Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug!

Zaključana tema
ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug!

Post od ice »

Mislim da je posle jučerašnje utakmice potpuno jasno da je došlo krajnje vreme da se povede priča i akcija o tome da se navijači beogradske žgadije presele na naš jug, jedan ili oba svejedno (bolje na oba jer će kod semafora stalno biti u iskušenjui da ga diraju,pa će njihova ivičina policija biti prisiljena da ih bar malo istaba) .
Neka stoka skapava tamo, a ionako će to biti u stvari tek za nijansu manji kapacitet nego što su imali na raspolaganju na istoku.
Sistem reciprociteta karata će biti zadovoljen, a ako budu terali inat i ne budu hteli da nas puste na njihove smrdljive rupe stadione, ostaće i bez tog našeg juga ovde.
Zašto bi mi njima davali više mesta nego što mi dobijamo tamo?

A tu je još i taj razlog da smo juče pokazali koliko je narastao broj naših ljudi i da nam treba još jedna tribina polako u narednom periodu, a zašto bi mi uvek morali da se guramo na svom stadionu i da se ne osećamo malo komotnije?
Juče nas je bilo preko 6000 hiljada, to je taman cifra koja označava pun sever ovde i naš deo zapada popunjen našim ljudima, a svakako da nas kod kuće u Novom Sadu može biti samo još više.Taman je vreme da se širimo na istok pre svega preko starijih i manje vatrenih navijača, Firmi je sever dovoljan, a uostalom istok je izvorna nekadašnja tribina starog Red firma i grupa koje su postojale pre njega, a sve to kao preteča Firme koja je njihov legitimni sukcesor.

Ovo ne sme da ostane na rečima, moramo poslati jasan signal našoj upravi i pokrenuti akciju širih razmera, kao što smo nekada to uradili prilikom prelaska Firme na sever.Ni tada nije bilo lako i bilo je puno problema, ali smo istrajali i pobedili.

Dobio sam dozvolu od administracije da pokrenem ovu temu, a neka ovo bude trajni topik kao i svi ostali dok ne izvojevamo još jednu pobedu za našu Vošu i naš Novi Sad!
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Post od Marcello »

Odličan predlog! Na jug i u p.m.!

Jedino, što moramo mnogo truda da uložimo, da naša potencijalna publika ne bude više potencijalna, već da redovno dolazi na tekme, a to će, već, biti malo teže.

Ovako, žgadija će kupovati karte za istok, nije njima problem. Za pljesku i ulaz uvek će naći novaca, pogotovo ovi klošari iz vojvođanskih mesta!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
kuzma liman
Postovi: 526
Pridružio se: Sre Avg 02, 2006 7:42 am

Post od kuzma liman »

Koliki procenat karata moramo dati gostujucem klubu 5 ili 10 % po propisima uefe ?
ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Post od ice »

kuzma liman napisao:Koliki procenat karata moramo dati gostujucem klubu 5 ili 10 % po propisima uefe ?
Ne znam tačno, ali svakako će se na jugu ukopiti u sve kriterijume, i taj i onaj sa reciprocitetom za nas kada gostujemo.
Kapacitet će im biti neznatno manji na raspolaganju ako dobiju oba juga, ali će im biti znatno teže da se organizuju.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Post od ice »

Marcello napisao:Odličan predlog! Na jug i u p.m.!

Jedino, što moramo mnogo truda da uložimo, da naša potencijalna publika ne bude više potencijalna, već da redovno dolazi na tekme, a to će, već, biti malo teže.

