Liga Evrope: sezona 2017/18

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Grouch
Postovi: 206
Pridružio se: Uto Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA 2:0 (p.m. 1:2)

Post od Grouch »

Radoye napisao:
Grouch napisao: Nije mi jasno odakle tebi,"preko okeana" ili npr nekima koji nisu "preko okeana" nego vrlo blizu a kukaju za tv prenosom domacih utakmica, moralno pravo da na SVAKU temu ostavljate NAJVISE komentara?Pri tome su ti komentari slicni ovom gore:bez ikakve veze s temom, bez ikakvih konkretnih predloga,bez pravih informacija a ponekad i krajnje nekorektni.
Nije mi jasno ko je tebe postavio za serifa pa da odredjujes ko sme koliko sme i sta sme da pise na forumu, no svejedno. Da ne bih vise vredjao nicija tanana osecanja za moral odjavljujem se do daljnjeg.

Vidimo se na tribini, kao i obicno, kad budem u Srbiji.

:cheers:
Ponovo izvrces kako tebi odgovara ono sto je jasno i glasno napisano s moje strane.To si uradio i na 9. strani ove teme al sam precutao.Ne znam dal to radis namerno ili ti logika ne radi al rezultat je isti.Niti serifujem,niti mogu niti hocu da bilo kome nesto zabranjujem,krajnje sam liberalan covek.Tvoj je problem sto ti ocigledno trebaju samo istomisljenici da te tapsu po ramenu za divne komentare.I ok nije ni to problem ali kad pises van teme,kad,najblaze receno,odvalis ovo sa Deltom(po meni izjava u rangu kao da si rekao da je zemlja ravna ploca) a pogotovo kad pocnes da izvces stvari koje sam napisao to je problem i to ti vise nece prolaziti neodgovoreno.

@turija:nije uopste problem siroka analiza ali ovo sto je napisao Radoye za Deltu i Pink je toliko neznanje da tu nema nikakve analize.
Ne znam kakvi ti podaci trebaju,znamo sta je glavni problem srpskog fudbala-da pare od prodaje gomile talentovanih igraca,koji te ne kostaju prakticno nista,ne odlaze u klub a kad nesto i ode u klub opet ko zna kako nestane.To je prakticno 95% problema.Napisao sam bar 3-4 puta jos pre ko zna koliko uprava da ako neko iskreno hoce dobro klubu da mora da zabrani bilo kakve procente ili da ih za pocetak smanji na razumnu meru koja ne bi prelazila 20%.Uostalom nisam izmislio toplu vodu,sve to moze iz normalnog sveta da se prepise.Elem to je sve za temu Uprava,da ovde ne duzim a nemam sad ni zivaca,pritisak mi skace odma.
Sto se tice utakmice,Trujic direktno laze da nije nista rekao,niko njega posebno u odnosu na ostale igrace nije prozivao dok se nije napravio pametan i,kolko sam ja skonto nisam bio skroz dole,rekao nesto tipa 'ajd idemo',u fazonu sta ima da ih slusamo,idemo u svlacionicu.Gospodin covek,nema vremena da saslusa 2-3 minuta budale koje prevaljuju kilometre da ga gledaju kako posle 50.minuta ne moze da ide a ne da trci.Malo je,eventualno, dobio po tamburi,al ko zna od koga,to bi trebao da bude problem Ruzomberoka,daj da ih tuzimo Uefi pa da igramo s Norvezanima sledece nedelje:).Kad smo vec kod tambure,sad skoro je Barkley iz Evertona dobio malo zesce od ovog naseg,samo ne naravno u svlacionici.Desava se...
Da se razumemo,igraci su daleko najmanje krivi u celoj ovoj situaciji,sto ne znaci da se neki ne ponasaju krajnje pederski,da im je tesko da za klub odigraju jos mesec dana Evrope a do pre godinu dana niko nije znao za njih.Tek tu je totalni haos sa transferima,sa npr odlaskom Melega,ovi vicu ima ugovor,ovaj potpisuje za Turke,jebo lud zbunjenog,odnosno mi smo i ludi i zbunjeni a jebu nas pametni.A klub naravno opet verovatno ostaje bz dinara od njih.Al o tome opsirnije kad skupim snage...
Brane
Postovi: 517
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:18 am
Lokacija: Otava, Kanada

