Najveće pojačanje FKV je pun stadion "Karađorđe"

Korisnikov avatar
kafe bagdad
Postovi: 689
Pridružio se: Pet Sep 25, 2009 7:32 pm
Lokacija: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Najveće pojačanje FKV je pun stadion "Karađorđe"

Post od kafe bagdad »

OOO bravo kuzmo, respekt :cheers:

Kada vec pricamo o ovim stvarima i poslednje dve godine, odnosno eri ciribu ciriba i dalje, cini mi se da su dve prelomne utakmice bile polufinale kupa na jna i onih 2:0 kod nas (protiv omrazenog nam protivnika). Narocito isticem tih 2:0 jel su ovi dosli naduvani ko baloni, sa ligom sampiona u dzepu a u naism redovima je bilo dosta defetizma. Medjutim ODLICNA priprema utakmice na ovom forumu od strane jednog od cenjenih urednika i kasnije fantasticno navijanje na zapadu (i naravno severu) su mozda i presudili. Ekipa koja je iznela tu utakmicu na tribinama ce uci u anale. Igraci su prosto dobili vetar u ledja kada su osteili koliko smo zeleli pobedu. Nikad ali nikad necu zaboraviti ta tuzna lica grobara iz NS i okolnih mesta koji su se nasli u nasem okruzenju na tribini. Posle je naravno doslo i cuvenih 1:0 u bg-u, pa fantasticno navijanje u poslednjoj protiv cigana...

Jedno je sigurno, proces koji je poceo je nezaustavljiv a ciljevi su jasni: sever, zapad i istok moraju biti kompletno nasi. Nece biti lako i trebace vremena ali mislim da imamo kapaciteta za tako nesto.
Korisnikov avatar
djape_ns
Postovi: 385
Pridružio se: Sub Dec 13, 2008 6:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Najveće pojačanje FKV je pun stadion "Karađorđe"

Post od djape_ns »

lazarr napisao:GOTOVO JE!!! Stvari su se promenile......
Samo pobeda na tribinama garantuje da pobede na terenu nisu uzaludne. Kada nas stadion bude redovno pun i atmosfera kakva dolikuje, znacu da su i titule blizu.
Konacno sam optimista po pitanju ove nase stvari.... A vi???
:cheers: Nadam se da ce se nasa prica siriti jos brze i da cemo vec za godinu dana ostvariti cilj o kome svi sanjamo....
Mada da bi se nesto pokrenulo s mrtve tacke, potrebno je da svako od nas koji smo navuceni ucini makar nesto po tom pitanju. U ovoj temi bi mogli ostavljati predloge za delovanje.

Moji predlozi
1- recimo da mi sa foruma otvorimo racun, uplati svako po neki dinar, kolko ko moze, recimo odredimo minimum nekih 300-400 din i za sve pare izraditi nalepnice koje medju sobom podelimo i urnisemo grad sa nalepnicama.... pozeljno pre prvog kola.

2- nek svako od nas kupi makar po 5 komada casopisa Vosa (to je 100 din) i ostavi po primerak brici kod kog se sisa, ugostitelju kod kog ode na pivo, komsiji, drugaru (koji se razmisljaju da li vredi gledati domaci fudbal).....


Verujem da bi to sve dalo rezultate vremenom...Prost primer je Firma koja je plakatiranjem odlicno odradjivala posao.
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
Mackycool
Postovi: 177
Pridružio se: Uto Jan 10, 2012 3:11 pm

Re: Najveće pojačanje FKV je pun stadion "Karađorđe"

Post od Mackycool »

djape_ns napisao:
lazarr napisao:GOTOVO JE!!! Stvari su se promenile......
Samo pobeda na tribinama garantuje da pobede na terenu nisu uzaludne. Kada nas stadion bude redovno pun i atmosfera kakva dolikuje, znacu da su i titule blizu.
Konacno sam optimista po pitanju ove nase stvari.... A vi???
:cheers: Nadam se da ce se nasa prica siriti jos brze i da cemo vec za godinu dana ostvariti cilj o kome svi sanjamo....
Mada da bi se nesto pokrenulo s mrtve tacke, potrebno je da svako od nas koji smo navuceni ucini makar nesto po tom pitanju. U ovoj temi bi mogli ostavljati predloge za delovanje.

