17. kolo: Vojvodina-Radnik 2:3

Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Danilo »

Sta reci....Tuga
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3930
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Rabba »

Pukom srećom verovatno nećemo ovo kolo završiti na poziciji koja vodi u ligu za opstanak. Dva mesta smo iznad, a tri ekipe koje mogu da nas stignu imaju pogodan raspored po nas. Voždovac ide u Čačak(treba im bod da nas zaobiđu) a Pazar i Mladost Lučani igraju međusobno u Pazaru(oboma treba pobeda da nas preskoče).

Pričao sam sa drugarom pre početka ove serije od 4 gostovanja. Pogledali smo protivnike i procenili da po igrama možda možemo do 10 bodova u 9 kola(plus podeljeno mišljenje oko kupa, ja sam tipovao na ispadanje posle penala a on na minimalnu pobedu u Lazarevcu). Činilo se da će nam procenu pokvariti gostujući bod na Brdu, ali sad se čini da smo se ozbiljno precenili...

Idemo dalje, raspadu se ne nazire kraj, sledeći kojima smo na redu da nas guze je Javor. Zatim Lučani na Karađorđu, da nas poguraju u pravom smeru na tabeli(na dole, jel...), onda još jedno trćenje na Topčideru. Oproštaj od nekih igrača na Karađorđu će nam upotpuniti Jagodina, a šlag na tortu od govana će biti Pazar.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Salvador
Posts: 1065
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Salvador »

Prvi put sam u zivotu otisao pre kraja, ovo veceras je zaista bilo dno, jedina svetla tacka je bio mali Zlicic koji je pokazao veliki potencijal.
Kosanovic je sa druge strane pokazao da su sve one price da je on dobar trener suplje. Menja Zlicica koji je jedini nesto pokazao, a zadrzava Vukcevica koji veze nema.
Penal mozda nije bio, uslovi za igru svakako neregularni, ali mislim da bismo svakako izgubili.
Sramota sto Ivanic ne igra, a iskreno se nadam da nece zaista dovesti lalatovica.
Sve u svemu nema nam boljitka dok se uprava ne ocisti i ne dovede Djumi ili neko slican.
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by мализека »

Ово је потпуни слом...ужас :frown:
User avatar
Salvador
Posts: 1065
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Salvador »

Лампард wrote:Jos jednom(izvinjavam se na tri komentara u kratko vreme izbrisite mi neki od komentara ako vam smeta) glavno zlo ovog kluba nisu igraci i oni su najmanje krivi,vise odavno me ne zanima igra zato sto je to prazna prica,glavno zlo ovo klupa su UPRAVA I PLACENICI SA NEKE TRIBINE koji koriste agresiju da utisaju prave navijace!
Sta se tacno desilo??
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Baltazar »

Pa mi ovim tempom nećemo opstati u ligi. Mi nikoga ne možemo pobediti.
P.S. Podrška Mići!!!!!!!!
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
slanina
Posts: 807
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by slanina »

http://www.sportnetwork.rs/play/82015/s ... radnik-2-3" onclick="window.open(this.href);return false;

Penal nije bio a i crveni je diskutabilan,pipno ga za rame...
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1101
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by naseljekolumbija »

Slazem se sa svim sto ste napisali u vezi uprave, treba svi da lete iz Vose. Samo jos moram da kazem da sam hteo da udjem u teren i da zadavim sudiju koji je dopustio da se igra 2 pol. po nevidjenoj maglustini. Ovo je sramota, nemam reci vise da opisem ovo sranje od lige i sve sto se desava...
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by newnowapv »

Vracajte decu iz Proletera, Celareva, Temerina, Cementa, Palica, gde god ih ima i pustite ih da igraju fudbal!!
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Vasa »

