Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Zaključana tema

Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Glasanje se završava Čet Apr 19, 2012 10:15 pm

Rajevac
25
28%
Kocić
2
2%
Apija
15
17%
Ćurčić
8
9%
Šaula, Dunđerski ili Govedarica (želja urednika FKV.com, mada nije mnogo realna opcija)
19
22%
Neko van spiska
19
22%
 
Ukupno glasova: 88

Minja
Administrator
Postovi: 1900
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 12:45 am

Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post od Minja »

U narednim danima jedna od glavnih tema u FKV bice imenovanje novog šefa struke. U opticaju su mnoga imena, a naš spisak suzili smo na šest opcija. U startu da kažemo da imenovanje Zorana Njeguša, barem što se nas tiče, ne dolazi u obzir, pa ga nećemo ni stavljati kao mogućnost.
SlaNNinar
Postovi: 157
Pridružio se: Sub Jan 20, 2007 11:56 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post od SlaNNinar »

Glasao sam za Rajevca, ali u suštini, osim mrtvog Kocića, podržao bih i svakog drugog od ponuđenih kandidata. Takođe se slažem da ne treba dovoditi Njeguša. Ako već treba da imamo prosečnog trenera, onda neka bude naš, a ne Ciganin. :greenbutt:
playmaker
Postovi: 514
Pridružio se: Ned Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post od playmaker »

Dodajte Govedaricu imao bi puno glasova! ;)
vojvodina jedna jedina
Postovi: 1260
Pridružio se: Pet Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post od vojvodina jedna jedina »

Prvi pik mi je Kocic,kad se vec ne spominje Govedarica.

Takodje Rajevac mi je ostao u prijatnom secanju,valjda i zbog one pobede na Marakani,a ne treba zaboraviti da smo i sezone tri puta zveknuli njihove komsije.

Igrali smo najlepsi fudbal u ligi,i steta je sto smo onomad u ranoj fazi kvalifikacija naleteli na Madridjane,jer verujem da smo tada mogli da napravimo neki korak vise u Evropi.

Svidjaju mi se i ostale opcije(osim naravano sadasnjeg selektora) ali mislim da su u ovom trenutku nerealne.
Poslednja izmena od vojvodina jedna jedina u Ned Apr 15, 2012 10:37 pm, izmenjeno 2 puta ukupno.
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post od Red Marquis »

Vidite ili želite?

Ja sam glasao za Apiju, ali ga i ne očekujem na tom mestu. Biće to neko ko se već motao po kaljugama prve lige...
Io odio Belgrado
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post od Helm »

E ovako, ja sam glasao za Rajevca kao spoj realnosti i želja.
Da razjasnim, Apija bi bio moj pik i to kao igrač-menadžer, ali da se ne lažemo, takve ideje mogu samo i ostati puste želje iz mnogo razloga.
Dalje, Ćurčić mi deluje za nijansu realnije rešenje (60-40) u odnosu na Rajevca, ali između iste dvojice je odnos želje 99-1 u korist drugog, tako da, Rajevcu glas. :D
Kocić mi ne deluje ni kao realna ni kao privlačna opcija, nema daljeg komentara.
E sad, Govedarica, Šaula ili Dunđerski. Za prvog trenutno verovatno ne postoji šansa da bi preuzeo, a ova dvojica, pa, za Dunđerskog baš i nisam siguran, ali Govedarica bi bio ok. E sad, njega ipak ne bih angažovao u ovom momentu, trebalo je to razmatrati letos pre Ljube Riđeg. :D
Za Njeguša se slažem sa izrečenim, ali mi nešto smrdi na rezervu.
I da, ja sam došao do jedne specifične varijante, a ona glasi:
Ostaviti Spasu do kraja sezone a već sutra ući u pregovore sa Milinkovićem da nas preuzme na leto uz klasično obećanje "Drugi puta ću pametnije". :D
playmaker
Postovi: 514
Pridružio se: Ned Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post od playmaker »

Moj pik je Marko Nikolic iz Rad-a ali posto je to izgleda malo verovatno dajem glas za Govedaricu.
Vodio je jednu mladu selekciju dosta uspesno cini me se da se radi o U-19 selekciji.
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post od madda fakka »

playmaker napisao:Moj pik je Marko Nikolic iz Rad-a ali posto je to izgleda malo verovatno dajem glas za Govedaricu.
Vodio je jednu mladu selekciju dosta uspesno cini me se da se radi o U-19 selekciji.
Vec sam pisao o njemu i on bi, po meni, bio najbolje resenje :!:
Meni nije jasno kako ste mogli da stavite Apiju jer nije jos ni fudbalsku karijeru zavrsio... Dobio 6 glasova... :unnormal:
Kao drugo, treba da prodje vremena da zavrsi trenersku skolu, pa da dobija one neke tamo licence... Jel to moze u roku od nedelju-dve? :rage:
Poslednja izmena od madda fakka u Ned Apr 15, 2012 10:59 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
I Bog je Slaninar...
Minja
Administrator
Postovi: 1900
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post od Minja »

Mislis, kao Prosinečki :) ?

