Donacije za obnavljanje hostinga

Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Donacije za obnavljanje hostinga

Post od ogi »

Pozdrav svima!

Hosting za sajt fkvojvodina.com istice za tacno mesec dana, 19. aprila. Cena obnavljanja hostinga za sledecih godinu dana je 300 americkih dolara ili oko 32.000 dinara. Ovim putem, molimo za vasu pomoc kako bi obezbedili nastavak rada sajta i foruma.

Slika

Vase uplate mozete uplatiti na sledeci racun:

160-5800100730329-79

Uplatama u Intesa bankama se ne naplacuje provizija. Ako vam prilikom elektronske uplate na racun budu trazili dodatne informacije, tipa ime i prezime osobe koja prima novac, molimo vas da kontaktirate forumasa Ultra slanina (memberlist.php?mode=viewprofile&u=994) preko privatne poruke.

Drugi nacin uplate je kes i molimo vas da kontaktirate forumasa Ultra slanina (memberlist.php?mode=viewprofile&u=994) preko privatne poruke kako bi se sa njim dogovorili oko primopredaje novca.

Hvala!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
severozapad
Postovi: 611
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 3:23 pm
Lokacija: Liman 4

Re: Donacije za obnavljanje hostinga

Post od severozapad »

Predlazem da se stampaju majice koje bi kostale nesto vise od cene proizvodnje (npr 500/1000din) i da se od tih novaca uplati hosting.
Mislim da ce tako ici lakse i brze nego sa sakupljanjem novaca ovako.
Ima ljudi sa strava idejama i idejnim resenjima za print ovde a vec je i bilo slicnih akcija pa bi se mozda moglo nesto organizovati.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4042
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Donacije za obnavljanje hostinga

Post od Milan »

Bez ljutnje, ali to je preveliko cimanje i komplikovanje. Predlažem da se ne širi priča bespotrebno, već da se javi eventualni dobrovoljac za prikupljanje para...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: Donacije za obnavljanje hostinga

Post od ogi »

Slazem sa Milanom. Ideja je dobra, ali sada je prekasno. To mozemo organizivati preko leta i skupiti novce za April 2017.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Donacije za obnavljanje hostinga

Post od Red Marquis »

Pera Centar napisao: Iako cu dati pare mislim da bi klub trebao da pokrije sve troskove ovog sajta, jer da su oni sto vode klub konstruktivni mogli bi ovde svasta da nauce.
Neka hvala, daleko im lepa kuća. Ni ova ni buduće uprave ne treba da imaju ikakve veze sa nama. Mi ako nemamo 32 čoveka da daju po crvenu, onda i bolje da nas nema.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Donacije za obnavljanje hostinga

Post od Stexman »

Najbolje bi bilo otvoriti racun pa uplacivati na racun. To bi bilo najlakse, zatim skupljen novac pretvoriti u devize i poslati paypal-om Ogiju. Ili taj sto bi slao pare da direktno uplati na nalog hostinga.

Sto se tice majica, ja bih trebao da pocnem sa tim biznisom(majice, solje i ostali suveniri) za nekih 10-14 dana ako sve bude kako treba ali to ce svakako biti kasno za ovu akciju. Ali za sledecu neku...
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Donacije za obnavljanje hostinga

Post od Marcello »

Ultra slanina napisao:Ako se niko ne prijavi da sakuplja pare, mogao bih ja. Trenutno ne radim nigde, imao bih vremena i volje da to odradim.
Evo, imamo čoveka! Ono, što je najbezbolnije je da Ultra slanina otvori namenski račun u bilo kojoj jačoj banci (sa mnogo filijala po gradu) i ovde ga objavi, kako bismo izbegli nalaženje po gradu, primopredaju keša, te gubljenje vremena. Odeš u najbližu filijalu, popuniš uplatnicu i uplatiš na račun (ako) koliko možeš. Čovek nas redovno obaveštava koliko je skupljeno, da bi se moglo reagovati. Imamo samo mesec dana, a sa realizacijom bi trebalo krenuti koliko sutra! Predlažem Intesa banku, ima ih ubedljivo najviše po gradu (ne, ne radim u banci, hehe).

Ono što je dobro je, što suma nije velika, pa bankarski kurs, koji je niži nego u menjačnicama, neće "pojesti" puno dinara, prilikom transfera na ogijev račun (devizni).

Da li ste za? Ja jesam.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Donacije za obnavljanje hostinga

Post od Stexman »

I ja mislim da je Intesa najbolja opcija. Ja koristim njihovu internet karticu za placanje preko neta i nikad nijedan problem. PayPal radi savrseno i mnogo bolja je opcija od Western uniona gde je provizija 10%. Na paypalu je to oko 0,2%.
ultra komsa
Postovi: 396
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 9:37 pm

Re: Donacije za obnavljanje hostinga

Post od ultra komsa »

Sada da je iole neki igrac pametan i da donira 30000 dinara i tim stekne popularnost medju navijacima. Boze koliko su glupi svi. Naravno svi cemo dati koliko mozemo. Al u svoj prici nekako vidim jednu dobru stvar u uvom nasem ''siromastvu''. Drago mi je sto nismo kao drugi koji ovo vade iz carapa svojih, ako me razumete!
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: Donacije za obnavljanje hostinga

Post od madda fakka »

Samo recite br ziro racuna i racunajte i na mene. Predlog, neka sada bude ovako, za sledecu godinu, svako da da 100din mesecno imacemo u Aprilu 2017 i za April 2018.
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: Donacije za obnavljanje hostinga

Post od ogi »

Racun je otvoren. Vase uplate mozete uplatiti na:

160-5800100730329-79

Uplatama u Intesa bankama se ne naplacuje provizija. Ako vam prilikom elektronske uplate na racun budu trazili dodatne informacije, tipa ime i prezime osobe koja prima novac, molimo vas da kontaktirate forumasa Ultra slanina (http://www.fkvojvodina.com/forum/member ... file&u=994) preko privatne poruke.

Drugi nacin uplate je kes i molimo vas da kontaktirate forumasa Ultra slanina (http://www.fkvojvodina.com/forum/member ... file&u=994) preko privatne poruke kako bi se sa njim dogovorili oko primopredaje novca.

Hvala!

ps. Ultra slanina, hvala na cimanju!

Edit: Izbrisao sam neke postove cisto da imamo sve na jednoj stranici sada kada smo utancili detalje skupaljanja novca. Takodje, hvala svima koju se ponudili da uplate novac i svima onima koji planiraju da to urade kako bi omogucili nastavak rada sajta i foruma.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
Ultra slanina
Postovi: 394
Pridružio se: Uto Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Donacije za obnavljanje hostinga

Post od Ultra slanina »

Danas su legle dve uplate po 1000 rsd i juče sam se našao sa jednim forumašem koji je takođe dao crvenu. Treba napomenuti da svaka kinta znači, ko ima volju da da neka uplati bez obzira na iznos.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Donacije za obnavljanje hostinga

Post od ernesto »

I ja dajem!
Korisnikov avatar
Ultra slanina
Postovi: 394
Pridružio se: Uto Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Donacije za obnavljanje hostinga

Post od Ultra slanina »

Raport:

Do 18h 23.III2016. do 18h na racun je uplaceno 21.800 rsd + 1000 rsd sto sam dobio od jednog forumasa na ruke.
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: Donacije za obnavljanje hostinga

Post od Sasa1969 »

Ako se skupi vise para nego sto je planirano jel moze da se uplati za 3-4 godine ?
Slika
Zaključana tema