Rezultat Skupštine

Da li smatrate da novoizabrano rukovodstvo treba da vodi Vojvodinu?

Glasanje se završava Pon Nov 11, 2013 2:18 pm

Da, treba da vodi klub
6
7%
Ne, ne treba da vodi klub
85
93%
 
Ukupno glasova: 91

Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: Rezultat Skupstine

Post od madda fakka »

Iskreno ni ne znam ko je lik ne pratim poslovnu estradu.... Ponovicu se samo....
Bivši potpredsednik kluba Dušan Pajović poželeo je sreću novom prvom čoveku kluba, ali je upozorio da FK Vojvodina neće biti bolje dok god se ne ukloni "čir" tog kluba - generalni sekretar Radisav Rabrenović.
I Bog je Slaninar...
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Rezultat Skupstine

Post od recni galeb »

a sto ima samo dve opcije za glasanje moze da se doda i ono "uzdrzan", nekako mi je simpaticno to 'oce kaki-nece kaki?! :)
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Rezultat Skupstine

Post od gospodinFKV »

recni galeb napisao:a sto ima samo dve opcije za glasanje moze da se doda i ono "uzdrzan", nekako mi je simpaticno to 'oce kaki-nece kaki?! :)
To je vise ono 'ocu naje*ati, necu naje*ati' :mrgreen:
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: Rezultat Skupstine

Post od laki »

Sta se, zaboga, izdesavalo na toj skupstini?! Ja gledam i ne verujem! Sve sam ocekivao da ce biti konacno nekih promena na bolje, posto su ovde pompezno najavljivane takve promene. Raskinuli smo ugovore sa nekim promasenim investicijama, sve je mirisalo da bagra odlazi.
Onda gledam snimak, izlazi balsa, kaze dve recenice i predlozi nekog lika za kojeg nikad nisam cuo. Neko pita da li ima jos neki predlog, svi cute. Ja gledam i nesto mi cudno da je balsa predlozio neku opciju koja je bila najavljivana kao proslaninarska ili kako vec da je okarakterisem. Ko je za, svi dizu ruke. Par likova suzdrzanih, znam da medju njima ima nekih clanova naseg foruma. To mi ne mirise na dobro. Citam vase komentare, svi cupaju kosu i ne veruju sta se desilo. Svi se pitaju sta se dogodilo i nikom nije jasno. Da li cemo ikada saznati sta se dogodilo?!
Slika
Korisnikov avatar
Nevernik
Postovi: 520
Pridružio se: Uto Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Rezultat Skupstine

Post od Nevernik »

Da citiram samog sebe
Nevernik napisao:Na kraju ce posle svih ovih imena Rabren biti predsednik 8)
Sta se desilo?
Rabren ih je sve predriblao, navukao i zajebao.
Doduse i nije mu tesko kad nam je skupstina puna ljudi koji su spremni ****** familije.
On ti je nas Dinkic. Svi se menjaju samo on bez ikakve podrske ostaje.
Sad je postavio i svoje ljude. Milina.

Koliko vidim ova uprava nema podrsku nikoga (osim **** skupstinara).
Ako ostanu na vlasti duze od dva meseca onda smo stvarno mali palanacki klub i treba nas ugasiti.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Rezultat Skupstine

Post od Radoye »

laki napisao:Da li cemo ikada saznati sta se dogodilo?!
Sta se dogodilo - nista. Sve ostaje po starom, ubacite vase zetone, ringispil nastavlja jos jedan krug.

Ima ona uzrecica - ako me prevaris jednom, niko nije kriv, desava se; ako me prevaris dvaput, ti si kriv jer si los covek; ako me prevaris triput, ja sam kriv jer sam budala.

Skupstinari su pomislili da smo svi mi budale i da ne vidimo sta se desava. Od gromoglasno najavljivanih promena odabrali su status kvo, da jos malo uzivaju u svojim privilegijama dok klub i dalje nastavlja da tone pod teretom javasluka, nerada, nestrucnosti i lopovluka. Prodali su veru za veceru.

Nakon ovoga ce valjda i oni koji su im verovali po liniji solidarnosti sa tribine progledati i shvatiti da smo svi zajedno opet preveslani i namagarceni - kako mi "nedostojni" tako i ovi "upuceni" sto su redovni na gostovanjima.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Casual
Postovi: 253
Pridružio se: Pon Jul 13, 2009 11:25 pm
Lokacija: Ravnica

Re: Rezultat Skupstine

Post od Casual »

Nema sta, nista se nije promenilo, nista. Ista bagra nam vodi klub i dalje, ovo je samo bila jos jedna cirkuska predstava.
Zglajzali su proslaninarski kandidati kanda dan pred ovu lakrdiju. Zasto? Zbog nas samih tj. "nasih" ljudi u skupstini.
Toliko mi je muka bilo kad sam malo analizirao snimak i video koja su to "gospoda" dizala (dizala pa spustala) ruku da je to neverovatno.
Posebno zanimljivi pogledi sadasnjeg predsednika i ljudi okolo prema Staroj Gardi.

