18. kolo: Javor-Vojvodina 0:1

Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 18. kolo: Javor-Vojvodina, subota 13h

Post od Radoye »

E masala da i mi nekog pobedimo, vec sam zaboravio kako to izgleda...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 18. kolo: Javor-Vojvodina, subota 13h

Post od Sasa1969 »

Ozegovica pod hitno na klupu na jednu stranu to sto je halav,njegova realizacija dobrih sansi ne prelazi 20%
Slika
Korisnikov avatar
the Gari
Postovi: 1126
Pridružio se: Uto Feb 17, 2009 11:10 am
Lokacija: Jawa Tengah
Kontakt:

Re: 18. kolo: Javor-Vojvodina, subota 13h

Post od the Gari »

Radoye napisao:E masala da i mi nekog pobedimo, vec sam zaboravio kako to izgleda...
Što bi kazali navijači Fulama: "We're winning away, we're winning away! How shit must you be, we're winning away?"
:dance2:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 18. kolo: Javor-Vojvodina, subota 13h

Post od Neizlecivi »

Mislim da je Lalatovic svesno pustio Javoru loptu, jer smo upravo posle naseg napadanja i jalovih napada dobijali golove iz kontra napada. Fale nam golovi Ivanica, normalni bekovi i Maksimovic da se malko vrati u formu, jer Sekulic ne moze da bude bilo kakav organizator niti ista. Takodje Ozegovica necu komentarisati, totalno je u kontra ritmu, sve u onu stvar radi... Mislim da su solidno odigrala oba krila. Nadam se da će se Perić oporaviti!!! I da ćemo protiv Mladosti gledari Merija :)
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 18. kolo: Javor-Vojvodina, subota 13h

Post od Sasa1969 »

Neizlecivi napisao:Mislim da je Lalatovic svesno pustio Javoru loptu, jer smo upravo posle naseg napadanja i jalovih napada dobijali golove iz kontra napada. Fale nam golovi Ivanica, normalni bekovi i Maksimovic da se malko vrati u formu, jer Sekulic ne moze da bude bilo kakav organizator niti ista. Takodje Ozegovica necu komentarisati, totalno je u kontra ritmu, sve u onu stvar radi... Mislim da su solidno odigrala oba krila. Nadam se da će se Perić oporaviti!!! I da ćemo protiv Mladosti gledari Merija :)
Moje misljenje da su danas bekovi bili bolji deo tima i da su Nastic a pogotovo Lakicevic odigrali na nivou posebno u odbrani.A posle suta Lakicevica je pao i gol.
Slika
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 18. kolo: Javor-Vojvodina, subota 13h

Post od limanfkv »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=jaOFSY7jv0k[/video]

Veliko bravo za laznjak
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: 18. kolo: Javor-Vojvodina, subota 13h

Post od ogi »

the Gari napisao:
Radoye napisao:E masala da i mi nekog pobedimo, vec sam zaboravio kako to izgleda...
Što bi kazali navijači Fulama: "We're winning away, we're winning away! How shit must you be, we're winning away?"
:dance2:
+1
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 18. kolo: Javor-Vojvodina, subota 13h

Post od ssnigd »

Jedino fudbalski lepo sto smo odradili danas je prelepa finta Babica i rutinska realizacija.
Ono drugo dobro sto se mozda ne primeti toliko je da smo solidno stajali nazad i zatvorili prilaze kroz sredinu gde smo ranije najvise primali golove.
Borbenost mnogo veca nego ranije i ako nista drugo drago mi je ponovo da vidim igrace da se onako zalecu na tribinu sa nasim navijacima prilikom postizanja gola.
Porazavajuce je to sto je Javor tehnicki duplo bolji od nas, a fizicki smo izgledali kao omladinci naspram njih.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Maminho
Postovi: 66
Pridružio se: Pet Jul 24, 2015 1:11 am
Lokacija: Zapad

Re: 18. kolo: Javor-Vojvodina, subota 13h

Post od Maminho »

