19. kolo: Vojvodina-Мladost 3:0

Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Мladost, subota 15h

Post by Vasa »

Bravo!
Konacno dobra igra ,ubedljiva pobeda i bez loseg igraca.
Lalatovic je doneo ono sto je trebalo ovom timu i sad nam ostaje samo zaljenje sto ga nismo angazovali na pocetku sezone kad je i trebalo.
Maksimovic je potpuno zasenijo sve,Ivanic u drugom onaj pravi Comi,Nastic sjajan u svakom kontaktu,Lakicevic bez greske,Rosic i Pankov gotovo bez greske,Babic u prvom odlican bas kao i Vukcevic u drugo umorni,Pavkov uzeo mnogo lopti sa nezgodnim stoperima i steta sto nije dao gol iz poluvoleja,Sekulic u ove dve utakmice pokazao vise nego za svo vreme koje je kod nas,Peric golman kakvog nismo godinama imali,Stanisavljevic fenomenalno razume igru ali potpuno fizicki ne spreman,Meri premalo da bih ista mogao reci ali naslucujem da bi mogao,Lalatovic takticki besprekoran i stalno ucestvuje u igri.Poseta u skladu sa vremenom,dosadsnjim igrama,materijalnom sitiuacijom......BRAVO za igru i htenje i na kraju pobedu!
User avatar
fraxmanutd
Posts: 201
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Мladost, subota 15h

Post by fraxmanutd »

Свака част момци!
Може да каже ко шта хоће, али у ове две утакмице се видело да играчи понову гризу, да је то онај тим с почетка првенства. Колико год то некима сметало, јасно је да је због тренера таква ситуација. Човек је константно уз аут линију, бодри играче, говори им. Једноставно, мислим да свима на терену значи много његова подршка. Данас су сви били добри, али за мене су се некако издвојили Настић, Иванић и Макса. Одбрана везала 2 утакмице а није примила гол, што је јако добро. Све у свему, задовољан сам залагањем сваког од њих!

Иначе, тему "Тренери" смо ових дана комотно могли да преименујемо у "Треће око" или "Зона сумрака", страшно је какве сте теорије сковали...
До скора је "Бутаспорт" писао вести на основу нашег форума, али ако овако наставите, моћи ће и горе поменути... :frown:

Још једном, СВАКА ЧАСТ МОМЦИ! Јесте да сам се после утакмице осећао као после Игманског марша, једва сам се изуо, али вредело је... :lala: :cheers:
Банат цео, црвено бео!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Мladost, subota 15h

Post by Dejan »

Kad se vrati suspendovani napadac bice jos bolja atmosfera...
User avatar
Stexman
Posts: 2562
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Мladost, subota 15h

Post by Stexman »

... a ode suspendovani trener...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 19. kolo: Vojvodina-Мladost, subota 15h

Post by laki »

Nemojmo da pusimo lalatu tuki cim je dosao, ovo je samo jedno pozitivno otreznjenje. Iskreno se nadam da ce biti na duzi vremenski period.
Cuj trebalo je da menjamo trenera na pocetku sezone. Pa igrali smo do jaja na pocetku sezone, kako su sad mnogi pametni, reci nemam. Pobedili smo partizane, Javor...Izbacili Samdoriju... Dajte da se ne zezamo. Kasnije smo upali u krizu, a usto doveli u tome nekom periodu par poluigraca koji su nas razjebali. Sada Stanisavljevic, koji je resio nekoliko tekmi u nasu korist slobodnjakom i bio u odlicnoj formi, sedi na klupi, dok jedan vukcevic igra prvu postavu, momak koji bi verovatno bio vodonosa za svaku iole malo jacu reprezentaciju ulice, da ne kazem nekog malo veceg kraja.
Da Pekara igra a ne Rosic, stoperski par bi nam bio 3x bolji.

Sve u svemu, preterano dobra zeza juce na istoku sa mojim drugarima i jako kul provod uz pobedu.
Image
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Мladost, subota 15h

Post by Vasa »

Sampdorija,Javor, Partizan i Pazar ......i koja jos bar prosecna igra mada su samo prve dve bile odlicne a Partizan i Pazar prosecne,sve ostalo slabo ili ocajno.Predhodni trener Zagorcic je najgori zadnjih 30godina ako ne i duzi period,to je moje misljenje i ne mogu ga menjati!
Jucerasnja igra je najbolja prvenstvena ,po losem terenu, po losem vremenu,nekompletni i jos vise od pola igraca fizicki ne spremni.
Samo onaj ko ne zeli da vidi to nece da prizna.Bas me briga za koga navija,pa zar Kosanovic Milan nije Zvezdin navijac a dao je takve sjajne geneeracije omladinaca,za koga navija Pekaric a ostavlja srce na terenu.Ozegovic se bori kao da je najveci Vosin navijac,a to da on kvari atmosferu je laz koju proturaju oni koji ga ne zele u klubu, a da sa svma igracima ne ide na kafu je nekako i normalno,pogledajte njegove slike na DM ili na zvanicnom sajtu kluba pa ce vam bar malo biti jasnije kada vidite da se druzi,smeje,prica....sa mnogima iz tima.
User avatar
Salvador
Posts: 1070
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Мladost, subota 15h

