nastavlja dok nije stigao ostatak Firme. Kasnisli su malo jace od pola sata... I krece navijanje. Pravo. I moze se reci da smo se culi sa obzirom na brojnost. Parola BRAVO! Da ih zaboli. E onda stupa na scenu Rosic. Decko skace kao lud. Morala je da udje. Znao sam da ce ga on dati. To sam i svima govorio...Al ovaj ostatak utakmice nisam mogao ni da sanjam...Penal. Naravno. Grupica sa zapada nas vredja i gledam im one studentsko seljacke face kako bi im skakao po glavama i udarao ih fosnama do poslednjeg daha. Naravno to drugom prilikom...Al gledam i cekam huk onaj odvratni njihov kad ono prc. Peric braniiiiiii....I sad ono na sta se i sada smejem. Svi skacu na ogradu i niko nije ni gledao nasu kontru...Dobacuju ovima sa zapada...JA SE DEREM LJUDI EVOOO GOLA BICE GOL...Nasa kontra je sevnula Stanisavljevic je egzekutor. Na to Kovacevic dolazi do kaveza i skace kao da je on gol dao...Ostali trce ka klupi. Ja skacem na ogradu i nabadam se na siljak onaj njihov al ko ga sisa .Doslo mi je da preskocim na zapad i krenem redom kao Hanibal jednog po jednog da kasapim, sve sa osmehom i veseljem :) Kraj tekme... Dolazi se do naseg kaveza pravi se guzva igraci mi ovi misevi sa zapada predvodjeni vodjom koji izgleda kao frankenstajn od 60 kg i visinom od 190 cm. Prava grobarcina. Mozda mu je Kimi tata. A Zare mama. Nista slavimo i slavimo...Dan je postao prelep. Zadrzavaju nas na stadionu standard. Al eto nama igraca partizana koji su izgleda za kaznu morali da istrce. Debeli bugar place jer nije stigao na veceru kod svoje zenice, Mise Tumbasa. Abu abu j*bemo ti mamu...Pesma se ori...I otprilike to je to. Hvala ti Voso sto postojis koliko ces mi jednog dana rakcinu nabaciti tako ces mi i ulepsavati zivot. I jos nesto... Viki i pesma mahinalnoooo jaoooooo kako dobro zvuci sa bubnjevimaaa.....Firmasi svi u grad!AUUU! Tako je i bilo. Pozdravljam brata Merija koji se verovatno uplasio kako sam ga zagrlio:) Meri znamo sta si radio na stadionu, mi smo videli, necemo nikome reci! Idemo dalje....Do slecece tekme.
au ljudi nek neko snimi film,bolji opis tekme i scenario davno nisam cuo...
naklon do poda.... :thankyou:
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post od recni galeb »

sem one "fosne", mislim da je malo zamenio sa staflom ali ajde de... :lol: a videli i oni sta im je Meri pod'o, eno placu po forumima... :mrgreen:
Marko93
Postovi: 549
Pridružio se: Pet Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post od Marko93 »

sta je uradio Meri?
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post od recni galeb »

idi ga lepo pitaj na onoj njegovoj, nemoj da trolujes ovu! :mrgreen:
Nikola
Postovi: 848
Pridružio se: Pon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post od Nikola »

Ultra Komso kapa dole za izvestaj :)
ПУШТАМ КИШУ!
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post od limanfkv »

http://www.telegraf.rs/sport/1893700-pa ... letu-ilicu

Maksi i Sekuli :lala:
Samo udrite zgadiju.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=PBh0XRfyq-4[/video]

Negde oko 12 min, ta legenda udara (ili zamahuje,i ne vidi se najbolje) da pesnicom odvali Ozegovica, koga su posebno prebili ovaj mec. Svaka mu cast za ponasanje, ocekivao sam od igraca takvog tepmeramenta da napravi neku glupost, sto verujem i da im je bio cilj.

Retko kada smo imali ovako ogavno sudjenje, u bar 5 navrata su nasi igraci bili udarani bez lopte. Najveca kazna je bila u dva navrata - obostrani zuti karton.

Pitanje za poznavaoce pravila, da li je Sekulic opravdano dobio zuti karton sto je stao ispred lopte nakon faula?


Sto se tice utakmice,jedino bi bolji scenario bio da je Rosic dao gol rukom. Momci, dva puta ste ih pobedili, sledeci put ih i prebite na Karadjordju.
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post od ogi »

Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4044
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post od Milan »


Buhuuuu


limanfkv napisao:Retko kada smo imali ovako ogavno sudjenje, u bar 5 navrata su nasi igraci bili udarani bez lopte. Najveca kazna je bila u dva navrata - obostrani zuti karton.

Bas tako. I kada je bio ocigledan bezobrazluk sa njihove strane, nije smeo da se zadrzi samo na njima, pa je i nasima pokazivao kartone.

limanfkv napisao:Pitanje za poznavaoce pravila, da li je Sekulic opravdano dobio zuti karton sto je stao ispred lopte nakon faula?

Uglavnom se za takav postupak daje zuti karton, samo sto je ovde jako problematicno bilo sto je ovaj uzeo da izvede bukvalno iste sekunde kad je i svirano, te Sekulic nije imao ni teoretske sanse da se udalji. Po meni mu nije smeo dati karton...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post od Neizlecivi »

Na ovom snimku sa SOS-a se vidi da je Rosic jedini koliko toliko prgavo i lepo odreagovao tom Ilicu.
Do ove tekme nisam verovao da je bas tolika ljiga. I trebali su ga pljuvati i vredjati, cuj sramota je sta su govorili alkoholicaru. Lik je u 1. minutu utakmice, kada je sviran prekrsaj za nas bacio loptu i poceo da psuje sve zivo sudiji i nasem igracu. Ej prvi minut. Nakon toga jos 10 puta je vredjao nase igrace, a nasi satro treba da mu se sklanjaju. Zivkovic koji ima 19 godina se nesto gura, kurci i prgavi, a nasi treba da precute? Ajdeeeee.

I takodje mi nije jasno kako je Grbic dospeo do 80 i nekog minuta bez zutog kartona.
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post od recni galeb »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1071567" onclick="window.open(this.href);return false;

jos jedna pobeda patrizana? :slon:

majke mi ja bi im ove bodove dao, treba im kao lek :mrgreen: , mi smo ipak navikli da se posteno izborimo za sve sto nam pripada!
Zaključana tema