U teoriji, mogao bi da bude igrac/menadzer.
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post od madda fakka »

Minja napisao:Mislis, kao Prosinečki :) ?
Koliko se secam prosinecki je zavrsio karijeru pa je tek godinu dana kasnije uzeo zvezdu, a koliko sam informisan, godinu dana je dovoljno vremena da se uzmu te "diplome", "licence"... Da ubacim i Ivicu Brzica pored Nikolica :!:
I Bog je Slaninar...
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post od mihailov »

Dejan Govedarica!
Napred Voso!
Vuke
Postovi: 495
Pridružio se: Pet Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post od Vuke »

Radovan Ćurčić bi na duže staze bio najbolje rešenje. Mlad, ambiciozan stručnjak koji ima veliki autoritet i zahteva disciplinu, a opet svi ističu da je jako dobar čovek.
Zamera mu se defanzivna taktika, ali sa Javorom je samo sa takvom igrom moglo do rezultata. Protiv Vojvodine ima jednak odnos pobeda, remija i poraza, a protiv petokrake pozitivan skor u šest odigranih susreta! Često je nogometašima odnosio bod, a samo sa njima ima negativan skor od svih klubova iz Super lige!
Treba napomenuti da je Javor lansirao dosta igrača dok ih je on vodio, a sa Vojvodinom bi svakako imao priliku da igra znatno ofanzivnije. Meni njegova taktika liči na Kizinu, pa ne vidim zbog čega imate primedbe.
Postoje priče kad su igrači Vojvodine bili na pozajmici kod njega u Javoru, da nisu mogli da izdrže treninge kao i pripreme/bukvalno/ i da je njegova ekipa uvek maksimalno fizočki pripremljena. To se može proveriti kod Supića, Djure i našeg kapitena.
http://www.transfermarkt.co.uk/en/radov ... _3596.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Zanimljiv predlog da Apija bude igrač-trener, ako je moguće glasam za! Vidi se na terenu njegova profesionalnost, odnos prema igri i dresu, kao i veliko znanje. Zaslužio je čovek da mu pokažemo koliko to cenimo.
WeAreTheFirm
Postovi: 84
Pridružio se: Uto Jan 17, 2012 11:51 pm

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post od WeAreTheFirm »

Helm napisao: Ostaviti Spasu do kraja sezone a već sutra ući u pregovore sa Milinkovićem da nas preuzme na leto uz klasično obećanje "Drugi puta ću pametnije". :D
Ili sa njim ili sa Nikolićem po meni najbolje rešenje :)
Bilo da pomisliš da sve oko tebe je tama...
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post od Dejan »

Zurnal
Кандидати за клупу Војводине: Рајевац, Ћурчић, Милинковић, Јешић, Вермезовић…
15 апр, 2012

Као и увек кад је упражњено шефовско место на клупи Војводине, а у очекивању потеза клупског руководства, у кулоарима се спекулише ко би могао да наследи Дејана Вукићевића.
Дугачак је списак стручњака који се помињу. Неки сматрају да би идеално решење био Милован Рајевац, који је пре неколико година са успехом радио у Војводини. Други су за то да се до краја сезоне пронађе прелазно решење, а да од лета шефовску улогу преузме Зоран Милинковић, садашњи тренер Спартака, који је у прошлој сезони у Војводини био врло успешан.
На том незваничном списку кандидата још су: Радован Ћурчић, Зоран Марић, Миодраг Јешић, Небојша Вигњевић, Владимир Вермезовић…
Што се Спасоја Јелачића тиче, он се уписао у школу за стицање профи лиценце. Међутим, будући да још није одслушао две трећине предавања, после гостовања у Кули, Јелачић има право да предводи Војводину још само на наредном гостовању у Суботици.
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post od limanfkv »

http://www.fkvojvodina.com/forum/viewtopic.php?t=729" onclick="window.open(this.href);return false;

Jer lojalnijeg nece naci. Jer je kreirao u fudbalere ogroman broj dece iz nase omladinske skole koja je najbolje funkcionisala kada je on bio u njoj. Jer je slaninar. Jer bi bio novo lice u JSL (secate li se ko je trenirao Kjevo iz Verone kada su postali "hit" u Italiji). Jer je svoju sansu itekako zasluzio (sramota me kada se bacim u razmisljanja kakva su se sve "imena" vrtela na klupi naseg kluba). Jer zna da radi sa mladima koji moraju biti okosnica naseg tima.
Jer ZNA.

Upravi bi godio jer sumnjam da bi kostao kao njihovi ferugusoni.
Zaključana tema