Post by Salvador »

lazarr wrote:Poseta - sramota. Ne pamtim da je Vošu ikad gledalo tako malo ljudi. Ne verujem da je bilo više od 300 gledalaca.
Teren - sramota. Ne pamtim gori teren na Karađorđu.
Igra - solidna. Dosta bolje nego u prethodnih 2 meseca. Puno truda i zalaganja. Svi do jednog su odigrali korektno ili čak i bolje od toga.
Za mene najbolji Maksa. Svaki duel je dobio, gomiliu lopti oduzeo, čak i u organizaciji igre dosta učestvovao.
Babić odličan 1 poluvreme, u drugom dosta slabiji.
Ćomi je sa svim svojim nedostacima koje ima ipak najbolji igrač ovog tima. Sve najvažnije što se desi na utakmici je u njegovoj režiji....
Meri dobio premalo vremena ali ipak pokazao da može biti od koristi.
Slazem se sa ovim postom, posebno u vezi Maksimovica. Ozegovic uopste nije falio, i voleo bih da ga vidim na klupi neko vreme, gari treba malo da oladi glavu.

Sto se tice trenera, ko se seca, ja sam itekako pljuvao dovodjenje Lalatovica, ali se mora priznati da je uveo red u ekipu koju je Zagorcic ocigledno ostavio u totalnom rasulu, a Saula i Kosanovic ni blizu nisu bili u stanju da srede (tipican primer koliko je trener bitan za ekipu i steta sto nemamo nekog naseg bivseg igraca koji bi uradio ovaj posao kako treba).
Tako da je osnovni utisak juce bila ta aktivna igra i zalaganje, sto je svakako veliki pomak napred.
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: 19. kolo: Vojvodina-Мladost, subota 15h

Post by Casual 1989 »

Kakva utakmica juce, stvarno sam uzivao. Dominacija tokom cele utakmice 3 gola u mrezi rivala 0 u nasoj, uz to jos jedno bar 3 stopostotne smo imali.
Svi znamo ko je zasluzan za ove 2 pobede, moze da navija za koga hoce, dok tim za koji ja navijam vodi profesionalno i sa uspehom. Daj bre ljudi mi smo se preporodili od kad je Lalatovic dosao mozete da pricate sta hocete. Jedna od stvari koje trener mora da zna je da izvuce maksimum od svakog igraca, a npr juce je Ivanic bio onaj stari dobri, Nastic namestio gol, Maksimovic pohapsio sve na sredini kao Matuidi !

Moram da priznam da su mi se svidele izmene koje je napravio Lalatovic, usli su Stanisavljevic, Stamenic i Meri, nekako svi gotivni :) Jos bih voleo da Stamenic igra pre Vukcevica ali ne mogu da sudim o tome jer ne prisustvujem treninzima FKV pa da vidim ko je bolji. Meri pokazao da u neko skorije vreme moze da igra vecu ulogu u FKV ali nije za prvu postavu nekako mi je rovit, 2x su ga otresli kao slinu, a coveka njegove gradje ne bi trebalo biti tako lako dobiti u duelu, ono kad je dobio upotrebljivu loptu lepo je prmio ali ga je neko stigao i oduvao ga (nema govora o penalu) i jos jednom ako se secate sa leve strane kad je usao u 16 m i taman da sutne opet ga je neko lagano otresao. Ali nema veze, nadam se da ce vec u sredu opet dobiti sansu :cheers:

Sve u svemu 2 pobede bez primljenog gola tima koji ima najgoru odbranu lige je svakako veliki uspeh ! Vidimo se u sredu, taman cete imati priliku da vidite 5-icu Indjije, kapitena Tomanovica o kojem sam vam pricao da je odlican igrac.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Мladost, subota 15h

Post by churguzijanac »

Ozegovic je sebican na terenu i ubija timski duh kad god se alavi.Licno nemam nista protiv njega, ali tako stoje stvari!Protiv sektasa najvise ce nam faliti Nino.Mnogo smo tanki nazad.To smo u zadnje dve utakmice nadoknadili velikom zeljom, te nismo primili gol.Bilo bi dobro kad bi uprava prolongirala Lalatovicevu kaznu i nekako izdejstvovala da bude na klupi protiv sektasa.Protiv sektasa mora neko iznenadjenje da se spremi inace smo ugasilil. Ocekujem mnogo golova, zimsko oranje na sektaskom pasnjaku, ocekujem da vidim Merija kao svojevremeno Damira Stojaka :mrgreen:
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1459
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 19. kolo: Vojvodina-Мladost, subota 15h

