Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Nastavak rada sajta/foruma?

Glasanje se završava Uto Jan 26, 2016 10:44 am

Da
105
86%
Ne
17
14%
 
Ukupno glasova: 122

limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od limanfkv »

Za gasenje.
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od ssnigd »

Po meni je pravo pitanje, Ugasiti klub ili ne?
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od recni galeb »

limanfkv napisao:Za gasenje.
Kao ovdasnji mood mogao si barem da das neko objasnjenje tvog umora? :)
srbobran
Postovi: 41
Pridružio se: Čet Jun 25, 2015 9:48 am

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od srbobran »

Prosto mi je neverovatno da neko uopšte glasa za gašenje foruma. Neverovatno!

Vrlo lako se mogu pronaći ljudi koji bi administrirali forum, uveren sam u to!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od Stexman »

Razumem ljude koji se bore da sacuvaju forum, ali ne razumem ljude kojima je zelja da ga ugase!?
Ovi prvi imaju sta da dobiju ali ovi drugi...sta? Jednostavno je iskljuciti se i ne posecivati forum ako bilo kome smeta ali sta dobijas time da drugom uskratis pisanje na forumu mi je misterija. Ko god je glasao za gasenje treba da bude banovan jer ocigledno ne zeli da provodi vreme ovde!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od Turija »

ssnigd napisao:Po meni je pravo pitanje, Ugasiti klub ili ne?
Upravo tako.Svakog časnog navijača Vojvodine je sramota ovakva Vojvodina.
Beton liga - beton liga. Nema veze - stićićemo ponovo do Evrope i biti poštovan učesnik tog takmičenja.U beton ligi biće više navijača na tribinama, nego danas, a pogotovo na proleće, posle ovakvog sramoćenja Kluba i njegovog Kapitena.
PS
(ja, naprimer, ne verujem da nema ino ponude za Ivanića, više verujem da se one kriju od javnosti, kako bi se realizovala ova kao ,,spasonosna").
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Alan Ford
Postovi: 397
Pridružio se: Pet Okt 24, 2008 6:13 pm
Lokacija: Novi Sad - Vojvodina

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od Alan Ford »

Turija napisao:
ssnigd napisao:Po meni je pravo pitanje, Ugasiti klub ili ne?
Upravo tako.Svakog časnog navijača Vojvodine je sramota ovakva Vojvodina.
Beton liga - beton liga. Nema veze - stićićemo ponovo do Evrope i biti poštovan učesnik tog takmičenja.U beton ligi biće više navijača na tribinama, nego danas, a pogotovo na proleće, posle ovakvog sramoćenja Kluba i njegovog Kapitena.
:!:
...to mladost spiri u dahu kao secer u prahu sa bundevare...
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od Krle »

Nemojte gasiti sajt. Previše je toga ugašeno u ovoj zemlji. Ovo je poslednje uporište pluralizma i slaninarskog duha. Lično, ne pišem već dugo, smučilo mi se sve što se dešava oko kluba, ali nikako klub kao instiucija koju su generacije gradile. Mislim da nam je u neku ruku i dužnost da volonterski volimo Vojvodinu i da je branimo od skakavaca i interesnih grupa, pa makar samo i usmeno. Čistih ruku i srca.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od Voja »

Krle napisao:Nemojte gasiti sajt.
Sad kad upitam nesto,opet ce ispasti provokacija,ali mene stvarno zanima koga mi to molimo da ne ugasi sajt? Posto vidim da Krle npr. pise u mnozini... zar o sajtu ne odlucuje samo Ogi!? Ne znam ni cemu ovo glasanje kad se misljenje forumasa zna!? U cemu je fora? :roll:

sad gledam trenutni rez... 90:12 to mu isto kada imas svoj klub i u njemu 9 igraca koji igraju,a jednog ili eto cela dva koji pojma nemaju. Pa mi smo celu sezonu igrali tako sto smo u svaki mec usli sa najmanje 3 igraca manje i opet solidne rezultate postigli :cheers:
Slika
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od Krle »

Pa ja ne znam ko je formalni vlasnik sajta, ali znam da smo pre par godina sakupljali novac za produženje registracije domena. Nit sam pitao za imena, nit sam tražio fiskalni, niti godišnji izveštaj, a evo, ovo virtuelno okupljalište entuzijasta i dalje fercera. U šta nisam ni sumnjao. Ipak smo mi van vremena i prostora kad se bavimo klubom i fudbalom bez onog uobičajenog začina za navijačke scenu u Srbiji - politike i sitnih interesa. Makar velika većina. Zato sam i za očuvanje ove oaze, sa svim njenim vrlinama i manama. I takva kakva je, jedinstvena je i vredi svakog živca i provedenog sekunda.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od ogi »

Niko nije vlasnik sajta. Postoje samo ljudi koji ga vode. Srecna nova! :cheers:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
Baltazar
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 9:31 pm
Lokacija: Socijalno

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od Baltazar »

Srećnu i uspešniju Novu godinu svim forumašima, navijačima, simpatizerima, igračima i upravi.
Vojvodina, jedna jedina!
FCVNS
Postovi: 273
Pridružio se: Čet Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od FCVNS »

Za gasenje foruma, kluba,postaviti pored Kostine biste jos jednu plocu sa natpisom"OVDE JE IGRAO FK VOJVODINA"
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od Del_Boske »

Све да се погаси, сви да почнемо да читамо само Телеграф и навијамо за Звијезду!

О сајту и форуму не бих, али ово разочарење и сплашњавање воље... лепо ми је мама говорила да навијам за Барселону... и свађам се са навијачима Реала...
Korisnikov avatar
ragazzi di Neoplanta
Postovi: 350
Pridružio se: Pon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od ragazzi di Neoplanta »

Treba ostaviti forum u životu pa makar veštački. Relativno skoro sam se registrovao uzevši u obzir da forum postoji od 2005-te i čini mi se propustio dobre dane foruma ili uspeo da zahvatim njegove poslednje dobre dane. Bez uvrede svim aktivnima, meni je muka da ulazim, što zbog neki ljudi koji ne bi sebi smeli da dozvole da zastupaju interese sa kloniranih naloga, preko jajarskog mentaliteta i šizofrenije koji se prožima kroz većinu postova a i trenutne situacije gde smo postali niko i ništa i na stadionu, tribini i ulici, pisanje ništa ne znači.
Znam da je prva rečenica kontradiktorna sa ostatkom posta, ali ja iz navike i dalje uđem jedanput u par dana i mislim da i pored svega treba ga ostaviti tu, ako ništa zaključati i plaćati domen da mlađi naraštaji vide barem kako su ljudi razmišljali od 2005. pa naovamo, a i oni koji su aktivno učestvovali da se podsete šta su nekad pisali.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Zaključana tema