Ivanicu drag si mi, da ne kazem volim te ko brata. Al ima li snage u tebi ? :oops: Pa pre svake utakmice pojedi tablu slanine da prebacis zivi zid jednom u zivotu..Brate mili mlak si, ajde maloo sad kad smo sredili sve oko produzenja ugovora daj zivosti znam da mozes ti to ! Svaka cast momcima na borbenosti :!: I meni je srce puno bilo kod gola kad su dosli do ograde davno se nismo tako radovali. Mislim da nam mnogo znace ova 3 boda jer imamo paklen raspored u narednim utakmicama.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 18. kolo: Javor-Vojvodina, subota 13h

Post od churguzijanac »

Za nas je misaona imenica bila da damo gol, a da pobedimo, o tome ne vredi ni pricati. Otuda toliki osmesi na kraju utakmice.

Inace nasa igra i dalje ni na sta ne lici. Mica je ponovo tu i definitivno ume da doda, a Ozegovic je i dalje tu i ne ume da doda, a ni gol da da.Za sve bi bilo bolje da Ozegovic malo odmori, pa cak i za njegovog menadzera.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 18. kolo: Javor-Vojvodina, subota 13h

Post od Turija »

ssnigd napisao:Jedino fudbalski lepo sto smo odradili danas je prelepa finta Babica i rutinska realizacija.
Ono drugo dobro sto se mozda ne primeti toliko je da smo solidno stajali nazad i zatvorili prilaze kroz sredinu gde smo ranije najvise primali golove.
Borbenost mnogo veca nego ranije i ako nista drugo drago mi je ponovo da vidim igrace da se onako zalecu na tribinu sa nasim navijacima prilikom postizanja gola.
Porazavajuce je to sto je Javor tehnicki duplo bolji od nas, a fizicki smo izgledali kao omladinci naspram njih.
Potpisujem, uz vapaj :Ćomi, probudi se.
Dobro je taktički odradio ovu utakmicu Lalatović (branio se, a kod izvođenja protivničkih prekida iz polja, izvlačio našu odbranu izvan 16m, pošto mi vezni red i igru nemamo, a fizički smo smešni za jednu stručno selektiranu ekipu).
Bekovi i golman Perić, danas, jedino dobri - uz taj potez Babića za 1:0.Sve ostalo veoma jadno.
(ima li nekog u ovoj našoj ekipi da zna da izvede korner kako valja?)
Istina, očekivao sam danas jači tepmo i našu agresiju, međutim, realno sa ovakvim sastavom to je neizvodljivo.
Videćemo (uskoro) šta će Lalatović moći (na mišiće) da izvuče iz ove ekipe i šta će tražiti u zimskom prelaznom roku? Sada nam fali sve: duel igra, visina, skok igra, brzina, tehnički elementi, a i veći motiv.
Zato, jako je značajna ova današnja pobeda i svaki bod, a pogoto 3 sa gostovanja.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Vasa
Postovi: 165
Pridružio se: Uto Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: 18. kolo: Javor-Vojvodina, subota 13h

Post od Vasa »

Danas je cilj bio pobeda i to se desi!
Lalatovic je zatecen fizickom spremom ili nespremom fudbalera,najveci razlog ovakve taktike je upravo to.
Razlicito vidimo koliko ko i kako igra,Maksimovic najbolji na terenu i jedini uz Lakicevica i Vukcevica fizicki spreman,Ozegovic ne vidim ni jedan razlog za takve kritike uvek do
kraja borben,dodavanja su mu velika mana a iskreno i nije imao previse prilike da nekog uposli,nad njim je napravljeno vise faulova nego na svim ostalima zajedno,prijatno me je iznenadio Babic i ne samo zbog gola,Vukcevic je pokazao da moze i za mene medju boljima,Nastic i Lakicevic odlicni,Pankov dobar, Rosic losiji nego inace,Ivanic potpuno nespreman,Peric vrlo siguran za razliku od Kordica,sve u svemu i nije lose ako se uzme dosadasnji deo sezone a i bodovi su bili prioritet.
Marko93
Postovi: 549
Pridružio se: Pet Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 18. kolo: Javor-Vojvodina, subota 13h

Post od Marko93 »

mora pobeda da se proslavi...neko pivom,a neko snegom....I BOG JE SLANINAR!
Zaključana tema