Liga Evrope: sezona 2017/18

Zaključana tema
Korisnikov avatar
nomad
Postovi: 97
Pridružio se: Ned Sep 27, 2009 9:45 pm

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA danas u 19h (1:2)

Post od nomad »

Ostavke su moralni čin, al' znajući da su lopovi oskudni baš po tom moralnom pitanju, deplasirano je očekivati mirno (raz)rešenje... :lala:
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA danas u 19h (1:2)

Post od Karlsson »

Forza Voša napisao:Vanicu se ispunila zelja, ni produzeci ni penali, sve gotovo u 90 minuta.
Nisam ni ja mogao da verujem šta čitam kada sam čitao ove reči. Kaže pribojava se penala, a nije ih ni spremao. A šta ćemo rođače sa regularnim delom, da li znaš da jedan gol menja sve?
v1o9s1a4
Postovi: 67
Pridružio se: Pon Nov 17, 2014 2:45 am

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA 2:0 (p.m. 1:2)

Post od v1o9s1a4 »

Jel smo nosioci u trecem kolu?
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA 2:0 (p.m. 1:2)

Post od gospodinFKV »

Mozda zato namerno nismo dali gol. Da se trener ne boji... :greenbutt:

Cekam da se oglasi pumpadzija ili ona ikebana. Ko ce im sledeci biti kriv? Malbasic verovatno, pa ce onda on da ode za sumu koja ce biti ''poslovna tajna'', a verovatno ce mu i Planic biti ''kriv''.

Uzimaj te pare vise, raskantaj sve, pa da te vise ne gledamo. Manje cu se nervirati u trecoj ligi ispocetka, nego da gledam ove lesinarcine u klubu.
nssale
Postovi: 179
Pridružio se: Sre Jan 07, 2009 12:02 am

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA 2:0 (p.m. 1:2)

Post od nssale »

v1o9s1a4 napisao:Jel smo nosioci u trecem kolu?
Jesmo, sve nam se namestilo, treba što pre kupiti novu sezonsku :whistler:
:)
Postovi: 568
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:43 pm
Lokacija: Na zapadu

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA 2:0 (p.m. 1:2)

Post od :) »

Uprave se menjaju, nasi saborci su zacementirani, suvise vole Vojvodinu da bi menjali posao, inace sa svojom sposobnoscu lako bi se snasli u zivotu.

Drzavni posao :pegla:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA 2:0 (p.m. 1:2)

Post od Turija »

Sa Batakom (koji se nije pitao nista u vezi dovodjenja igraca) smo odigrali sjajnih 30 minuta protiv Slovaka, a sa Vanicem sramnih 90. Sta cemo, coveku su misli bile sa veteranima zvezde i sledecoj njihovoj utakmici :oops:
Najtragicnije od svega je kad pridobijes nekoga ko je bio vatreni pristalica tvog rivala i onda ga polijes hladnom vodom (da ne kazem p...sas).
Utisak, ne dana, vec godine, za mene je Ozegovicevo ,,e moja Voso,, i onda usledi ovakva igra i stanje u klubu, univerzitetskom gradu, tradiciji.
Dno dna.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Banat
Postovi: 56
Pridružio se: Pon Sep 26, 2016 4:31 pm

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA 2:0 (p.m. 1:2)

Post od Banat »

Kako sam sistematski uništen od idiota (1983): http://www.imdb.com/title/tt0085769/" onclick="window.open(this.href);return false;

Otprilike je to to, ovaj naslov odgovara svim simpatizerima Voše nakon jučerašnjeg poraza i rezultata rada drage nam uprave.
Niko se ne oglašava. Daj da se bar nastavi cirkus, 15 dana do prve utakmice je veoma daleko.
stormer
Postovi: 233
Pridružio se: Pet Jul 21, 2006 7:17 pm
Lokacija: Novo Naselje

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA 2:0 (p.m. 1:2)

Post od stormer »

Evo, nastavio se cirkus

http://mondo.rs/a1022779/Sport/Fudbal/N ... onici.html" onclick="window.open(this.href);return false;
lazarr
Postovi: 812
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 10:01 am

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA 2:0 (p.m. 1:2)

Post od lazarr »

stormer napisao:Evo, nastavio se cirkus

http://mondo.rs/a1022779/Sport/Fudbal/N ... onici.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ovo je tek početak. Prljav veš će tek isplivati na površinu....

Maslać je samo nagovestio, Meleg potvrdio kakvo je stanje u klubu.
Sad ide ovo sa Trujićem.. Bojim se da nije slučajno. Epilog je takav da on dobija raskid ugovora na štetu kluba.
Znači da može da ode bez obeštećenja.
Klub ima štetu, ali uvek se nađe neko zadovoljan i u ovakvom raspletu......
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA 2:0 (p.m. 1:2)

Post od Karlsson »

Vuković ne staje. Sada udara i po Malbašiću nazivajući ga zvezdicom koja sigurno napušta Klub.

у овом тренутку немамо више од три или четири фудбалера и ту је крај. Истина је коначно изашла на видело“, сматра Вуковић.

Ко су то играчи о којима причате?

„То су Месаровић, Планић који уме да игра фудбал, Суботић, неоправдано запостављени Бурековић, па и Лакићевић... Остали играчи, то тврдим, не заслужују да више носе дрес Војводине“, категоричан је био Драгослав Вуковић.

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/vuk ... 07-07-2017" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA 2:0 (p.m. 1:2)

Post od newnowapv »

A ti pumpadzijo zasluzujes da vodis jednu Vojvodinu a?

A ovi "navijaci" nisu navijaci nego su najobicniji kriminalci koji su medju najodgovornijima zbog stanja u klubu.

Paljba iz kluba, kriminalna organizacijo!!
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA 2:0 (p.m. 1:2)

Post od recni galeb »

Не могу њих да назовем криминалцима, то ти треба и неких доказа али да умеју да одаберу овна предводника умеју!
Овај нас све заједно води на вашаре и ражњеве... :lala:
Само нека се окреће!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA 2:0 (p.m. 1:2)

Post od Karlsson »

Navijačima nije valjao Zbijić, pa su ga oterali i doveli pumpadžiju zajedno sa ovom debelom, ćelavom takozvanom legendom Kluba.

Sada je Zbiljić sa svojim novcem ušao u odbojkaški klub (i neka je), a FK iz dana u dan otkriva da njegovo dno ima novi podrum.
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA 2:0 (p.m. 1:2)

Post od madda fakka »

Zasto se nisu zaleteli na Vukovica pa njemu po koji samar da opale? Prevrnuo mi se stomak kada da sam procitao da nauljani pumpadzija nekoga naziva starletom ili zvezdicom ili kako god. Svasta bih napisao ali bolje da se slegne malo ova mucnina.
I Bog je Slaninar...
Zaključana tema