Rezultat Skupštine

Da li smatrate da novoizabrano rukovodstvo treba da vodi Vojvodinu?

Glasanje se završava Pon Nov 11, 2013 2:18 pm

Da, treba da vodi klub
6
7%
Ne, ne treba da vodi klub
85
93%
 
Ukupno glasova: 91

Nikola
Postovi: 848
Pridružio se: Pon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Rezultat Skupstine

Post od Nikola »

Na one koji su dali svoj glas na skupstini iz poslednjih redova, kamuflrani. Treba im zabraniti da kace zastavu na zapadu.
ПУШТАМ КИШУ!
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: Rezultat Skupstine

Post od Salvador »

Nikola napisao:Na one koji su dali svoj glas na skupstini iz poslednjih redova, kamuflrani. Treba im zabraniti da kace zastavu na zapadu.
Da li se zna uopšte koliko ima (tzv.) predstavnika navijača u (tzv.) skupštini.
Nikola, ako si već rekao ovo, ne vidim šta te košta da izađeš sa više detalja da svima bude jasno šta se desilo. Da bismo bili jedinstveni, potrebno je za početak i da imamo čistu sliku o tome šta se desilo.
Ovde nije reč samo o aktivnim navijačima, već o svima kojima je Voša u srcu.
FCVNS
Postovi: 273
Pridružio se: Čet Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Rezultat Skupstine

Post od FCVNS »

Nikola decko lupeta za sve pare,ocigledno da je njegov posao da zavadja i potpaljuje,svi su zajebali,niko nije cist,ali dozvoljavati ovde nekom anonimusu da pljuje osnivaca grupe,koji nije imao pojma,pogledajte samo kako covek dize ruku zadnji,i okrece se okolo pokusava da skonta ko glasa,a ko ne,jednostavno nije ni znao sta se radi,covek koji je nosio grupu u neka davna vremena i koji od svega ovoga nema nista,a nasao ti da ga ovde razvlacis...zato sam voleo tribinu,zna se ko moze da pametuje,a tek sto je bio mali spisak onih koji prozivaju...
Jole
Postovi: 291
Pridružio se: Pet Maj 13, 2011 7:53 pm

Re: Rezultat Skupstine

Post od Jole »

PZS napisao: ...Ovo je u najkracim crtama retrospektiva svega sta se dogadjalo ovih dana...
Retrospektiva je "delovanje=0", a ne to slatkorecivo izvlacenje koje si podelio sa nama. Ako si krenuo da rusis nekog moras da imas jaku kartu u ruci ili ispadas smesan (nebih dodatne epitete, ovaj je sasvim dovoljan).

Naravno to je sve pod uslovom da je pokusaj rusenja zaista postojao, ako je termin rusenje koriscen da bi se dobila masovnost i sira podrska za sklanjanje samo i iskljucivo Kezmana onda je to vec sasvim druga prica.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
duh slaninara
Postovi: 38
Pridružio se: Uto Apr 16, 2013 6:19 pm

Re: Rezultat Skupstine

Post od duh slaninara »

Ljudi ja nisam pametan sta dalje i kako funkcionisati na stadionu a verujem da vecina tako misli.
Podhitno ljudi koji trenutno vode sever nek se vode primerom nekolicine matoraca koji znaju sta ce,to im je jedini izlaz.
Za ljude na istoku,znam da tamo ima i omladine starih lisaca koje nije lako slomiti,i oni nek samo istraju.
Moje neko misljenje da na sledeci sastanak firme moraju doci i ljudi koji su nekada bili bitan deo severa izuzimajuci one ljige iz skupstine,medju kojima ima 1 ili mozda jos neki covek kojeg jos uvek cenim.
Teska vremena nam dolaze,moramo sad biti slozni,jebi*a hteli ne hteli
Љубав и страст,јачају с' годинама!
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Rezultat Skupstine

Post od Владика »

Да ли је на Скупштини постављено питање појављивања огромног финансијског дуга? Мислим, према прошлим седницама били смо најстабилнији клуб у читавом региону? Одакле су се денули сви ти милиони ? Или је можда Кежман поново крив за све?
Korisnikov avatar
PZS
Postovi: 113
Pridružio se: Uto Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: Rezultat Skupstine

Post od PZS »

duh slaninara napisao:Ljudi ja nisam pametan...
Au brate, ne mogu vise da provalim da li su neki ljudi koji ovde pisu provokatori ili ozbiljno zaostali u razvoju...