Post by Neizlecivi »

laki wrote: dok jedan vukcevic igra prvu postavu, momak koji bi verovatno bio vodonosa za svaku iole malo jacu reprezentaciju ulice, da ne kazem nekog malo veceg kraja.
Ne mogu se sloziti sa tobom ovde, po meni Vukcevic je poslednje dve tekme odigrao sasvim dobro, u Ivanjici i sinoc. Mnogo bolje od onog sto je Stanisavljevic pruzao u poslednje vreme. Ali nadam se da ce se i on vratiti u formu.
Mislim da ce prava prilika za Merija,Stamenica,mozda jos po nekog igraca biti u sredu, da dobiju neku vecu minutazu.
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: 19. kolo: Vojvodina-Мladost, subota 15h

Post by prijatelj fudbala »

Dajte, ljudi, ne palite se kao hepo kocke! Kakvi rezultati, kakvi bakrači, o čemu mi pričamo? Cigančina nam je na klupi, a cigani vedre i oblače u ligi! Zar smo preko noći zaboravili koliko je dva i dva?
Karlsson
Posts: 2112
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Мladost, subota 15h

Post by Karlsson »

Lepo je za promenu posle dužeg vremena vezati dve pobede, ali mislim da je još prerano govoriti o bilo kakvom preporodu. I Nikolić nas je preporodio pre dve godine, i Zagorčić ove. Pa je krenula serija lošijih rezultata i na kraju su obojica otišla. A i ne treba zaboraviti da smo protiv Javora imali više sreće nego pameti.

S druge strane zaista svaka čast na igri i rezultatu protiv Mladosti. Igra mnogo lepršavija i brža bez Ožegovića i svaka čast što se konačno neko setio da ga malo ohladi. Nisam mogao da verujem da ni u klubu, ni u mlađoj reprezentaciji nema nikog ko će ga spustiti malo na zemlju i objasniti mu neke stvari. Svaka mu čast na svemu što je do sada uradio, ali da ti zbog nekoliko golova umisliš da si Ronaldo koji stalno mora imati loptu u nogama... za tako ludu glavu je i klupa mnogo. Koliko je samo napada usporavao i upropastio time.

Što se tiče toga ko za koga navija, pa ljudi ko da smo sa Marsa pali pa ne znamo da se država oduvek delila na dva tabora sa izuzetkom po kojeg lokal patriote. Lalatović je tu da profesionalno odrađuje posao, klub je tu da ga plaća i nada se najboljem. Čist biznis, kakva crna ljubav? Ako ćemo u startu otpisivati svakog trenera, pa i igrača koji se deklariše kao navijač blizanaca, onda će nam izbor biti veoma veoma uzak. Pa jel neko ovde stvarno misli da je Vojvodina nešto značila četvrtini igrača pre nego što su došli u nju?
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: 19. kolo: Vojvodina-Мladost, subota 15h

Post by severozapad »

Ajde da napišem nešto što nema puno veze sa utakmicom jer nisam bio na njoj ali je mene sinoć kupilo.
Izlazim do druga negde oko 9-10 uveče i na limanu protrčava naš trenutno prvi golman pored mene.
Za mene je ovo bilo prijatno iznenađenje da imamo tako prizemnog i sportski orijentisanog lika na crti trenutno, koji uzme da istrči par krugova po kvartu/gradu subotom uveče kada se obično drugi spremaju za kafanu.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9664
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 19. kolo: Vojvodina-Мladost, subota 15h

Post by Voja »

Los teren,losa poseta (zasluzeno),los protivnik (bez Gobelica,Jovanovica... a njih smo i tamo dobili sa B timom,ako se ne varam),zakasnele izmene rekao bih (sta igrac moze pokazati za 10 minuta,a vec smo imali i rezultat i dominaciju mnogo pre),tako da se ne bih zaletao sa nekom euforijom i nekakvim vidnim usponom forme. Milion cistih lopti smo prodali i iole ozbiljnija ekipa bi to itekako kaznila.Od svega sa utakmice,jedino vredno su rezultat i gol Ivanica
Image
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Мladost, subota 15h

Post by recni galeb »

prijatelj fudbala wrote:Dajte, ljudi, ne palite se kao hepo kocke! Kakvi rezultati, kakvi bakrači, o čemu mi pričamo? Cigančina nam je na klupi, a cigani vedre i oblače u ligi! Zar smo preko noći zaboravili koliko je dva i dva?
daj detetu lizalicu i ono je lize zadovoljno, jebes to sto sedi usrano! :frown:
Locked