Меморијални турнир "Дејан Димитријевић - Лонац"

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Friend
Postovi: 664
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 12:18 am

Меморијални турнир "Дејан Димитријевић - Лонац"

Post od Friend »

Овогодишњи турнир у малом фудбалу, у организацији навијачке групе ФИРМА1989, одржаће се 30.06. (субота) на теренима са вештачком травом код ледене дворане на Спенсу.
Пријава по екипи износи 2000 динара.
Игра се са 4 играча у пољу и голман (4+1), али свака екипа може да има и више играча на располагању.
Пријаве се примају у Шопу, а извлачење по групама ће се обавити 29.06. такође у Шопу.


Otvaram novi topik,jer ne znam gde bi smestio ovu vest,a zamoljen sam da je objavim na našem forumu.Ako admini misle da ovoj vesti nije ovde mesto neka je stave tamo gde misle da treba.
Hvala!
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Re: Меморијални турнир "Дејан Димитријевић - Лонац"

Post od Grba_NS »

Je l' obavezna sezonska da bi se ucestvovalo na turniru?
Korisnikov avatar
Friend
Postovi: 664
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Меморијални турнир "Дејан Димитријевић - Лонац"

Post od Friend »

Mislim da nije, dovoljno je imati neku od propusnica za bilo koju tribinu,ali najbolje je pitati u šopu.
Mare
Postovi: 1030
Pridružio se: Pet Maj 08, 2009 11:06 am
Lokacija: Novi Sad

Re: Меморијални турнир "Дејан Димитријевић - Лонац"

Post od Mare »

Da li se zna satnica turnira, kad počinje, došao bih da malo za promenu vidim pravog fudbala i kako se gine za dres! :cheers:
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Меморијални турнир "Дејан Димитријевић - Лонац"

Post od KoKanidja »

У 10 ујутру у суботу. Вероватно ће се завршити до 4-5 после подне (ако не и раније). После се иде на Официрац.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Nikola
Postovi: 848
Pridružio se: Pon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Меморијални турнир "Дејан Димитријевић - Лонац"

Post od Nikola »

Cuo sam da je turnir bio veoma uspesan i da je bilo puno ekipa. Da li je tacno da je ucesce uzeo i Milan Davidov?
ПУШТАМ КИШУ!
Mare
Postovi: 1030
Pridružio se: Pet Maj 08, 2009 11:06 am
Lokacija: Novi Sad

Re: Меморијални турнир "Дејан Димитријевић - Лонац"

Post od Mare »

Nikola napisao:Cuo sam da je turnir bio veoma uspesan i da je bilo puno ekipa. Da li je tacno da je ucesce uzeo i Milan Davidov?
Istina, igrao za ekipu Stare garde, ne znam tačno koliko je ekipa bilo, ali sigurno preko 20, možda i 30. Davidov još jednom pokazao kakav je čovek i da je 100% jedan od nas. Koliku je grešku uprava napravila kad ga je pustila onomad, tad je bio u top formi i naš najbolji igrač.
Brick Liman
Postovi: 827
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 3:54 pm
Lokacija: Tower Blocks Liman

Re: Меморијални турнир "Дејан Димитријевић - Лонац"

Post od Brick Liman »

Mare napisao:
Nikola napisao:Cuo sam da je turnir bio veoma uspesan i da je bilo puno ekipa. Da li je tacno da je ucesce uzeo i Milan Davidov?
Istina, igrao za ekipu Stare garde, ne znam tačno koliko je ekipa bilo, ali sigurno preko 20, možda i 30. Davidov još jednom pokazao kakav je čovek i da je 100% jedan od nas. Koliku je grešku uprava napravila kad ga je pustila onomad, tad je bio u top formi i naš najbolji igrač.
U poslednjoj rečenici je sadržano sve što nas, nažalost, karakteriše kao klub od kad ja pratim. Prema najvernijima, najodanijima i najpoštenijima smo gotovo uvek ispadali neopisiva đubrad.
Iako je nosio dres kluba nedopustivo kratko, prikazanim na terenu koliko i ljudskim kvalitetima, Milan Davidov je za mene jedna od najvećih legendi u istoriji kluba. Kada se budu svodili istorijski računi, Davidov će, siguran sam, ostati zlatnim slovima upisan u istoriju kluba, a talog koji se prema njemu poneo mučki će nastojati da se zaboravi.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Меморијални турнир "Дејан Димитријевић - Лонац"

Post od Milan »

