Liga Evrope - sezona 2015/16

Zaključana tema
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen 0:2

Post od budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen 0:2

Post od Voja »

Gledajuci TV prenos,stekao sam utisak da je Zakula bio strasno uplasen sve do gola,branio je pod velikim opterecenjem,bio nesiguran,i po njegovom drzanju,radu nogu,komandovanjem igracima (sve lepo pokazuje kamera iza gola) video sam da mu je srce u petama kad god ovi predju centar.Kada smo primili gol,covek se opustio,jednostavno sodblokirao,uzivao u utakmici,a onda se sasvim lepo videlo sta zna.Ne znam zasto taj grc na pocetku,da li zbog ljubavi prema klubu i strahu da se ne primi taj gol koji sve rusi ili ko zna zbog cega
Slika
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen 0:2

Post od Red Marquis »

Jedino čega nas je Žakula koštao su ubedljiviji porazi u Evropi i osećaja da nikad nećemo osvojiti Kup.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen 0:2

Post od borrissey »

gospodinFKV napisao:Ja ne mogu da verujem sta vi pisete ovde :frown:
...
- Protiv crnog :shit: je isto igrao dobro, dao gol, drzao celu njihovu odbranu na ledjima.
.
U pravu si, priznajem. Bio sam preoštar u oceni i zaboravio sam tekmu protiv groblja. Ali i dalje stoji većina onoga što sam rekao, a ono što me je najviše iziritalo u utakmici protiv Plzena, što sam imao utisak da se nije uopšte trudio, ili se trudio 95% manje nego protiv Dorije tamo. Stalno je padao i glumatao, a nije onako grizao da primi loptu i uradi nešto sa njom. Sada će mnog reći da su ga tukli pa nije mogao. Moguće, ali ja to nisam video. Sve u svemu, mislim da momak ima potencijala i hvala mu za igre na tih par utakmica, ali nisam naročito optimističan u vezi sa njegovom karijerom kod nas, jer mislim da u glavi nije baš sasvim svoj.
pedjans
Postovi: 464
Pridružio se: Uto Okt 08, 2013 7:24 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen 0:2

Post od pedjans »

I meni je zasmetalo što se Ožegović onako poneo prema Babiću, za koga mi se učinilo da se nakon toga nekako uplašio i svaku loptu imalo rezona ili ne upućivao Ožegoviću.

Takvo ponašanje je nedopustivo, ali je valjda normalno tamo gde je Ožegović učio da igra fudbal. Naravno, to ne menja ništa u činjenici da je igrao u gotovo svim mečevima koje je odigrao upravo fantastično i dao sjajne golove.

Ovde je reč o ponašanju a ne o kvalitetu koji zaista nije sporan, kao i potencijal. I Babić je itekakav potencijal, ne treba saigrač da ga ubija u pojam zbog jedne greške načinjene u žaru borbe. No, sve to je tema za Zagorčića.
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen 0:2

Post od Sasa1969 »

pedjans napisao:I meni je zasmetalo što se Ožegović onako poneo prema Babiću, za koga mi se učinilo da se nakon toga nekako uplašio i svaku loptu imalo rezona ili ne upućivao Ožegoviću.

Takvo ponašanje je nedopustivo, ali je valjda normalno tamo gde je Ožegović učio da igra fudbal. Naravno, to ne menja ništa u činjenici da je igrao u gotovo svim mečevima koje je odigrao upravo fantastično i dao sjajne golove.

Ovde je reč o ponašanju a ne o kvalitetu koji zaista nije sporan, kao i potencijal. I Babić je itekakav potencijal, ne treba saigrač da ga ubija u pojam zbog jedne greške načinjene u žaru borbe. No, sve to je tema za Zagorčića.
Tako je ! To je poenta to sam i ja napisao.
To tog slucaja Babic je igrao sasvim solidno posle toga ga nije bilo nigde na terenu pa je i zamenjen.
Ognjen ga je ubio u pojam...shvatam ja da se covek iznervira ali ipak je on profesionalac i treba da kontrolise emocije.
Takodje i V asilic je podlegao tom pritisku iako nije klinac pa je u dva navrata posle viska na desnoj strani trazio Ozegovica a cini se da je imao i bolja resenja...
Slika
bruin
Postovi: 3
Pridružio se: Pet Avg 28, 2015 11:37 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen 0:2

Post od bruin »

