fkvojvodina.com

It is currently Mon Dec 18, 2017 4:02 pm

All times are UTC + 1 hour

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 85 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Author Message
 Post subject: Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h
PostPosted: Sun May 14, 2017 8:19 pm 

Ja ne znam sta treba da se desi da mi kao klub reagujemo na ko zna koje po redu brutalno silovanje od strane bitangi poslatih iz FSS.Onaj Piper samo sto kitu nije izvadio i poceo da udara nase igrace po celu.Pa zar ste zaboravili sta nam je taj monstrum uradio u Nisu,zasto ste ga uopste i pustili da sudi ovde,zasto se odma niste bunili?Napisao sam posle prvog lopovluka protiv nas jos na pocetku sezone da ako budemo cutali da ce nas sve vise i vise krasti i upravo se to i dogadja,sad nas bukvalno siluju.Ja ne znam koga se vi tolko bojite,koje su tu igranke u pitanju ako ih ima,ali je krajnje vreme da se to prekine po svaku cenu.Saljite snimke u UEFA,napusite Tonceve,Kokeze i ostale lopine,prestanite da gurate glavu u pesak.Isto vazi za trenera Bataka-gospodine Batak,nemate pravo da onaj kriminal koji se dogodio protiv Radnickog ublazavate,da izjavljujete kako se nista cudno nije desilo,da se posteno igralo i kako se onakva lakrdija moze videti i na najvecim utakmicama u inostranstvu.Nas klub je brutalno silovan na svom terenu i ako vi nemate muda da nesto o tome kazete onda cutite i kazite da nemate komentar,nemate pravo da ublazavate to zlo. Jedina svetla tacka ovog cirkusa je komentar u Dnevniku,novinar je izvesni Knezic,koji je jasno i glasno napisao da smo brutalno pokradeni.To bi u normalnim novinama bila sasvim obicna stvar ali u Dnevniku,koji tretira klub iz svog grada kao i Zvezdu i Partizan,daje im podjednak prostor(nevidjeno poltronstvo) i desi mu se na primer da posle silovanja Vojvodine u BG protiv cigana pusti tekst pedercine Rangelova koji napise da se vodi hajka protiv Zvezde(???),je takav tekst Knezica pravo cudo.Elem,posto svi zivi cute o ovom uzasu u nasem fudbalu,ostajemo samo mi navijaci da nesto preduzmemo.Po meni,idealna prilika je zadnje kolo sledece nedelje,pozvati ljude da dodju u sto vecem broju,eventualno napraviti protest pred utakmicu na platou ili pred ulazom u svlacionice.Najgora opcija je ne doci na stadion i pustiti ih u medijskom mraku da rade sta hoce jer im je to i cilj.
Svaka cast igracima na utakmici protiv Radnickog,poginuli su za obraz i nisu izgubili od gurbeta kojima ni onakvo sudjenje nije vredelo,jer realno veze nemaju i ovakve ce ih ako se i docepaju Evrope i neki Bokelj razmontirati.Apelujem na igrace da bez obzira na sva desavanja ostanu u klubu (bar) do kraja evro-kvalifikacija jer sa igrom koju su prikazivali veci deo sezone mislim da imamo sanse nesto vise da uradimo nego ranije.Lako cete se prodati mesec-dva kasnije...
Umalo da zaboravim da pomenem go**o Milana Rastavca i njegove pederske izjave-smrad.

Profile  

PostPosted: Sun May 14, 2017 10:55 pm 

Evo i Bajke je imao dobar tekst.
http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... samo-Piper

Sve je jasno. Igrači su na vetrometini i treba im naša podrška, stoga podržavam prethodni post.
Uprava napolje

Profile  

PostPosted: Sun May 14, 2017 11:10 pm 
Dežurni spiker

Poledica kada je bio u Vosino cose,pohvalno je pricao o Vosi i ponosno izneo cinjenicu da je bio njen igrac. Cak ni pred mec nista lose nije napisao,samo je procitao kvote i napisao da nesto nije u redu sto bi svako od nas pomislio i prokomentarisao. E sad,da li je tim potezom onemogucio neke necasne radnje i ako jeste ja mu cestitam na tome. Sto se mene tice,Poledica za predsednika Fudbalskog saveza

Profile  

Post subject: Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički 0:0
PostPosted: Mon May 15, 2017 9:10 pm 

Рече Рака Ђуровић да смо оштећени.Спремов гол чист као суза,а Планићев старт није чак ни фаул а камоли жути картон.

