Rezultat Skupštine

Da li smatrate da novoizabrano rukovodstvo treba da vodi Vojvodinu?

Glasanje se završava Pon Nov 11, 2013 2:18 pm

Da, treba da vodi klub
6
7%
Ne, ne treba da vodi klub
85
93%
 
Ukupno glasova: 91

Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Rezultat Skupstine

Post od Radoye »

Telep napisao: Budimo realni sta bilo ko od nas moze uciniti?? pevanje uprava napolje nece sigurno oterati ovu bagru,a ni tu ne bi bili slozni, a kamoli za neke ozbiljnije akcije.
Mozda totalni bojkot sad na ovoj narednoj utakmici, ali ono bas niko ko se ne slaze sa ovom svinjarijom da se ne pojavi na stadionu. Oni snizili cene da satro nagrade navijace za vernost (citaj: da nas kupe za sitnu lovu) a poseta nikad slabija.

Mislim, znam ja da njih zivo zabole i za posetu i za sve nas ali jebiga nekako treba poslati poruku.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
pedjans
Postovi: 464
Pridružio se: Uto Okt 08, 2013 7:24 pm

Re: Rezultat Skupstine

Post od pedjans »

Protiv sam bilo kakvog bojkota ili sličnih stvari. Trenera i ekipu po meni moramo podržati, jer u ovom trenutku jedino oni i jesu klub u pravom smislu te reči. Ako napustimo njih, ko kaže da će ovu novoizabranu ekipu bilo koji organ za to zaboleti? Činjenica je da su nam uprave već bar 25 godina uz retke izuzetke sastavljene od blago rečeno čudnih tipova (setimo se Cvetka, Šapure, Šoklovačkog i još mnogih drugih) pa smo ipak preživeli.
Korisnikov avatar
Passion
Postovi: 1161
Pridružio se: Čet Maj 07, 2009 7:08 pm
Lokacija: 21114

Re: Rezultat Skupstine

Post od Passion »

Milan napisao:Ne bih da ispadne da mracim, ali ko da ih otera? Nemojmo se zajebavati...
Сурова реалност. Знате ону...Ко те је*о годинама, је*аће те опет.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: Rezultat Skupstine

Post od Helm »

Citao sam forum koliko sam stizao u poslednjem periodu, i nisam bas najbolje upucen u poslednje dogadjaje, ali kako vidim, stvari se odvijaju totalno pogresno, ili da drugacije preformulisem - stvari se odvijaju ocekivano.

Ovde se ne radi o tome da li je "novoizabrano" rukovodstvo dobro ili lose (koliko vidim svi su izgledi da je lose barem prema pisanju velike vecine), predsednik cak ni ne znam ko je, ko zna mozda bude odlican (sto je opet malo verovatno prema pisanju velike vecine). Ali ono o cemu se ovde zapravo radi jeste cuvena rasprava o privatizaciji koja se na kratko vodila pre par meseci. Pojedinci su tad govorili, a ja cu samo da podsetim. Mi ne mozemo biti privatizovani, jer mi smo vec privatni klub, samo sto to zakonski nije regulisano. Navijaci, simpatizeri, lokal patriote i ljubitelji fudbala se oko Vojvodine pitaju koliko i dezurni vrapci kad cu ja pojesti sendvic na poslu.

Stoga me ni ne zanima sta se desilo na skupstini niti sta se desava unutar kluba. Ako ne postoji ni jedna jedina moguca opcija po kojoj bih u perspektivi mogao uticati na rasplet dogadjaja koji me uopste ne zabavljaju, onda ne vidim potrebu ni da ih znam. Sve sto je trebalo da saznam, saznao sam - Vojvodina nazalost odavno vise nije klub koji pripada svojim navijacima.
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Rezultat Skupstine

Post od Владика »

Milan napisao:Ne bih da ispadne da mracim, ali ko da ih otera? ..
Овде се апсолутно слажем али ако већ не можемо да их отерамо зашто да им својим доласком на стадион пружамо легитимитет? Ја сам за бојкот али бојкот који ће нас све поново објединити и вратити у живот оно мало Сланинарског духа што је остало. Значи игра се текма, не идемо на Карађорђе већ се окупљамо на другом месту и ту настављамо обнову већ давно морално посрнулог Џина из равнице!
srkins
Postovi: 1422
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Rezultat Skupstine

Post od srkins »

Bojkot ce stetiti samo igracima,upravi jos bolje...mir i tisina idila za njih...Ja sam da se dodji 30 minuta pre utakmice ..tih pola sata se dere uprava napolje kad krene uatakmica navijas za klub..
kowalski
Postovi: 786
Pridružio se: Sre Dec 01, 2010 4:44 pm
Lokacija: Tatooine

Re: Rezultat Skupstine

Post od kowalski »

