Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Zaključana tema
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post od laki »

Ako izbace cigansure onda ce oni izdajnici sto su presli u partizane da osvajaju trofeje igrati te jebene kvalifikacije za ls zbog cega su i otisli u redove crnog blizanskog sljama. Ne znam koje je gore zlo od ta dva..
Slika
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post od Red Marquis »

laki napisao:Ako izbace cigansure onda ce oni izdajnici sto su presli u partizane da osvajaju trofeje igrati te jebene kvalifikacije za ls zbog cega su i otisli u redove crnog blizanskog sljama. Ne znam koje je gore zlo od ta dva..
U sadašnjoj situaciji gde plutaju go**a sa obe strane Topčidera, priželjkujem da potonu barem sa jedne strane. Za početak...
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Daljac
Postovi: 632
Pridružio se: Pon Maj 09, 2011 8:12 pm
Lokacija: Војводина

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post od Daljac »

Radoye napisao:Vrlo lako je moguce da izbace i njih i nas i sve ostale nase klubove - da lupe suspenziju Savezu...
Realno, ovo apsolutno nije scenario koji kao Savez nismo zasluzili. Pod cenom da izbace i nas, ako je ovo način da se prodrmaju strukture i temelji zločinačke organizacije , i ako se presudi po pravu i pravdi, pa mandovi popiju diskvalifikaciju iz profesionalnog ranga takmičenja, kao Glasgow Rangers onomad, ja ću slaviti taj dan, koliko god mi tu bili kolateralna šteta. Ionako će nam na kvarno zavući isti taj Savez odvodeći nam kostur tima na EP za mlade dok kvalifikacije za LE budu u punom jeku...
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post od Radoye »

Daljac napisao:
Radoye napisao:Vrlo lako je moguce da izbace i njih i nas i sve ostale nase klubove - da lupe suspenziju Savezu...
Realno, ovo apsolutno nije scenario koji kao Savez nismo zasluzili. Pod cenom da izbace i nas, ako je ovo način da se prodrmaju strukture i temelji zločinačke organizacije , i ako se presudi po pravu i pravdi, pa mandovi popiju diskvalifikaciju iz profesionalnog ranga takmičenja, kao Glasgow Rangers onomad, ja ću slaviti taj dan, koliko god mi tu bili kolateralna šteta. Ionako će nam na kvarno zavući isti taj Savez odvodeći nam kostur tima na EP za mlade dok kvalifikacije za LE budu u punom jeku...
Znam, to sam i sam rekao pre par stranica na ovoj temi. Poltroni iz FSS umesto da se bave svojim poslom (nadzorom i sprovodjenjem propisa) su se pretvorili u servis za ispunjavanje hirova dvoglavog monstruma sa Topciderskog Brda.

I treba da nas jebu i UEFA i FIFA, ne samo timove da nam suspenduju nego i sve reprezentativne selekcije na jedno 5 godina, dok se ne naucimo pameti!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post od laki »

Kad smo kod nase jako smesni lige, upravo gledam ovo i uzivam, opustam dusu u svakom pogledu! UZIVAM MAKSIMALO I SLADIM SE i u glavi mi Firmina parola "OTETO - PROKLETO"! :cheers:

https://www.youtube.com/watch?v=WreC_ZRqIWI
Slika
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post od gospodinFKV »

Legla bi nam kazna od jedno par godina, da se to sredi malo.

Doduse, ne vidim zasto bi nas kaznjavali, jer je nas promet vrlo nizak, pa mislim da nismo probili taj njihov finansijski fer plej, za razliku od zvezde, koja duguje i bogu i narodu 10x vise nego mi, a stoji na nogama, zbog upumpavanja novca u klub.

Makar koliko ja razumem taj fer plej, mi nismo ni blizu zvezde...
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post od Stexman »

Nema to mnogo veze sa nama, ako UEFA kazni savez mi kao clanovi tog saveza cemo biti zahvaceni tom kaznom i to je to. FSS je napravio prekrsaj izdavajuci licencu zvezdi iako nisu izmirili obaveze prema bivsim igracima a koliko vidimo i sadasnjim.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post od Radoye »

Stexman napisao:Nema to mnogo veze sa nama, ako UEFA kazni savez mi kao clanovi tog saveza cemo biti zahvaceni tom kaznom i to je to. FSS je napravio prekrsaj izdavajuci licencu zvezdi iako nisu izmirili obaveze prema bivsim igracima a koliko vidimo i sadasnjim.
Tacno tako, ako neki Savez popije suspenziju svi njegovi clanovi - i klupske i reprezentativne selekcije, nisam siguran za sudije i slicno - su automatski suspendovani. Jebiga, kolateralna steta.

Sramotno je da je tzv. "FSS" spreman da rizikuje neigranje nijednog domaceg kluba u evro-takmicenjima i diskvalifikaciju reprezentativnih selekcija zato sto su se pretvorili u javni servis za usluzivanje crno-crvene dvoglave azdaje.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
the Gari
Postovi: 1126
Pridružio se: Uto Feb 17, 2009 11:10 am
Lokacija: Jawa Tengah
Kontakt:

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post od the Gari »

Doviđenja!
http://www.uefa.org/protecting-the-game ... 14180.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
srkins
Postovi: 1422
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post od srkins »

Hocemo mi LS ipak mi imamo KUP ,ili barem neki baraz nek organizuje FSS mi jagodina i crni pa ko pobedi u LS :D
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post od budababa »

Tancujem lezginku po stanu u to ime :cheers:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=3X6eR6F-720[/video]
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
Daljac
Postovi: 632
Pridružio se: Pon Maj 09, 2011 8:12 pm
Lokacija: Војводина

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post od Daljac »

Диван крај сезоне. Сеирим и коло играм, а вечерас ако дође 4+ на Бразил-Србија, частим и непознате. :lala:
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post od ДушанСП »

Кажу није лепо смејати се туђој несрећи али што се мене тиче...
Буаахахахахахаахахахахахахахахахахахахахахахахахахаахааааахаххахахах
Немојте да вас зачуде масовна самоубиства у Вјетернику или Витирнику како ли се већ каже
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post od gospodinFKV »

Hej haj katanac, katanac, katanac :dance2:
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post od Red Marquis »

Ko tri komada da smo im dali...baš mi legla ova vest :ruganje:
Io odio Belgrado
Zaključana tema