Kakva uprava takva igra i takvi treneri!
Kosanovic realno nista veliko i ne moze da uradi,zatim njegovo uvlacenje predsedniku,stavljanje ocajnog Puskarica na beka,sada je mnogima jasno da je velika razlika voditi omladince i voditi prvi tim.
Penal za njih nisam video,crveni bez dileme zasluzen,penal za nas sumnjiv ,sudjenje iritantno lose uz mnogo losih procena od svih sudija, da ne bude zabune zasluzen poraz !
Sekulic,Vukcevic,Babic,Pavkov pa i Puskaric nisu igraci za super ligu!
Ovih 300 gledalaca videla je sto vidja vec mesecima i nije neko iznenadjenje,zelja postoji oni jednostavno nisu fizicki i takticki spremni i sa toliko ispodprosecnih igraca ovo je maksimum.
Zapad skandirao *uprava napolje* istok *ciganske pi...e* sever cutao!!!???
Scepanovicu nemas ti m..a da podneses ostavku a i da nesto promenis,oni koji su te doveli drze te u saci a ti i oni znate zasto,predsednik koji je izabrala skupstina u maju 2014 podneo je ostavku bez objasnjenja ,gle cuda ti se prihvati odgovorne funkcije!!!???
Rasprodao si sve sto je vredelo ili si najurio,sda i onaj poslednji biser koji ima kvalitet i ima Vosu u srcu teras da bi u revoltu na zimu otisao u tvoj voljeni klub,kontakti su preko tvojih drugara u Vosi uspostavljeni sa tvojim voljenim klubom.
Odlazi da ti svi kazu i pored svega ucinjenog ,ma bar je na kraju ispao korektan a znamo svi da nisi!
Tvoja vladavina vaaljda po ugledu na idola je najgora bar zdnjih 15 godina a nisi daleko u 100godisnjoj istoriji.
Gledalaca 200,reklama sve manje,sponzor ni na vidiku,Vujadin u haosu a tim je posledica onog kako radis.
Ivanicu ne popustaj,sam znas koliko vredis a koliko dajes i sve je to sto drugi hoce da te bukvalno uniste jer si im dva puta rekao ne narocito ih boli NE njihovom voljenom klubu.
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Chana »

JADNA MOJA VOJVODINO...

Jedini vredan Tvog časnog imena iz prošlosti, Ćomi Ivanić, nije poželjan - jer je Vojvodinaš.
U Partizanu nije završio samo iz dva razloga (kako "čaršijanje" postaje sve glasnije):
ŠTO NEĆE DA IGRA ZA VEŠTAČKE TVOREVINE, ODN. ŠTO GROBARČIĆI I KAD DAJU VELIKE PARE - ŽELE TO DA URADE PREKO FSS I RAČUNA :!:
A tako nešto je NO-NO kod "poštenog sveta"...

Predsedniče, imponuje ljubav prema crveno-belim bojama, ali promašiste kancelariju za minimum 80+ km !
Ajte, lepo, pakujte koferčić - pa pravac u svoju pravu ljubav...
I povedite "najslaninarskiju" ekipu poštenjačina i menadžerčića što je svet video...

Meni je dosadilo da razmišljam koju sledeću "uslugu" treba Vošinom sramotom da zatvaramo :?:
Ova je više nego jasna - pobeda u Surdulici, ZVEZDAŠI moraju da je negde "zatvore" - a gde će, nego kod svojih :?:
:frown: :frown: :frown:

Ova blamaža večeras (koju sam napustio onog momenta kada je sudija svirnuo onu sprdnju od penala) a niko na terenu "ni da se uzbudi"...
Ćomi nije bio prisutan (razumljivo), a ni onaj upitni Meri koji i ako kojim slučajem nije neki fudbaler, makar pokaže emocije s vremena na vreme!

NEVEROVATNO, ALI OVA POSETA VEČERAS JE SUPER - KADA VIDITE NAREDNE, AKO NE PRORADI METLA :!: :!: :!:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
Maminho
Posts: 66
Joined: Fri Jul 24, 2015 1:11 am
Location: Zapad

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Maminho »

