EURO -Under 17-

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9638
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

EURO -Under 17-

Post by Voja »

Ajd da ne prodje i ovo desavanje bez nasih komentara.
Sad sam gledao mec nase reprezentacije protiv Danske,nazalost izgubismo 3:2,al je utakmica bila odlicna i neverovatno lako sam zapamtio vecinu nasih igraca.Imaju momci talenat,nema sta,ali imaju i Bata Djoru na klupi :roll:

Mec prepun sansi i lepih golova,ali generalno,Danci su bili za klasu bolji.Vosini reprezentativci,Nastic i Meleg odigrali su veoma lose.Nastic je cak uspeo da da i gol,ali nazalost u sopstvenu mrezu.Dok Meleg,za moj ukus veoma spor igrac,kojeg nema nigde na terenu,ali se opet nekako nadam,da su ti momci podbacili samo u ovom mecu.Onaj sto nam dosao iz Kelna da igra za nas Vojno Jesic... taj ce biti novi Zlatan Ibrahimovic evropskog fudbala.Igrac koji mnogo obecava.Mnogo mi se svidela i igra naseg kapitena,Radakovica,odlican igrac.A sta tek reci za onog njihovog Zomoru!?Koliko li taj,vec sada kosta!?Pakleno dobar!!!!

Jel neko od vas gledao utakmicu uzivo?

Image
Image

Edit: limanfkv - cisto da stoji raspored na prvoj strani :wink:
Image
car jovan
Posts: 397
Joined: Sun Mar 01, 2009 9:34 pm

Post by car jovan »

Данци су наше надтрчали у другом полувремену,наши као да нису имали довољно снаге.Има талентованих играча,али незнам колико ће они успети у фудбалу,мислим да је рано за процене.Знам да је Кркић једном био убедљиво најбољи играч првенства,а није напредовао ни мало.Јасно је само да Данска не спада у сам врх,а ето и они су нас отресли.Нисам неки оптимиста, :roll: по питању пласмана ове екипе.
lazarr
Posts: 813
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Post by lazarr »

Dosta dobra utakmica. Iznenadjujuce velik broj gledalaca. Zapad pun (skoro kao protiv Hajduka) a istok polupun. Rekao bih ukupno skoro 5000.
Nazalost, Danci mnogo bolji. Njihova devetka moze komotno da im igra za "A" reprezentaciju, a 6-ica, 10-ka i jos neki vidljivo odskacu. Kod nas kapiten sa brojem 4, kao i 9-ka mogu da prodju dok su ostali znatno slabiji, prvenstveno fizicki dosta slabiji od Danaca.
Kakvi su tek Francuzi i Englezi bas me zanima?
Jedno mi samo nije jasno. Sta ce na nasoj klupi covek od 80 godina?
Coveka je pregazilo vreme a on jos uvek gura svoj nos gde mu nije mesto. Zar nemamo nekog mladog perspektivnog trenera koji moze da se kali na tom mestu?
Sve u svemu, brinem se za nasu buducnost!!!
User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Ja sam, nažalost, gledao samo zadnjih 10 minuta; i tu primismo gol.Danci su vidno spremnija ekipa i gol je visio u vazduhu.Prolazili su naše kao malu decu.
Ta naša devetka Ješić je ostavio, zaista, sjajan utisak na mene (i to za samo 10 minuta, koliko sam gledao) :!:
Na kraju video sam golove.Nastić se baš spetljao, kao i naši napadači kod našeg drugog gola (jedva ga udenuše iz nekoliko pokušaju sa svega 10ak metara).
Naš golman i štoperi mi se nisu dopali, a tek bata Đora :roll: :rage:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Post by Junior »

Kakav pozeraj na tribinama,bilo mi je muka kad sam usao na stadion. :roll:
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Junior wrote:Kakav pozeraj na tribinama,bilo mi je muka kad sam usao na stadion. :roll:
Samo sto nisam peglu bacio! Ono je sramno!
Danci pevaju himnu a mi nista, Danci navijaju a mi nista!

