19. kolo: Vojvodina-Мladost 3:0

Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 19. kolo: Vojvodina-Мladost, subota 15h

Post od Neizlecivi »

Jel moze neki konkretan predlog od vas koji iskazujete nezadovoljstvo? I povodom trenera, a pogotovo povodom toga da cigani vedre i oblace u ligi. Ja i dalje zelim da vidim ledja Zoki, Dundji i ostalim kvazi slaninarima, s tim sto mi ne smeta Lalatovic na klupi. Cigan je, ali ukoliko radi dobro u klubu i postuje ga, nemam sta da se bunim.

Dajte neki konkretan predlog, neku ideju, akciju, jer zaista ne vidim sta se postize time sto ovde na forumu napisete LALATOVIC CIGAN, CIGANI NAMESTAJU, pa potom velika vecina ne dodje na stadion, nego im se ucesce u svemu zavrsi na dva posta na forumu.
carlons
Postovi: 182
Pridružio se: Uto Sep 22, 2009 9:32 pm
Lokacija: Detelinara

Re: 19. kolo: Vojvodina-Мladost, subota 15h

Post od carlons »

Za manje od mesec dana igrači ne mogu ni da nauče ni da zaborave da igraju fudbal. Sve mi liči na tihi bojkot, ali mi je teško da poverujem da je glavni krivac bio Zagorčić. Mislim da će stvari biti malo jasnije kada se vrati Ožegović i da ćemo videti da li je on jedan od glavnih problema i ako jeste da li novi trener može da ga obuzda.
Bane
Postovi: 83
Pridružio se: Sub Dec 31, 2011 12:50 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Мladost, subota 15h

Post od Bane »

Verovatno je neki novac uzrok ove pozitivne promene,pričalo se da igrači nisu dobili ni dinara oko 3 meseca,mislim da je otprilike sad vreme da legnu one pare od UEFE što smo zaradili(oko 800.000 evra).....a i novine su pisale da su igrači crnih dobili neke premije posle Alkmara tako da se sve poklapa....meni je drago samo da ih vidim da trče i da se bore jebem li ga pa ne navijamo mi za ovaj klub zbog rezultata
prijatelj fudbala
Postovi: 457
Pridružio se: Čet Okt 15, 2009 10:28 am

Re: 19. kolo: Vojvodina-Мladost, subota 15h

Post od prijatelj fudbala »

Neizlecivi napisao:Jel moze neki konkretan predlog od vas koji iskazujete nezadovoljstvo? I povodom trenera, a pogotovo povodom toga da cigani vedre i oblace u ligi. Ja i dalje zelim da vidim ledja Zoki, Dundji i ostalim kvazi slaninarima, s tim sto mi ne smeta Lalatovic na klupi. Cigan je, ali ukoliko radi dobro u klubu i postuje ga, nemam sta da se bunim.

Dajte neki konkretan predlog, neku ideju, akciju, jer zaista ne vidim sta se postize time sto ovde na forumu napisete LALATOVIC CIGAN, CIGANI NAMESTAJU, pa potom velika vecina ne dodje na stadion, nego im se ucesce u svemu zavrsi na dva posta na forumu.
Ja sam bio juče na stadionu.
Konkretno: cigančinu najuriti, one koji su ga doveli takođe! Menađere i njihove pulene takođe! To za početak. Nakon toga doneti novi Statut kluba i izabrati novu Skupštinu i ostalo rukovodstvo, napraviti i javno objaviti strategiju rada i razvoja kluba za narednih 10 godina i definisati ciljeve na godišnjem nivou. Rešiti dugove, menice i ostalo kamenje na vratu, naći sponzora, kada dođe serija dobrih rezultata renovirati stadion.
Ima posla koliko hoćeš, za dvadeset godina da se ne poradi sve, samo se niko ne hvata tog posla. Lakše je svaljivati sve na prethodnike, prodavati maglu i prati lovu stečenu ko zna kako kroz klub...
Korisnikov avatar
zime89
Postovi: 483
Pridružio se: Uto Jan 20, 2015 12:07 am

