"Huk sa Severa" - fanzin grupe Firma 1989

User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Tih 300 ljudi vrede više nego hiljade (a ni kod njih nije brojka mnogo veća od naše) koje kupuju bliznačke Mikijeve zabavnike (izvini Miki), i samo zbog njih vredi svaki trud redakcijskog tima!


Hvala do neba svima koji učestvuju u pravljenju ovog sjajnog štiva!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Bilo bi jako dobro da Uredništvo izdrži tešku situaciju.Veoma je važno da List izlazi barem 2 puta godišnje, bez obzira na tiraž, posebno zbog današnjih generacija, a naročito prošlih i budućih.
Huk, ustvari, piše modernu Istoriju FK Vojvodine i zato se, po svaku cenu, ne bi smelo dozvoliti da se ugasi.Morali bi se, barem svi registrovani Forumaši, potruditi da kupe svaki novi broj lista, tj da ga posedujemo u kućnim vitrinama.
Moj predlog je da se određeni broj primeraka Huka, svaki put odnese i pokloni u novosadske, i druge, Biblioteke, kao i po nekim kafićima (možda se sad, ipak, više čita u kafiću, nego u biblioteci - jer takva su vremena došla :wink: :lol: ).
Našom redovnom kupovinom bi finansijki ojačali i pomogli list, da se iz ekonomskih razloga ne bi ugasio, kao i većina dobrih stvari danas (u energiju Uredništva nimalo ne sumnjam. Niti da će im ponestati, ni pod kojim uslovima rada).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Post by Alan Ford »

the Gari wrote:Budababa i ostali koji radite na realizaciji "Huka", ako vam išta znači od mene imate veeeeeeliku podršku i slažem se da se on jednostavno ne sme ugasiti, ne samo zbog godine jubileja navijačke grupe Firma 1989!
Neću reći ništa novo, ako kažem da tako nešto ne postoji u navijačkom svetu u Srbiji i (mnogo) šire. E sad, nisam upoznat najbolj sa time kako Firma uspeva što bi kazli da "zatvori finansijsku konstrukciju", jer "Huk" izgleda odlično, dizajn je sjajan, za razliku od ostalih navijačkih fanzina (mada bih ja "Huk" pre nazvao magazinom) vrlo je pismen, papir je kvalitetan... a cena je više nego pristupačna. Sa te strane ne znam šta se dešava, ali ću ja sigurno kada izađe broj pet skoknuti do šopa, kupiti ga, pročitati od korice do korice (posebno me raduje najava texta o WHU) i položiti pored primeraka prva četiri broja na mojoj polici. Sve najbolje redakciji!
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Peti broj je u fazi pripreme za stampu, mozete ga ocekivati u shopu u drugoj polovini oktobra...

Image
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Jos cekamo peti broj, zbog problema u prelomu i stampi... Do tada, imate novootvoreni blog na adresi:

http://huksasevera.blogspot.com/
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

budababa wrote:Image
U prodaji, konacno...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Koje je zimsko radno vreme šopa?
Io odio Belgrado
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Post by One and only »

Red Marquis wrote:Koje je zimsko radno vreme šopa?
Svaki radni dan od 16.00 do 18.30! :wink:
United of Vojvodina
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

budababa wrote:
budababa wrote:Image
U prodaji, konacno...
Must have!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Post by prijatelj fudbala »

Po meni, najbolji do sada...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

prijatelj fudbala wrote:Po meni, najbolji do sada...
Takođe. Fotke naročito. Nadam se da neće biti i poslednji...
Io odio Belgrado
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

Red Marquis wrote:
prijatelj fudbala wrote:Po meni, najbolji do sada...
Takođe. Fotke naročito. Nadam se da neće biti i poslednji...

Jedina stvar koja me je u poslednjih mesec dana obradovala, a u vezi je sa voljenim klubom!
Uvodni teks "Sad ili nikad" ima nekih odličnih momenata, ali činjenica da je HUK broj 5 izašao sa zakašnjenjem (verujem iz objektivnih razloga) učinila je da onaj deo koji se odnosi na očekivanja u sezoni 09/10 sada izgledaju kao naivni i neopravdani optimizam :?
U svakom slučaju, kao i dosad, sve pohvale i sve najbolje ekipi entuzijasta koji prave najpolji fanzin u zemlji!
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Post by Brick Liman »

the Gari wrote:
Red Marquis wrote:
prijatelj fudbala wrote:Po meni, najbolji do sada...
Takođe. Fotke naročito. Nadam se da neće biti i poslednji...

Jedina stvar koja me je u poslednjih mesec dana obradovala, a u vezi je sa voljenim klubom!
Uvodni teks "Sad ili nikad" ima nekih odličnih momenata, ali činjenica da je HUK broj 5 izašao sa zakašnjenjem (verujem iz objektivnih razloga) učinila je da onaj deo koji se odnosi na očekivanja u sezoni 09/10 sada izgledaju kao naivni i neopravdani optimizam :?
U svakom slučaju, kao i dosad, sve pohvale i sve najbolje ekipi entuzijasta koji prave najpolji fanzin u zemlji!
Da, "Sad ili nikad" je sjebao tajming. Da je izašao kad je trebalo još i pomozi bože. Mora se priznati da je tako delovalo na početku sezone...Ostale stvari tamo napisane (nevezano za očekivanja u tekućoj sezoni) su notorne činjenice koje mislim da nisu direktno i u sistematizovanom obliku do sada iznošene.
Sve u svemu, ja sam zadovoljan, odradili smo još jedan dokument vremena koji će se verovatno više ceniti kod nekih budućih generacija, u budućnosti.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Brick Liman wrote: Sve u svemu, ja sam zadovoljan, odradili smo još jedan dokument vremena koji će se verovatno više ceniti kod nekih budućih generacija, u budućnosti.


:nono:

Kao i u većini slučajeva, Slaninari su i u ovom malo flegme. Možda broj prodatih primeraka nije astronomski, ali veruj mi da svaki Slaninar koji je kupuje HUK ceni tvoj, i trud cele redakcije do neba!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Post by Brick Liman »

Milan wrote:
Brick Liman wrote: Sve u svemu, ja sam zadovoljan, odradili smo još jedan dokument vremena koji će se verovatno više ceniti kod nekih budućih generacija, u budućnosti.


:nono:

Kao i u većini slučajeva, Slaninari su i u ovom malo flegme. Možda broj prodatih primeraka nije astronomski, ali veruj mi da svaki Slaninar koji je kupuje HUK ceni tvoj, i trud cele redakcije do neba!!!
Nisam na to mislio, toga sam svestan. Mislio sam na činjenicu da se ne proda onoliko primeraka koliko bi trebalo. No, to je već drugi problem koji zaslužuje posebnu analizu.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply