Rezultat Skupštine

Da li smatrate da novoizabrano rukovodstvo treba da vodi Vojvodinu?

Glasanje se završava Pon Nov 11, 2013 2:18 pm

Da, treba da vodi klub
6
7%
Ne, ne treba da vodi klub
85
93%
 
Ukupno glasova: 91

Korisnikov avatar
Baltazar
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 9:31 pm
Lokacija: Socijalno

Re: Rezultat Skupstine

Post od Baltazar »

Na forumu 95% ljudi glasa protiv nove uprave, koja je izabrana skoro jednoglasno, na skupštini gde su udela imali i imaju i navijači. Da li neko može da mi objasni razlog zašto ovaj Jokić ne valja. Ili da mi objasni kriterijume po kojima je neko podoban ili ne. Kada ćemo imati koncenzus? Uvek neko isteruje besne gliste i štatijaznam. Aj'd :cheers:
Vojvodina, jedna jedina!
divizija
Postovi: 48
Pridružio se: Sub Maj 04, 2013 1:01 pm

Re: Rezultat Skupstine

Post od divizija »

zato sto baltazare to nije nova uprava! e zato ne valja !!!
ne treba ti nikakav kriterijum niti posebno objasnjavanje,jasno je kao dan,da se ustvari uprava nije ni menjala sad,a ti svoj ''koncenzus'' kojim lobiras za ''novu'' upravu sprovodi na nekom drugom mestu jer dzabe trosis tastaturu,neces nikog ubediti u suprotno.
Izvini ako ti smeta ovo isterivanje glisti i statiznas,al jbg nisu bas svi ovce, aj'd :cheers:
Korisnikov avatar
Baltazar
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 9:31 pm
Lokacija: Socijalno

Re: Rezultat Skupstine

Post od Baltazar »

divizija napisao:zato sto baltazare to nije nova uprava! e zato ne valja !!!
ne treba ti nikakav kriterijum niti posebno objasnjavanje,jasno je kao dan,da se ustvari uprava nije ni menjala sad,a ti svoj ''koncenzus'' kojim lobiras za ''novu'' upravu sprovodi na nekom drugom mestu jer dzabe trosis tastaturu,neces nikog ubediti u suprotno.
Izvini ako ti smeta ovo isterivanje glisti i statiznas,al jbg nisu bas svi ovce, aj'd :cheers:
Ne lobiram I ne ljutim se na tebe jer sam i ja kao i svi mi koji volimo Vošu frustrirani. Jako je mnogo negativne energije tokom godine. Ali mi nisi odgovorio na pitanje. Kaži koja uprava je bila dobra i zašto. Koji su kriterijumi za dobru upravu. Ili misliš kao i ja da moramo da menjamo sistem, strukturu vlasništva, transparentnost. A sad je sistem jačeg, a bez odgovornosti. Molim te da mi odgovoriš. Ajd' :cheers:
Vojvodina, jedna jedina!
Korisnikov avatar
ragazzi di Neoplanta
Postovi: 350
Pridružio se: Pon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Rezultat Skupstine

Post od ragazzi di Neoplanta »

Pitanje koje glasi na anketi je: Da li misliš da novoizabrano rukovodstvo treba da vodi Vojvodinu?
Baltazare, kako očekuješ da nekome od ljudi koji dolaze na stadion odgovara ovo kuplungovanje, kada su svi svedoci prljanja ovog kluba počev od Bate, pa preko mu sina sa diplomom i voli Vojvodinu, i Kežmana kojeg je on doveo? Ne verujem da postoji iko ko obitava na ovom forumu, a da može da poveruje da jedan pošten čovek može da dodje iz te okoline, a novi predsednik nam je "veliki prijatelj" pokojnog Bate, i ni manje ni više, nego kum Radisava Rabrenovića!
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Rezultat Skupstine

Post od Radoye »

Baltazar napisao:Kaži koja uprava je bila dobra i zašto.
Uprava pod Batom je bila najbolja u istoriji univerzuma, zatim je dosao Balsa koji je bio jos bolji a sada je Jokic vec unapred sve to "digao na novu lestvicu". Nema boljih na svetu od ovih nasih.

Valjda od sve te dobrote klub i grca u dugovima, racuni su blokirani i plate se ne isplacuju. :deal: :devil:

A sve gorenarojane garniture (i par jos njih u tom nizu koje sam preskocio) su ustvari jedna ista garnitura koja je i dovela da klub prdne u cabar, i sada kao treba da verujemo da ce da nas ti isti ljudi izvuku iz bede koju su sami stvorili.

Ma kako da ne.

:frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Brick Liman
Postovi: 827
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 3:54 pm
Lokacija: Tower Blocks Liman

Re: Rezultat Skupstine

Post od Brick Liman »

Od kad ja pratim sve ovo, svaka naša uprava je bila nakaradna, grozna i užasna.

Stoga je naša dužnost kao navijača da ih kritikujemo, prozivamo i činimo im što težim posao na kom se bogate ili ostvaruju razne privilegije, a ne da pristajemo na bilo kakve trule kompromise sa tom ološi da "ne bismo propali" ili, ne daj bože, izgubili zacementiranu poziciju 3. kluba kriminalne lige koji služi kao alibi prestoničkom šljamovskom dvojcu. j**e mi se, radije ću igrati po okolnim selima sa klubom koji je naš, nego što ću gledati klub koji vodi kriminalni korumpirani ološ u gangstersko - udbaškoj prvoj ligi, popišam se po njoj.

Žalosno je nizak nivo svesti među Slaninarima.

Vezano za Skupštinu, posle analize svega što se desilo dolazi se do prostog zaključka: navijači su (još jednom) iskorišćeni kako bi se ekipa koja vodi klub najbezbolnije ratosiljala kretenoidnog grobara kog je sama dovela pa se posvađala sa njim, te da bi krvni srodnik na poziciji prestolonaslednika odstupio sa posla za kog je u međuvremenu skontao da mu se ne sviđa, i isti ustupio prijatelju porodice.

Eto vam divote. Dok god se ne promeni taj bedni kompromiserski pristup stvarima koje mi kao navijači imamo, nema nikakve svrhe ići na stadion. Nadam se samo da nije na duže vreme ubijen duh slaninarski i da nije kasno.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Schteph_F89
Postovi: 478
Pridružio se: Ned Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Rezultat Skupstine

Post od Schteph_F89 »

Brick Liman napisao:Od kad ja pratim sve ovo, svaka naša uprava je bila nakaradna, grozna i užasna.

Stoga je naša dužnost kao navijača da ih kritikujemo, prozivamo i činimo im što težim posao na kom se bogate ili ostvaruju razne privilegije, a ne da pristajemo na bilo kakve trule kompromise sa tom ološi da "ne bismo propali" ili, ne daj bože, izgubili zacementiranu poziciju 3. kluba kriminalne lige koji služi kao alibi prestoničkom šljamovskom dvojcu. j**e mi se, radije ću igrati po okolnim selima sa klubom koji je naš, nego što ću gledati klub koji vodi kriminalni korumpirani ološ u gangstersko - udbaškoj prvoj ligi, popišam se po njoj.

Žalosno je nizak nivo svesti među Slaninarima.

Vezano za Skupštinu, posle analize svega što se desilo dolazi se do prostog zaključka: navijači su (još jednom) iskorišćeni kako bi se ekipa koja vodi klub najbezbolnije ratosiljala kretenoidnog grobara kog je sama dovela pa se posvađala sa njim, te da bi krvni srodnik na poziciji prestolonaslednika odstupio sa posla za kog je u međuvremenu skontao da mu se ne sviđa, i isti ustupio prijatelju porodice.

Eto vam divote. Dok god se ne promeni taj bedni kompromiserski pristup stvarima koje mi kao navijači imamo, nema nikakve svrhe ići na stadion. Nadam se samo da nije na duže vreme ubijen duh slaninarski i da nije kasno.
:klanjanje:

Naravoucenije: Tesko zabu u vodu...
Korisnikov avatar
One and only
Postovi: 481
Pridružio se: Ned Sep 27, 2009 8:08 pm
Lokacija: Zapad

Re: Rezultat Skupstine

Post od One and only »

Brick Liman napisao: j**e mi se, radije ću igrati po okolnim selima sa klubom koji je naš, nego što ću gledati klub koji vodi kriminalni korumpirani ološ u gangstersko - udbaškoj prvoj ligi, popišam se po njoj.

Žalosno je nizak nivo svesti među Slaninarima.
:!: :!: :!:
United of Vojvodina
Liman 1
Postovi: 77
Pridružio se: Pet Avg 30, 2013 2:31 am

Re: Rezultat Skupstine

Post od Liman 1 »

Brick Liman napisao: j**e mi se, radije ću igrati po okolnim selima sa klubom koji je naš, nego što ću gledati klub koji vodi kriminalni korumpirani ološ u gangstersko - udbaškoj prvoj ligi, popišam se po njoj.
Svi treba da shvatimo da nas samo ovakvo razmisljanje i radikalne promene u klubu mogu dovesti do onakve Vojvodine o kakvoj svi mastamo! :cheers:
Док гледам тебе у оку моме види се сјај!
Korisnikov avatar
ICF
Postovi: 6
Pridružio se: Sub Dec 04, 2010 4:44 am
Lokacija: around the world

Re: Rezultat Skupstine

Post od ICF »

Liman 1 napisao:
Brick Liman napisao: j**e mi se, radije ću igrati po okolnim selima sa klubom koji je naš, nego što ću gledati klub koji vodi kriminalni korumpirani ološ u gangstersko - udbaškoj prvoj ligi, popišam se po njoj.
Svi treba da shvatimo da nas samo ovakvo razmisljanje i radikalne promene u klubu mogu dovesti do onakve Vojvodine o kakvoj svi mastamo! :cheers:
Upravo to!
*Grunfe, 'ajmo. Njih su dvojica, a mi smo sami.
**Bolji je nečastan bijeg, nego častan poraz.
***Spreman sam umrijeti časno. Ali ako nečasno, onda ništa.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Rezultat Skupstine

Post od Rabba »

Brick Liman napisao:Od kad ja pratim sve ovo, svaka naša uprava je bila nakaradna, grozna i užasna.

Stoga je naša dužnost kao navijača da ih kritikujemo, prozivamo i činimo im što težim posao na kom se bogate ili ostvaruju razne privilegije, a ne da pristajemo na bilo kakve trule kompromise sa tom ološi da "ne bismo propali" ili, ne daj bože, izgubili zacementiranu poziciju 3. kluba kriminalne lige koji služi kao alibi prestoničkom šljamovskom dvojcu. j**e mi se, radije ću igrati po okolnim selima sa klubom koji je naš, nego što ću gledati klub koji vodi kriminalni korumpirani ološ u gangstersko - udbaškoj prvoj ligi, popišam se po njoj.

Žalosno je nizak nivo svesti među Slaninarima.

Vezano za Skupštinu, posle analize svega što se desilo dolazi se do prostog zaključka: navijači su (još jednom) iskorišćeni kako bi se ekipa koja vodi klub najbezbolnije ratosiljala kretenoidnog grobara kog je sama dovela pa se posvađala sa njim, te da bi krvni srodnik na poziciji prestolonaslednika odstupio sa posla za kog je u međuvremenu skontao da mu se ne sviđa, i isti ustupio prijatelju porodice.

Eto vam divote. Dok god se ne promeni taj bedni kompromiserski pristup stvarima koje mi kao navijači imamo, nema nikakve svrhe ići na stadion. Nadam se samo da nije na duže vreme ubijen duh slaninarski i da nije kasno.
Bravo!

:klanjanje:
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Rezultat Skupstine

Post od recni galeb »

ma sta bravo, eto ima on takvih timova koliko hoce, moze da bira jal mu volja Slavija jal Sajkas, ja ne zelim Vojvodinu da gledam u tom nivou igre, jednostavno to ne ide... :frown:
sem toga poznavajuci dobro strukturu rukovodecih ljudi, cak i u tim ligama, pitao bih ga koja je tu razlika, nema je, samo su tamo kokosari a ovde vijamo eto nojeve...
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Rezultat Skupstine

Post od gospodinFKV »

recni galeb napisao:ma sta bravo, eto ima on takvih timova koliko hoce, moze da bira jal mu volja Slavija jal Sajkas, ja ne zelim Vojvodinu da gledam u tom nivou igre, jednostavno to ne ide... :frown:
sem toga poznavajuci dobro strukturu rukovodecih ljudi, cak i u tim ligama, pitao bih ga koja je tu razlika, nema je, samo su tamo kokosari a ovde vijamo eto nojeve...
Upravo! Igrao sam Opstinsku ligu Ruma-Irig, znaci iz tog ranga nema ispadanja, i eto tu su te 'uprave' korektne. Sve iznad toga je isti k**ac kao i superljiga...
Korisnikov avatar
ICF
Postovi: 6
Pridružio se: Sub Dec 04, 2010 4:44 am
Lokacija: around the world

Re: Rezultat Skupstine

Post od ICF »

Golube, meni se cini da ti nisi razumeo sta je pesnik hteo da kaze.
*Grunfe, 'ajmo. Njih su dvojica, a mi smo sami.
**Bolji je nečastan bijeg, nego častan poraz.
***Spreman sam umrijeti časno. Ali ako nečasno, onda ništa.
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Rezultat Skupstine

Post od recni galeb »

aj moze i biti... a tebe to nisu pustali na casove poznavanja prirode i drustva, jel? :)
Zaključana tema