Treba da kupimo 10-15 katanaca, i kad oni otkljucaju kapije mi da zakljucamo.
Poslednja izmena od kowalski u Pon Nov 04, 2013 9:34 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Slika
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Rezultat Skupstine

Post od Red Marquis »

podbara napisao:
Milan napisao:Ne bih da ispadne da mracim, ali ko da ih otera? ..
Овде се апсолутно слажем али ако већ не можемо да их отерамо зашто да им својим доласком на стадион пружамо легитимитет? Ја сам за бојкот али бојкот који ће нас све поново објединити и вратити у живот оно мало Сланинарског духа што је остало. Значи игра се текма, не идемо на Карађорђе већ се окупљамо на другом месту и ту настављамо обнову већ давно морално посрнулог Џина из равнице!
Od toga nema ništa. Okupiće se 20-30 ljudi i šta se dobilo? Prepričavanje "E, nekad smo imali voljeni klub"...

Onog trena kad sever ne bude sadašnja šaka jada već potpuno prazan, kad sve ekipe koje su sad na istoku ili zapadu ne dođu, onda možemo pričati o pravom bojkotu. To nema šanse da se desi i samo će biti još stotinak manje ljudi na Karađorđu, a to Rabrenovce (tako ću sve da ih zovem ubuduće) baš zabole. Svako nek radi po svom, ja ću biti na stadionu, jer se po meni ništa nije novo desilo. Ako niste prestali da dolazite nakon pomirenja sa grobarima, šamaranja na istoku, prvog nadjebavanja u skupštini, što bi sad prestajali nakon drugog?
Io odio Belgrado
Jole
Postovi: 291
Pridružio se: Pet Maj 13, 2011 7:53 pm

Re: Rezultat Skupstine

Post od Jole »

Bojkot u nekom obliku vec postoji. Od one jesenje titule Sauline generacije, mi smo sada najblizi toj jesenjoj tituli, a publike nikad manje.

I ovi novi dogadjaji ce odredjeni procenat ljudi oterati sa stadiona, tako da ce biti jos manje ljudi protiv Javora.

Taj famozni bojkot se i ne mora organizovati, on dolazi spontano kao krajnji produkt svega sto se dogadja u klubu.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
Korisnikov avatar
PZS
Postovi: 113
Pridružio se: Uto Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: Rezultat Skupstine

Post od PZS »

1. Balsa je odlucio da se povuce jer je shvatio da ne moze da se posveti klubu, oslonio se na Kezmana, ali se zajebao sto je javno i priznao.
2. Prvi Balsin kandidat i predlog za naslednika je bio Zoka Scepanovic. U pocetku se dvoumio, zeleo da stekne uvid u finansijsko stanje kluba i trazio finansijsku podrsku. Po njegovim recima na sastanku odmah posle utakmice sa Radnickim uspeo je da je dobije, ali ne u iznosu koji je trazio (mislim da je u pitanju politicka prica sa centrom u BG, nije do kraja otkrio buduci izvor finansiranja)
3. Jokic je izbio u prvi plan nekoliko dana pre skupstine jer nije bilo konacnih povratnih informacija od strane Scepanovica - uspeo je da okupi u upravni odbor ljude koji bi u klub uneli minimum 50.000 eur mesecno.
4. Dva dana pred skupstinu Minja je imao prezentaciju, ali na istu nije dosao Zoka, Posle tekme sa Radnickim na gore pomenutom sastanku su se pojavili i Zoka i Jokic. Pojasnili su da je doslo do nesporazuma, Zoka je rekao da se nece kandidovati protiv Jokica koga ceni i da ce se spremati za sledecu izbornu skupstinu, mislim da je u maju 2014. ali da ce sada u upravni odbor dati dva kandidata (jedan od njih je Milan Djukic - advokat)

Ovo je u najkracim crtama retrospektiva svega sta se dogadjalo ovih dana. Obzirom da se ovde optuzuju i nazivaju izdajnicima clanovi skupstine koji su okoreli slaninari i nemaju nikakav licni interes u celoj prici zelim da cujem i kontra argumente, a ne samo pausalne optuzbe.

Sta je bilo ko od vas koji prozivate ucinio da se pozitivno resi situacija u klubu ( mali Passion je pisao ovde da je na Minjinoj prezentaciji bilo 30-ak ljudi -zalosno) ?
Da li ste makar i kroz obican post na ovom forumu predlozili nekog kandidata sa kime bi se obavio konkretan razgovor?
Da li ste svesni je nemoguce naci idealnu osobu (tim) koji bi bio spreman da se upusti u opstu kaljugu zvanu srpski fudbal?
Da li znate da se Vule kapiten kune u Rabrena i Cabru jer po njegovim recim oni poslednjih meseci cine sve da ekipa sa Nikolicem na celu bude zadovoljna i koliko toliko namirena?
Da li znate da menadzer Pavlovic maksimalno finansijski pomaze klub u ovom momentu i da je bio jedina opcija za sportski sektor i u Scepinoj i sada u Jokicevoj prici? Jednostavno covek ima najvise igraca u nasoj ekipi i ne sme da dozvoli da kola krenu nizbrdo, a pored tog se u vise navrata pokazao kao vrlo korektan prema nasem klubu.