@Jole i duh slaninara
Aj vas dvojica sada ponovo na citanje mog posta, obzirom da iz prvog puta niste skapirali :roll:
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
duh slaninara
Postovi: 38
Pridružio se: Uto Apr 16, 2013 6:19 pm

Re: Rezultat Skupstine

Post od duh slaninara »

Imas pp :cheers:
Љубав и страст,јачају с' годинама!
FCVNS
Postovi: 273
Pridružio se: Čet Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Rezultat Skupstine

Post od FCVNS »

duh slaninara napisao:Imas pp :cheers:
Posalji i meni pp...
Jole
Postovi: 291
Pridružio se: Pet Maj 13, 2011 7:53 pm

Re: Rezultat Skupstine

Post od Jole »

PZS napisao:
duh slaninara napisao:Ljudi ja nisam pametan...
Au brate, ne mogu vise da provalim da li su neki ljudi koji ovde pisu provokatori ili ozbiljno zaostali u razvoju...

@Jole i duh slaninara
Aj vas dvojica sada ponovo na citanje mog posta, obzirom da iz prvog puta niste skapirali :roll:
Znaci pokrenuo si raspravu u jednom pravcu i ako je nisam prihvatio ja sam provokator ili ozbiljno zaostao... Alal vera.

Losim potezima se doslo u mat poziciju i ti izgovori tipa covek bio mesec dana kandidat, pa kad se pojavio drugi on nece da mu se petlja u posao nego ce kasnije, su mi komicni. Ko mala deca. Ako je i postojao neki kandidat on je ocigledno bio slab. Posledica je mat pozicija na kraju, naravno.

E sad, sto bi ti da se mi sad ovde bavimo samo posledicom i da kazemo joj stvarno bas im nije lako... pa to od mene neces dobiti, jer vas nisam ja doveo u tu situaciju, nego ste sami sebe doveli tu gde jeste pogresnim potezima u pogresno vreme.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
Korisnikov avatar
PZS
Postovi: 113
Pridružio se: Uto Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: Rezultat Skupstine

Post od PZS »

Jole napisao:
PZS napisao:
duh slaninara napisao:Ljudi ja nisam pametan...
Au brate, ne mogu vise da provalim da li su neki ljudi koji ovde pisu provokatori ili ozbiljno zaostali u razvoju...

@Jole i duh slaninara
Aj vas dvojica sada ponovo na citanje mog posta, obzirom da iz prvog puta niste skapirali :roll:
Znaci pokrenuo si raspravu u jednom pravcu i ako je nisam prihvatio ja sam provokator ili ozbiljno zaostao... Alal vera.

Losim potezima se doslo u mat poziciju i ti izgovori tipa covek bio mesec dana kandidat, pa kad se pojavio drugi on nece da mu se petlja u posao nego ce kasnije, su mi komicni. Ko mala deca. Ako je i postojao neki kandidat on je ocigledno bio slab. Posledica je mat pozicija na kraju, naravno.

E sad, sto bi ti da se mi sad ovde bavimo samo posledicom i da kazemo joj stvarno bas im nije lako... pa to od mene neces dobiti, jer vas nisam ja doveo u tu situaciju, nego ste sami sebe doveli tu gde jeste pogresnim potezima u pogresno vreme.
Ako mislis da su nasi drugari i saborci sa tribine odgovorni za to sto nemamo upravu kakvu bi svi zeleli to je tvoje pravo i pokazuje ili da nemas dovoljno informacija ili da si zlonameran, pa cu ponovo podvuci glavne razloge zbog kojih se to nije desilo:
Ovo je u najkracim crtama retrospektiva svega sta se dogadjalo ovih dana. Obzirom da se ovde optuzuju i nazivaju izdajnicima clanovi skupstine koji su okoreli slaninari i nemaju nikakav licni interes u celoj prici zelim da cujem i kontra argumente, a ne samo pausalne optuzbe.

