16. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:1

User avatar
Djisa
Posts: 1200
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 16. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja 17h

Post by Djisa »

gospodinFKV wrote:- Pustaju se stini krimosi i kolokradice u klub
- Predsednik daje vise izjava u funkciji predsednika ZSL, nego FKV
- Radi se onako kako kazu iz beograda
- Lize se s cigansturama
- Imamo dva bezlicna sportska direktora (sad imamo jednog, koji ne bi trebao u krugu od 2km od stadiona da se pojavljuje posle svega)
- Pustamo i sudije da nas gaze, osim ako to ne dodje na tekmi s partizanom. Tad se pozivamo na organizovani kriminal

Ja i dalje odgovorno tvrdim da je ovo opusteno tim za titulu. Cak i sa tim menadzerskim poluigracima, koji ni za PLS nisu. Meni je potpuno nepojmljivo da je prvi tim tako naprasno zaboravio da igra fudbal. Ipak, ne sme se biti blizu miljenice velikog vodje. Svima je jasno da niko ne sme da bude na manje od 10 bodova kad se prepolove bodovi posle 30 kola, ponajmanje partizan i Vojvodina.

Suma sumarum, trener je ovde minorna stvar. S ovim timom bi se i Zagorcic borio za titulu da se neka rucna nije povukla.

Lako je reci, odgovorno tvrdim, kad ti niko ne moze dokazati da nisi u pravu. Ti uvek mozes reci namesteno je I gotovo. A ono sto je sustina je da je ovo NAJGORI tim Vojvodine u poslednjih xy godina I da je sredina tabele realnost I nije kriv ni Terzic, ni Vucic ni Dacic, vec samo i iskljucivo PAVLOVIC I SCEPANOVIC. Sve sto je valjalo je rasprodano za tepsiju ribe, omladinci otpusteni a polovnjaci dovedeni. Zato dok ne ode Scepanovic, ja vise necu da gledam Vosu ni na televiziji, jer ovo nije moja Vojvodina. UPRAVA NAPOLJE.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2026
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 16. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja 17h

Post by churguzijanac »

Igla wrote:
churguzijanac wrote:Mi smo pilicarski klub pre svega organizaciono! Da bi se ovakve stvari predupredile u klub treba da udje privatni kapital. Problem je sto u ovom drustvu i sistemu mi mozemo biti privatizovani samo od strane Vavana, Majamija i njima slicnih, sto je gore od ovog sada!
______________________
DOSTA JE BILO!!!
Cekaj, ko normalan ce doci u Srbiju i dati svojih 7-8 miliona evra da bi uzeo Vojvodinu? Postoje mnogo bolji(sigurniji) nacini da se novac ulozi.
Niko.

Sustina je u tome da smo mi u zivom blatu i da propadamo i zaostajemo. Nema te uprave koja ce voditi Vosu onako kako treba i upravljati klubom domacinski u ovakvom sistemu, a i niko normalan nece uloziti u klub u ovoj cirkus ligi! Cak nismo pogodni ni za filijalu velikih klubova, za razigravanje igraca velikih klubova nam je nivo takmicenja i kvalitet suvise nizak.

Uzgred, Meri ce mozda, ali mozda dobiti sansu kad prodamo Ozegovica, a ne dodje novi vavanov, il' majamijev mali!
________________________
DOSTA JE BILO!!!
Last edited by churguzijanac on Sun Nov 01, 2015 8:03 pm, edited 2 times in total.
User avatar
Stexman
Posts: 2555
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 16. kolo: Čukarički - Vojvodina, nedelja 17h

Post by Stexman »

Sramota je da mi imamo samo jedan sut na gol, tokom cele utakmice!
Sramota je da Meri ponovo nije dobio sansu iako je najvredniji na treninzima a mi ne mozemo gola da postignemo!
Sramota je da smo primili najvise golova u ligi!
Sramota je da ovu upravu nije sramota ovakvih rezultata!


Ovo ce biti prva uprava koja umesto da obezbedi evropu, obezbedice(nadam se) opstanak u ovoj Cirkus Medrano Ligi!
Pakujte se svi i mars iz kluba bando jedna hohstaplerska!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4765
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 16. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:1

Post by gospodinFKV »

Djisa wrote:Lako je reci, odgovorno tvrdim, kad ti niko ne moze dokazati da nisi u pravu. Ti uvek mozes reci namesteno je I gotovo.
Ako cemo tako, jos lakse je pokriti oci rukama i vikati ''dokazi''. Otvori oci, kazace ti se samo. Nece niko morati da ti dokazuje. Postali smo ona najgrdja verzija ofk beograda - centar za razvoj menadzerskih pilicara i filijala. Trenutno smo na korak od vracanja jedno 10-15 godina unazad, kad su se igraci prodavali zvezdi za tepsiju ribe (a nije da nije bilo pokusaja)...

Ponavljam, ne kazem da je namestena svaka utakmica koju odigramo, ali je nesto debelo trulo iza toga da tim koji dobije Sampdoriju u sred Torina (koliki god to user bio, i user treba zasluziti) ne moze gol da postigne mesec dana, a pritom se 3 komada dalo i partizanu. Svi protiv njih grizu, pa onda skinu gace drugom blizancu, a medju tom bagrom smo nazalost i mi.

