Jelen Super Liga 2011/2012

User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by Владика »

Мишљења ће се увек разилазити и разликовати али зато мора да се поштује личност саговорника. Све може да се каже на леп начин!
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by Tony Starks »

3 Vojvodina 49
4 Jagodina 48
5 Sloboda 48
6 Radnički 47

Vojvodina - crvena zvezda
Rad - Radnički
Jagodina - Novi Pazar
OFK Beograd - Sloboda
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by lexa »

Tony Starks wrote:3 Vojvodina 49
4 Jagodina 48
5 Sloboda 48
6 Radnički 47

Vojvodina - crvena zvezda
Rad - Radnički
Jagodina - Novi Pazar
OFK Beograd - Sloboda
Uf, bojim se da ce nam samo pobeda igrati protiv crvenih.
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by vojvodina jedna jedina »

Cika Palma je nedavno obecao svojim Jagodincima plasman u Evropu i otad su prosto nezaustavljivi,tako da njih racunajte kao da su se vec plasirali.

Sto se tice nas,recimo da sve zavisi od dogovora sa ciganima.

Mi smo njih pustili prosle sezone,mogli bi sada i oni nas,sve u duhu prijateljskih odnosa koje dva kluba gaje jedan prema drugom zahvaljujuci presednicima Butorovicu i Lukicu.
menager
Posts: 140
Joined: Thu Jun 11, 2009 7:54 pm

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by menager »

zahvaljuci atletiku madrid koje je uzeo le, i izborio le i preko spanije, postoji sansa da vojvodina bude ipak nosioc u drugom kolu le, trenutno je prva iznad crte, i da bi ostala iznad crte treba da se ostvari sledece

da zestafoni bude prvak gruzije i da dinamo tbilisi ne bude medju prve 3 ekipe
da sherif bude prvak moldavije
da cska bude prvak bugarske i da pride litex ili levski ne idu u le, moze jedan ali ne i oba
i da hearts osvoji skotski kup, u finalu igraju sa hibernians

zestafoni ima jos 2 kola, prvi je i ima lagan raspored na papiru, a dinamo tbilisi ima 5 poena manje od treceg na 2 kola pre kraja gruzijskog prvenstva,
sherif i cska takodju su blizu titula, ali cska ima gostovanje ludogoretzu
i hearts je favorit u kupu, ali nikad se ne zna sa skotima,

ostaje da se izbori le, i da se prati ovi scenarii
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by Nevernik »

menager wrote: da zestafoni bude prvak gruzije i da dinamo tbilisi ne bude medju prve 3 ekipe
da sherif bude prvak moldavije
da cska bude prvak bugarske i da pride litex ili levski ne idu u le, moze jedan ali ne i oba
i da hearts osvoji skotski kup, u finalu igraju sa hibernians
Gruzija, Moldavija, Bugarska...sredice to Bata.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by madda fakka »

Nevernik wrote:
menager wrote: da zestafoni bude prvak gruzije i da dinamo tbilisi ne bude medju prve 3 ekipe
da sherif bude prvak moldavije
da cska bude prvak bugarske i da pride litex ili levski ne idu u le, moze jedan ali ne i oba
i da hearts osvoji skotski kup, u finalu igraju sa hibernians
Gruzija, Moldavija, Bugarska...sredice to Bata.
Da je jos CG i Albanija u pitanju bio bih 110% siguran da Bata sredjuje :D :D
I Bog je Slaninar...
masterNS
Posts: 570
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by masterNS »

vojvodina jedna jedina wrote:Cika Palma je nedavno obecao svojim Jagodincima plasman u Evropu i otad su prosto nezaustavljivi,tako da njih racunajte kao da su se vec plasirali.

Sto se tice nas,recimo da sve zavisi od dogovora sa ciganima.

Mi smo njih pustili prosle sezone,mogli bi sada i oni nas,sve u duhu prijateljskih odnosa koje dva kluba gaje jedan prema drugom zahvaljujuci presednicima Butorovicu i Lukicu.

Mora se imati u vidu da im je Sloboda poklonila 2 fudbalera, a s' obzirom da Slobodi treba da blizanac pobedi... Videcemo...
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by novosadjanin »

Realni rezultati u poslednjem kolu su: pobeda Jagodine, nas remi i porazi Radnickog i Slobode. Samo treba malo stimulisati placenike iz Rada i Ofke i ima da leti perje :mrgreen: Onda smo i sa porazom cetvrti, mada bi bilo lepo pobediti i odbraniti trecu poziciju.

Sto se tice Evrope, i ako ostanemo ispod crte, moze se desiti da neki favorit ispadne u prvom kolu pa da nas to prebaci iznad crte. Ali da sacekamo rasplet poslednjeg kola...

Protiv zvezde se igra u nedelju od 17h. Cene karata 500, 400, 200. :? Ja sam prizeljkivao vece cene, ali sta je tu je.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by Helm »

Kad smo mi dosli u situaciju da nismo nosioci u drugom kolu? :oops:
Odvratni su nosioci u trecem kolu kvalifikacija za LS, a mi mozda necemo biti ni u drugom za LE! Al dobro, bar nas nece izbacivati neki Vaduci. :frown:
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by kowalski »

Tony Starks wrote:

Vojvodina - crvena zvezda
Rad - Radnički
Jagodina - Novi Pazar
OFK Beograd - Sloboda
Bice super kad ispadne da su nam u poslednja dva kola pomogli partizan, zvezda, Rad i OFKa da budemo treci :mrgreen:
Image
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by Tony Starks »

Izgleda da su se Čačani nakon što su se dva puta opekli ipak opametili što se tiče saradnje sa crvenom petokrakom, mada videćemo da li će odoleti svim pritiscima stuba srbstva koji će sigurno uslediti po ovom pitanju:

http://www.zurnal.rs/2012/05/14/knezevi ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Преговори између челника Звезде и Борца, како се сазнаје, запали су у ћорсокак, не због предстојећег међусобног финала купа, већ што није постигнут договор око обештећења. Висина мање-више није спорна, већ динамика исплате новца. Поучени ранијим искуством у пословању са црвено-белима, односно кашњењем у исплатама за претходне трансфера на релацији Чачак – Маракана, челници одлазећег суперлигаша захтевају новац у целости. Тек после уплате Борац је спреман да потпише уговор.
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by stormer »

JSL: I četvrto mesto vodi u Evropu

http://www.mondo.rs/s244823/Sport/Fudba ... vropu.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by Marcello »

Ju, kako ce padati namestanje u zadnjem kolu...Vec mi je muka. :frown:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Locked