Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Nastavak rada sajta/foruma?

Glasanje se završava Uto Jan 26, 2016 10:44 am

Da
105
86%
Ne
17
14%
 
Ukupno glasova: 122

Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od Stexman »

14 glasova za gasenje!? Ne mogu da verujem. Zasto ljudi? Zasto?

Ipak, pored svih gluposti koje se ponekad stvarno mogu procitati ovde, ovo je jedino mesto gde se mogu naci informacije u vezi kluba za koji nadam se i dalje svi mi ovde navijamo.

To sto ima sukobljenja misljenja je dobra stvar za svakog ko zeli da cuje i drugu stranu. Desi se da neko lupa gluposti, desi se da se ljudi i zavade ali to se isto desava i u svakoj kafani, kaficu, restoranu...

Treba li zbog toga sve lokale po gradu zatvoriti jer neko moze da napise to jest kaze nesto sto se nekom nece svideti!?
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od Djisa »

Stexman napisao:14 glasova za gasenje!? Ne mogu da verujem. Zasto ljudi? Zasto?

Ipak, pored svih gluposti koje se ponekad stvarno mogu procitati ovde, ovo je jedino mesto gde se mogu naci informacije u vezi kluba za koji nadam se i dalje svi mi ovde navijamo.

To sto ima sukobljenja misljenja je dobra stvar za svakog ko zeli da cuje i drugu stranu. Desi se da neko lupa gluposti, desi se da se ljudi i zavade ali to se isto desava i u svakoj kafani, kaficu, restoranu...

Treba li zbog toga sve lokale po gradu zatvoriti jer neko moze da napise to jest kaze nesto sto se nekom nece svideti!?
Za sam glasao za nastavak rada foruma I naravno da bih voleo da I dalje postoji, ali donekle razumem one koji su glasali za gasenje.

Ovo nije otvoren forum, ovo nije demokratija, ovo je kontrola sta se moze reci ,a sta ne moze. Banovani su ljudi zbog onoga sta su u stvarnom zivotu, a ne zbog stvari na forumu. To se NE SME izjednacavati. Ja ne znam zaista nikog ili barem nisam siguran ko je ko. Ovde se vaga za koga si I odmah si protiv nekog, ako kazes istinu ili ono sto mislis da je istina. Ja volim sto dobijem informacije o mom klubu svakodnevno I to je ono zbog cega dolazim, a da li je napisao Pera, Zika ili Djoka nije vazno. Ali neko koristi ovaj forum za guranje svojih ideja I ima ljude koji mu u tome pomazu. Ako ce forum biti takav, onda ga treba UGASITI. Ja znam da je posao odrzavanja sajta ozbiljan I ljudi koji to rade trose svoje vreme, ali ako zele neku korist od toga onda su isti kao I svi navijaci zaposleni u klubu koji glasaju po principu, sta ima za mene. A ove SNS-ovske fore botovanja mi se gade I nadam se da ce prestati. Nadam se da ste razumeli sta sam hteo da kazem.
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od Stexman »

I na ulici se postuje neki red i zakon, tako treba da bude i ovde.
Ja koliko znam jedino je Matador banovan i to ne zbog toga sto je pisao vec zato sto je koristio dva naloga i jedan od ta dva je i banovan, drugi mu je ostao.

Ako gresim neka me admini isprave!
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od recni galeb »

Banovan je i bivsi komesar ali ako je :mrgreen: i ovako je samo srao neke cinjenice...

podrska administaratorima, neka crkne svaki vid i nevid! :hurray:
Korisnikov avatar
Rivelinjo
Postovi: 306
Pridružio se: Čet Maj 09, 2013 12:29 pm
Lokacija: Middle Earth
Kontakt:

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od Rivelinjo »

Prvo Lemi, onda Bovi, nemoj još i forum - pa ko će to podneti!?!
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od laki »

Kome smeta forum i sajt neka ne dolazi na isti, tj iste.
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od Turija »

Rivelinjo napisao:Prvo Lemi, onda Bovi, nemoj još i forum - pa ko će to podneti!?!
Možda samo meni nije poznato, ali ipak ću pitati: ko je Lemi?
Možda i ne mnogo bitno za Forum, ali kad se već spominje, čisto da se pojasni.
Hvala.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od recni galeb »

