Kup Srbije 2015/2016

Zaključana tema
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1970
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post od N13 »

Obična smo prosečna ekipa jedne od najjadnijihj liga u Evropi.

I to ćemo biti dokle god u upravu ne uđu ljudi koji će imati dugoročne planove, koji će imati muda ne prihvataju baš svaku ponudu preko 100k, koji će moći makar 2 sezone u kontinuitetu sačuvati kostur tima.
Previše sam razočaran....

I da... da li iko ima objašnjenje zašto od početka sezone nije branio Perić? Nemoguće da niko nije primetio njegov kvalitet ranije... pogotovo sa tim da dok on nije stao na gol, 99% šuteva u okvir našeg gola je bio primljen gol. Imali bismo makar 10 bodova više da je on na vreme počeo da brani...
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post od Voja »

Igramo mec kojim spasavamo sezonu i uvodimo igraca za kojeg ne znam ni da li je imao trening sa nama... E moj Pavkovu,e moj Meri... da sam na vasem mestu napustio bih fudbal odmah,jer ja ne volim kad neko silji onu stvar na mene.
Koliko je ovo smesno i jadno ljudi moji,da ne postoje reci kojima bih opisao tu nemoc nase ekipe.Pericu,Novice.... bezite odavde,spasavajte karijere,necu vam ni blizance zameriti cak
Slika
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post od ДушанСП »

Ја сам задовољан,дали смо два гола,а уопште нисмо играли фудбал :D
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post od Протомајстор »

Налазимо се у тешком чабру, али нисмо још додирнули дно. У наредних месец дана имамо две утакмице на Карађорђу у којима чекамо првопласиране Борац и Ц. Звезду (нисмо се договорили чија смо филијала) када ће наш лоше вођени клуб доживети наставак серије понижења. Очекујем да тај месец буде један од најтуробнијих у нашој 102-годишњој историји.

После тога, верујем, може бити само боље. :roll:
carlons
Postovi: 182
Pridružio se: Uto Sep 22, 2009 9:32 pm
Lokacija: Detelinara

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post od carlons »

Turija napisao:Nemam komentar, jer toliko se loših stvari dogodilo Klubu, da je ova utakmica nebitna.
Napisao sam, nedavno, da je faza motivacije kratkog daha i da je ona završena jesenas.
Pred Klubom je bio zimski prelazni rok i priprema ekipe koja će pokazati pravu vrednost tima, struke i rukovodstva.Tri utakmice su bile sasvim dovoljne da se sve konture jasno uoče ili bolje reći haos u svim linijama funkcionisanja FKV.
Čestitam Periću i Maksimoviću, kao poslednjim Mohikancima, u spasavanju časti FK Vojvodine na fudbalskom terenu.
Nažalost to je potpuno tačno. Sistem na "o-ruk" ako se uopšte može nazvati sistemom, ne može dugo da funkcioniše.

Ako pogledamo listu strelaca i igrača sezone sve je jasno:

Strelci:
Ivanić 10
Ožegović 9
Stanisavljević 9
Babić 5
Paločević 4

Igrač sezone:
Stanisavljević 21
Maksimović 21
Ivanić 19
Perić 18
Ožegović 16

To je realnost, šta da se radi.
Sada ulazimo u dobro poznati ritam, 2-3 trenera godišnje :dance2:
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post od Neizlecivi »

Carlons, nismo mi iz tog sistema nikada ni izazili.
Ja mislim da ako Lalatovic bude imao malo vise mozga, sto se sada vec pribojavam, mozemo jos sačuvati dosta zivaca do kraja sezone. Vec za vikend igramo bitnu utakmicu, mozda cak i da iskoristimo duele radnicki-partizan i cukaricki - javor koji mogu ici na nasu ruku... E sad, posle prve tri tekme od zime, pitanje da li mi ikako mozemo igrati tako da bilo sta ide na nasu ruku.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post od gospodinFKV »

Riba smrdi od glave.

Da smo mi g od gospodskog kluba kakav smo bili, Lalatovic bi vec posle prvog incidenta dobio papire, sve i da se predje preko incidenata pre dolaska u Vojvodinu.

Ovako...ciganska uprava, ciganski trener, blizanacki otpad na terenu, nikad gori fudbal. O cemu mi pricamo, pa koordinator za sportska pitanja je covek koji se u nekoliko navrata na najogavniji nacin ogresio o klub.

Scepanovicu, koliko jos ocajno odradjenih prelaznih rokova mora da prodje dok Vranjes ne plati ceh, ili bilo ko iz uprave? Sta ste svi vi tamo nedodirljivi?
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post od Milan »

Salvador napisao: Ne znam sta je resenje,

Znam ja, al' neću da kažem...

Dobijamo zvezdu ili bar Borac...

'Ajmo Slaninari!
POŠTO OBRAZ ???!!!
CRD FCV
Postovi: 1457
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post od CRD FCV »

не знам ко је крив за овај пораз.
Нити за протекла два "пораза".
Али то што се име нашег клуба провлачи по таквим текстовима због инцидената неких људи морам рећи следеће:

Ако ти је до псовања, вређања, ако си толико јадан да свој пораз гледаш искључиво кроз кривицу других, ако своју неспособност умањујеш кроз успех других, напусти овај клуб.

следећи пут кад мислиш да ти је други крив, ако желиш да се истресеш на неком другом, ако су други криви за твоју неспособност или лошу процену, обрати се мени, или нама, има нас на овом форуму верујем доста, који би то расправили фино, "господски" са тобом, које не веже неки уговор за последице расправе са тобом.

И даље се надам да си у праву. Да си оштећен.

Због нашег клуба.
Због нас.
Због тебе.
Brick Liman
Postovi: 827
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 3:54 pm
Lokacija: Tower Blocks Liman

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post od Brick Liman »

Klasična beogradska džukela. Jebali te oni koji su te doveli.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post od Sasa1969 »

Lalatovic koliko je genijalan i Stanisavljevica je preslio na klupu iako je recimo ovde na forumu ubedljivo vodio po ocenama za najboljeg igraca Vojvodine ?
Ovaj njegov tim i ove (ne)ideje koje sprovodi u delu su bruka i sramota.
Pod hitno vratiti u prvi tim Zlicica,Stamenica,Desancica,Karanova i Pavkova i uz Perica,Pankova,Maksimovica,Nastica,Melega,Lakicevica i Stepanova do kraja godine gurati pa kako ispadne !
|Pun ku..c mi je vise Vukcevica,Jovicica,Micica,Miletica,Trujica, Malbasica,Palocevica,Rosica,Babica i posebno Lalatovica !
Slika
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post od newnowapv »

Stepanova zaboravite, ljudi pa on je dosao da uzme jos neke pare i da ode u zasluzenu penziju... Nije on dosao da igra...
Bez potpune reorganizacije tima, uprave, navijaca i svega zivoga, tonucemo sve dublje i dublje. Sto je najgore, tonucemo kao necija filijala...
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post od naseljekolumbija »

Sasa1969 napisao: |Pun ku..c mi je vise Vukcevica,Jovicica,Micica,Miletica,Trujica, Malbasica,Palocevica,Rosica,Babica i posebno Lalatovica !
Slazem se za mlade da treba da se ukljucuju u prvi tim ali po meni od ovih koje si nabrojao treba da ostanu Trujic,Rosic,Babic i Malbasic-sasvim solidni za nasu ligu
CRD FCV
Postovi: 1457
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Kup Srbije 1/4 finale: Javor - Vojvodina, sredu u 16h

Post od CRD FCV »

http://www.novisadinfo.info/2016/03/bli ... odine.html
Trener Vojvodina Nenad Lalatović tvrdi da nije zvao na tuču šefa stručnog štaba Javora Mladena Dodića na meču četvrtfinala Kupa Srbije odigranom u Ivanjici.

Lalatović je rekao da je uvek prihvatao krivicu i da nije cvećka, ali da nije pozivao trenera Javora Mladena Dodića da se biju.

Lalatović je poručio da mu je ugled ukaljan, a „Blic“ se na svom sajtu izvinjava treneru Vojvodine na greškama u izveštavanju iz Ivanjice.
Zaključana tema