27. kolo: Mladost - VOJVODINA 0:3 (0:1)

User avatar
Turija
Posts: 10622
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 27. kolo: Mladost - VOJVODINA, nedelja 14h

Post by Turija »

Da li neko zna zasto Radovanovic nije bio na spisku igraca u Lucanima?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ernesto
Posts: 1202
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 27. kolo: Mladost - VOJVODINA, nedelja 14h

Post by ernesto »

Turija wrote:Da li neko zna zasto Radovanovic nije bio na spisku igraca u Lucanima?
Zadnju lozu je povredio jce na treningu!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2026
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 27. kolo: Mladost - VOJVODINA, nedelja 14h

Post by churguzijanac »

https://youtu.be/35DaOTG-YBI" onclick="window.open(this.href);return false;
Ne svidja mi se nista ovaj Sanicanin...Vec sad mora da se pravi plan za letnja pojacanja..centarfor, bekovi, levo krilo.
Inace svaka cast momcima na pobedi.
User avatar
Turija
Posts: 10622
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 27. kolo: Mladost - VOJVODINA, nedelja 14h

Post by Turija »

churguzijanac wrote:https://youtu.be/35DaOTG-YBI
Ne svidja mi se nista ovaj Sanicanin...Vec sad mora da se pravi plan za letnja pojacanja..centarfor, bekovi, levo krilo.
Inace svaka cast momcima na pobedi.
I meni je zato cudno da ima prednost u odnosu na Veselinovica.
Definitivno nam treba pojacanja na levom krilu, cforu i levom beku.
Nadam se da ce do leta napredovati Lazarevic, a i klasicna 10ka nam treba, ako nasi momci u vezi brze ne podignu nivo potreban za prolazak kvalifikacija za LE. Imaju sansu i vreme, pa neka dodaju gas. Arsic je dobar, ali nije klasican graditelj igre. Takodje pretpostavljam da ce nas napustiti i Jovancic, ako ispadnemo u kvalifikacijama.
Po meni, treba uigravati tandem Radovanovic-Veselinovic, kako bi imali stoperski par za Evropu. Imamo sanse da je izborimo kroz Kup ili Prvenstvo, sada vec dosta izvesnije.
Inace, fest smo se isporomasivali danas, a duvalo nam je u odbrani. To se mora popraviti.
Ezeu svaka cast za danasnju igru. Vrhunski.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9632
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 27. kolo: Mladost - VOJVODINA, nedelja 14h

Post by Voja »

Par utisaka na osnovu izvestaja:
-kao sto sam i pretpostavio,rezultatski veoma lako
-u odbrani tolika promaja da ni rezultat 3:3 ne bi bio nerealan
-S.M. ni gorostasnijeg igraca ni jalovijih suteva.Sreca pa onaj prvi gol udje nekako,ali takav igrac bi trebalo da ima 500% razorniji sut
-i ponovo mi je drago sto je Arsic u nasem timu
-vec sada moliti Jovancu da ostane
-Eze situacije pred golom resava poput Merija,na najprostiji moguci nacin :cheers:
-zar parabole koje putuju 50 metara ka nasem golu ne bi trebalo da su lak plen nasih odbrandbenih igraca!?
-i danas veoma bitan sraf u nasoj masineriji - Emil :thankyou:
Image
exlimanac
Posts: 107
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: 27. kolo: Mladost - VOJVODINA, nedelja 14h

Post by exlimanac »

Mozda cu biti jedini koji je to primetio iz petominutnog izvestaja a mozda i ne,ali zainteresovanost igraca Mladosti za ovu utakmicu je isto tolika koliko je snazno nasa uprava reagovala na ociglednu kradju protiv crvenog drzavnog projekta.Pametnom dosta...tri boda kao nagrada.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4756
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 27. kolo: Mladost - VOJVODINA 0:3 (0:1)

Post by gospodinFKV »

Nisi jedini. Probao sam, ali nisam uspeo to da previdim na silu. Mozda smo paranoicni, jer gledamo srpski fudbal, ali me vise nista ne iznenadjuje, pa ni to da je mladost povukla rucnu u trenutku kad je imala direktan mec za plej of.
ssnigd
Posts: 3348
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 27. kolo: Mladost - VOJVODINA 0:3 (0:1)

Post by ssnigd »

Ako sam dobro video, Lucanima nije sviran cist penal na 0:2 zbog igranja rukom Lakicevica, tj napucavanja. Po polozaju tela kako se okrenuo u blok, deluje da je rukom izblokirao sut na 5m od gola.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Milan
Posts: 4107
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 27. kolo: Mladost - VOJVODINA 0:3 (0:1)

Post by Milan »

Ubedljiva pobeda, ali kada se pogledaju sanse koje je stvorila Mladost, lagano je moglo biti i nereseno. Prijatelj iz Lucana mi kaze da smo ipak bili bolji. Iako neki hvale njegovu igru, kaze da Mihajlovic nije odigrao nista posebno. I njega cudi da nam je on prvi napadac. Bio je odusevljen igrom Ezea, a bo'me sam i ja. Momak igra iznenadjujuce inteligentno. Ne samo u zavrsnici, nego i prilikom pasova i kretanja. Rekao bih da smo sa njim uboli samo tako!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1102
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 27. kolo: Mladost - VOJVODINA 0:3 (0:1)

Post by naseljekolumbija »

А можда смо ми једноставно бољи од њих, и они нису повукли ручну већ смо ми додали гас.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3933
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 27. kolo: Mladost - VOJVODINA 0:3 (0:1)

Post by Rabba »

naseljekolumbija wrote:А можда смо ми једноставно бољи од њих, и они нису повукли ручну већ смо ми додали гас.
Meni najviše smeta to "možda"... Možeš da tvrdiš u ovom mulju da je onako kako bismo mi želeli da jeste? Meni je bogami teško da se ubedim više u to...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Cane
Posts: 992
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 27. kolo: Mladost - VOJVODINA 0:3 (0:1)

Post by Cane »

Prirodno je da smo usled svega što se dešava svi postali skeptični prema svemu.
Eto u sredu prilike da vidimo da li smo zaista i za koliko bolji. Ja verujem da jesmo i da je to, uz malo i sportske sreće, odlučilo pobednika juče.
Locked