Frontman Motorhead-a, nisu to pustali u turijskom domu omladine, bili vam klimavi zvucnici... :roll: A i popa nije mogao da mirno spava od take muzike... :shock:

https://www.youtube.com/watch?v=hF9Gr5waAJg" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od Turija »

recni galeb napisao:Frontman Motorhead-a, nisu to pustali u turijskom domu omladine, bili vam klimavi zvucnici... :roll: A i popa nije mogao da mirno spava od take muzike... :shock:

https://www.youtube.com/watch?v=hF9Gr5waAJg" onclick="window.open(this.href);return false;
To mu je greška, uz sav respekt prema vrhunskim muzičarima.
Ipak, prva asocijacija koja mi je pala na pamet bila je šatro od Lemi, pa dobro je što nije tako.
Rečni galebe, živ bio. :cheers:
.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od Sasa1969 »

Koliko para treba da se sakupi, do kada i na koji racun da se uplati ?
Slika
Korisnikov avatar
zime89
Postovi: 483
Pridružio se: Uto Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od zime89 »

Isto pitanje ima ljudi koji hoce da pomognu, pa su mi rekli da prosledim pitanje.
ZIME89
Korisnikov avatar
Chana
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od Chana »

Brick Liman napisao:Gotovo da ne učestvujem u radu foruma, ne pišem.
Razlog za to je vrlo jednostavan - zgađen sam svim što se dešavalo u našem navijačkom korpusu poslednjih godina. Tvrdim da smo demonstrirali navijački mentalitet koji je ispod svakog nivoa - jad, beda i mizerija. Zbog toga me je lično sramota. Zato nam se desilo sve što se desilo. Najgore je što i dalje pomeramo granice dna.

Međutim, ako ugasimo i ovo mesto, onda smo ugasili i poslednje utočište duha.
Činjenica je da je puno šljama sa različitim interesima u i oko kluba. Činjenica je da svaki od tih interesa (zlo)upotrebljava ovaj forum, jer je s pravom prepoznat kao najrelevantnije mesto okupljanja navijača Vojvodine. U tom smislu, raditi administraciju ovde nije najzahvalnija stvar na svetu.
Na svakom iskrenom navijaču koji je srcem i umom uz klub je da sam razluči dobro i zlo. Manipulacija se lako prepozna ako imaš mrvu mozga.

Ovo mesto treba ostaviti u životu.
Hteo sam da napišem moje viđenje, ali pošto si ga Ti napisao, istomišljeniče, uz čestitku na super-postu, ostaje samo da dopišem:
+ 1
AJMO CRVEN-BELI !!!
Slika
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od Voja »

Chana napisao:
Brick Liman napisao:Gotovo da ne učestvujem u radu foruma, ne pišem.
Razlog za to je vrlo jednostavan - zgađen sam svim što se dešavalo u našem navijačkom korpusu poslednjih godina. Tvrdim da smo demonstrirali navijački mentalitet koji je ispod svakog nivoa - jad, beda i mizerija. Zbog toga me je lično sramota. Zato nam se desilo sve što se desilo. Najgore je što i dalje pomeramo granice dna.

Međutim, ako ugasimo i ovo mesto, onda smo ugasili i poslednje utočište duha.
Činjenica je da je puno šljama sa različitim interesima u i oko kluba. Činjenica je da svaki od tih interesa (zlo)upotrebljava ovaj forum, jer je s pravom prepoznat kao najrelevantnije mesto okupljanja navijača Vojvodine. U tom smislu, raditi administraciju ovde nije najzahvalnija stvar na svetu.
Na svakom iskrenom navijaču koji je srcem i umom uz klub je da sam razluči dobro i zlo. Manipulacija se lako prepozna ako imaš mrvu mozga.

Ovo mesto treba ostaviti u životu.
Hteo sam da napišem moje viđenje, ali pošto si ga Ti napisao, istomišljeniče, uz čestitku na super-postu, ostaje samo da dopišem:
+ 1
Glasajmo :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od Stexman »

Dosta je glasanja, ajde da se radi nesto!
Ja vec duze vreme imam ideju da sami radimo online radio prenose sa nasih utakmica. Veoma je lako realizovati i ne bi kostalo mnogo. 1000-2000 dindzi za nesto od opreme, verovatno jos manje. I nedeljno 100-200 din za telefon!
Jedino sto mislim da bi nam verivatno bila potrebna podrska kluba ali mislim da mozemo i sami.
Ja imam vecinu opreme da se to realizuje. Jedino nam treba covek za teren koji ce pratiti sve utakmice u gostima i mozda zbog toga da nam klub pomogne sa akreditacijama.
Televizija Voša je jako daleko ali ovo bi lako bilo izvodljivo.

Voleo bih da cujem vase misljenje na tu temu.
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Nastavak rada sajta/foruma: Da ili Ne

Post od recni galeb »

svaka susa moze da ima svoju TV ali radio malo ko :lol: , meni se preedlog kao takav bas dopada! :lala:
Zaključana tema