Ovako, žgadija će kupovati karte za istok, nije njima problem. Za pljesku i ulaz uvek će naći novaca, pogotovo ovi klošari iz vojvođanskih mesta!
Vidiš i to se može sprečiti, ima načina.
A ubeđen sam da smo jednom za svagda probudili Novi Sad i okolinu i da su ljudi samo užasno ozlojeđeni, a nikako klonuli duhom zbog neosvajanja trofeja.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Naravno da bi trebali insistirati na tome, ali ostaje diskutabilno koliko bi naš klub mogao da učini nešto po tom pitanju. Jedno je šta hoćemo, drugo koliko realno možemo. Mislim, hteli smo i da pošteno osvojimo trofej u kupu, pa nam nisu dozvolili. Jedino rešenje je da počnemo polako da punimo sever, jer kada naša tribina bude krcata dupke, tada neće postojati ni bezbednosni uslovi da na susednoj tribini deluje druga navijačka grupa. A trebaće vremena da se to ostvari. Ja se nadam da smo jučerašnjim događajima kupili još jedan broj koji će biti redovni na Severu, ali je sigurno da bi trofej taj proces dodatno ubrzao. Toga su svesni i ovi koji su režirali finale juče. Srbija mora ostati polarizovana, ne daj Bože treće opcije :roll:
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
kowalski
Postovi: 786
Pridružio se: Sre Dec 01, 2010 4:44 pm
Lokacija: Tatooine

Post od kowalski »

Posle jesenje utakmice sa partizanom, mislim da ce bas ti spomenuti klosari odustati od zapada u narednim utakmicama :D Bilo im je veoma neprijatno tada. Trebalo bi i posredstvom kluba i marketinga zvanicno obavestavati gostujuce navijace i simpatizere da bi bilo veoma dobro da svi budu na jednoj tribini, naravno bez ikakvog preteceg tona u tim porukama.

I jos nesto, deo sa semaforom nikako. Samo veliki jug, i to takav kakav je, bez stolica.
Slika
ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Post od ice »

Polako krećemo i ne stajemo dok ne ostvarimo cilj, vreme je na našoj strani.

Još jedan razlog više da svi pohrlimo na Karađorđe u što većem broju, ljudi nema stajanja, sada je najbitnije da budemo uz Vošu.
Inače, ako uspemo da povećamo broj ljudi na stadionu, ova ideja će se realizovati, ne znam kako mogu da nas spreče u tome, a da ne bude čista demonstracija terora i bahatosti blizanačkih mecena?
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Post od Red Marquis »

Ja sam o ovome pričao i pre vezano za našu tekmu sa zvezdom u poslednjem kolu.

Lepo sam rekao da izmislimo zatvaranje istoka zarad kvazi popravki (naš stadion ionako uvek izgleda kao da je procesu restauracije kao Sikstinska Kapela :D ). Nama će sever i zapad biti dovoljni, a njih na veliki jug.

Groblju ne bih dao ni toliko...ali proće me bes prema njima jednom...možda.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
kafe bagdad
Postovi: 689
Pridružio se: Pet Sep 25, 2009 7:32 pm
Lokacija: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Post od kafe bagdad »

Nikako tribina sa semaforom! Samo jug dolazi u obzir.
Korisnikov avatar
Zeljafcv
Postovi: 1473
Pridružio se: Sre Jun 25, 2008 1:41 am

Post od Zeljafcv »

Marcello napisao:Ovako, žgadija će kupovati karte za istok, nije njima problem. Za pljesku i ulaz uvek će naći novaca, pogotovo ovi klošari iz vojvođanskih mesta!
Bez obeležja FK Vojvodina nema ulaska na istok i zapad (na zapad i ovako ne smeju više da kroče u obeležjima, ali opet naglasiti)!
Korisnikov avatar
slanobarac
Postovi: 3447
Pridružio se: Uto Dec 09, 2008 4:57 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od slanobarac »

slanobarac napisao:
Zeljafcv napisao:
Bez obeležja FK Vojvodina nema ulaska na istok i zapad (na zapad i ovako ne smeju više da kroče u obeležjima, ali opet naglasiti)!
Jeste!Uvek sam voleo da vidim stadione širom sveta obojene u boje kluba kao na primer sad Borusija kad je osvojila titulu ili Holandjani kad bodre reprezentaciju...Klub bi tu trebalo da odradi(marketing)ili prilikom kupovine godišnjih ili nešto na rate ali na stadion leti u dresu a zimi npr. sa šalom ili kapom, ko šta voli.Dobili smo sad majice kao i 2007. pa gospodo izvolite ,klub se potrudio vi ih perite i peglajte svake (barem) 2 nedelje ih nosite i to je to.Ili karta za ulaz sa VOŠINIM dresom je simbolična a za one koji neće je radovna.Što bi mi Srbi bili drugačiji i večito govorili ,lako je njima oni su bogati i sl. Jeste i to stoji ali pogledajte samo koliko vam para curi kroz prste( računi za mobilni, cigarete.....) a na ljubavi ne trebe štedeti. :idea2:
Sad videh da je sinoć KuzmaLiman nešto slično predložio.Izvini. tvoj muštuluk :lol:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Korisnikov avatar
kej
Postovi: 618
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 10:58 am

