Jelen Super Liga 2011/2012

Zaključana tema
Mackycool
Postovi: 177
Pridružio se: Uto Jan 10, 2012 3:11 pm

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post od Mackycool »

meni ništa nije jasno...
ako ne gledamo kup, ispadne da samo 2. i 3. mesto vode u LE, a dobro se sećam da sve zemlje (osim dragog nam Lihtenštajna i tako tih) imaju po 3 predstavnika. Otkud sad 2 predstavnika? O.o
Sostengono gli eroi: "Se il gioco si fa duro, è da giocare"
Brick Liman
Postovi: 827
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 3:54 pm
Lokacija: Tower Blocks Liman

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post od Brick Liman »

pa imamo i mi valjda 3 predstavnika - osvajača kupa + dva iz prvenstva
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
lexa
Postovi: 677
Pridružio se: Uto Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post od lexa »

Mackycool napisao:meni ništa nije jasno...
ako ne gledamo kup, ispadne da samo 2. i 3. mesto vode u LE, a dobro se sećam da sve zemlje (osim dragog nam Lihtenštajna i tako tih) imaju po 3 predstavnika. Otkud sad 2 predstavnika? O.o
Imamo i mi tri!
Cz ide preko kupa, + 3. i 4. iz prvenstva.
Da je kojim slucajem Borac osvojio kup onda bi oni isli preko kupa + 2. i 3. iz JSL.
Mackycool
Postovi: 177
Pridružio se: Uto Jan 10, 2012 3:11 pm

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post od Mackycool »

ahaaaaaaa shvatam... tako smo mi prošle godine išli preko kupa, pošto je patlidžan bio šampion, pa smo mi ka finalisti išli u LE
Sostengono gli eroi: "Se il gioco si fa duro, è da giocare"
lexa
Postovi: 677
Pridružio se: Uto Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post od lexa »

Mackycool napisao:ahaaaaaaa shvatam... tako smo mi prošle godine išli preko kupa, pošto je patlidžan bio šampion, pa smo mi ka finalisti išli u LE
Upravo tako. Kup mora dati predstavnika za Evropu, pa makar to bio i porazeni finalista.
Ostala mesta se popunjavaju kroz prvenstvo.
Korisnikov avatar
Daljac
Postovi: 632
Pridružio se: Pon Maj 09, 2011 8:12 pm
Lokacija: Војводина

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post od Daljac »

Ево, колико пута смо помислили, да ћемо због домаћег фудбала да скочимо са моста. Нико од нас није, али, за крај сезоне, један од фудбалера ЈСЛ одлучио се на такав подухват. За 6000 динара :roll: :roll: У нормалним клубовима, за ово би био доживотно суспендован, али, кулски стогодишњак ово ставља на Ју Тјуб, преко званичног налога...

http://sportal.rs/news.php?news=74516" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post od budababa »

Definitivno Nišlije naredne godine u Superligi, Napredak izvisio...

http://www.mondo.rs/s245615/Sport/Fudba ... otpao.html
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
vojvodina jedna jedina
Postovi: 1260
Pridružio se: Pet Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post od vojvodina jedna jedina »

budababa napisao:Definitivno Nišlije naredne godine u Superligi, Napredak izvisio...

http://www.mondo.rs/s245615/Sport/Fudba ... otpao.html
Ako Miskovic junior bude insistirao,nace se mesta i za Napredak, u to ne treba sumnjati.
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post od Grof Žekula »

vojvodina jedna jedina napisao:
budababa napisao:Definitivno Nišlije naredne godine u Superligi, Napredak izvisio...

http://www.mondo.rs/s245615/Sport/Fudba ... otpao.html
Ako Miskovic junior bude insistirao,nace se mesta i za Napredak, u to ne treba sumnjati.
"Donji Srem ustupa mesto Napretku" (samo nagađam vest po medijima uskoro)
Sportski prijatelji, lako našli zajednički jezik, za dobrobit srpskog fudbala, bolji su im uslovi (infrastruktura), zaslužili po svemu što su prikazali na proleće, u obavezi da uzmu 5 igrača Srema za jesen...(stojaće u textu)
Korisnikov avatar
Tony Starks
Postovi: 821
Pridružio se: Pet Maj 13, 2011 2:17 am

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post od Tony Starks »

Moguće, mada ako je verovati predsedniku Donjeg Srema tako nešto se neće desiti, ovo je njegova izjava od pre dva meseca:
Predsednik do skoro seoskog kluba iz Pećinaca Dragan Despotović odbacio je kuloarske priče da će Kruševljanima prodati mesto u eliti.

"Slobodno napišite da to što rade gospoda iz Napretka i njihovi sponzori nije svojstveno fudbalu i ne mislim da je pravilno i ispravno. Mi ćemo na fudbalski način pokušati da uđemo u Superligu i nećemo ni pred kime ustuknuti, pa makar se taj neko zvao i Napredak, ili neko drugi, ili neko treći",, rekao je on, bez želje da precizira na šta se "to" odnosi.