A sada se postavite u situaciju obicnog clana skupstine:
Situacija u klubu je generalno losa jer u letnjem prelaznom roku niko nije prodat. Racun je u blokadi, izvora finansiranja nema, ekipa dobro gura na oba fronta, postoji realna sansa da uzmemo neki trofej, znate sve ovo o cemu sam pisao gore i imate izbor:
1. Jokic kao jedini kandidat
2. DRUGE OPCIJE NEMA NI NA VIDIKU
3. Ne dodjes na skupstinu, nema kvoruma i nema nikakvog izvora finansiranja - Nikolic odlazi, igraci traze raskid ugovora, klub pred gasenjem)
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
kowalski
Postovi: 786
Pridružio se: Sre Dec 01, 2010 4:44 pm
Lokacija: Tatooine

Re: Rezultat Skupstine

Post od kowalski »

Dajte nam jos naslednika poslova i imovine raznih sarica, lajavih, bata, da sednu u upravu, dajte nam jos sibicara iz izmisljenih i magistarskih politickih stranaka (ako moze iz svake smrdljive partije u srbiji po jedan), nemoguce da smo sve iscrpeli. Dajte nam jos onih sto ce za tepsiju ribe da udju u svako dupe bez lubrikanata. Dajte nam jos malo zamena teza o vucibatinama kao uspesnim privrednicima, sa srcem punim Vojvodine. Dajte nam sve to, pa da se prijavimo u ligu izuzetnih dzentlmena. Dajte nam jos "gospode" na klupi i terenu, za koje ne znamo kad igraju za Vojvodinu, a kad za razne interese prethodno pomenutih. Iserem se u svaki "rezultat" i "trofej" koji svi oni donesu.
Slika
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Rezultat Skupstine

Post od KoKanidja »

Polako PZS, nije bas tako.
Nisu oni obicni clanovi Skupstine, oni su Firmini clanovi i zadatak im je da budu pijuni i glasaju prema Firminoj odluci i da ne rade na svoju ruku i budu "obicni clanovi".
Ko je njima rekao da glasaju za protiv-kandidata???
Gde to ima? Gde je tu savest? Dan ranije si potpisao za jednog, a sad glasas za drugog iako je jasno receno ko stoji iza njega i da nam je on suprotna strana koju treba da nadglasamo. Oni dodju i glasaju za njega. PA GDE TO IMA????
Pusti te price nema kvoruma i ostalo. Njihovi glasovi im uopste nisu bili potrebni, ovim sto su uradili su se usrali u grupu.
Mi nismo imali opciju B, tj. nismo imali plan sta da radimo ako Scepanovic ispali i to je nasa jedina greska jer je delovalo sve u redu, a on je ispalio u subotu u 8 uvece, bar ja to tada saznajem, i nismo imali vremena za sloznu reakciju jer nas je ta informacija ubila u pojam. A onaj koji je dolazio nije bio tipa dubroje, cvetka, vorkapica, jer bi tad vec morali i reakciju da imamo.

Sto se mene licno tice, ti ljudi su zavrsili sa mnom i nasim krajem i ne zelim vise nikakav kontakt sa njima u zivotu. Neke od njih sam voleo i postovao i glavom bi ih branio.
Vise ih u zivotu nebi pitao da glasaju za nikog naseg i trazio njihov glas na Skupstini, boli me k***c za njih, ne trebaju mi.
Sto se mene opet licno tice, odrekao bi ih se javno imenom i prezimenom i potpisao se u ime grupe.
Isao bi opusteno toliko daleko da bi im i zastave Firme vratio koje su oni napavili, i nebi mi nimalo bilo krivo. Napavicemo mi nasu.

Ovo sve kazem sta bi ja uradio i sta mislim da je ispravno, a grupa ce da vidi kako ce dalje i sta cemo dalje povodom svega ovoga.