25 ekipa se borilo za prelazni pehar po nesnosnoj vrućini. Malte ne su se đonovi topili na usijanom granulatu terena sa veštačkom travom. Turnir će svog pobednika dobiti danas...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: Меморијални турнир "Дејан Димитријевић - Лонац"

Post od Salvador »

Brick Liman napisao:
Mare napisao:
Nikola napisao:Cuo sam da je turnir bio veoma uspesan i da je bilo puno ekipa. Da li je tacno da je ucesce uzeo i Milan Davidov?
Istina, igrao za ekipu Stare garde, ne znam tačno koliko je ekipa bilo, ali sigurno preko 20, možda i 30. Davidov još jednom pokazao kakav je čovek i da je 100% jedan od nas. Koliku je grešku uprava napravila kad ga je pustila onomad, tad je bio u top formi i naš najbolji igrač.
U poslednjoj rečenici je sadržano sve što nas, nažalost, karakteriše kao klub od kad ja pratim. Prema najvernijima, najodanijima i najpoštenijima smo gotovo uvek ispadali neopisiva đubrad.
Iako je nosio dres kluba nedopustivo kratko, prikazanim na terenu koliko i ljudskim kvalitetima, Milan Davidov je za mene jedna od najvećih legendi u istoriji kluba. Kada se budu svodili istorijski računi, Davidov će, siguran sam, ostati zlatnim slovima upisan u istoriju kluba, a talog koji se prema njemu poneo mučki će nastojati da se zaboravi.
Apsolutno tacno. Vrlo se dobro secam te sezone, covek je bio povredjen do nekog 7. kola i od kada je zaigrao napravio je ociglednu razliku na terenu koja se jasno ocitavala u rezultatima te vrlo uspesne sezone. Na kraju ga nisu hteli zadrzali jer je navodno trazio nesto malo vise para, verovatno mnogo manje nego sto se u startu nude nekom stojki, moreiri i slicnima..
Korisnikov avatar
fraxmanutd
Postovi: 201
Pridružio se: Ned Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Меморијални турнир "Дејан Димитријевић - Лонац"

Post od fraxmanutd »

Pozdrav svima. Turnir je bio bas lepo organizovan. Iako je vrucina ubijala sa svih strana, zezanje i borba nisu manjkali. Stvarno lep dan. Sto se tice Davidova, svaka mu cast, ljudina! Kada god vidim ili cujem njegovo ime, setim se kako je oterao "Princa sa Neretve" na Marakani u 70. minutu, to se ne zaboravlja! Napred VOSA! Pozdrav iz BANATA!
Банат цео, црвено бео!
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Re: Меморијални турнир "Дејан Димитријевић - Лонац"

Post od budababa »

fraxmanutd napisao:Pozdrav svima. Turnir je bio bas lepo organizovan. Iako je vrucina ubijala sa svih strana, zezanje i borba nisu manjkali. Stvarno lep dan. Sto se tice Davidova, svaka mu cast, ljudina! Kada god vidim ili cujem njegovo ime, setim se kako je oterao "Princa sa Neretve" na Marakani u 70. minutu, to se ne zaboravlja! Napred VOSA! Pozdrav iz BANATA!
Dobrodošao na forum, pozdrav za Banaćane!
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
fraxmanutd
Postovi: 201
Pridružio se: Ned Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Меморијални турнир "Дејан Димитријевић - Лонац"

Post od fraxmanutd »

budababa napisao:
fraxmanutd napisao:Pozdrav svima. Turnir je bio bas lepo organizovan. Iako je vrucina ubijala sa svih strana, zezanje i borba nisu manjkali. Stvarno lep dan. Sto se tice Davidova, svaka mu cast, ljudina! Kada god vidim ili cujem njegovo ime, setim se kako je oterao "Princa sa Neretve" na Marakani u 70. minutu, to se ne zaboravlja! Napred VOSA! Pozdrav iz BANATA!
Dobrodošao na forum, pozdrav za Banaćane!
Bolje vas nasao ;). P.S. Banat zauzeo 5. mesto na turniru :)
Банат цео, црвено бео!
Mare
Postovi: 1030
Pridružio se: Pet Maj 08, 2009 11:06 am
Lokacija: Novi Sad

Re: Меморијални турнир "Дејан Димитријевић - Лонац"

Post od Mare »

Samo da čestitam ekipi ULTRA NS na osvojenom turniru, jeste da je na penal ruletu, ali trebalo je doći do finala. Svaka čast. :cheers:
Zaključana tema