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA 2:0 (p.m. 1:2)

Post od Brane »

Grouch napisao: Gospodin covek,nema vremena da saslusa 2-3 minuta budale koje prevaljuju kilometre da ga gledaju kako posle 50.minuta ne moze da ide a ne da trci.
Uglavnom si u pravu sem za ovo. Ne znam kad je preslo u naviku da 'navijaci' nesto govore igracima, a ovi idu da ih pozdravljaju i slusaju!? Pre 30 godina igraci su bili nedodirljivi a navijaci su kupovali karte da ih gledaju i uzivaju. Navijaci umislili da imaju neki vaznost!? Sta!?
Nadam se da ce ih Trujic sve na sud i da ce da ih odvale.
Korisnikov avatar
Grouch
Postovi: 206
Pridružio se: Uto Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA 2:0 (p.m. 1:2)

Post od Grouch »

Brane napisao:
Grouch napisao: Gospodin covek,nema vremena da saslusa 2-3 minuta budale koje prevaljuju kilometre da ga gledaju kako posle 50.minuta ne moze da ide a ne da trci.
Uglavnom si u pravu sem za ovo. Ne znam kad je preslo u naviku da 'navijaci' nesto govore igracima, a ovi idu da ih pozdravljaju i slusaju!? Pre 30 godina igraci su bili nedodirljivi a navijaci su kupovali karte da ih gledaju i uzivaju. Navijaci umislili da imaju neki vaznost!? Sta!?
Nadam se da ce ih Trujic sve na sud i da ce da ih odvale.
Navijaci,svuda u svetu,imaju najvecu mogucu vaznost.Za ovo ostalo ako mislis da je to navika samo u Srbiji,nisi debelo u pravu.Evo ti skorasnji primer u najvecoj i najbogatijoj ligi na svetu-Premier ligi,pre koji mesec Crystal Palace gubi kuci poluvreme 0:4 navijac upada na teren da fizicki napadne igraca.O salvama uvreda i svega ostalog da ne govorim.Pri tome nijedan igrac CP-a nije nista rekao u smislu da je nekog provocirao(samo bi im to trebalo posle 0:4 poluvreme protiv buranije Sunderlanda).Slicno je bilo i skoro kad je 1860 ispo u trecu ligu.Ima milion primera.Ne kazem da nam to treba biti neki uzor ali buraz da ne mozes da ocutis prozivku 5 minuta kad izgubis od buranije nego se pravis pametan a bio si najgori na terenu...Uostalom jedva je docekao da zbrise(ne treba ga pustati,ima ugovor) samo sto sa ovakvom igrom moze umesto fudbalske lopte da nastavi da vija rulet kuglicu.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA 2:0 (p.m. 1:2)

Post od gospodinFKV »

To je kao kad bih ja sad svaki put isao da bijem sluzbenike u SBB-u, kad mi internet malo slabije radi. Je l' vam to ima smisla?

To sta Grouch pise ima smisla u normalnim ligama, a ovde treba uzeti u obzir cinjenicu da fudbaleri u srbiji moraju po naredbi da gube, promasuju, padaju,...i onda posle svih tih ponizenja moras da ides da slusas pridike od onih koji su ili direktno placeni da se prave da je sve ok, ili ne moraju biti placeni, jer vec ovaj fudbal posmatraju kroz presmesne ruzicaste naocare - sve je regularno, igraci samo ne znaju, nikakav pritisak nemaju,...

