Raspored JSL 2014/2015

Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Raspored JSL 2014/2015

Post od Dejan »

Prvo kolo, 9.8.2014.
Vojvodina - OFK Beograd

http://www.superliga.rs/images/pdf/Raspored-2014-15.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Slika
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Raspored JSL 2014/2015

Post od Red Marquis »

Raspored je dobar, cigani dolaze 23.08, groblje 02.05 sledeće godine, znači mečevi po lepom vremenu, plus nema više opasnosti da neko titulu proslavlja na Karađorđu (sem nas :mrgreen: ). Mi najčešće igramo nešto što liči na fudbal na početku i tu pred famozna finala Kupa, pa se i to uklapa. Plus groblje nam stiže dve nedelje nakon duela blizanaca, pa očekujem da će se već tada naslućivati novi prvak što nam otvara prostor da ih oderemo.
Sad bi neko ko nije iz Srbije kad vidi ovaj post rekao "Pazi ovog što pravi planove godinu unapred..." ali s obzirom da kod nas ima jako malo nepoznanica...
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
PolovinaZ
Postovi: 148
Pridružio se: Čet Maj 29, 2014 7:18 pm

Re: Raspored JSL 2014/2015

Post od PolovinaZ »

Kada je Vojvodina u pitanju,nema dobrog i lošeg rasporeda....Mi smo velika nepoznanica bili i sami za sebe,čak i kada je situacija u klubu bar naizgled bila normalna.Da su redovne okolnosti,rekao bi da raspored nije loš,jer nam zvezda dolazi u periodu kada tradicionalno igra najslabije,i mogli bi da nakupimo dosta bodova u jesenjoj polusezoni jer imamo jedno domaćinstvo više.Ali kada se setim kikseva prošle jeseni protiv Donjeg Srema,Slobode,Kragujevca i Javora sve eventualne računice u glavi prestaju :)....Na kraju krajeva,rezultati nisu ni bitni,idealno bi bilo samo da se bar malo konsolidujemo i preživimo,a da ostanemo ligi i nastavimo da funkconišemo.
,,Ove boje nikog se ne boje ....''
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Raspored JSL 2014/2015

Post od Marcello »

Da li iko ima nagoveštaj u kom terminu igramo u subotu, sa lažnjacima? Nadam se u 20h.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Re: Raspored JSL 2014/2015

Post od novosadjanin »

Marcello napisao:Da li iko ima nagoveštaj u kom terminu igramo u subotu, sa lažnjacima? Nadam se u 20h.
U nedelju u 19h!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Raspored JSL 2014/2015

Post od ДушанСП »

Minja napisao:Fokus u prvom kolu je: POBEDA. Da razbijemo maler. Godinama unazad krecemo sezonu mrljavo, red je da to promenimo.
Хехе сад незнам стварно шта је боље,сваки пут кад одиграмо традиционалних 0:0 или 1:1 у првом колу,наравно на нашем стадиону,имамо солидну сезону.Обично освојимо треће место,мада смо сад били четврти,али смо узели куп.Колико ме памћење служи последњу победу у првом колу смо остварили над Хајдуком из Куле 3:0 у гостима,кад смо били по свим могућим параметрима једни од главних кандидата за титулу.Резиме те сезоне,пето место уз катастрофалну игру и резултате.Али све то наравно нема везе,ред би био да коначно победимо па зато очекујем победу од 3:0 :mrgreen:
Zaključana tema