Nemojte da postavljate situaciju kao da je ista sa onom kad su vraceni potpisi Skupstine prosli put, jer tad nije cela grupa bila protiv Bate, tad nismo imali svoju pricu, i tad je bio sastanak gde su SVI PITANI da se to uradi i pusti jos 6 meseci. Znaci situacija nije ni blizu ista.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
Friend
Postovi: 664
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Rezultat Skupstine

Post od Friend »

PZS napisao:1. Balsa je odlucio da se povuce jer je shvatio da ne moze da se posveti klubu, oslonio se na Kezmana, ali se zajebao sto je javno i priznao.
2. Prvi Balsin kandidat i predlog za naslednika je bio Zoka Scepanovic. U pocetku se dvoumio, zeleo da stekne uvid u finansijsko stanje kluba i trazio finansijsku podrsku. Po njegovim recima na sastanku odmah posle utakmice sa Radnickim uspeo je da je dobije, ali ne u iznosu koji je trazio (mislim da je u pitanju politicka prica sa centrom u BG, nije do kraja otkrio buduci izvor finansiranja)
3. Jokic je izbio u prvi plan nekoliko dana pre skupstine jer nije bilo konacnih povratnih informacija od strane Scepanovica - uspeo je da okupi u upravni odbor ljude koji bi u klub uneli minimum 50.000 eur mesecno.
4. Dva dana pred skupstinu Minja je imao prezentaciju, ali na istu nije dosao Zoka, Posle tekme sa Radnickim na gore pomenutom sastanku su se pojavili i Zoka i Jokic. Pojasnili su da je doslo do nesporazuma, Zoka je rekao da se nece kandidovati protiv Jokica koga ceni i da ce se spremati za sledecu izbornu skupstinu, mislim da je u maju 2014. ali da ce sada u upravni odbor dati dva kandidata (jedan od njih je Milan Djukic - advokat)

Ovo je u najkracim crtama retrospektiva svega sta se dogadjalo ovih dana. Obzirom da se ovde optuzuju i nazivaju izdajnicima clanovi skupstine koji su okoreli slaninari i nemaju nikakav licni interes u celoj prici zelim da cujem i kontra argumente, a ne samo pausalne optuzbe.

Sta je bilo ko od vas koji prozivate ucinio da se pozitivno resi situacija u klubu ( mali Passion je pisao ovde da je na Minjinoj prezentaciji bilo 30-ak ljudi -zalosno) ?
Da li ste makar i kroz obican post na ovom forumu predlozili nekog kandidata sa kime bi se obavio konkretan razgovor?
Da li ste svesni je nemoguce naci idealnu osobu (tim) koji bi bio spreman da se upusti u opstu kaljugu zvanu srpski fudbal?
Da li znate da se Vule kapiten kune u Rabrena i Cabru jer po njegovim recim oni poslednjih meseci cine sve da ekipa sa Nikolicem na celu bude zadovoljna i koliko toliko namirena?
Da li znate da menadzer Pavlovic maksimalno finansijski pomaze klub u ovom momentu i da je bio jedina opcija za sportski sektor i u Scepinoj i sada u Jokicevoj prici? Jednostavno covek ima najvise igraca u nasoj ekipi i ne sme da dozvoli da kola krenu nizbrdo, a pored tog se u vise navrata pokazao kao vrlo korektan prema nasem klubu.

A sada se postavite u situaciju obicnog clana skupstine:
Situacija u klubu je generalno losa jer u letnjem prelaznom roku niko nije prodat. Racun je u blokadi, izvora finansiranja nema, ekipa dobro gura na oba fronta, postoji realna sansa da uzmemo neki trofej, znate sve ovo o cemu sam pisao gore i imate izbor:
1. Jokic kao jedini kandidat
2. DRUGE OPCIJE NEMA NI NA VIDIKU
3. Ne dodjes na skupstinu, nema kvoruma i nema nikakvog izvora finansiranja - Nikolic odlazi, igraci traze raskid ugovora, klub pred gasenjem)
Pošto vidim da si jedan od tih 30-tak ljudi koji su bili na sastanku u petak,što onda nisi izneo takvo viđenje pred svima?Tamo je pričana druga priča?
Nikola
Postovi: 848
Pridružio se: Pon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Rezultat Skupstine

Post od Nikola »

Pzs
Oterali smo jednog menadzera, da bi se napravilo mesta za drugog koji je bolji sa Cirom? Ovaj drugi je dosao zbog ljubavi prema klubu? Dokazao se privodjenjem u transferu Filipa Kostica. Objasni ovde ljudima kako je Cir pokusao da raspodeli premije posle pobede nad partizanima i ko ga je izvalio. Plan i program ovog anonimusa sto je na celu kluba je ocuvanje lika i dela bate, a preporuka kumstvo sa cirolikim karijesom? Pored gubavih frikova navijace je izdala i fejsbuk p******* skupina moralnih pigmeja sa zapada. Balsa ostao i skinuo odgovornost. Vreme je za ujedinjenje navijaca i gradjenje nove prave price. Bice tesko, spori rezultati, ali jedini izlaz.
ПУШТАМ КИШУ!
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Rezultat Skupstine

Post od Milan »

Nikola napisao:navijace je izdala i fejsbuk p***** skupina moralnih pigmeja sa zapada.
Na koga si ovde mislio?
POŠTO OBRAZ ???!!!
Zaključana tema