Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug!

Zaključana tema
Korisnikov avatar
severozapad
Postovi: 611
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 3:23 pm
Lokacija: Liman 4

Re: Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug

Post od severozapad »

kej napisao:Uvek sretnem ponekog od njih na ovim utakmicama.
Pa "ne pričaj sa njim, nabodi ga".. Zzm se, mislim kao i mnogi da ovde može eventualno da se da još neki predlog za tekmu, da se odradi na kvarno, kako i oni igraju sa nama, a o rezultatima "akcije" da pričamo posle utakmice.
Imamo većinu na stadionu, ajde da imamo i u njhovoj mreži, zamolio bih ljude u klubu da probaju akciju "dva po ceni jednog" i na terenu, hvala unapred. Supo majstore brani penal crnome.
Korisnikov avatar
Uvek sa tobom
Postovi: 1282
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug

Post od Uvek sa tobom »

Sinoc sam u gradu cuo zanimljivu informaciju,a to je da je klub prodao 300 i kusur karata za Zapadnu tribinu za utakmicu protiv partizana,a da je najverovatnije rec o tzv zabranjenima,eto treba i to imati u vidu...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Korisnikov avatar
slanobarac
Postovi: 3447
Pridružio se: Uto Dec 09, 2008 4:57 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug

Post od slanobarac »

Uvek sa tobom napisao:Sinoc sam u gradu cuo zanimljivu informaciju,a to je da je klub prodao 300 i kusur karata za Zapadnu tribinu za utakmicu protiv partizana,a da je najverovatnije rec o tzv zabranjenima,eto treba i to imati u vidu...
Kako prodao kad još nisu puštene(zvanično) u prodaju, ili možda jesu? Ja mislim da su to budalaštine, nemaju oni para za to! :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Korisnikov avatar
Zeljafcv
Postovi: 1473
Pridružio se: Sre Jun 25, 2008 1:41 am

Re: Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug

Post od Zeljafcv »

Uvek sa tobom napisao:Sinoc sam u gradu cuo zanimljivu informaciju,a to je da je klub prodao 300 i kusur karata za Zapadnu tribinu za utakmicu protiv partizana,a da je najverovatnije rec o tzv zabranjenima,eto treba i to imati u vidu...
Čudi me kako im još i besplatane aFtobuse ne obezbede. :oops:
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
Korisnikov avatar
Casual
Postovi: 253
Pridružio se: Pon Jul 13, 2009 11:25 pm
Lokacija: Ravnica

Re: Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug

Post od Casual »

Uvek sa tobom napisao:Sinoc sam u gradu cuo zanimljivu informaciju,a to je da je klub prodao 300 i kusur karata za Zapadnu tribinu za utakmicu protiv partizana,a da je najverovatnije rec o tzv zabranjenima,eto treba i to imati u vidu...
Kome prodao? :shock:
Ne razumem... Kad, kako, zasto?

Nesto se ne uzdam bas u to, a i te fore "cuo u gradu..." itd sve sto nije provereno 100% ne bi trebalo (po meni) da se uospte i pise na forumu, uvodi se tenzija, dovodimo se u zablude itd.
Volem Vošu!
Brick Liman
Postovi: 827
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 3:54 pm
Lokacija: Tower Blocks Liman

Re: Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug

Post od Brick Liman »

Gotovo da sam apsolutno siguran da ova priča nema veze s mozgom i da je plod mašte lokalnih g*va*a. Da je to tako ubeđen sam iz razloga što je pomenuta grupa u ratu sa svojom upravom, a čak ni za našu upravu ne mogu da poverujem da se nalazi sa predstavnicima pomenute grupe da im povalja karte.
Razmislite pre nego što napišete neku bedastoću.

