Srecan ti rodjendan "Matora"

Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: Srecan ti rodjendan "Matora"

Post od ogi »

Happy birthday my love!!!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
Параћински Сланинар
Postovi: 21
Pridružio se: Uto Sep 06, 2016 10:12 am

Re: Srecan ti rodjendan "Matora"

Post od Параћински Сланинар »

Voja napisao:Nisi me razumeo... recimo ja klinca hocu da naucim ovu pesmu,ali nece on pevati tipa: "iz Paracina sam,docekuju me super na stadionu...".Kapiras? Ako ti vec pesme idu od ruke,pravis nesto sto ce svi moci da pevaju,i malo krace,da se navijaci poistovete sa tekstom.... opet kazem,ne mora da znaci da sam u pravu,al eto... :cheers:
pa refreni su takvi, imas ``ti si meni Voso sve`` to je prva koju sam izbacio, ja mislim da refren kida, nije sto je moje, al svaka mi cast :D imam u planu jednu stvar sa Slavkom i Zbogom Brus Li, ali to tek kad se navatamo... osim toga, to je moj ``pecat`` ja sam Paracinac, tako me znaju, nemogu biti nesto sto nisam,i pesme su takve kakve su, nekome to smeta, nekome se to svidja, a ja to radim za svoju dusu i za Vosu, imam jos dve rep stvari koje planiram da uradim, ali otom potom... i kad klinca ucis pesmu, kazi mu da su kilometri samo broj, i da Vosa ima svoje navijace mnogo dalje od NS-a
osim toga svako moze da se poistoveti na svoj nacin u odredjenom delu. Kao sto imas ekipe van NS, koje su blize, i svako verovatno kao i ja dozivljava utakmice na drugaciji nacin. Nije isto kad si tu svaki dan, i kad si tu par puta godisnje, nije isto kad ti je stadion na pola sata pesaka i kad ti je na 6-7 sati truckanja vozovima...
jednostavno, gledamo iz drugacijih uglova, kao sto su mi mnogi rekli da je to sranje jer je jedino pank za navijacku scenu...ali ja opet radim onako kako znam i trudim se da istrajem, jer ce eto mozda bas tvoj klinac sutra kad upozna nekog iz pn, da kaze ``Znam gde je to, slusam naseg Slaninara``
a budimo realni, mali broj novosadjana zna gde je paracin :D
isto tako imam onu pesmu ``legende`` gde pominjem par igraca Vose, neki su mi zamerili sto nisam pomenuo neke druge, ili tako...ali ja sam jednostavno pisao kako mi je doslo, pomenuo ljude koji su mi gotivni na ovaj ili onaj nacin, sto ne znaci da nema jos igraca koji nisu, ali jednostavno pesma je uradjena tako i to je to... nemam sponzora niti ugovor koji me obavezuje da pisem ovako ili onako, sve radim sam, osim ove pesme gde sam imao saradnju sa Stexmanom i za legende mi je radio produkciju, ali inace radim sam, pa kome se ne svidja, ja sta da radim... cilj mi je da promovisem Vosu u Pomoravlju, i veruj mi, mnogo ljudi iz mog grada i okoline, su slusali te pesme, iz postovanja prema meni, mnogima sam pricao o Vosi kao o jednoj velikoj porodici, gde su mi grobari i delije bukvalno rekli ``blago tebi`` jer je Vosa porodica, a blizanci su projekat. A sve to ide od tih pesama, i sad radim na tome da snimim spot za ovu stvar i skupim sto vise ljudi, sa svim mogucim zastavama, svih starosnih dobi i oba pola, jer ja sam Paracinski Slaninar, nisam na tv-u gledo utakmica koliko je neko na stadionu, ali volim Vosu svim srcem i radim ono sto mogu i umem za nju, i od toga pravim jednu lepu pricu. U ovoj pesmi sam se trudio, sto kroz tekst, sto kroz slike, da nabrojim neke grupe, da prikazem sve tri tribine, jer to je Vosa...a isto tako nemogu iskljuciti Paracin iz toga, koliko god ja ovaj grad ne volim, ipak sam odavde... a ono sto si reko da je lokalno, vidi brate, da je meni do slave, do kurcenja i do toga da me slusaju i da sam popularan, onda bih snimao za zvezdu ili partizan, posto se na njih loze svi, ili bih snimio nesto za kosovo, gde bih srao kako sam ja vitez cara Lazara i aaaaaaaaaa pobicu sve, aaaaaa, najjaci sam, aaaaa... ali to nije moj fazon, kao sto sam reko u pesmi ``pricu koju pricam ja ujedno i zivim, i j**e mi se tacno sto nisam na bini, ja ne prodajem dusu srce dupe i rime, zato moje bine su tri tribine`` malo sam te udavio :D ali valjda nisam ostao nedorecen :D
i slobodno mozes da mi kazes svoje misljenje, bilo da li za muziku, tekst, ideju, nebitno, tu sam da se druzimo i zezamo, da pravimo dobru pricu, jer smo svi mi jedna velika velika porodica
ziv bio
SAMO BORBENO
Zaključana tema