Trujo, samo napred! Do coska sveta ih goni sve! Makar poslao klub u 3. ligu. Retko kad cu igraca staviti iznad kluba, ali ovde je neophodno, jer klub sa svim tim spodobama nije moj klub!!
johnny
Postovi: 386
Pridružio se: Sub Mar 19, 2011 1:56 pm
Lokacija: wild east

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA 2:0 (p.m. 1:2)

Post od johnny »

Žao mi je što je ovakav čovek dobio medijsku pažnju i opšte sažaljenje umesto da je najuren govnjivom motkom... Čitam i da ciganštura ostaje???Moral im nikad nije bio jača strana.
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA 2:0 (p.m. 1:2)

Post od Neizlecivi »

Jel ja dobro shvatam da ima ljudi koji podrzavaju upadanje u svlacionicu i samaranje igraca?

A da, Vanic ostaje. Taman se pokazao dobar za poziciju. Nema frke, mi cemo za nedelju i po dana do pocetka sezone ionako sve da zaboravimo... Zato smo tu gde jesmo.

I administracija nek slobodno zakljuca ovu temu, jer smo zavrsili i raspravlja se o drugim stvarima.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Liga Evrope; Ružomberok - VOJVODINA 2:0 (p.m. 1:2)

Post od Rabba »

Vreme je za smirivanje tenzija na forumu, i razmišljanje o onome što se piše, bilo da je upućeno nikome ili nekome. Šteta bi mogla biti nemerljiva, ukoliko ne počnemo SVI prisutni tako da se ponašamo. Ostalo nas je ovde 50ak, u najboljem slučaju.

Nebrojeno puta je rečeno. Ovde smo svi zbog ljubavi prema Vojvodini. Drugi ljudi na ovom forumu vam nisu protivnici. Ne morate se slagati, čak je i poželjno da se ne slažete oko mnogih pitanja. Ali je uvek postojalo uvažavanje druge strane. Užasno je osetljiv trenutak, svi smo povređeni onim što nam se dešava sa klubom, ali ne dozvolite da vas emocije preobuzmu.

Ne postoji konkretno jedan krivac za ovo što se danas dešava. Ovo je samo logičan redosled stvari nakon 25 godina urušavanja.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Banat
Postovi: 56
Pridružio se: Pon Sep 26, 2016 4:31 pm

Re: Liga Evrope: sezona 2017/18

Post od Banat »

Ružomberok - Bran 0:1

Duel dva nepovlašćena kluba u drugom kolu. Nije teško pobediti u Slovačkoj, zar ne?
johnny
Postovi: 386
Pridružio se: Sub Mar 19, 2011 1:56 pm
Lokacija: wild east

Re: Liga Evrope: sezona 2017/18

Post od johnny »

Podgorička Mladost koju predvodi Jašar dobila u Austriji...nama nije valjao :P
:P
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Liga Evrope: sezona 2017/18

Post od Душан »

Banaćanin napisao:Ružomberok - Bran 0:1

Duel dva nepovlašćena kluba u drugom kolu. Nije teško pobediti u Slovačkoj, zar ne?
Тврдим да би Раднички, Напредак,Вождовац а можда и Јавор, о Чукаричком да не говоримо избацили овај Ружомберок.
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: Liga Evrope: sezona 2017/18

Post od newnowapv »

Everton - Ruzomberok/Brann.....
Cisto onako konstatacija sta bi bilo kad bi bilo... :)
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Liga Evrope: sezona 2017/18

Post od recni galeb »

Може сада ова тема да се закључа, на неком петогодишњем плану комотно?! :beg:
Само ми срце штрецне... :shock:
Banat
Postovi: 56
Pridružio se: Pon Sep 26, 2016 4:31 pm

Re: Liga Evrope: sezona 2017/18

Post od Banat »

Eh, da smo malo manje u haosu pa da gledamo Runija na Karađorđu :cry:
Zaključana tema