Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Zaključana tema

Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Glasanje se završava Čet Apr 19, 2012 10:15 pm

Rajevac
25
28%
Kocić
2
2%
Apija
15
17%
Ćurčić
8
9%
Šaula, Dunđerski ili Govedarica (želja urednika FKV.com, mada nije mnogo realna opcija)
19
22%
Neko van spiska
19
22%
 
Ukupno glasova: 88

Nikola
Postovi: 848
Pridružio se: Pon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post od Nikola »

Milinkovica mozemo ocekivati tek kad smenimo upravu.
Delvekio je spin, a imam utisak da ce na kraju biti Rajevac ili Zaga.
ПУШТАМ КИШУ!
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post od Grof Žekula »

gospodinFKV napisao:Dao bih sve te Delvekije, Golce, Curcice, za jednog Kizu :roll:
Žurnal napisao:Милинковићу је истекао уговор, иако се из сваке његове речи види да му је срце у Суботици, питање даљег статуса би тек требало да се решава.

– Све је отворено, не љутите се, не бих хипотетично да причам о томе у овом тренутку.
Korisnikov avatar
Tony Starks
Postovi: 821
Pridružio se: Pet Maj 13, 2011 2:17 am

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post od Tony Starks »

"Радован Ћурчић се захвалио Војводини"

http://www.zurnal.rs/2012/05/29/radovan ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Доскорашњи вршилац дужности селектора репрезентације Србије није прихватио понуду Новосађана, образложивши то речима да га више привлачи један од видова сарадње са ФС Србије

"Butorović za S26: Ma kakav Delvekio?!"

http://sport26.rs/page.php?FID=2&PKID=1&id=317" onclick="window.open(this.href);return false;
Ma kakav Delvekio?! Nema od toga ništa. Tačno je da su se mnogi treneri, i iz Srbije i iz drugih krajeva, javljali i raspitivali, ali o njemu stvarno nema ni govora. Sutra će biti sednica Upravnog odbora kluba i posle nje bi trebalo da se zna nešto više. U ovom trenutku ne mogu više od toga da kažem, ali vam garantujem da Delvekio nije ni na širem spisku - rekao je predsednik Vojvodine Ratko Butorović za SPORT26.
Korisnikov avatar
the Gari
Postovi: 1126
Pridružio se: Uto Feb 17, 2009 11:10 am
Lokacija: Jawa Tengah
Kontakt:

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post od the Gari »

Kada predsednik "za novine" izjavi rečenicu sadržine: "Ma kakav xy", u roku od nekoliko dana taj isti xy pojavi se u Veterniku; barem sam ja do sada izvukao takvu pravilnost.

Ovo, možda, odudara od mojih opštin stavova u vezi s Vojvodinom, ali ja sam apsolutno za tog Delvekija. Pošto nam je klub i tako postao jedna velika sprdačina, ja sam pre da budemo treći s Delvekijom, nego da budemo treći s nekim Ratkom Dostanićem.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post od madda fakka »

the Gari napisao:Kada predsednik "za novine" izjavi rečenicu sadržine: "Ma kakav xy", u roku od nekoliko dana taj isti xy pojavi se u Veterniku
Dodje ti isto kao i politicari ;)
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post od Grof Žekula »

Današnji "Dnevnik" piše da je Zagorčić pred promocijom i da će se to parafirati u toku dana...
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post od gospodinFKV »

Grof Žekula napisao:Današnji "Dnevnik" piše da je Zagorčić pred promocijom i da će se to parafirati u toku dana...
Nadam se da to nije istina...
Zaga, koliko god bio nas, i dalje mislim da jos nije spreman, tako da nam se smesi kolo, eventualno dva, u Evropi, dva losa rezultata u prvenstvu i smena.
Potom, dolazi neki tamo Vukicevic, da se zamazu oci, kao ''Promenili smo trenera, bice bolji rezultati''! I onda smo ga opet prdnuli u cabar - nit' ce Zagorcic dobiti postenu sansu da se pokaze, jer nas dragi BB nema trunke strpljenja, niti cemo dovesti jaku zamenu, grcacemo u borbi za 3. mesto, i tako u krug...

S druge strane, ako bi Zaga pokazao talenat, i ako igraci dobro odgovore na njega, mozda se i poklope planete pa BB bude voljan da zrtvuje jednu sezonu da se Zagorcic uhoda i upozna, kao sto je Kiza uradio (mada je on imao instant rezultat)...sto se i pokazalo u Subotici, dusu im zna...
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post od Red Marquis »

Šta će nam Del Vecchio sada kad imamo prosek od 3 trenera po sezoni od kad je Bata boss?
Nama se smeši brzo ispadanje iz Evrope svakako.

Ostaviti Zagu, barem je upoznat sa situacijom, sledeća sezona verovatno neće biti uspešna čak ni na nivou ove, ako sadašnja garnitura na čelu ostane.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Boske87
Postovi: 572
Pridružio se: Pon Avg 29, 2011 4:49 pm

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post od Boske87 »

Zagorčić će biti novi Ristovski. Koji rezultati njega kvalifikuju za mesto trenera Vojvodine, pobede u 3 sumnjive utakmice? Znam da će sada pojedinci početi da nas ubeđuju da je on pravi stručnjak za Vojvodinu, rođeni slaninar i sl. . Činjenica je da će nakon prvih kikseva svi želeti da mu vide leđa, tj imaće mnogo manji kredit kao trener jer nema rezultate iza sebe.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
SlaNNinar
Postovi: 157
Pridružio se: Sub Jan 20, 2007 11:56 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post od SlaNNinar »

Dobili smo novog trenera.
http://kapiten.rs/fudbal/zagorcic-trene ... oj-sezoni/" onclick="window.open(this.href);return false;
Minja
Administrator
Postovi: 1900
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post od Minja »

Ambicija svako mladog trenera je da preuzme prvi tim. Zagorcicu zelim svu srecu i da ne bude potrosen kao njegovi prethodnici.

Po meni, u ovom trenutku, ako izuzmemo Milinkovica/Spartak ili Nikolica/Rad ne postoji bolje resenja za FKV.
Korisnikov avatar
Friend
Postovi: 664
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post od Friend »

Podržavam imenovanje Zagorčića za našeg prvog trenera.Samo posle ovakvog da kažemo dobrog poteza tzv. "uprave u ostavci" očekujem barem tri loša.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post od Radoye »

E sad ostaviti coveka da radi bez kritika i pritisaka makar do zime a onda na usnovu prolecnog ucinka ga ocenjivati.

I da se nadamo da mu se niko nece mesati u posao i nametati mu nakaradna resenja motivisana vanfudbalskim razlozima.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post od Владика »

Friend napisao:Podržavam imenovanje Zagorčića za našeg prvog trenera.Samo posle ovakvog da kažemo dobrog poteza tzv. "uprave u ostavci" očekujem barem tri loša.
!!! Велика подршка за Загорчића, да видимо колико ће потрајати.
п.с. Пре два дана сам видео Вукичевића? :cry: Већ сам помислио да ће и њега вратити као што су вратили малог Панту. :lol:
Brick Liman
Postovi: 827
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 3:54 pm
Lokacija: Tower Blocks Liman

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post od Brick Liman »

Zoltan Sabo?! :frown: :oops:
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
Zaključana tema