Profile  

PostPosted: Tue May 16, 2017 1:03 am 

Kako se pokazao ovaj novi crni brat? Jel moze neki info? Koliko je igrao, kako je izgledao na terenu? Gde su ga bacili, na koju poziciju?

Profile  

PostPosted: Tue May 16, 2017 7:14 am 

Nije igrao puno. Bio je na desnom krilu. Imao je jedan odlican potez, kad je protivnika izlomio jednim laznjakom i sprintom posle toga.
Kasnije nije ni dobijao loptu vise, mada kod jedne kontre bio je potpuno sam ispred golmana, ali je neko od nasih (Knezevic cini mi se) bio prilicno skrt i pokusao sam da zavrsi.
Uglavnom nije bilo vremena da se pokaze, ali deluje prilicno brz, i ima zelju da se pokaze... Dosta trci.
Mogao bi u naredne dve utakmice dobiti vecu minutazu.

Profile  

PostPosted: Tue May 16, 2017 7:27 am 

Stexman wrote:
Kako se pokazao ovaj novi crni brat? Jel moze neki info? Koliko je igrao, kako je izgledao na terenu? Gde su ga bacili, na koju poziciju?

a ovacije (prilikom tih par dodira sa loptom) je dobijao kao da je Ronaldinjo lično :mrgreen:
"Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretni, i još čudnije: kako nam često baš to malo nedostaje!" :roll:

Dejan Meleg 29.06.2017.god

Profile  

PostPosted: Tue May 16, 2017 10:21 am 

Dovođenje afrikanaca bi mogao i trebao da bude naš strateški cilj. Naravno uz razvoj omladinske škole.
S obzirom da je škola u zadnje vreme vrlo zapostavljena (ogromna greška) trebalo bi se okrenuti dovođenju tamnoputih igrača.
Oni fizički našu ligu mogu da pregaze lagano. Dekadentni i spori fudbal kakav se ovde igra njima savršeno odgovara.
Uz to, vrlo su jeftini i veoma motivisani i željni dokazivanja. Još jedan vrlo važan momenat je to da nemaju nikakav kompleks od "blizanaca" i da ih verovatno te utakmice motivišu a ne kao naše domaće igrače mahom pogubljene pred pomenutim "veličinama"....
Imamo Vujadin Boškov u kome mogu da borave, restoran u kome mogu da se hrane i treniraju i sve to za malo para. Dovoditi ih gomilu, 20-30, koliko treba, izvršiti probe, selektirati i potpisati po 2-3 najbolja.
Uvek će dati više nego neki isluženi, nemotivisani povratnik iz inostranstva koji je nekada bio dobar igrač.
A i mogu se prodati.
Tako bih ja....

Profile  

PostPosted: Tue May 16, 2017 11:42 am 
Administrator

lazarr wrote:
Dovođenje afrikanaca bi mogao i trebao da bude naš strateški cilj. Naravno uz razvoj omladinske škole.
S obzirom da je škola u zadnje vreme vrlo zapostavljena (ogromna greška) trebalo bi se okrenuti dovođenju tamnoputih igrača.
Tako bih ja....

Више ништа не разумем... Па, да ли нам требају странци или нам не требају странци? Клупски стручњаци, где смо данас по том питању?

Profile  

PostPosted: Tue May 16, 2017 9:33 pm 

Minja wrote:
lazarr wrote:
Tako bih ja....

Више ништа не разумем... Па, да ли нам требају странци или нам не требају странци? Клупски стручњаци, где смо данас по том питању?

Klupski, šta?! :wink:

Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 85 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

All times are UTC + 1 hour