Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Nastavak rada sajta/foruma?

Glasanje se završava Uto Jan 26, 2016 10:44 am

Da
105
86%
Ne
17
14%
 
Ukupno glasova: 122

Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od Radoye »

Pera Centar napisao:Naravno i postavljam pitanje koliko kosta hosting?
gospodinFKV napisao:Ko god je zaduzen za hosting i odrzavanje sajta, neka mi se javi u poruku, da doprinesem :cheers: ovaj sajt je jedina opozicija bilo kakvim lesinarima u klubu, treba da zivi!
Novac nije problem, za hosting ce uvek biti. Zamor materijala je u pitanju, jer normalna osoba (cak i uslovno normalna, jer navijati za Vojvodinu zahteva odredjen stepen mentalne pomerenosti i mazohizma) moze da podnese samo toliko prozivki, izdrkavanja i poseravanja po sebi pre nego sto mu sve to dokurci. Entuzijazam se kad-tad potrosi, a trosi se mnogo brze kada se na tvoj trud konstantno ispisavaju i pljuju ga, kad te konstantno optuzuju da si placenik ovog ili onog (ili i ovog i onog u isto vreme)...

Ko je to banovao Minju, Podbaru, Budu, Zekulu, Grbu? Ko je na najboljem putu da sada banuje i Ogija? Taj (ili ti) ce sada i zatvoriti forum. Jebiga.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od Voja »

Radoye napisao: Ko je to banovao Minju, Podbaru, Budu, Zekulu, Grbu? Ko je na najboljem putu da sada banuje i Ogija? Taj (ili ti) ce sada i zatvoriti forum. Jebiga.
Iskreno,ja ovaj deo ne razumem bas!?
Slika
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od Danilo »

Za nastavak.Apelovao bi da bez razloga a i uz sitnih interesa ne zloupotrebljavaju svoje pravo na banovanje.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od Radoye »

@Voja:

Kad si zadnji put imao prilike da procitas nesto sto su nabrojani napisali na forumu ili na sajtu?

@Danilo:

Kakvi tacno sitni interesi i ciji, ono cisto da znam za koga i za ciji interes sada radimo?



Evo upravo ovakve kretenske prozivke bez ikakvih osnova su razlog zasto ljudi prestaju da pisu na forumu. Lepo je sto zelite da forum nastavi sa radom, ali ce onda neko drugi morati da glumi boksersku vrecu.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od Voja »

Radoye napisao:@Voja:
Kad si zadnji put imao prilike da procitas nesto sto su nabrojani napisali na forumu ili na sajtu?
A zasto ne pisu? Zbog prozivki??? :roll:
To sto neko ne pise ne mora da znaci da je uvredjen.Mozda je jednostavno prerastao ovaj stadium,postao visi nivo... Mozda je nekom iz ponizenja da opsti ovde sa nama,mozda ima precih stvari.... Mnogi su prestali da pisu,i to je po meni ok,jer verovatno imaju neke svoje razloge.Ali banovati nekog zato sto pise drugacije od ostalih,po meni nije ok
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od Radoye »

Opet, po stoti put, niko nikada nije banovan sa ovog foruma zato sto misli ili pise drugacije. Da je to razlog za banovanje ti bi bio prvi banovan jer si jedini na ovom svetu koji veruje da je Nemanja Supic golman. :deal:

A ovo o "prerastanju stadiuma" i "ponizenju" - i sam si svestan da kenjas.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od Turija »

Apsolutno sam za nastavak rada Foruma, samo ne znam kako.
Biće jako velik problem to ostvariti, jer po meni, nijedan navedeni razlog za pokretanje pitanja budućnosti Foruma nije suštinski.
Osećam da se svi gore navedeni razlozi mogu lako prevazići i preboleti - zamor, neke optužbe za lične interese, u šta sam ubeđen da ih nema među administracijom.
Imam osećaj (intuiciju) da pravi razlog niko ne želi da navede, a on je taj kojeg je gotovo nemoguće prevazići: pritisak na administraciju.
Nemam opipljivo saznaje niti dokaz, ali mi nekako to lebdi u vazduhu i između redova.Svi iz Administracije su obični ljudi - navijači, koji nemaju nikakvu zaleđinu.Ljudi koji su bili između ,,čekića i nakovnja" i ,,plivali" kako su mogli i znali.Po meni, bez nekih velikih zamerki.Mislim da je ovaj forum svojim najvećim delom bio objektivan i slobodan, osim ponekih ,,iskakanja".
Međutim, danas biti objektivan i slobodan nije ni malo lako i bezopasno, pogotovo kada se udari na interese jakih grupa i pojedinaca.Nije nimalo lako biti u Administraciji Foruma, isto kao i biti Predsednik FK Vojvodine.Vidimo da se i jedne i druge uloge pošten čovek ne želi prihvatiti, jer zna da bi morao praviti neprihvatljive kompromise, koji se kose sa njegovim ličnim i društvenim dostojanstvom.
Zato, mislim da ćemo jako teško pronaći novu administraciju, isto kao i Predsednika Kluba.Sudbina Kluba i sudbina Foruma su identične i veoma neizvesne ili veoma izvesne za najcrnji scenario - gašenje Foruma i Kluba, s tim što će Forum biti hronološki prvi.
Treba razmisliti o novom modalitetu, jer u ovakvom obliku, sigurno, ne može o(p)stati i pored najveće želje njegovih članova i navijača FKV.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od Voja »

Turija napisao: Zato, mislim da ćemo jako teško pronaći novu administraciju,
Turija kao i uvek,pogodio si u srz,a za ovaj citiran deo predlazem samo jedno resenje... Djumi :) :cheers:
Radoye napisao:Da je to razlog za banovanje ti bi bio prvi banovan jer si jedini na ovom svetu koji veruje da je Nemanja Supic golman. :deal:
:mrgreen: :cheers: ne da je golman,vec najbolji golman koji je posle Kocica stajao na nasem golu.A zamisli likove koji cene kvalitete Supica: Ciro,Grof i Voja :mrgreen:
Slika
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od Karlsson »

Samo mi nije jasno šta ovih desetoro koji su glasali za gašenje foruma i dalje traže na njemu?

licemeri!
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od Djumi »

Forum mora da se održi a bice i administratora.Ima ovde i mladih i pametnih ljudi koji će to raditi.
ps.vojo ja te molim da se uozbiljiš
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
ultra komsa
Postovi: 396
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 9:37 pm

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od ultra komsa »

Zbog ovakvih podela , zastave su proslost! Ko razume...Mozda bolje da se nadjemo svi lepo na poljani pa se tucemo ko ljudi. Jer nas je mnogo a vidim i podela isto :frown: Oprostite na recniku, al ja nemam reci vise, boze sta se ovde dogadja!
Poslednja izmena od ultra komsa u Pon Dec 28, 2015 12:35 am, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od gospodinFKV »

Ako se ovde dovodi u pitanje postojanje foruma, zbog raznoraznih pritisaka sa strane, gde se cak i fizicke pretnje spominju, onda smo mi munjevito zglajzali nazad u ONO vreme, a to je mnogo siri problem od foruma, fkv i srpskog fudbala uopste.

Ono sta srpski narod nikako ne uspeva da nauci jeste to da se postara da duhovi nekog losijeg vremena ostanu u istom. Ovako, presvuce se demagogija, promeni prica, a metode ostaju iste.
Korisnikov avatar
djape_ns
Postovi: 385
Pridružio se: Sub Dec 13, 2008 6:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od djape_ns »

Ne pisem cesto na forumu, ali ga pratim redovno i smatram poslednjim bastionom slaninarstva.

Kako god, mora da nastavi da postoji.

Predlog - reorganizovati kompletan forum (smanjiti broj i raznovrsnost tema) cime ce se mozda smanjiti kvalitet foruma, ali olaksati posao administratorima, administraciju osvezavati (refreshovati) postepeno sa istim kursom kao sto je trenutni. Koliko sam skapirao ovo je i osnovna trenutna problematika.
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od churguzijanac »

Ne gasi svetlo!
Brick Liman
Postovi: 827
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 3:54 pm
Lokacija: Tower Blocks Liman

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od Brick Liman »

Gotovo da ne učestvujem u radu foruma, ne pišem.
Razlog za to je vrlo jednostavan - zgađen sam svim što se dešavalo u našem navijačkom korpusu poslednjih godina. Tvrdim da smo demonstrirali navijački mentalitet koji je ispod svakog nivoa - jad, beda i mizerija. Zbog toga me je lično sramota. Zato nam se desilo sve što se desilo. Najgore je što i dalje pomeramo granice dna.

Međutim, ako ugasimo i ovo mesto, onda smo ugasili i poslednje utočište duha.
Činjenica je da je puno šljama sa različitim interesima u i oko kluba. Činjenica je da svaki od tih interesa (zlo)upotrebljava ovaj forum, jer je s pravom prepoznat kao najrelevantnije mesto okupljanja navijača Vojvodine. U tom smislu, raditi administraciju ovde nije najzahvalnija stvar na svetu.
Na svakom iskrenom navijaču koji je srcem i umom uz klub je da sam razluči dobro i zlo. Manipulacija se lako prepozna ako imaš mrvu mozga.

Ovo mesto treba ostaviti u životu.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
Zaključana tema