Post od kej »

Mora se smisliti neki sistem koji bi omogucio da nasi navijaci(simpatizeri) pre stizu do karata od ovih dupelizaca. Ako smo mogli da odemo sa 5000 ljudi u Beograd mozemo i da napunimo zapad. Ljudi koji su osmislili marketing za ovo finale kupa ocigledno prave neke pomake. Zivim za dan kada ce grobari i delije na ''javi se zapade'' dobiti jedan veeeliki k...c.
Kada bi se npr. karte za zapad kupovale u Firminom shopu ne verujem da bi se mnogo dupelizaca drznulo da ih tamo kupi. Naravno, ne mozes ti znati ko za koga navija, ali taj kad cuje da kartu mora da kupi kod Firme reci ce: ''sta i da idem, ima prenos..'' Ovo za obelezja je isto odlicna ideja. Samo prljavo sa bagrom, nego kako!!
I stvarno, u kojoj to zemlji gostujuci navijaci dobijaju celu istocnu tribinu za navijanje? Pa cak i u nasoj zemlji, gde oni dobiju celu istocnu tribinu? Na jug pa koliko vas stane!
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
soderstorm
Postovi: 450
Pridružio se: Sre Avg 26, 2009 1:33 am

Post od soderstorm »

kej napisao:Mora se smisliti neki sistem koji bi omogucio da nasi navijaci(simpatizeri) pre stizu do karata od ovih dupelizaca. Ako smo mogli da odemo sa 5000 ljudi u Beograd mozemo i da napunimo zapad. Ljudi koji su osmislili marketing za ovo finale kupa ocigledno prave neke pomake. Zivim za dan kada ce grobari i delije na ''javi se zapade'' dobiti jedan veeeliki k...c.
Kada bi se npr. karte za zapad kupovale u Firminom shopu ne verujem da bi se mnogo dupelizaca drznulo da ih tamo kupi. Naravno, ne mozes ti znati ko za koga navija, ali taj kad cuje da kartu mora da kupi kod Firme reci ce: ''sta i da idem, ima prenos..'' Ovo za obelezja je isto odlicna ideja. Samo prljavo sa bagrom, nego kako!!
I stvarno, u kojoj to zemlji gostujuci navijaci dobijaju celu istocnu tribinu za navijanje? Pa cak i u nasoj zemlji, gde oni dobiju celu istocnu tribinu? Na jug pa koliko vas stane!
Ma nek dobija ali svi. I njihovi simpatizeri pa da vidimo da li ce ici na istok medju one pa nek se guraju. Mi zakupimo Zapad i Sever mogu da dobiju jos mali jug nikako onaj deo sa semaforom i da nas bog vidi. Dosta smo mi njima uslisavali zelje a nase navijace trpali u kaveze ko zivotinje. Poceli smo jednu borbu i nema vise stajanja.
Korisnikov avatar
Simica
Postovi: 155
Pridružio se: Ned Sep 26, 2010 12:52 pm
Lokacija: Old east

Post od Simica »

Napraviti kao sada na finalu, karte za Zapad i Sever samo u shopu, a za Istok samo u bg. Nikako ne dozvoliti, iz "bezbednosnih razloga", prodaju karata za Istok pre utakmice, znaci samo u bg, pa da vidimo kako ce im doci lokalna zgadija. Mada je meni iskreno zao Istoka, jer je to nasa tribina, tu sam 25 godina, ali od necega moramo poceti.
Zaključana tema