I opet cemo na prolece krenuti da igramo fudbal i ostati u plejofu, da osiguramo jos 3 sigurna boda ''sportskim prijateljima''...
User avatar
Maminho
Posts: 66
Joined: Fri Jul 24, 2015 1:11 am
Location: Zapad

Re: 16. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:1

Post by Maminho »

Ti si prvi golman Pericu :!: Jedva cekam video sa utakmice da vidim koliko smo srece imali i koliko nas je lik iscupao. Kakav Zakula a onu pijanduru necu ni da spominjem..
student
Posts: 86
Joined: Sat Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: 16. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:1

Post by student »

Ja ne znam kojom magijom je danas bilo 1:1 , stativa,precka,i sto sansi za Cukaricki, malo bi bilo i 4:0 za njih. Osim Perica niko nije za Vojvodinu,potreban je kompletan remont tima,prvo sredina koju nemamo,pa odbrana koju bolje da nemamo i na kraju Ozegovic za koga nisam siguran da li zna sta znaci dodati loptu...
User avatar
Djisa
Posts: 1200
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 16. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:1

Post by Djisa »

gospodinFKV wrote:
Djisa wrote:Lako je reci, odgovorno tvrdim, kad ti niko ne moze dokazati da nisi u pravu. Ti uvek mozes reci namesteno je I gotovo.
Ako cemo tako, jos lakse je pokriti oci rukama i vikati ''dokazi''. Otvori oci, kazace ti se samo. Nece niko morati da ti dokazuje. Postali smo ona najgrdja verzija ofk beograda - centar za razvoj menadzerskih pilicara i filijala. Trenutno smo na korak od vracanja jedno 10-15 godina unazad, kad su se igraci prodavali zvezdi za tepsiju ribe (a nije da nije bilo pokusaja)...

Ponavljam, ne kazem da je namestena svaka utakmica koju odigramo, ali je nesto debelo trulo iza toga da tim koji dobije Sampdoriju u sred Torina (koliki god to user bio, i user treba zasluziti) ne moze gol da postigne mesec dana, a pritom se 3 komada dalo i partizanu. Svi protiv njih grizu, pa onda skinu gace drugom blizancu, a medju tom bagrom smo nazalost i mi.

I opet cemo na prolece krenuti da igramo fudbal i ostati u plejofu, da osiguramo jos 3 sigurna boda ''sportskim prijateljima''...
Ti jesi u pravu za sve ostalo I to je ok, ali zaista smatram da nas tim ne vredi ni pisljiva boba. Osim Ivanica, Ozegovica I mozda Stanisavljevica mi nikoga necemo moci prodati ni za 200 000 hiljada koliko smo dobijali za Nastica, ostalo je truli prosek ove nase bedne lige.
Pa da se ne ljubimo!
carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Re: 16. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:1

Post by carlons »

Već je napisano gore da je ovo najlošiji tim Vojvodine u poslednjih mnogo godina i to je suština. Ne može da se pravi dobar tim od slobodnih i jeftinih igrača. Nema džabe ni kod babe. To što neko od njih zasija na jednoj od 10 utakmica nije dovoljno. Najbitniji je kontinuitet, to odvaja vrhunskog od prosečnog igrača.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 16. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:1

Post by Rabba »

Djisa wrote:Osim Ivanica, Ozegovica I mozda Stanisavljevica mi nikoga necemo moci prodati ni za 200 000 hiljada koliko smo dobijali za Nastica, ostalo je truli prosek ove nase bedne lige.
U ovom trenutku, ni jednog navedenog ne bismo mogli prodati ni za 200.000... Ivanicu ugovor istice na leto, neku sicu mozemo inkasirati od njega, Stanisavljevic i Ozegovic mozda i vrede toliko, ali reci mi koji ce klub osmoplasiranoj ekipi srpskog prvenstva isplatiti 200.000 za bilo kog prvotimca?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 16. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:1

Post by trelos gia fcv »

Krv ti majkinu j...m koga smo mi drzali na golu pola sezone!!!!!!!
Pa koliki debil moras biti i imati na platnom spisku jednog Kordica?
Odreknite se fudbala u celini, maloumnici!!!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: 16. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:1

Post by Chana »

http://www.sportnetwork.rs/play/81942/s ... vodina-1-1" onclick="window.open(this.href);return false;
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4765
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 16. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:1

Post by gospodinFKV »

Peric branio za 4+. Bilo bi i 5 da je kod gola samo malo izasao i skratio ugao, pa makar i primio gol svejedno.

Sve u svemu, Peric sve vise pokazuje da je dobar golman, a ostali da ih sve vise zabole ku*ac za Vojvodinu. Od prvog tima do predsednika...
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:1

Post by Firmin mali »

O tome kakav je Ozegovic igrac/karakter/saigrac, najbolje govori proslava njegovog gola...sam sve. Dno.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4765
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 16. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:1

Post by gospodinFKV »

Firmin mali wrote:O tome kakav je Ozegovic igrac/karakter/saigrac, najbolje govori proslava njegovog gola...sam sve. Dno.
I situacija pred kraj kada mu je Ivanic sam protrcavao, a ovaj se izalavio i sutnuo onako mlitavo...

Lepo je neko rekao da je lik smrt za atmosferu u ekipi...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2026
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 16. kolo: Čukarički - Vojvodina 1:1

Post by churguzijanac »

Jebo mamu sebicnu, sto ne doda Mici loptu!?
Locked