Nedeljama razmisljam o trenutnoj situaciji koja pogadja nas klub. I zapitam se da li mogu trenutno da nabrojim 100 pravih slaninara da kazem da bi bez interesa nekog bili uz klub, i to je jako zalosno. Sad sve vise shvatam da smo mi daleko od nekog velikog kluba, iz vise razloga (danasnje sudjene je ocaj, ovako se ne tretira ni poslednja ekipa na tabeli koja gostuje sampionu gde se pobeda ocekuje pod obavezno) i za to je najveci krivac PREDSEDNIK FUDBALSKE ZAJEDNICE SUPERLIGASA........Godinama sam ziveo u iluziji nekoj kako smo mi veliki, sem godine osnivanja (31 pre blizanaca) mi nista nismo veliko ucinili. 2 titule i 1 kup za 100 god je maloo....Kad je poslednji put ,,predsednik,, pricao o Vojvodini nesto pametno, ja nisam cuo. Pokojni Bata je bar pricao uvek i isticao nas na prvom mestu, toliko je pricao da su nas i navijaci blizanaca smatrali za nekakvim konkurentima iako smo bili uvek na kraju vecito treci sem u jednom navratu smo se isprecili i bili 2 na tabeli. SADA ?? danas smo im samo laka musterija i sluzimo za pravljenje gol razlike, ne samo njima nego i prosecnim ekipama JSL...Niko vise kad dolazi u Novi Sad ne razmislja o onome samo da izborimo X, svi se cascavaju kao pravi gosti....A ZA SVE JE TO KRIVAC nemam snage da mu izgovorim prezime, mislim da mu je klub ciji je kao predsednik poslednja briga u zivotu....... E zbog toga druskane lepo pakuj prnje i voziii UPRAVA NAPOLJE !
User avatar
Willian
Posts: 40
Joined: Mon Aug 24, 2015 3:53 pm
Location: Bulevar

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Willian »

Sledeci put ako budem dolazio na stadion moracu dobro da se napijem pre utakmice,jer trezan i normalan ovo vise ne mogu da gledam.I da ne zaboravim UPRAVA NAPOLJE!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by trelos gia fcv »

I?
Sta cemo?
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
ssnigd
Posts: 3348
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by ssnigd »

Vasa wrote:Kakva uprava takva igra i takvi treneri!
Kosanovic realno nista veliko i ne moze da uradi,zatim njegovo uvlacenje predsedniku,stavljanje ocajnog Puskarica na beka,sada je mnogima jasno da je velika razlika voditi omladince i voditi prvi tim.
Penal za njih nisam video,crveni bez dileme zasluzen,penal za nas sumnjiv ,sudjenje iritantno lose uz mnogo losih procena od svih sudija, da ne bude zabune zasluzen poraz !
Sekulic,Vukcevic,Babic,Pavkov pa i Puskaric nisu igraci za super ligu!
Ovih 300 gledalaca videla je sto vidja vec mesecima i nije neko iznenadjenje,zelja postoji oni jednostavno nisu fizicki i takticki spremni i sa toliko ispodprosecnih igraca ovo je maksimum.
Zapad skandirao *uprava napolje* istok *ciganske pi...e* sever cutao!!!???
Scepanovicu nemas ti m..a da podneses ostavku a i da nesto promenis,oni koji su te doveli drze te u saci a ti i oni znate zasto,predsednik koji je izabrala skupstina u maju 2014 podneo je ostavku bez objasnjenja ,gle cuda ti se prihvati odgovorne funkcije!!!???
Rasprodao si sve sto je vredelo ili si najurio,sda i onaj poslednji biser koji ima kvalitet i ima Vosu u srcu teras da bi u revoltu na zimu otisao u tvoj voljeni klub,kontakti su preko tvojih drugara u Vosi uspostavljeni sa tvojim voljenim klubom.
Odlazi da ti svi kazu i pored svega ucinjenog ,ma bar je na kraju ispao korektan a znamo svi da nisi!
Tvoja vladavina vaaljda po ugledu na idola je najgora bar zdnjih 15 godina a nisi daleko u 100godisnjoj istoriji.
Gledalaca 200,reklama sve manje,sponzor ni na vidiku,Vujadin u haosu a tim je posledica onog kako radis.
Ivanicu ne popustaj,sam znas koliko vredis a koliko dajes i sve je to sto drugi hoce da te bukvalno uniste jer si im dva puta rekao ne narocito ih boli NE njihovom voljenom klubu.
Vasa wrote:Ово заиста нема никаквог смисла, нити било какве везе са спортом. Суђење је било скандалозно и било је очигледно да арбитар мора да заврши започети задатак. Није га интерсовало да ли је пала магла или да ли раде рефлектори. Наравно да ће се Војводина жалити и остаје да видимо да ли да ту жалбу упутимо само на судијску организацију или неку другу адресу. Овде има посла за још неке инстанце, да не прејудицирам ствари, јер ово је био скандал. Судија је правду делио врло перфидно, али је то тешко доказиво. Ипак, свима нама на стадиону било је јасно о чему се ради и зато погрдна скандирања упућена на адресу арбитра. a o skandiranju upravi nista ma uredu je,uzivaj sam sa sobom i novom bojom kosice
Brate koliko ti imas nickova na forumu, cas latinica, cas cirilica.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Locked