Sta je bilo ko od vas koji prozivate ucinio da se pozitivno resi situacija u klubu ( mali Passion je pisao ovde da je na Minjinoj prezentaciji bilo 30-ak ljudi -zalosno) ?
Da li ste makar i kroz obican post na ovom forumu predlozili nekog kandidata sa kime bi se obavio konkretan razgovor?
Da li ste svesni je nemoguce naci idealnu osobu (tim) koji bi bio spreman da se upusti u opstu kaljugu zvanu srpski fudbal?

Da li znate da se Vule kapiten kune u Rabrena i Cabru jer po njegovim recim oni poslednjih meseci cine sve da ekipa sa Nikolicem na celu bude zadovoljna i koliko toliko namirena?
Da li znate da menadzer Pavlovic maksimalno finansijski pomaze klub u ovom momentu i da je bio jedina opcija za sportski sektor i u Scepinoj i sada u Jokicevoj prici? Jednostavno covek ima najvise igraca u nasoj ekipi i ne sme da dozvoli da kola krenu nizbrdo, a pored tog se u vise navrata pokazao kao vrlo korektan prema nasem klubu.

A sada se postavite u situaciju obicnog clana skupstine:
Situacija u klubu je generalno losa jer u letnjem prelaznom roku niko nije prodat. Racun je u blokadi, izvora finansiranja nema, ekipa dobro gura na oba fronta, postoji realna sansa da uzmemo neki trofej, znate sve ovo o cemu sam pisao gore i imate izbor:
1. Jokic kao jedini kandidat
2. DRUGE OPCIJE NEMA NI NA VIDIKU
3. Ne dodjes na skupstinu, nema kvoruma i nema nikakvog izvora finansiranja - Nikolic odlazi, igraci traze raskid ugovora, klub pred gasenjem)
Po meni ce izborna skupstina u maju (ili ranije) sledece godine biti kljucna. Da nam se ne bi ponavljale iste greske moramo se maksimalno mobilisati i ujediniti kako bi sacuvali stari klub. Glavu gore i dajte vise pozitivne energije i inicijative, najlakse je kritikovati...
Valjda nam je sudjeno da se nakon jednog veka, u zlo vreme, borimo da ocuvamo ono sto su Doktor i njegova ekipa stvarali.
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
Korisnikov avatar
Passion
Postovi: 1161
Pridružio se: Čet Maj 07, 2009 7:08 pm
Lokacija: 21114

Re: Rezultat Skupstine

Post od Passion »

Jole napisao:Znaci pokrenuo si raspravu u jednom pravcu i ako je nisam prihvatio ja sam provokator ili ozbiljno zaostao... Alal vera.
Па човече, схвати да није покренуо расправу, него ти је предочио како стоје ствари и шта се све издешавало, шта ту има да се расправља? Ако сматраш да знаш више и да си боље упућен, подели и ти са нама, а не да нападаш некога ко је вољан да подели са осталима шта зна и у шта је упућен.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
prijatelj fudbala
Postovi: 457
Pridružio se: Čet Okt 15, 2009 10:28 am

Re: Rezultat Skupstine

Post od prijatelj fudbala »

Ne znam za vas, ali nakon distance od par dana jasno mi je da je kuplungovanje Kurte i Murte bio jedini realan ishod Skupštine. Isto tako, imam utisak da borba tek počinje...
Korisnikov avatar
djape_ns
Postovi: 385
Pridružio se: Sub Dec 13, 2008 6:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Rezultat Skupstine

Post od djape_ns »

prijatelj fudbala napisao:Ne znam za vas, ali nakon distance od par dana jasno mi je da je kuplungovanje Kurte i Murte bio jedini realan ishod Skupštine. Isto tako, imam utisak da borba tek počinje...
Tako neki osecaj i ja imam. S' tim sto je slaninarski pokret desetkovan. Pitanje kolko je ljudi vise spremno da se petlja u sve to, pogotovo kad uzmes u obzir kvalitet ''fudbala'' i sta je jos od FKV ostalo da se voli, osim crveno bele boje i lepih uspomena.

