17. kolo: Vojvodina-Radnik 2:3

Locked
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

17. kolo: Vojvodina-Radnik 2:3

Post by Daljac »

Nakon četiri vezana gostovanja, Stara Dama se vraća kući. Nakon perioda u kome smo poslednjem postignutom našem pogotku dali 40 dana, pa onda doneli sa Banovog Brda bod, konačno je došlo vreme da gol razliku bar pokušamo da prevedemo iz minusa u plus i da na domaćem terenu ostvarimo pobedu.

Naš takmac u petak u 18 časova biće tim sa krajnjeg juga Srbije, ljubimac ondašnje lokalne samouprave i pocupkivač u oru beogradskih romskih kolovođa, Radnik iz Surdulice.

Naši gosti za poraz ne znaju od devetog kola, kada su se poraženi vratili sa Čukarice. Nakon toga, sa gostovanja su bodove doneli iz Gornjeg Milanovca u 10. kolu (2-2, strelac oba gola Ćulum), iz Lučana u 12. (0:0) te iz Jagodine u 14. kolu (1:1, Stojanović). Uz to, sačuvali su bodove kod kuće protiv Javora u 11. kolu (1:1, strelac Ovusu) i crnog blizanca u 13. (2:2, strelac oba gola Stanković), da bi seriju završili sa dve domaće pobede, protiv Pazara u 15. kolu (2:0, oba gola Stojanović) i na poslednjem odigranom meču sa subotičkim Spartakom (1:0, Ovusu).

Na tabeli Radnik trenutno zauzima 12. poziciju sa osvojenih 17 bodova. Do sada, pobedili su u prvenstvu tri puta, bili su poraženi pet puta, a osam njihovih mečeva završilo se podelom bodova, uz gol razliku 15 datih i 23 primljena pogotka. Naš prvi ovosezonski susret, surdulička prvoligaška premijera, kada smo kao gosti putovali u jeku evropskih borbi nadomak Bugarske, završen je takođe podelom bodova, uz rezultat 2:2 (Stojanović, Ćulum - Ivanić, Ožegović).

Razog za moj optimizam leži u tome što znam da će nas na stadionu biti maksimum 500 (iako će izveštaj povećati broj bar duplo, kao i na poslednje dve domaće tekme, te kao i sada u subotu na Brdu), što znam da će biti hladno, da će se spustiti magla, i da će, kad nam pobeda praktično ništa ne donosi, ona biti sa lakoćom izvojevana.

Kakav će biti tim, da li će nam štoperski par ponovo zajedno imati manje pod 40 godina, hoće li Ožegović najzad da otkrije magični trik asistencije, da li će iz guste magle da iz izroni Crno Dete i simultankom reši pitanje pobednika, znaćemo u petak oko osam sati.

Do tada, sad kad je slaninarska knjiga spala samo na najmasnija slova, na nas koje ni kuga neće sa tribina oterati, ajde da se okupimo i zapevamo našu staru novembarsku pesmu ,,Spustila se gusta magla pokraj Dunava", pa da iz nje i uz nju izroni i ,,Vojvodina, aj nepobediva!" :cheers:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Rabba »

Daljac wrote:Razog za moj optimizam leži u tome što znam da će nas na stadionu biti maksimum 500
Jel to pre poduplavanja ili posle :mrgreen:

Cenim da termin i igre garantuju maksimalno 250-300 ljudi na Karađorđu.

Bez obzira, znam gde ću ja biti u petak u 6 :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
milancl
Posts: 465
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by milancl »

Mislim da je jedino "našoj" upravi u interesu da se utakmica igra u ovako idiotskom terminu. Gledalaca 300-400
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4767
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by gospodinFKV »

milancl wrote:Mislim da je jedino "našoj" upravi u interesu da se utakmica igra u ovako idiotskom terminu. Gledalaca 300-400
Mislim da svako kolo otvara utakmica u petak. Ovo kolo je pripalo nama...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2026
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by churguzijanac »

Dolazim. Termin je odlican. Ne vidim sto petak u 18 ne odgovara. To se racuna vec kao vikend.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Nikola »

