Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post od Radoye »

Voja napisao:A sta se desava ako pobede svi kojima treba? Vosa,Cuka i Radnicki,onda Partizan pada na 5.mesto :mrgreen:
Njima svejedno, oni su vec izborili Evropu. Mada poznajuci ih, grisce svim silama protiv nas i nadati se pobedama Cuke i Radnickog.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post od Karlsson »

Tomić je najavio da će protiv nas igrati u još slabijem sastavu nego protiv Radničkog.

"Petorici igrača smo dali odmor zbog sledeće sezone. Posle ove utakmice još nekoliko igrača ćemo poslati na pauzu. Moramo da razmišljamo i o onome što nas očekuju u Evropi. Ovi mladi momci su dali koliko su mogli", kazao je Tomić.
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post od Djisa »

Radoye napisao:
Voja napisao:A sta se desava ako pobede svi kojima treba? Vosa,Cuka i Radnicki,onda Partizan pada na 5.mesto :mrgreen:
Njima svejedno, oni su vec izborili Evropu. Mada poznajuci ih, grisce svim silama protiv nas i nadati se pobedama Cuke i Radnickog.
Nece, ne brini. Nas vrli predsednik mozda ne zna da dovede igrace, ali zna da pobedjuje kad treba.
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post od Neizlecivi »

Partizan u najjacem sastavu protiv Vojvodine!

http://mondo.rs/a903476/Sport/Fudbal/Pa ... odina.html


Pre ovoga su iz Nisa izdali saopstenje u kom zahtevaju od Partizana i Zvezde da igraju u najjacem sastavu. http://www.mozzartsport.com/vesti/apel- ... ose/135640
Dobro su pocele Nislije. Svaka tekma jedno saopstenje. Pre revansa sa nama, pa pre tekme u Cacku (u napred se zalili na sudjenje), pa posle tekme nase sa Zvezdom (ne znam dal je bilo saopstenja, ili su to samo navijaci pizdeli), takodje i nase sa Cukom, a sada zahtevaju da Se protiv nas (i njih ) igra u najjacem sastavu. Da napomenem Partizan je protiv njih igrao bez dosta standardnih igraca.
Drago mi je da se bore za nesto, ali ispadamo im mi najveci neprijatelji u ovoj ligi.
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post od ssnigd »

Bore se ljudi za svoje interese, imaju sansu da igraju Evropu. Ne mislis valjda da bismo mi drugacije postupali da je obrnuta situacija.
Uostalom sve zavisi od nas, ako smo bolji i ako je groblje krs kako svi pricamo, neka ih onda dobijemo tamo. A verujem da ce protiv nas igrati napaljenije nego protiv cigana.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
srkins
Postovi: 1422
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post od srkins »

Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post od Voja »

Uh,bas sam se potresao nesto :!:
Slika
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post od Pera Centar »

Voja napisao:Uh,bas sam se potresao nesto :!:
Treba da je sramota nasu upravu, ako nije kontaktirala bivseg kapitena i ponudila mu povratak u klub.Toliko o najslaninarskijoj upravi ikad.Licno mi je veoma zao sto ce Marko igrati kod cigana.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post od Radoye »

Za nase bivse igrace narocito one koji se nisu ogresili o disciplinu kluba treba uvek da ima mesta kod nas. Pozvati ih na pozajmicu kada izgube mesto u maticnom klubu, ponuditi im ugovor ako ostanu bez njega itd. Uz njih bi i novi klinci imali sta da nauce, sigurno vise nego uz drvenu gradju koju svaki prelazni rok navlacimo.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post od ДушанСП »

Voja napisao:Uh,bas sam se potresao nesto :!:
И ја исто,тако ме заболе.Злићић је далеко већи потенцијал него што је он икада био,само да добије шансу већ једном.Мада можда је све ово циганска патка.

ПС:На НС Инфо пише да од тога нема ништа
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post od Neizlecivi »

Sto ste onda svi kukali kad su se javile vesti da Ivanic ide put BG? Pa i Poletanovic je nase dete. Doneo nam je mnogo radosti, uzivao sam gledajuci ga kao nase dete i naseg kapitena. Pogodilo bi me da predje tamo, odnosno manje jer nije direktno iz naseg tima, ali svejedno... Nadam se da ce Marko misliti srcem u kom je zvezda plava,a ne komunisticka.
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post od ДушанСП »

Па јел треба сваки прелазни рок да се штрецамо хоће ли неко наше дете прећи у близанце?Баш ме брига,огуглао сам на новинарске патке.То је ствар кућног васпитања пре свега,ако мисли да ће тамо да заради више него у иностарнству,молим лепо.Ако им се освајају титуле у овој жабокречини од лиге,онда је проблем у њима.
Zaključana tema