Liga Evrope: sezona 2017/18

User avatar
fkvislife
Posts: 167
Joined: Mon Jul 23, 2012 2:19 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope - sezona 2017/18

Post by fkvislife »

Još samo niste odredili u kom smo šešriu za grupe :mrgreen:
Daj Bože da do drugog kola doguramo
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope - sezona 2017/18

Post by Rabba »

Mislim da bismo, ukoliko nas izbegnu bukvalno najgori protivnici, morali bez problema do trećeg kola. Nakon toga, šta nam kuglice daju :) Mislim da će dalji uspeh puno zavisiti od koga koga možemo da zadržimo do kraja kvalifikacija. A jasno je će gomila otići, a druga gomila doći. Samim tim, iluzorno je razmišljati da možemo do grupe, jer se tim za evropu, od korena ne pravi na leto pred takmičenje.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
ssnigd
Posts: 3350
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Liga Evrope - sezona 2017/18

Post by ssnigd »

fkvislife wrote:Još samo niste odredili u kom smo šešriu za grupe :mrgreen:
Daj Bože da do drugog kola doguramo
Ali bukvalno :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Del_Boske
Posts: 365
Joined: Sun Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Liga Evrope - sezona 2017/18

Post by Del_Boske »

Свака част за податке и анализе :D
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Liga Evrope - sezona 2017/18

Post by novosadjanin »

Serif pobedio na penale. Jos smo u igri :dance2: Kakav ludacki sistem takimcenja u Moldaviji gde jedna utakmica odredjuje ko ce biti sampion :unnormal:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Liga Evrope - sezona 2017/18

Post by Jole »

Serif je odigrao kako nama odgovara, sada nam ostaje jos 5 dobrih ishoda od 7 mogucih

Sutra igraju:

-turci finale kupa u 20:30 i navijamo za Istanbul
-belgijanci plejof ii navijamo za OOstende i
-grci poslednje kolo od 19:30 i da PAOK ostane na prvom mestu, a tabela izgleda ovako:

PAOK 11
AEK 9
PAO 5
Panionios 4
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
nssale
Posts: 179
Joined: Wed Jan 07, 2009 12:02 am

Re: Liga Evrope - sezona 2017/18

Post by nssale »

novosadjanin wrote:Serif pobedio na penale. Jos smo u igri :dance2: Kakav ludacki sistem takimcenja u Moldaviji gde jedna utakmica odredjuje ko ce biti sampion :unnormal:
Možda se igrala jedna tekma jer su Šerif i Dacia imali isti broj bodova na kraju prvenstva?
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope - sezona 2017/18

Post by Rabba »

Igrala se jedna tekma pošto su Šerif i Dačija imali isti broj bodova na kraju sezone, u pravu si nssale. Kod njih nema gol razlike i međusobnih duela, barem od prošle sezone. Ako klubovi imaju isti broj poena za titulu, igra se baraž. To im je uvedeno prošle sezone. I odmah su aktivirali pravilo, pošto su Šerif i Dačija i prošle godine igrali baraž za titulu, pošto su na kraju sezone imali isti broj bodova.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4765
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope - sezona 2017/18

Post by gospodinFKV »

Cak i ako nam ne dodju svi zeljeni rezultati, ne treba gubiti nadu. Mnogo je tih povlascenih padalo u prvom kolu...noge teske od priprema, rekonstruisan tim, faktor iznenadjenja,...
User avatar
Stexman
Posts: 2555
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope - sezona 2017/18

Post by Stexman »

Jole wrote:Serif je odigrao kako nama odgovara, sada nam ostaje jos 5 dobrih ishoda od 7 mogucih

Sutra igraju:

-turci finale kupa u 20:30 i navijamo za Istanbul
-belgijanci plejof ii navijamo za OOstende i
-grci poslednje kolo od 19:30 i da PAOK ostane na prvom mestu, a tabela izgleda ovako:

PAOK 11
AEK 9
PAO 5
Panionios 4
Turci: Istanbul izgubio kuci 4:1!
Belgija: Ostende pobedio.
Grcka: Paok izgubio od PAO 2:3
Panionis izgubio od AEK 1:2

I sta sad? Gde smo mi tu?
User avatar
Djisa
Posts: 1200
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Liga Evrope - sezona 2017/18

Post by Djisa »

Stexman wrote:
Jole wrote:Serif je odigrao kako nama odgovara, sada nam ostaje jos 5 dobrih ishoda od 7 mogucih

Sutra igraju:

