27. kolo: Mladost - VOJVODINA 0:3 (0:1)

Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 27. kolo: Mladost - VOJVODINA, nedelja 14h

Post od Turija »

Da li neko zna zasto Radovanovic nije bio na spisku igraca u Lucanima?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 27. kolo: Mladost - VOJVODINA, nedelja 14h

Post od ernesto »

Turija napisao:Da li neko zna zasto Radovanovic nije bio na spisku igraca u Lucanima?
Zadnju lozu je povredio jce na treningu!
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 27. kolo: Mladost - VOJVODINA, nedelja 14h

Post od churguzijanac »

https://youtu.be/35DaOTG-YBI" onclick="window.open(this.href);return false;
Ne svidja mi se nista ovaj Sanicanin...Vec sad mora da se pravi plan za letnja pojacanja..centarfor, bekovi, levo krilo.
Inace svaka cast momcima na pobedi.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 27. kolo: Mladost - VOJVODINA, nedelja 14h

Post od Turija »

churguzijanac napisao:https://youtu.be/35DaOTG-YBI
Ne svidja mi se nista ovaj Sanicanin...Vec sad mora da se pravi plan za letnja pojacanja..centarfor, bekovi, levo krilo.
Inace svaka cast momcima na pobedi.
I meni je zato cudno da ima prednost u odnosu na Veselinovica.
Definitivno nam treba pojacanja na levom krilu, cforu i levom beku.
Nadam se da ce do leta napredovati Lazarevic, a i klasicna 10ka nam treba, ako nasi momci u vezi brze ne podignu nivo potreban za prolazak kvalifikacija za LE. Imaju sansu i vreme, pa neka dodaju gas. Arsic je dobar, ali nije klasican graditelj igre. Takodje pretpostavljam da ce nas napustiti i Jovancic, ako ispadnemo u kvalifikacijama.
Po meni, treba uigravati tandem Radovanovic-Veselinovic, kako bi imali stoperski par za Evropu. Imamo sanse da je izborimo kroz Kup ili Prvenstvo, sada vec dosta izvesnije.
Inace, fest smo se isporomasivali danas, a duvalo nam je u odbrani. To se mora popraviti.
Ezeu svaka cast za danasnju igru. Vrhunski.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 27. kolo: Mladost - VOJVODINA, nedelja 14h

Post od Voja »

Par utisaka na osnovu izvestaja:
-kao sto sam i pretpostavio,rezultatski veoma lako
-u odbrani tolika promaja da ni rezultat 3:3 ne bi bio nerealan
-S.M. ni gorostasnijeg igraca ni jalovijih suteva.Sreca pa onaj prvi gol udje nekako,ali takav igrac bi trebalo da ima 500% razorniji sut
-i ponovo mi je drago sto je Arsic u nasem timu
-vec sada moliti Jovancu da ostane
-Eze situacije pred golom resava poput Merija,na najprostiji moguci nacin :cheers:
-zar parabole koje putuju 50 metara ka nasem golu ne bi trebalo da su lak plen nasih odbrandbenih igraca!?
-i danas veoma bitan sraf u nasoj masineriji - Emil :thankyou:
Slika
exlimanac
Postovi: 107
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 1:31 pm
Lokacija: DE-EU

Re: 27. kolo: Mladost - VOJVODINA, nedelja 14h

Post od exlimanac »

Mozda cu biti jedini koji je to primetio iz petominutnog izvestaja a mozda i ne,ali zainteresovanost igraca Mladosti za ovu utakmicu je isto tolika koliko je snazno nasa uprava reagovala na ociglednu kradju protiv crvenog drzavnog projekta.Pametnom dosta...tri boda kao nagrada.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 27. kolo: Mladost - VOJVODINA 0:3 (0:1)

Post od gospodinFKV »

Nisi jedini. Probao sam, ali nisam uspeo to da previdim na silu. Mozda smo paranoicni, jer gledamo srpski fudbal, ali me vise nista ne iznenadjuje, pa ni to da je mladost povukla rucnu u trenutku kad je imala direktan mec za plej of.
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 27. kolo: Mladost - VOJVODINA 0:3 (0:1)

Post od ssnigd »

Ako sam dobro video, Lucanima nije sviran cist penal na 0:2 zbog igranja rukom Lakicevica, tj napucavanja. Po polozaju tela kako se okrenuo u blok, deluje da je rukom izblokirao sut na 5m od gola.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 27. kolo: Mladost - VOJVODINA 0:3 (0:1)

Post od Milan »

Ubedljiva pobeda, ali kada se pogledaju sanse koje je stvorila Mladost, lagano je moglo biti i nereseno. Prijatelj iz Lucana mi kaze da smo ipak bili bolji. Iako neki hvale njegovu igru, kaze da Mihajlovic nije odigrao nista posebno. I njega cudi da nam je on prvi napadac. Bio je odusevljen igrom Ezea, a bo'me sam i ja. Momak igra iznenadjujuce inteligentno. Ne samo u zavrsnici, nego i prilikom pasova i kretanja. Rekao bih da smo sa njim uboli samo tako!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 27. kolo: Mladost - VOJVODINA 0:3 (0:1)

Post od naseljekolumbija »

А можда смо ми једноставно бољи од њих, и они нису повукли ручну већ смо ми додали гас.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 27. kolo: Mladost - VOJVODINA 0:3 (0:1)

Post od Rabba »

naseljekolumbija napisao:А можда смо ми једноставно бољи од њих, и они нису повукли ручну већ смо ми додали гас.
Meni najviše smeta to "možda"... Možeš da tvrdiš u ovom mulju da je onako kako bismo mi želeli da jeste? Meni je bogami teško da se ubedim više u to...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 27. kolo: Mladost - VOJVODINA 0:3 (0:1)

Post od Cane »

Prirodno je da smo usled svega što se dešava svi postali skeptični prema svemu.
Eto u sredu prilike da vidimo da li smo zaista i za koliko bolji. Ja verujem da jesmo i da je to, uz malo i sportske sreće, odlučilo pobednika juče.
Zaključana tema