Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Zaključana tema
johnny
Postovi: 386
Pridružio se: Sub Mar 19, 2011 1:56 pm
Lokacija: wild east

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post od johnny »

Apropo ove slike što je Limanac okačio- danas se navršava 5 godina od finala kupa.
U režiji države,njenih bezbednosnih struktura i fudbalsko-mafijaške organizacije, sa sudijom Slobodanom Veselinovićem iz Valjeva kao neposrednim izvođačem, pokradena je jedna od najtalentovanijih generacija u istoriji Kluba.
Datum kada su i naivni slikari progledali i shvatili sa kakvim monstruoznim, nemoralnim i moćnim aparatom smo se uhvatili u koštac.
Datum kada je crni blizanac još jednom u praksi pokazao kako izgleda njihovo viđenje morala i časti, na koje se deklarativno tako glasno pozivaju.
Slike slavlja bednika u crnim dresovima Savića, Krstajića, Raće, Jovanovića (reakcija tužilaštva na šovinističku pesmu-nula) i ekipe idu u anale istorije besčašća.
Neka bude od zaborava otrgnuto i to da je tadašnji predsednik države B.T. u našem protestu video pokušaj povampirenja autonomaštva i nekog separatizma(???).
O tome gde smo i mi i oni danas, drugi put...
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post od madda fakka »

Radoye napisao:
gospodinFKV napisao:Koliko mi je drago sto ona tvorziceva gamad ispada iz lige.

Kako su se par puta ''provukli'', sad bogami nece...bagra u kanalu hahahah
Njegovi su sampioni, a ovi drugi sto su ispali su samo sredstvo da njegovi postanu sampioni. Ono, papir za obrisati :toilet:
Kada smo kod :shit: da li ako (sm)rad ostane treci odozdo, da li ce se igrati "baraz" utakmica? Unapred zahvalan :cheers:
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post od Rabba »

Nema baraza od ove sezone. Revolucionarni sistem takmicenja, backo...

Koji totalni idiotluk je ova nasa liga i face koje ga vode... 10 klubova je sistem za nas, sa rigoroznim ispadanjima(2+1 ili cak 3+1)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post od Radoye »

Rabba napisao:0 klubova je sistem za nas, sa rigoroznim ispadanjima(2+1 ili cak 3+1)
To.

Mozda je cak i 10 klubova puno.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post od Turija »

Znaci cetvrtoplasirani iz JSL ide u Evropu, posto je crni blizanac pobedio Javor.
Samo sada treba pobediti Borac i sve po planu ide. :wink:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
the Gari
Postovi: 1126
Pridružio se: Uto Feb 17, 2009 11:10 am
Lokacija: Jawa Tengah
Kontakt:

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post od the Gari »

Turija napisao:... i sve po planu ide. :wink:
Čijem planu? :wink:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post od Turija »

the Gari napisao:
Turija napisao:... i sve po planu ide. :wink:
Čijem planu? :wink:
Odgovor je u smajliju.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post od Red Marquis »

Meni taj vaš smajli uopšte ne liči na Terzića :whistler:
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post od Turija »

Ako pogledamo tragikomediju sa vedrije strane, svako je dobio svoje i ispunio ,,planove": crveni blizanac uzeo šampionat, crni kup, a mi plasman u Evropu (kao i Čukarički, mada bih ja više voleo da je Radnički).
I sada, kada pogledamo fudbalsko stanje bez tih ,,planova", skoro da je ono i realno.
Crveni su bili malo bolji od ostalih, dok mi nismo imali ekipu, niti rukovodstvo, za viši domet od trenutnog plasmana.
Pored svog apsurda i navijači nisu nezadovoljni (da nije tako, bili bi mnogo nezadovoljniji).
Na kraju, nije ovo prva godina da se tako funkcioniše, pa da se nešto jako iščuđavamo.Otud taj šeretski smajl.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post od 1892 »

Hm vidim po nekim topicima se priča o Evropi a posle današnje pobede Radničkog, mi ćemo još dosta morati da se namučimo u poslednjem kolu da do iste i dođemo....
Come on you Reds!
srkins
Postovi: 1422
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post od srkins »

Meni je licno misterija ovaj Cukaricki nesto su jako zakocili , mi ih nekako pobedili posle toga Nis ih rasturio a sad i Vozdovac lagano pobedio. Ako u zadnjem kolu ne pobede mogu ostati bez Evrope. Partizan je poslao pola prvog tima na odmor i jos ce par igraca sad da posalju ,igrace omladinci plus rezervisti protiv nas ,zvezda ce verovatno izvesti konbinovani tim protiv Radnickog verovatno ne skroz rezervni. Tako da moguce da na kraju Cuka ostane bez Evrope ,dal su se preracunali dal su prodali neke igrace pa sad se ti igraci cuvaju ali doveli su sebe u pomalo nezgodnu situaciju
Korisnikov avatar
kafe bagdad
Postovi: 689
Pridružio se: Pet Sep 25, 2009 7:32 pm
Lokacija: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post od kafe bagdad »

Kao što sam i pretpostavio, daće im bodove i fk kladionicarski i crni i crveni, mada istini za volju verovatno su ih dali i nama (crveni sigurno). Protiv nas će crni izvesti najjači sastav, tako da nas očekuje paklena borba.
Korisnikov avatar
tulip
Postovi: 633
Pridružio se: Pet Jan 23, 2009 10:31 am
Lokacija: tik uz VOŠU

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post od tulip »

Ako ništa drugo, bar će biti zanimljivo poslednje kolo jer će se u bg u isto vreme morati odigrati 3 prvenstvene utakmice!
partizan - Voša
cigani - Radnički Niš
Čuka - Surdulica
Firma, Meraklije, cigani i grobari u isto vreme na istom mestu! :devil:
DAJ GOL!!!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post od Turija »

Zakuvalo (nam) se.
Bice cupavo za Evropu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post od Voja »

A sta se desava ako pobede svi kojima treba? Vosa,Cuka i Radnicki,onda Partizan pada na 5.mesto :mrgreen:
Slika
Zaključana tema