Neko je iskusno iskoristio staru neprejebivu foru - zavadi pa vladaj. Kad smo prvi put izasli iz voza i dobili placen bus, starom punk-urbanom-slaninarskom duhu su stavili bukagiju. Ovo sto nam se proteklih godina desava je cena komunikacije sa upravama. Ovo je moje misljenje.
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
Jole
Postovi: 291
Pridružio se: Pet Maj 13, 2011 7:53 pm

Re: Rezultat Skupstine

Post od Jole »

PZS napisao: Ako mislis da su nasi drugari i saborci sa tribine odgovorni za to sto nemamo upravu kakvu bi svi zeleli to je tvoje pravo i pokazuje ili da nemas dovoljno informacija ili da si zlonameran, pa cu ponovo podvuci glavne razloge zbog kojih se to nije desilo:
...
Sta je bilo ko od vas koji prozivate ucinio da se pozitivno resi situacija u klubu ( mali Passion je pisao ovde da je na Minjinoj prezentaciji bilo 30-ak ljudi -zalosno) ?
Da li ste makar i kroz obican post na ovom forumu predlozili nekog kandidata sa kime bi se obavio konkretan razgovor?
Da li ste svesni je nemoguce naci idealnu osobu (tim) koji bi bio spreman da se upusti u opstu kaljugu zvanu srpski fudbal?

...
Naravno da nemam dovoljno informacija, EDIT: Zajebancija ti i nije baš na mestu. Admin. Sve informacije crpim iz zvanicnog obracanja, a pricala se sasvim drugacija prica pre mesec dana.

Krivca za neuspelu smenu vidim u onome ko je zvanicno i pokrenuo smenu. Razlog neuspeha me ne interesuje, jer ako nisi spreman da guras pricu do kraja onda nisi trebao ni da je pokreces. Shvatam ja da postoje zakulisne radnje i da tu ima jako puno prljavog vesa, ali to je teret sa kojim se nosite vi sto ste gore i mene previse ne doticu jer sam mnogo svetlosnih godina daleko od toga. Mogu da prihvatim najbolju nameru i ne sumnjam u nju ali posle neuspeha kritika mora da postoji i to moras da razumes.

A sto se tice podvucenog... Brate mili pa gde ja znam ko je zainteresovan i pod kojim uslovima da preuzme klub. Najmocniji covek kojeg ja znam je Pera lokalac sto drzi propalu birtiju, a da se frljam nekakvim imenima i nije moj stil. Uostalom malo je glupo da ljudi koji su pokrenuli smenu od forumasa traze konkretna imena. Ta imena su trebala biti jasno definisana kad se kretalo sa smenom, a ne u hodu da se traze ljudi i to jos od forumasa.

Shvatam ja vasu pat poziciju na kraju cele price i nije cak meni ni toliko bitno sto do smene nije doslo. Docice vec neki drugi put valjda. Mene samo boli sto ljudi koji su pokrenuli smenu a koji su silom prilika predstavljali i mene obicnog navijaca, nisu bili dovoljno spremni za celu tu pricu. Ako ste sada spremni sebi da priznate sve svoje greske i da ih sledeci put ispravite, onda super. Ali, ako cete sada mene i ostale ne zadovoljne da ubedjujete kako je to maksimum, onda ni sledeci put necete nista uraditi i pored sve zelje i volje i energije koju u smenu unesete.

ps.- ne obracam se ja ovo licno i samo tebi, nego vise kroz tebe govorim onima najodgovornijima za neuspelu smenu, a ti vec znas ko su oni :)
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
Zaključana tema