Despotović je odbacio kuloarske priče da je sa predstavnicima Napretka dogovarao prodaju mesta u Superligi i naveo da se sa njima video samo na pripremama u Antaliji.

"Ako nas neko bude zvao i zvanično nam bude ponudio takvu opciju odmah ćemo o tome obavestiti i javnost i Fudbalski savez Srbije. Naš odgovor i Napretku i svima biće isti - ne dolazi u obzir da se zarad bilo koga, zarad bilo kakve koristi odričemo nečega što je san svih nas koji radimo u Donjem Sremu", rekao je on i dodao:

"Аko na terenu izborimo mesto u srpskoj eliti, budite sigurni da ćemo u njoj i igrati, jer to svim srcem želimo. Nećemo to pravo prodati ni Napretku ni bilo kom drugom klubu".

Despotović je otkrio i da je gotov projekat za dogradnju tribina stadiona u Pećincima do neophodnih 3.000 sedećih mesta, kako bi Donji Srem ispunio i infrastrukturne uslove za učešće u Superligi.
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post od madda fakka »

Tony Starks napisao:Moguće, mada ako je verovati predsedniku Donjeg Srema tako nešto se neće desiti, ovo je njegova izjava od pre dva meseca:
Predsednik do skoro seoskog kluba iz Pećinaca Dragan Despotović odbacio je kuloarske priče da će Kruševljanima prodati mesto u eliti.

"Slobodno napišite da to što rade gospoda iz Napretka i njihovi sponzori nije svojstveno fudbalu i ne mislim da je pravilno i ispravno. Mi ćemo na fudbalski način pokušati da uđemo u Superligu i nećemo ni pred kime ustuknuti, pa makar se taj neko zvao i Napredak, ili neko drugi, ili neko treći",, rekao je on, bez želje da precizira na šta se "to" odnosi.

Despotović je odbacio kuloarske priče da je sa predstavnicima Napretka dogovarao prodaju mesta u Superligi i naveo da se sa njima video samo na pripremama u Antaliji.

"Ako nas neko bude zvao i zvanično nam bude ponudio takvu opciju odmah ćemo o tome obavestiti i javnost i Fudbalski savez Srbije. Naš odgovor i Napretku i svima biće isti - ne dolazi u obzir da se zarad bilo koga, zarad bilo kakve koristi odričemo nečega što je san svih nas koji radimo u Donjem Sremu", rekao je on i dodao:

"Аko na terenu izborimo mesto u srpskoj eliti, budite sigurni da ćemo u njoj i igrati, jer to svim srcem želimo. Nećemo to pravo prodati ni Napretku ni bilo kom drugom klubu".

Despotović je otkrio i da je gotov projekat za dogradnju tribina stadiona u Pećincima do neophodnih 3.000 sedećih mesta, kako bi Donji Srem ispunio i infrastrukturne uslove za učešće u Superligi.
Igraju kod kuce sa Sindjelicem koji je otpisan i ide u 3./Srpsku ligu i sa kolubarom tamo koja se bori da opstane u PLS ako od njih izgube... Dovoljan im je skor 1-1-1 da idu u JSL. Nadam se da ce Donji Srem uci da imamo jos jedno blize gostovanje :) Glavu dajem ako Nis ne bude igrao "prijateljske" utakmice sledece sezone sa nkp...
Elem, Pecinci su se u poslednjih nekoliko godina razvili ekonomski kao opstina(par mojih drugara ide iz NS da radi tamo). Ne bi me cudilo da srede stadion i da ostanu u ligi u narednih par godina, pa da dignu reflektore... Da ne idem daleko u buducnost videcemo "this time next year" :mrgreen:
I Bog je Slaninar...
Minja
Administrator
Postovi: 1900
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post od Minja »

Gasprom pomogao da Zvezda dobije evro-licencu, dug kluba 33 miliona evra!

Danasnji naslov u jednim nasim novinama.

Masala Mujo....
Korisnikov avatar
buraz
Postovi: 130
Pridružio se: Pon Avg 17, 2009 9:29 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post od buraz »

http://www.fudbalski-magazin.info/2012/ ... bsk-borce/" onclick="window.open(this.href);return false;
Jedna je crvena a druga je bela....
Minja
Administrator
Postovi: 1900
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post od Minja »

Ako BSK hoce, moj Kabel bi da igra Super ligu. Klub ima ambiciozno rukovodstvo i velelepno igraliste sa svim pratecim sadrzajima - tribine, kosarkaski teren, pomocni teren, kupaliste, penzionerski dom, autobusku okretnicu, veliki parking i posebnu atrakciju, jugoistocnu-MOST tribinu bez stolica. Imamo i mi soping centar na 100 metara od stadiona, a ako je to uslov, prebacicemo igraliste na krov istog!!! Nije greda.
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post od madda fakka »

http://www.mondo.rs/s246043/Sport/Fudba ... cince.html" onclick="window.open(this.href);return false;
I Bog je Slaninar...
Zaključana tema