Najveće pojačanje FKV je pun stadion "Karađorđe"

Kamenica
Postovi: 323
Pridružio se: Uto Okt 20, 2009 9:24 pm
Lokacija: Sremska Kamenica

Post od Kamenica »

U Kamenici situacija je pod kontrolom. Ima jako puno Vosinih navijaca, simpatizera, ali ima najvise onih sto navijaju i za Vosu i za blizance, sto mi nikako ne ide u glavu. Ili, ili. Ideja je sjajna i treba je razvijati do kraja.
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
Korisnikov avatar
slanobarac
Postovi: 3447
Pridružio se: Uto Dec 09, 2008 4:57 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od slanobarac »

Ideja je odlična kao i analiza situacije ali današnja "igra" mi kaže nešto drugo.Najveće pojačanje za NAŠ klub biće sablasno prazne tribine. Naravno dok ne ode onaj što ni ime neću da mu pomenem. BOJKOT!
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
masterNS
Postovi: 570
Pridružio se: Pet Dec 23, 2011 4:05 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Najveće pojačanje FKV je pun stadion "Karađorđe"

Post od masterNS »

Da kazem i ja nesto na ovu temu, sest meseci posle poslednjeg posta.

Mislim da se odredjeni broj ljudi boji da dodje na stadion, jer se boji za sopstvenu bezbednost. Na primer, komentari sa sledeceg linka, druga strana komentara npr. http://www.youtube.com/watch?v=AbS-X8Bh ... re=related
Nekoga na primer zanima kako je atmosfera na stadionu, poseti ovaj ili neki slican link, procita komentar i odluci da mu nije vreme za 'mret. Pretpostavljam da nije to sve tako kako pise, ne znam. Neka me uputi neko ko je upuceniji. Ali generalno ljudi imaju utisak da je to rizicno i izbegavaju to. Ako se neko ne slaze sa mojim misljenjem, rad sam da saslusam sugestije. Kad smo vec kod bezbednosti, koliko mislite da je bezbedno doci kod nas na utakmicu, npr. zapad?

Drugi problem je kvalitet fudbala. Kvalitet fudbala kod nas je trenutno prilicno nizak, regularnost pod znakom pitanja, reprezentacija uzasna(znam brdo ljudi kojima je reprezentacija ogadila fudbal, skroz ogadila), ljudi jednostavno nece da gledaju burazersku ligu(kada predsednik tako nesto izjavi i ne uradi nista po tom pitanju, sta reci vise o tome)(ne zalazim da li mi imamo ili nemamo burazerske klubove, gledam iz ugla posmatraca koji ne prati puno fuudbal, ali bi pogledao ponekad)

Treci problem je ispadanje od Vaduca. Mislim da je to svima jasno i ne bih puno o tome, muka mi je cim pomislim.

Sta mislite o ovome sto napisah u ove rane jutarnje sate?
Korisnikov avatar
postman
Postovi: 260
Pridružio se: Ned Avg 16, 2009 8:24 pm
Lokacija: Klisa

Re: Najveće pojačanje FKV je pun stadion "Karađorđe"

Post od postman »

masterNS napisao:Da kazem i ja nesto na ovu temu, sest meseci posle poslednjeg posta.

Mislim da se odredjeni broj ljudi boji da dodje na stadion, jer se boji za sopstvenu bezbednost. Na primer, komentari sa sledeceg linka, druga strana komentara npr. http://www.youtube.com/watch?v=AbS-X8Bh ... re=related
Nekoga na primer zanima kako je atmosfera na stadionu, poseti ovaj ili neki slican link, procita komentar i odluci da mu nije vreme za 'mret. Pretpostavljam da nije to sve tako kako pise, ne znam. Neka me uputi neko ko je upuceniji. Ali generalno ljudi imaju utisak da je to rizicno i izbegavaju to. Ako se neko ne slaze sa mojim misljenjem, rad sam da saslusam sugestije. Kad smo vec kod bezbednosti, koliko mislite da je bezbedno doci kod nas na utakmicu, npr. zapad?

Drugi problem je kvalitet fudbala. Kvalitet fudbala kod nas je trenutno prilicno nizak, regularnost pod znakom pitanja, reprezentacija uzasna(znam brdo ljudi kojima je reprezentacija ogadila fudbal, skroz ogadila), ljudi jednostavno nece da gledaju burazersku ligu(kada predsednik tako nesto izjavi i ne uradi nista po tom pitanju, sta reci vise o tome)(ne zalazim da li mi imamo ili nemamo burazerske klubove, gledam iz ugla posmatraca koji ne prati puno fuudbal, ali bi pogledao ponekad)

Treci problem je ispadanje od Vaduca. Mislim da je to svima jasno i ne bih puno o tome, muka mi je cim pomislim.

Sta mislite o ovome sto napisah u ove rane jutarnje sate?
1.Sto se tice bezbednosti mislim da DEBELO preterujes . Vosini navijaci nisu huligani i jako se retko desava da naprave neki eksces, i to uglavnom kada su izazvani.Nesto se ne secam vecih s*anja u zadnjih nekoliko godina na "Karadjordju" .Ja godinama idem na zapad a moji klinci (sin od 18 i cerka od 15 na sever,apsurdno ali cerka je redovnija na utakmicama od sina)na sever i nikakvih problema nismo imali .Ne pominjem navijacki staz od 20-ak godina na istoku (istina,sa prekidima,bilo je perioda kada iz raznih razloga nisam dolazio na stadion).
2.Tu si potpuno u pravu.Nije cak ni sam kvalitet problem,kao da su austrijska ili skotska liga kvalitetnije od nase,nego to sto se sve (ili skoro sve) unapred zna.Mesetari,burazeri,kladionice...
3.Evropa,eh,Evropa !
Problem je - uprava.Nedostatak ambicija,nedostatak para (gde su nase pare ? :evil: ).Prodaja najboljih fudbalera usred i na kraju sezone,menjanje trenera kao na traci,neuigrani timovi...
A Vaduc mi je i dalje otvorena rana i vrlo SUMNJIVA utakmica,kao da smo namerno igrali pod rucnom ili bar neki igraci,ali ne bih vise o tome jer nemam dokaza.
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: Najveće pojačanje FKV je pun stadion "Karađorđe"