Moji predlozi
1- recimo da mi sa foruma otvorimo racun, uplati svako po neki dinar, kolko ko moze, recimo odredimo minimum nekih 300-400 din i za sve pare izraditi nalepnice koje medju sobom podelimo i urnisemo grad sa nalepnicama.... pozeljno pre prvog kola.

2- nek svako od nas kupi makar po 5 komada casopisa Vosa (to je 100 din) i ostavi po primerak brici kod kog se sisa, ugostitelju kod kog ode na pivo, komsiji, drugaru (koji se razmisljaju da li vredi gledati domaci fudbal).....


Verujem da bi to sve dalo rezultate vremenom...Prost primer je Firma koja je plakatiranjem odlicno odradjivala posao.

:cheers: :cheers: :cheers:

Pozdravljam ideju!!!!!
Sostengono gli eroi: "Se il gioco si fa duro, è da giocare"
Korisnikov avatar
njaks
Postovi: 366
Pridružio se: Uto Jan 12, 2010 12:37 am
Lokacija: Detelinara

Re: Najveće pojačanje FKV je pun stadion "Karađorđe"

Post od njaks »

Javljam se dobrovoljno da uradim pripremu za stampu, mada mislim da je samo grb najefikasnija reklama...
Korisnikov avatar
buraz
Postovi: 130
Pridružio se: Pon Avg 17, 2009 9:29 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Najveće pojačanje FKV je pun stadion "Karađorđe"

Post od buraz »

Djape ns, odlicna ideja, zaista bih voleo kada bi se ovo odradilo, to je najmanje sto mozemo uraditi pred kup!
Jedna je crvena a druga je bela....
Korisnikov avatar
djape_ns
Postovi: 385
Pridružio se: Sub Dec 13, 2008 6:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Najveće pojačanje FKV je pun stadion "Karađorđe"

Post od djape_ns »

Ajde ako neko ima ideju kako da akciju najjednostavnije realizujemo ili neki predlog oko izgleda nalepnice, neki slogan, mesto gde bi mogli da ih izradimo, kolko uopste izadju te nalepnice otprilike...

Meni se ideja samo sa grbom svidja, al ne moramo biti iskljucivi po tom pitanju, mozemo napraviti i dve tri vrste.

Ovako nesto mozda http://img2.imagetitan.com/img.php?imag ... epnica.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; ili grb na crnoj pozadini, ne znam da li je takvih bilo do sada.
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
Korisnikov avatar
Casual
Postovi: 253
Pridružio se: Pon Jul 13, 2009 11:25 pm
Lokacija: Ravnica

Re: Najveće pojačanje FKV je pun stadion "Karađorđe"

Post od Casual »

Ako moze samo bez tih narodnjackih "stihova" :mrgreen:
Ideja samo sa grbom je odlicna. Isto to su radili u Bulevarci sad skoro i mislim da je dosta efektivna i prepoznatljiva. Takodje, pre 2 godine sam bio na kratko u Splitu i tamo je bukvalno sve izlepljeno samo sa grbom Hajduka.
Mislim da ne bi bilo lose uraditi i kontigent onih "Ocistimo Novi Sad".
Ni ove nisu lose http://www.dodaj.rs/f/2/Mm/vbs6bDz/nsf89.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Bio bih voljan, ukoliko padne neki dogovor, izdvojiti odredjenu sumu za tako neku akciju!
Volem Vošu!
Korisnikov avatar
Telep
Postovi: 202
Pridružio se: Pet Jul 22, 2011 2:05 pm
Lokacija: North Telep

Re: Najveće pojačanje FKV je pun stadion "Karađorđe"

Post od Telep »

