6. mart - rođendan FK Vojvodina

Post Reply
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

6. mart - rođendan FK Vojvodina

Post by Владика »

Ko se malo ozbiljnije bavio istorijom voljenog nam kluba mogao je doci do zakljucka da se malo ko bavio tacnim datumom osnivanja kluba. Cak i ucesnici u tom dogadjaju nisu mogli sa sigurnoscu da potvrde koji je to tacno bio datum. Jedino je dr Dusan Popov u knjizi Vojvodjanski ligasi egzaktno napisao da se ovaj radosni dogadjaj zbio 6. marta. U nedostatku drugih tvrdnji kao i na osnovu izvora moramo se saglasiti sa tvrdnjom poznatog naucnika.
Dakle, Vojvodino moja,iskoristicu sansu da ti prvi cestitam 94-ti rodjendan!!!
Last edited by Владика on Thu Feb 28, 2008 9:25 pm, edited 1 time in total.
limanfkv
Posts: 2829
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Srecan rodjendan staroj dami!
Image

"Prodefilovalo je mnogo fudbalera kroz svlacionice Vojvodine,generacije su smenjivale jedna drugu,ali im je put bio isti.Svi su oni dali deo sebe za boje svoga kluba.Mladi koji dolaze da preuzmu mesta starijih igraca trebalo bi cesce da se sete njihovog znoja,borbe,tuge i radosti u tim istim svlacionicama,u tim istim dresovima,na istom tom terenu"

Lazar Vasic
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Srecan rodjendan :!:
Napred Voso!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: 6. III- Rodjendan F.K. Vojvodina

Post by Djumi »

podbara wrote:Ko se malo ozbiljnije bavio istorijom voljenog nam kluba mogao je doci do zakljucka da se malo ko bavio tacnim datumom osnivanja kluba. Cak i ucesnici u tom dogadjaju nisu mogli sa sigurnoscu da potvrde koji je to tacno bio datum. Jedino je dr Dusan Popov u knjizi Vojvodjanski ligasi egzaktno napisao da se ovaj radosni dogadjaj zbio 6. marta. U nedostatku drugih tvrdnji kao i na osnovu izvora moramo se saglasiti sa tvrdnjom poznatog naucnika.
Dakle, Vojvodino moja,iskoristicu sansu da ti prvi cestitam 94-ti rodjendan!!!
podbara nisi ni svestan koliko si me sa ovim podatkom obradovao jer je jedno od moje dece rodjeno 6 III
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 6. III- Rodjendan F.K. Vojvodina

Post by Владика »

Djumi wrote:
podbara wrote:Ko se malo ozbiljnije bavio istorijom voljenog nam kluba mogao je doci do zakljucka da se malo ko bavio tacnim datumom osnivanja kluba. Cak i ucesnici u tom dogadjaju nisu mogli sa sigurnoscu da potvrde koji je to tacno bio datum. Jedino je dr Dusan Popov u knjizi Vojvodjanski ligasi egzaktno napisao da se ovaj radosni dogadjaj zbio 6. marta. U nedostatku drugih tvrdnji kao i na osnovu izvora moramo se saglasiti sa tvrdnjom poznatog naucnika.
Dakle, Vojvodino moja,iskoristicu sansu da ti prvi cestitam 94-ti rodjendan!!!
podbara nisi ni svestan koliko si me sa ovim podatkom obradovao jer je jedno od moje dece rodjeno 6 III
Blago tebi! Sad mozes da pravis duplo slavlje!! Mada i ja planiram da proslavim ovaj datum! 8)
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Nasem FK Vojvodina zelim sve najbolje i da pozivi jos duuuuuuugo! :D
STOP MAFIJI!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8800
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Pa srecan nam rodjendan :lol:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

SRECAN RODJENDAN !!!
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Vojvodino, srecan ti rodjendan!!!

p.s.jos mnogo vode ce da protece Dunavom dok tamo "neki klubovi" dodju do ove brojke.
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Srećan rođendan !!!
User avatar
Milan
Posts: 4105
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Srećan rođendan našoj velikoj ljubavi!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Milan wrote:Srećan rođendan našoj velikoj ljubavi!
8)
Željko Brkić jedan je od nas!!!
Keva
Posts: 137
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:24 pm

Post by Keva »

Milan wrote:Srećan rođendan našoj velikoj ljubavi!
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

Prosle su mnoge ljubavi,prosli su mnogi zivoti,i ovo nase prolazi a tvoje dolazi,sve sto se zbilo nestace,a tvoje vreme docice.I posle svega ostace pesma koju ce pevati svi,i niko nikad saznati nece da si u pesmi ti,samo ti Voso nasa ljubavi! SRECAN TI RODJENDAN VOLJENA DAMO SA NAJLEPSIM IMENOM NA SVETU VOJVODINA!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Ускоро нам се приближава рођендан нашег вољеног клуба! Пошто је јубиларни, 95. рођендан ваљало би то да обележимо на утакмци против Офк-е. Ко је заинтересован или има идеју како да организујемо рођенданско славље нека ми се јави на п.м.!
Post Reply