-turci finale kupa u 20:30 i navijamo za Istanbul
-belgijanci plejof ii navijamo za OOstende i
-grci poslednje kolo od 19:30 i da PAOK ostane na prvom mestu, a tabela izgleda ovako:

PAOK 11
AEK 9
PAO 5
Panionios 4
Turci: Istanbul izgubio kuci 4:1!
Belgija: Ostende pobedio.
Grcka: Paok izgubio od PAO 2:3
Panionis izgubio od AEK 1:2

I sta sad? Gde smo mi tu?
Sad smo tri mesta ispod crte I nema vise ni teoretske sanse da budemo nosioci u trecem kolu, cak ni da ispadnu nosioci u prvom kolu.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Liga Evrope - sezona 2017/18

Post by Душан »

Имамо већи коефицијент од звезде, штета мало је фалило да будемо носиоци у трећем колу.
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Liga Evrope - sezona 2017/18

Post by Grouch »

Djisa wrote: ...
Sad smo tri mesta ispod crte I nema vise ni teoretske sanse da budemo nosioci u trecem kolu, cak ni da ispadnu nosioci u prvom kolu.
Kako nema sanse,ne preuzimaju nenosioci ulogu nosioca ako ih eventualno izbace.Ako se ja nesto debelo nisam zajebo stvari stoje ovako:Trenutno od svih klubova koji ce ucestvovati,31 ima bolji koeficijent od nas plus jos dva,Rapid i Midtjylland,mogu da nas prestignu u zavisnosti od njihovih meceva.U najgorem slucaju 33 kluba bolja od nas a 29 su nosioci u trecem kolu(ukupno igra 58 klubova pola od toga su nosioci=29).Znaci ako cetiri jaca po koeficijentu od nas ispadnu u prva dva kola mi upadamo u nosioce u trecem.Tako bi trebalo da bude,ne vidim kako drugacije moze da se gleda...

https://en.wikipedia.org/wiki/2017%E2%8 ... ing_rounds" onclick="window.open(this.href);return false;

Uostalom izbacujemo nosioce redovno,Bursa,Sampdoria,Dinamo...Dajte Zenit da ih rasturimo:)
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Liga Evrope - sezona 2017/18

Post by Jole »

Grouch wrote:
Djisa wrote: ...
Sad smo tri mesta ispod crte I nema vise ni teoretske sanse da budemo nosioci u trecem kolu, cak ni da ispadnu nosioci u prvom kolu.
Kako nema sanse,ne preuzimaju nenosioci ulogu nosioca ako ih eventualno izbace.Ako se ja nesto debelo nisam zajebo stvari stoje ovako:Trenutno od svih klubova koji ce ucestvovati,31 ima bolji koeficijent od nas plus jos dva,Rapid i Midtjylland,mogu da nas prestignu u zavisnosti od njihovih meceva.U najgorem slucaju 33 kluba bolja od nas a 29 su nosioci u trecem kolu(ukupno igra 58 klubova pola od toga su nosioci=29).Znaci ako cetiri jaca po koeficijentu od nas ispadnu u prva dva kola mi upadamo u nosioce u trecem.Tako bi trebalo da bude,ne vidim kako drugacije moze da se gleda...

https://en.wikipedia.org/wiki/2017%E2%8 ... ing_rounds" onclick="window.open(this.href);return false;

Uostalom izbacujemo nosioce redovno,Bursa,Sampdoria,Dinamo...Dajte Zenit da ih rasturimo:)
Zreb za trece kolo kvalifikacija je pre revansa u drugom kolu kvalifikacija. Sto znaci da bi se mi nasli medju nosiocima, ovi sa vecim koeficijentom moraju da ispadnu u prvom kolu kvalifikacija, jer ce zreb biti odrzan pre kraja druge runde kvalifikacija. U prvom kolu kvalifikacija samo 6 timova ima jaci koeficijent od nas Maccabi Tel-Aviv, Mitdylland, Dinamo Minsk, Helsinki, AIK Stockholm i jos jedan Poljski klub. Kako stvari stoje, mi cemo najverovatnije biti cetvrti ili peti ispod crte i maltene je nemoguce da budemo nosioci u trecoj rundi kvalifikacija.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Liga Evrope - sezona 2017/18

Post by Grouch »

Da,to je zajeb s tim zrebom za trece pre kraja drugog kola,tako da od 6 ovih iznad nas njih 4 (mi trenutno 33. a morali bi biti 29.) treba da ispadnu u prvom kolu.Tesko...
Locked