Pozdrav svima od novog clana... kao neko ko je poceo da ide na utakmice negde krajem sedamdesetih, a prestao oko 2000. godine (zbog selidbe daleko od Novog Sada), resih da napisem par reci, jer sam posle petnaestak godina uspeo da povezem nekoliko utakmica u kontinuitetu. Prvo, za ove mladje, a kontam da vas je vecina ovde takvih - zapamtite ovu utakmicu od preksinoc, jer takvo navijanje za pola belu pola crvenu ne verujem da je ovaj stadion video. Carobno leto, steta sto je zavrseno porazom i bez datog gola, ali definitivno carobno leto. Drugo, na stranu Sampdorija, ono preksinoc je realna razlika izmedju ceskog sampiona i cetvrtog tima u srpskoj ligi - naravno da nam se ne svidja, ali tako stoje stvari.
trelos gia fcv napisao:Pa d li je moguce da SVAKI jebeni put njihova noga, stativa ili nesto jebeno drugo sprecava da lopta udje u njihov jebeni gol???
Stativa je (ne)sreca, ali te njihove noge rezultat su dobrog postavljanja. To je sinoc bilo ocito. Znaci, protiv toga se jedino moze brzim oslobadjanjem lopte, a takav fudbal Srbija sada nema.

Ako ima nesto dobro u ovom porazu, onda je to mogucnost da se Ozegovic proda sto je pre moguce. Jednostavno, hvala za golove, ali on za Vojvodinu nije (a sada je malo i jasnije zasto nije uspeo kod ciganije). Igrac koji apsolutno uvek ocekuje loptu, a kada loptu ima nikad je ne dodaje, jednostavno nema sta mnogo da ponudi Vojvodini. On bi mogao da bude dobar igrac u nekom vecem klubu - tamo gde se zna ko je glavni baja, neko ko bi igracima poput Ognjena lupao samare u svlacionici. Ali Vojvodina takav autoritet nema, a ocigledno je da ga nema ni Zagorcic. Vec se ovde dosta pricalo o njegovoj igri - cinjenica je da tesko ti mozes nesto da uradis kada u momentu kada tvoj tim pocinje napad, ti moras da trcis da izadjes iz ofsajda (a pri tome, on nije trcao vec se setao). Da ne pominjem da protiv ozbiljnog tima ne mozes ti da ocekujes da primas svaku loptu okrenut ledjima prema golu, znaci bez utrcavanja i oslobodjanja (a nije da ne zna, pokazao je u Torinu). Jos jednom hvala za golove, ali...

Po meni, Ivanic prilicno los, i bas mi je zao sto nije odigrao bolje na oprostaju od Evrope. Ipak ovaj decko ima veliki kredit...

Palocevic, koji je po meni igrao veoma lose od pocetka sezone, preksinoc je bio ubedljivo najbolji nas igrac, i svakako je ohrabrenje da "moze" i "zna".

E sad, sta dalje...
carlons napisao:Na našem primeru najbolje se vidi jedina svrha JSL, a to je da prvak ima dve šanse za Evropu.
Ko to pre shvati, manje ce se nervirati tokom sezone. Nikom nije bitno osvajanje titule. Ali dokle god samo srpski sampion ima sansu za LS, dotle ce se titula odlucivati izmedju blizanaca. I to je to, i nema nerviranja... a mi i dalje da zivimo za bitne utakmice... samo borbeno!
bruin
Postovi: 3
Pridružio se: Pet Avg 28, 2015 11:37 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen 0:2

Post od bruin »

Korektno odradila posao, licno bez nekih zamerki.
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen 0:2

Post od Владика »

Minja napisao:Slika
Ја сам лично изузетно незадовољан суђењем, није било грешака које су утицале на резултат утакмице али није било ни помена од домаћинског суђења. Што се тиче фотографија оне су заиста првокласне, хвала господину Мињи што је поново све ово поделио са нама!!!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Viktoria Plzen 0:2

Post od Turija »

Složio bih se sa Podbarom da smo načinom suđenja grčke trojke, ne direktno, ali indirektno oštećeni, bolje reći onemogućeni da pariramo Česima.
Ja sam sve do Viktorije govorio da smo imali izuzetno korektno suđenje u Evropi i da je i to jedan od razloga našeg uspeha.
Ovaj put se dogodilo suprotno, imali smo suđenje koje nas je onemogućavalo da se razigramo, a time i da učinimo više od onog što možemo.
No, bilo prošlo, vraćamo se u domaće sivilo, gde će biti daleko gore suđenje po Vošu, od grčke trojke.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Liga Evrope - sezona 2015/16

Post od Djisa »

Pisu o njima, ali se odnosi I na nas,


http://www.butasport.rs/fudbal/poznat-n ... partizana/
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Liga Evrope - sezona 2015/16

Post od Red Marquis »

Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Qr0nJa
Postovi: 416
Pridružio se: Čet Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: Liga Evrope - sezona 2015/16

Post od Qr0nJa »

Iz čijeg dzepa je placen dug koji je bio uslov za licencu?
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Liga Evrope - sezona 2015/16

Post od Danilo »

Kreda ,podigli pre utakmice sa Partizanom
Zaključana tema