22. kolo: Spartak - VOJVODINA 1:1 (1:1)

Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, sreda u 15h

Post od KoKanidja »

Paklena zavrsnica, 3 boda u zadnjih 7 utakmica, 3 data gola u tih 7 utakmica, i osmo mesto na tabeli. 3 boda iznad PlayAuta.

Sve je u redu, u Klubu i dalje ponasanje kao da smo obezbedili Evropu odavno. Cak imaju i osmehe na licu.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, sreda u 15h

Post od Rabba »

Današnji rezultat može komotno da se podvede pod uspeh, u rangu onog protiv partizana od pre 10 dana. Od mene ipak čestitke. Polusezona se završila onako kako sam i očekivao da će se završiti, još tamo sa početka, posle ovlaš pregleda dovedenih igrača, nekog 25. avgusta. Na žalost, doveli smo od tada još 5-10 novih, koji su doprineli tačno nula(uz izuzetak možda Kojaševića), a rezultat bi apsolutno bio isti i bez njih. Samo što nam je opet budžet opterećen preko svake mere.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, sreda u 15h

Post od KoKanidja »

Blago vama :)
Veoma slicno mislis kao uprava.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, sreda u 15h

Post od Rabba »

KoKanidja napisao:Blago vama :)
Veoma slicno mislis kao uprava.
Mislim kao uprava, pošto bih u periodu mega-raspada ipak čestitao igračima posle 0:1 i 0:3 od fenjeraša u NSu, na 1:1 sa Spartakom u Subotici?

Teško...

Što se tiče uprave, mogu već polagano da se pakuju :lala:
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, sreda u 15h

Post od KoKanidja »

Olako vi dajete cestitke.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, sreda u 15h

Post od Vosa je sve »

nek kaze sad neko da lalat nije valjao i ekipa oko njega
sami smo sebe ubili
ko nas jeb e kad smo glupavi
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, sreda u 15h

Post od Cane »

Ako se već priča o odgovornosti klupskih organa, onda treba reći da je kriva Skupština a ne UO. Svi znamo zašto, da se ne ponavljam po stoti put.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, sreda u 15h

Post od Turija »

Bodom u Beogradu i Subotici smo samo otresli blato sa cizama, ali smo ostali kaljavi do guse.
Dokazali smo da se vekovni brend podize i iz pepela, tj i kada pomislis da je totalno unisten.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, sreda u 15h

Post od Turija »

lazarr napisao:
Rabba napisao:Jedna interesantna stvar. Juče na autobuskoj stanici jedno poznato lice. Iako je danas utakmica u Subotici, naš kapiten sa prethodne utakmice sam. Putuje negde. Neveliki kofer, ali opet, za Suboticu se putuje klupskim autobusom, koliko me sećanje služi... Da li neko bliži klubu možda ima informaciju neku o tome? Da li nas možda Antara napušta?
Izabran je u idealan tim naše lige pa je verovatno išao na dodelu tih priznanja. To je čini mi se baš juče bilo u Bg.
Ovde mi nista nije jasno?
Raba o Anticu, Lazar ,verovatno, misli na Jovancica?
Ja ne znam da je Antic izabran u tim sezone.Koliko sam upoznat, izabran je Jovancic.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
lazarr
Postovi: 812
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 10:01 am

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, sreda u 15h

Post od lazarr »

Turija napisao:
lazarr napisao:
Rabba napisao:Jedna interesantna stvar. Juče na autobuskoj stanici jedno poznato lice. Iako je danas utakmica u Subotici, naš kapiten sa prethodne utakmice sam. Putuje negde. Neveliki kofer, ali opet, za Suboticu se putuje klupskim autobusom, koliko me sećanje služi... Da li neko bliži klubu možda ima informaciju neku o tome? Da li nas možda Antara napušta?
Izabran je u idealan tim naše lige pa je verovatno išao na dodelu tih priznanja. To je čini mi se baš juče bilo u Bg.
Ovde mi nista nije jasno?
Raba o Anticu, Lazar ,verovatno, misli na Jovancica?
Ja ne znam da je Antic izabran u tim sezone.Koliko sam upoznat, izabran je Jovancic.
:cheers:
Da, ja sam mislio na Jovančića. Pročitao kapiten, pa po automatizmu.....
Sad vidim da je Rabba zapravo mislio na Antića...
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, sreda u 15h

Post od naseljekolumbija »

Видео репортажа са утакмице
https://www.youtube.com/watch?v=Z074_kdLAZY" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, sreda u 15h

Post od Radoye »

Deluje da je bila dobra utakmica na osnovu ovog snimka, mnogo je "popunjeniji" nego obicno, dosta lepih akcija na obe strane, lepi fudbalski potezi.

Kod njihovog gola cela nasa odbrana naivno ispala k'o u petlicima, nas gol prava majstorija Subotica.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, sreda u 15h

Post od Turija »

Radoye napisao:Deluje da je bila dobra utakmica na osnovu ovog snimka, mnogo je "popunjeniji" nego obicno, dosta lepih akcija na obe strane, lepi fudbalski potezi.

Kod njihovog gola cela nasa odbrana naivno ispala k'o u petlicima, nas gol prava majstorija Subotica.
Jeste.
Iskupio se izvanrednim golom, za onu pogođenu prečku iz daleko povoljnije situacije.
Mislim da nam je odbrana onako ispala, zbog kratkog izbijanja lopte Vukasovića, koja je došla do igrača Spartaka, a naši se nisu namestili, jer ih je situacija iznenadila.
Dosta dinamična utakmica, liči mi na jedno od boljih naših izdanja.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, sreda u 15h

Post od Milan »

Neko od nasa dva igraca je morao doci do lopte pre njihovog!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA 1:1 (1:1)

Post od borrissey »

Ja moram iskreno da priznam da odavno nisam video lepši gol na našim terenima od ovog koji je postigao Subotić. Zaista majstorija! :cheers:
Zaključana tema