Samo mi nije jasna stvar oko broja ljudi koji cine skupstinu. Zar taj broj nije 50-ak?
Volem Vošu!
Korisnikov avatar
Firmson89
Postovi: 367
Pridružio se: Ned Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Rezultat Skupstine

Post od Firmson89 »

Nevernik napisao:Ako ostanu na vlasti duze od dva meseca onda smo stvarno mali palanacki klub i treba nas ugasiti.
Капирам ја и новосадски менталитет и успаваност, и песимизам и бројна разочарења која су многима убили вољу, али у овој реченици је што се мене тиче све речено. Сада ћемо се или сви ујединити или се повући у рупе и препустити кртицама да се хране нашим клубом док не исисају све што могу. УПРАВА ЈЕБЕНО НАПОЉЕ, РАБРЕНЕ ОДЛАЗИ!!
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Rezultat Skupstine

Post od Milan »

Casual napisao:Samo mi nije jasna stvar oko broja ljudi koji cine skupstinu. Zar taj broj nije 50-ak?
Jeste (55, valjda), ali nikada nije bio prisutan ceo saziv. Uglavnom je prisutna brojka koja izglasava vec dogovoreno...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Oasis
Postovi: 96
Pridružio se: Pet Feb 25, 2011 2:33 pm
Lokacija: podrum

Re: Rezultat Skupstine

Post od Oasis »

KOLIKO JE OVO SVE JADNO!! kakva agentura ljudi moji ovo nema nigde... ne znam ni odakle da pocnem. Prvi redovi kvazi politicari i kvazi biznismeni njih a iza njih predstavnici ,,navijaca,, koji nisu deo grupe vec par godina. Balsi neko napisao govor on ga promrmljao i to je to. Pa Kezman je veci Slaninar od pola ove mase!

Rabren brkati s** je izgleda bas dobro pokupio Batine fore i lepo izrezirao celu predstavu. Covek umro pre pola godine, a ovde se provlaci njegova porodicna firma, njegove vizije, njegovi najbolji prijatelji. MUKA MI JE!!

Mislim da je vaznije da oteramo ove smradove nego da proslavimo stogodisnjicu, jer ako ih sada ne oteramo tesko da cemo slaviti recimo 105 godina.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Rezultat Skupstine

Post od Milan »

Ne bih da ispadne da mracim, ali ko da ih otera? Nemojmo se zajebavati...
POŠTO OBRAZ ???!!!
srkins
Postovi: 1422
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Rezultat Skupstine

Post od srkins »

Meni sve vise lici da su navijacima prosledili informaciju oko Kezmana i procenata isti ovi koji su sad ostali u klubu , a sve zbog toga jer je Kezman hteo njih da otpusti...Inace i pre Kezmana smo imali igrace cak i 50% menadzerske pa se niko nije toliko bunio...
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Rezultat Skupstine

Post od borrissey »

Tresla se gora - rodio se miš. Ponovo. Gadni, brkati miš sa naočarima...
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Rezultat Skupstine

Post od Radoye »

borrissey napisao:Gadni, brkati miš sa naočarima...
Pacovcina je to, nije mis...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Telep
Postovi: 202
Pridružio se: Pet Jul 22, 2011 2:05 pm
Lokacija: North Telep

Re: Rezultat Skupstine

Post od Telep »

Firmson89 napisao:
Nevernik napisao:Ako ostanu na vlasti duze od dva meseca onda smo stvarno mali palanacki klub i treba nas ugasiti.
Капирам ја и новосадски менталитет и успаваност, и песимизам и бројна разочарења која су многима убили вољу, али у овој реченици је што се мене тиче све речено. Сада ћемо се или сви ујединити или се повући у рупе и препустити кртицама да се хране нашим клубом док не исисају све што могу. УПРАВА ЈЕБЕНО НАПОЉЕ, РАБРЕНЕ ОДЛАЗИ!!

Budimo realni sta bilo ko od nas moze uciniti?? pevanje uprava napolje nece sigurno oterati ovu bagru,a ni tu ne bi bili slozni, a kamoli za neke ozbiljnije akcije.
Mislim da je ovo bila poslednja sansa da se nesto uradi..Ne znam sta ce s nama biti ali znam da sam upao u totalnu apatiju, sto se tice kluba i svih desavanja oko njega
Sremac, Sremac Špricer Boys!
Zaključana tema