Мени одговара термин.
На утакмици не желим да видим алавог полувошиног полуиграча, као и менаџерске Вукчевића, Зоћовића, Росића, цигоса Ковачевића. Хоћу да гледам Џон Мериа како кида и гризе за наш дрес човека са невероватном енергијом који има ману да му менаџери нису Мајамији, Вавани, Осмаје и још већу што је 100% Вошин играч.
Шаула и Косан морају да знају да форсирање менаџерских играча не може да се сакрије или прикрије код навијача који су деценијама на стадиону.
Мој тим Перић, Антић, Лакићевић, Панков, Динга, Максимовић, Секулић, Станисављевић, Стаменић, Иванић. Џон Мери
Реалност је да ће поново играти Ожеговић и да Џон Мери може да се шута у гузицу ако добије 10 минута и то ни случајно да Ожег изађе.

Видимо се на дому болесних.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Rabba »

Nikola wrote: Мој тим Перић, Антић, Лакићевић, Панков, Динга, Максимовић, Секулић, Станисављевић, Стаменић, Иванић. Џон Мери
Žakula - Nastić(Antić), Pankov, Pekarić, Lakićević - Maksimović, Puškarić - Stamenić(Nastić), Ivanić, Stanisavljević - DžonMeri(Mrdaković)

Malo da se razmrda ekipa
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Dejan »

О томе каква је здравствена ситуација у екипи, млади стручњак је објаснио:

- Максимовић и Пушкарић и даље су ван погона због повреда, баш као и Пекарић, Жакула, Настић и Ћурко, а сада су им се придружили Стаменић и Ковачевић, који јуче нису тренирали с тимом. Из ове коже се не може, идемо даље и чврсто верујем да ћемо до петка уиграти екипу која ће моћи да оствари жељу свих нас и победом над Радником наговести што бржи излазак из кризе – најавио је Косановић.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Rabba »

20 igrača imamo na raspolaganju za utakmicu, onda...

Perić - Antić, Rosić, Pankov, Vasilić - Sekulić - Vukčević, Paločević, Ivanić, Stanisavljević - Ožegović.

Kordić, Radović, Dinga, Lakićević, Zoćević, Babić, Pavkov, Mrdaković, Meri preostaju.

Sve po starom...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Stexman
Posts: 2555
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Stexman »

Ja ne znam jel to neka epidemija ali se samo povredjuju igraci koje uglavnom ishvalimo ovde na forumu?
I dajte vise sansu tom Meriju smradine jedne pa da konacno vidimo ko je u pravu a ko nije u vezi njegovih kvaliteta!
User avatar
Salvador
Posts: 1066
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Salvador »

Kada se već sastavljaju timovi, moj izbor od raspoloživih je:
Perić - Antić, Rosić, Dinga, Lakićević- Sekulić - ?, Paločević, Ivanić, Stanisavljević - Mrdaković.
Pod ? bih čak stavio Zoćevića da odigra jednu celu pa da konačno vidimo da li nešto može.
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Marko93 »

ma jeste svi su povredjeni :roll:
User avatar
Maminho
Posts: 66
Joined: Fri Jul 24, 2015 1:11 am
Location: Zapad

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Maminho »

Ja bi pre stavio DRVO u odbranu nego PANKOVA.
User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Turija »

Salvador wrote: Pod ? bih čak stavio Zoćevića da odigra jednu celu pa da konačno vidimo da li nešto može.
I ja bih isto, samo ne bih pod ? već pod Sekulić.Ja goreg organizatora igre na zadnjem veznom od Sekulića nisam video u Voši.
'ajd da vidimo, već jednom, tog famoznog Zoćevića, bar poluvreme.Kakve smo sve gledali, neće ni on biti mnogo gori.Šta više, mislim da ima bolji dribling i pas od Sekulića (za ono malo vremena provedenog na terenu), bar je pokušao nešto u igri unapred.
Murinjo, ali onaj pravi, je u jednoj svojoj izjavi rekao:
,,In 10 minutes you can show a lot.You can show you are mentality ready, physically ready, ready to cope with the pressure.In 10 minutes you can show me if you are ready or not".
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by lala1914 »

Perić - Antić, Dinga,Rosić, Lakićević- Sekulić -Meri(Babić), Ivanić, Stanisavljević - Mrdaković(Meri)...Ožegović na klupu malo, da oladi
Locked