Za pocetak pozdrav svima na forumu, prvi post ovde,mada se vec duze vreme informisem (voajerisem :D ) ovde. Slazem se sa ostalima da se konacno oseti opipljivije da smo vecina u gradu a mislim da je i ovaj prelazni rok dodatni vetar u ledja tome i to treba maksimalno da se iskoristi i za finale kupa ali i vec prvu utakmicu u nastavku. Idealno bi bilo i kad bi igraci zaredjali neki niz pobeda pa da se masa ustali na stadionu.
Iako na Telepu stvari navijacki ne stoje za nas dobro kao na npr. Limanu i kod mene u komsiluku se vidi neka promena i ovu pozitivnu energiju definitivno treba iskoristiti...

Dakle potpuno podrzavam akciju i nadam se da ce biti nesto od toga :cheers:
Sremac, Sremac Špricer Boys!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Najveće pojačanje FKV je pun stadion "Karađorđe"

Post od Stexman »

Evo i ja se nudim da pomognem oko grafickog dizajna sa nekim resenjem ako je potrebno!?
Korisnikov avatar
the Gari
Postovi: 1126
Pridružio se: Uto Feb 17, 2009 11:10 am
Lokacija: Jawa Tengah
Kontakt:

Re: Najveće pojačanje FKV je pun stadion "Karađorđe"

Post od the Gari »

@Telep
Komšija, dobrodošao na forum :cheers:


Svaka akcija je u principu dobra, samo je u redu ovako preko foruma (i više preko pm-a) da se dogovore detalji i organizuje stvar, da ne bude usamljeni pokušaj jednog entuzijaste (što opet cenim na jedan drugi način).

Ja se početkom meseca spremam na najduže gostovanje u životu prelazeći više od 12.000 kilometara do Kragujevca, te sam posle na raspolaganju, ako je potreban dodatni par ruku i nogu.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
djape_ns
Postovi: 385
Pridružio se: Sub Dec 13, 2008 6:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Najveće pojačanje FKV je pun stadion "Karađorđe"

Post od djape_ns »

Ajde onda Stexman i Njaks javite mi se na pm sa nekim potencijalnim izgledima nalepnica.

Moze i da mi se javi neko ko ima iskustva sa pravljenjem, gde je najbolje da stampamo (kvalitet i cena)?

Ja cu se iscimati oko prikupljanja, tj. videcu da obezbedim racun na koji cemo uplatiti kes.

Pa da akcijamo!


Sve ideje su dobrodosle!
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
lugomir
Postovi: 42
Pridružio se: Ned Sep 26, 2010 2:39 pm

Re: Najveće pojačanje FKV je pun stadion "Karađorđe"

Post od lugomir »

ukoliko ste ozbiljni za ovu akciji, bilo bi lepo otvoriti posebnu temu, da sto vise ljudi vidi a i da bude lakse dogovaranje :)

u svakom slucaju, svaka cast na inicijativi
Korisnikov avatar
PanonskiFantom
Postovi: 421
Pridružio se: Pon Jun 13, 2011 4:42 am
Lokacija: Stadion Karađorđe

Re: Najveće pojačanje FKV je pun stadion "Karađorđe"

Post od PanonskiFantom »

@ Gari

konacno.. :cheers:
Vise nista nije isto!
Korisnikov avatar
Schteph_F89
Postovi: 478
Pridružio se: Ned Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Najveće pojačanje FKV je pun stadion "Karađorđe"

Post od Schteph_F89 »

Nisam iz NS-a,ali tu sam malo-malo,ako ima akcije i za mene voljan sam pomoci!Naravno i moje mesto polako dobija grafite ( :oops: ) tako da su i nalepnice dobrodosle!!!
Korisnikov avatar
Daljac
Postovi: 632
Pridružio se: Pon Maj 09, 2011 8:12 pm
Lokacija: Војводина

Re: Najveće pojačanje FKV je pun stadion "Karađorđe"

Post od Daljac »

Ја иницијативу селим и преко границе, јер сам често у Западном Срему, Барањи и Славонији ;) Сваки договор подржавам и радо се прикључујем :cheers:
Zaključana tema