Post od Helm »

Odgovor na prvo pitanje, potpuno je bezbedno doći kod nas na zapad ako si navijač Vojvodine, ili ako ne pokazuješ previše upadljivo da to nisi (a i onda možeš imati samo neprijatnosti) ;)
Drugo, slažem se za sve što si napisao, ali ne vidim kako se to može promeniti.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Najveće pojačanje FKV je pun stadion "Karađorđe"

Post od Radoye »

Na zapadu je bila frka jedino sada sa partizanima, na njihovu provokaciju. Inace je sasvim OK, moze kulturno da se gleda fudbal. Problematicne su uglavnom utakmice sa blizancima ne zato sto ce obavezno da bude neki eksces (uglavnom nece) vec zato sto klub proda vise ulaznica nego sto je kapacitet tribine pa se mora debelo ranije doci da se zauzme mesto a i velika je guzva. Na manjim utakmicama tu je uglavnom stariji svet koji nije sklon pravljenju pizdarija.

Na istoku (na manjim utakmicama, kad se igra sa blizancima tamo su njihovi) je nesto slabiji komfor ali je bolja atmosfera i zajebancija.

Sever je navijacka tribina, sa svime sto to nosi sa sobom.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Mackycool
Postovi: 177
Pridružio se: Uto Jan 10, 2012 3:11 pm

Re: Najveće pojačanje FKV je pun stadion "Karađorđe"

Post od Mackycool »

Helm napisao:Odgovor na prvo pitanje, potpuno je bezbedno doći kod nas na zapad ako si navijač Vojvodine, ili ako ne pokazuješ previše upadljivo da to nisi (a i onda možeš imati samo neprijatnosti) ;)
Drugo, slažem se za sve što si napisao, ali ne vidim kako se to može promeniti.
Edit: mihailov

Svi postovi koji su bili uvredljivog sadržaja i koji nisu imali veze sa temom su obrisani!
Sostengono gli eroi: "Se il gioco si fa duro, è da giocare"
Korisnikov avatar
andi_fkv
Postovi: 146
Pridružio se: Čet Avg 18, 2011 11:54 pm
Lokacija: Makedonija

Re: Najveće pojačanje FKV je pun stadion "Karađorđe"

Post od andi_fkv »

Ukoliko i Apija potpiše ja očekujem pun stadion na proleće i konačno neki trofej!!!
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: Najveće pojačanje FKV je pun stadion "Karađorđe"

Post od Helm »

Ukoliko ne bude neprijatnih iznenađenja, ne mogu ni da zamislim šta će biti u finalu kupa! Tu bi pravi potez uprave bio da skine stolice sa celog stadiona i pusti 35.000 karata u prodaju!
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: Najveće pojačanje FKV je pun stadion "Karađorđe"

Post od laki »

Spustimo se na zemlju. Letecemo kad/ako za to dodje vreme.
Slika
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: Najveće pojačanje FKV je pun stadion "Karađorđe"

Post od Helm »

Samo realno govorim ;)
Korisnikov avatar
Passion
Postovi: 1161
Pridružio se: Čet Maj 07, 2009 7:08 pm
Lokacija: 21114

Re: Najveće pojačanje FKV je pun stadion "Karađorđe"

Post od Passion »

Један играч не може да напуни стадион...немој се залуђивати. Може ако је Роналдо и слични гиганти. :cheers:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: Najveće pojačanje FKV je pun stadion "Karađorđe"

Post od Helm »

Ne mislim zbog jednog igraca, seti se kako je bilo prosle godine za finale kupa koji se igrao u Beogradu! Ove godine cemo mozda imati i jacu ekipu, a utakmica u Novom Sadu, doci ce jos bar 10.000 ljubitelja fudbala i simpatizera Vojvodine.
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Najveće pojačanje FKV je pun stadion "Karađorđe"

Post od Red Marquis »

Helm, čoveče...realnost te zove :P
Maksimum dve trećine muškaraca prati našu ligu, ma ni toliko. Žena...možda 5 posto(ima ih dosta koje vole tenis, odbojku, košarku, ali fudbal ne baš). Onda od toga pola nikad nisu na stadion ni naš ni neki drugi otišli i neće. TV publika. Onda odbiješ pola u gradu koji ne navijaju na nas i dodaš njihovih možda 10 odsto koji dolaze ipak na naše utakmice. Pa je tu još onaj čuveni srpski stil...hiljadu dinara u kafani za vikend je okej, ali 300 dinara za bioskop ili ulaznica za meč je previše para...

I kad sve te podskupove odbiješ, dobiješ pola od one tvoje cifre. I to je sasvim u redu...Što se mene tiče, konačno dupke pun sever i pun zapad, ali samo naš, bi bili sasvim dosta.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Passion
Postovi: 1161
Pridružio se: Čet Maj 07, 2009 7:08 pm
Lokacija: 21114

Re: Najveće pojačanje FKV je pun stadion "Karađorđe"

Post od Passion »

Red Marquis napisao:dupke pun sever i pun zapad, ali samo naš, bi bili sasvim dosta.
Ово је већ реално. И највероватније ће и бити тако...али ајде да не урекнем.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Zaključana tema