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=543468" onclick="window.open(this.href);return false;
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
milans
Postovi: 63
Pridružio se: Pon Nov 01, 2010 9:53 pm
Lokacija: Liman Novi Sad

Re: Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug

Post od milans »

Ајд сад ја да долијем мало уља на ватру :mrgreen:

Председник црних је јуче био у Новом Саду (ја га лично видео у једном ресторану) додуше тада није био ни са ким из нашег клуба (мада ја нисам могао да видим ко седи са њим, али сам питао конобаре - они кажу да није нико из ФКВ), ал ко зна шта је радио пре тј. после тог ручка :devil:
Ti si moj grad, moj Novi Sad, kad sve je crno uz tebe sam.........
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug

Post od Helm »

milans napisao:Ајд сад ја да долијем мало уља на ватру :mrgreen:

Председник црних је јуче био у Новом Саду (ја га лично видео у једном ресторану) додуше тада није био ни са ким из нашег клуба (мада ја нисам могао да видим ко седи са њим, али сам питао конобаре - они кажу да није нико из ФКВ), ал ко зна шта је радио пре тј. после тог ручка :devil:
Informaciju da se nalazi u Novom Sadu si trebao momentalno da objavis, mozda bi neki "fan" otisao po "autogram" :twisted:
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug

Post od Stexman »

Uvek sa tobom napisao:Sinoc sam u gradu cuo zanimljivu informaciju,a to je da je klub prodao 300 i kusur karata za Zapadnu tribinu za utakmicu protiv partizana,a da je najverovatnije rec o tzv zabranjenima,eto treba i to imati u vidu...

Super, izgleda da neko hoce da padne krv. To ce biti onda na njihovu dusu, samo neka prodaju! Staviti nas i njih na istu tribinu, pa takva glupost ne bi pala ni njima na pamet :evil:
Korisnikov avatar
Tony Starks
Postovi: 821
Pridružio se: Pet Maj 13, 2011 2:17 am

Re: Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug

Post od Tony Starks »

Ma dajte ljudi, kapiram da posle mnogih stvari koje su se desile više ništa ne može da nas iznenadi, ali ovo je već žešća paranoja. Razmislite koliko je realno da jedna grupacija navijača nkp, kojoj rođena uprava brani da uđu na stadion, a murija im onemogućava da priđu bilo kom stadionu u Srbiji, direktno od uprave FKV nabavlja karte za zapadnu tribinu našeg stadiona. :frown: Mislim, priča je baš ono niđe veze, ne treba ni pridavati pažnju takvim pričama iz kafane.
Korisnikov avatar
Friend
Postovi: 664
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug

Post od Friend »

Zamolio bih moderatore da se ova tema zaključa do daljnjeg,jer toliko gluposti je napisano na ovoj temi da je to za Ginisa.Te ovaj ne može na utakmicu u subotu zbog deda mraza,te ovaj zato što u nedelju baš u to vreme igra ping-pong :shock: ...
Korisnikov avatar
PanonskiFantom
Postovi: 421
Pridružio se: Pon Jun 13, 2011 4:42 am
Lokacija: Stadion Karađorđe

Re: Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug

Post od PanonskiFantom »

Ma nek dodju bre!! :devil:
Vise nista nije isto!
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug

Post od Владика »

Акција је дефинитивно успела. Све похвале за Хелма, Новосађанина, Брика и остале који су учестовали у осмишљавању ове акције. :hurray: :cheers:
п.с. И сезонске карте се продају на стадиону! Ово је доказ да аргументованим и учтивим писање можемо да постигнемо више него примитивним вређањем. :dedica:
Brick Liman
Postovi: 827
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 3:54 pm
Lokacija: Tower Blocks Liman

Re: Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug

Post od Brick Liman »

...i kao što sam predvideo, priče, nagađanja i naklapanja (verovatno plasirana s namerom) o tome kako će da dođu ovi, oni, opozicija, mamine p...., su se pokazale praznim. Vaspitne mere su bile nužne, jer na zapadu više ne sedi "objektivna novosadska publika" već ekipa koja nikad nije trpela širenje u našem gradu. Proces je počeo, neće proći puno vremena do momenta kada će zapad biti čist.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
slanobarac
Postovi: 3447
Pridružio se: Uto Dec 09, 2008 4:57 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug

Post od slanobarac »

Istine radi,pohvala za pokretanje ove teme ide najpre Ice-u koji je dan nakon finala kupa pokrenuo ovu temu a ne nekima koji su registrovali na ovom forumu 3 meseca kasnije ili su možda u pitanju dupli nalozi.? Krenulo se u pravom smeru i treba nastaviti i dalje sa razradom mogućih opcija. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Zaključana tema