Re: 19. kolo: Vojvodina-Мladost, subota 15h

Post od zime89 »

Svaki igrac ima managera, svugde u svetu nazalost, ja sam prvi protiv tih parazita uopste. Obradovala me konacno dobra igra i zalaganje. Za one isto sto samo opet negoduju, ko nam bio trener kad smo osvojili prvu titulu i odakle je dosao ?
Ocekujem i protiv Indjije sigurnu pobedu i da Meri dobije vecu minutazu konacno.
ZIME89
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Мladost, subota 15h

Post od Dejan »

zime89 napisao:Svaki igrac ima managera, svugde u svetu nazalost
Ima igraca u prvom timu bez menadzera i sada, a bilo je i ranije...
Korisnikov avatar
zime89
Postovi: 483
Pridružio se: Uto Jan 20, 2015 12:07 am

Re: 19. kolo: Vojvodina-Мladost, subota 15h

Post od zime89 »

Ima ne kazem, ali danas je u svetu vaznije ko ti manager retki su oni kao Ivan Ergic koji su celu karijeru igrali bez managera. Sto se mene tice ni jedan fudbaler nema potrebe za takvim jednim parazitom. Koliko se secam na sastanku je receno da Maksimovic i Puskaric nemaju managere.
Jedva cekam kup i da odigramo jos bolje :)...treba Zlicica prikljuciti prvom timu sad je zavrsena polusezona za Proleter.
ZIME89
Casual 1989
Postovi: 101
Pridružio se: Uto Jan 06, 2015 11:34 am

Re: 19. kolo: Vojvodina-Мladost, subota 15h

Post od Casual 1989 »

Dejan napisao:
zime89 napisao:Svaki igrac ima managera, svugde u svetu nazalost
Ima igraca u prvom timu bez menadzera i sada, a bilo je i ranije...
Nema Puskaric menadzera jer je mator da bi otisao preko, samim tim i nezanimljiv menadzerima. Nasi igraci su zanimljivi do nekih 23 godine maksimum, posle toga su im male sanse da ce uzeti neke dobre pare, izuzev pojedinaca ali u vecini slucajeva je tako.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 19. kolo: Vojvodina-Мladost, subota 15h

Post od gospodinFKV »

Ljudi, bre, niko ovde ne dovodi u pitanje postojanje institucije menadzera, koliko kod svi mrzeli taj ljigavi talog. Ovde se menadzeri spominju u kontekstu mafijaske djubradi koja vedri i oblaci srpskim fudbalom...
Casual 1989
Postovi: 101
Pridružio se: Uto Jan 06, 2015 11:34 am

Re: 19. kolo: Vojvodina-Мladost, subota 15h

Post od Casual 1989 »

Ako je tako onda pisite u temi kriminal u srpskom fudbalu ili kako vec ide. :-)
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Мladost, subota 15h

Post od recni galeb »

Neizlecivi napisao:Jel moze neki konkretan predlog od vas koji iskazujete nezadovoljstvo? I povodom trenera, a pogotovo povodom toga da cigani vedre i oblace u ligi. Ja i dalje zelim da vidim ledja Zoki, Dundji i ostalim kvazi slaninarima, s tim sto mi ne smeta Lalatovic na klupi. Cigan je, ali ukoliko radi dobro u klubu i postuje ga, nemam sta da se bunim.

Dajte neki konkretan predlog, neku ideju, akciju, jer zaista ne vidim sta se postize time sto ovde na forumu napisete LALATOVIC CIGAN, CIGANI NAMESTAJU, pa potom velika vecina ne dodje na stadion, nego im se ucesce u svemu zavrsi na dva posta na forumu.
povecacemo broj postova na forumu! :greenbutt:
drste gace, cigani u upravi... i na klupi... i na terenu... i na tribini... i u pm. sve gde ne... :mrgreen:
Zaključana tema