Pa ko je ovde domacin? :?
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Post by madda fakka »

Sede Tole, do njega gosn Milinkovic a dva mesta potom, Toma Nikolic :lol: :lol:
Kakve su se sve njuske skupile na ovoj utakmici kad sam im video facu vec znam da su kojekakvi fudbalski menadzeri cista obraza :pegla:

Utakmica odlicna, steta za rezultat i odavno nisam video da ima samo 10ak faulova u toku celog meca. Fer i korektna igra na obe strane br 4 nije za dzabe kapiten mali je odlican a golman... Dobro deca su sta da se radi.
I Bog je Slaninar...
car jovan
Posts: 397
Joined: Sun Mar 01, 2009 9:34 pm

Post by car jovan »

lazarr wrote:Dosta dobra utakmica. Iznenadjujuce velik broj gledalaca. Zapad pun (skoro kao protiv Hajduka) a istok polupun. Rekao bih ukupno skoro 5000.
Nazalost, Danci mnogo bolji. Njihova devetka moze komotno da im igra za "A" reprezentaciju, a 6-ica, 10-ka i jos neki vidljivo odskacu. Kod nas kapiten sa brojem 4, kao i 9-ka mogu da prodju dok su ostali znatno slabiji, prvenstveno fizicki dosta slabiji od Danaca.
Kakvi su tek Francuzi i Englezi bas me zanima?
Jedno mi samo nije jasno. Sta ce na nasoj klupi covek od 80 godina?
Coveka je pregazilo vreme a on jos uvek gura svoj nos gde mu nije mesto. Zar nemamo nekog mladog perspektivnog trenera koji moze da se kali na tom mestu?
Sve u svemu, brinem se za nasu buducnost!!!
Та мука ми је и од Ђорића и од младих тренера све је то његова школа.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9638
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Turija ni meni se uopste nije dopao nacin na koji nas golman brani.Svaka lopta visoka preko metar i 70 ga je bez problema preletala.Posto sam utakmicu gledao na Eurosportu,morampriznat da Karadjordje prelepo deluje,joskad se digne Istok i dodju reflektori,bice super stadioncic.
Image
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Post by uporan »

madda fakka wrote:Sede Tole, do njega gosn Milinkovic a dva mesta potom, Toma Nikolic :lol: :lol:
Da, na tribina se mogao videti i trener nkp Stanojević, Dika Stoanović i slični...
Raduje poseta, ali mislim da je to sve posledica neradnog dana i besplatnog ulaza.
Što se igrača tiče, naš golman katastrofalan, devetka odličan. Dugo nisam na Karađorđu video bolji centaršut i onakav gol iz slobodnjaka.
Tamnoputi napadač Danske (jedan od mnogih tamnoputih igrača) nešto veliki za svoje godine (?!)...
UH!
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

Odvratna atmosfera danas na utakmici...zapad pun, al kakvih idiota.

Iza mene sedi mali debeli celavi lik ociglednog romanijskog porekla, koji me u jednom momentu cima za rame i pita ko je nasa devetka, odgovaram da je to Vojno Jesic, pita gde igra, reko ne znam tacno, znam samo da je u Nemackoj negde... gari se cese za glavu i komentarise '' kako bolan u Njemackoj a da ga ja ne znam'', zatim slede zanimljivi telefonski razgovori iz kojih kapiram da je kao neki satro menadzer. :oops:

Sto se tice nasih mali Jesic i kapiten (mali Boban Dmitrovic :lol:) i prva nasa izmena sa brojem 20 su danas odigrali korektno i pozrtvovano, dok smo u odbrani imali naseg Nastica, dvojku i peticu cini mi se - haos.
GOLMANA ne bi ni komentarisao, pomislio sam da bi bolje bilo da kapiten predje na mesto golmana.

Njihova devetka igrac prvenstva-osecam.
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9638
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

djape_ns wrote:i kapiten (mali Boban Dmitrovic :lol:)
:lol: Ovo sam i ja pomislio odmah posle prve sanse :lol: Ali,salu na stranu decko je zaista odlicno odigrao.I onaj Popadic je imao dva odlicna suta,nesto sto u Vosi isto dugo vremena nismo videli.Fudbalski,odmah iz prve,bez oklevanja... Nas Meleg je u prvom poluvremenu imao lepu sansu,kad je pokusao smiriti loptu,umesto bas da postupi kao Popadic iz njegovih sansi
Image
limanfkv
Posts: 2829
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Aoo kako ne videh Karadzica bar jednom da ga "pozdravim" :cry:

Nasa cetvorka korektna (Radakovic, cini mi se). Od Jesica moze biti nesto. Nasi mi deluju bas slabi, doduse ko ih vodi, odlicno su i odigrali. Danci su nas pregazili, mnogo bolja reprezentacija. Imamo nekoliko fantasticnih pulena poput naseg desnog beka i golmana. Manje sam nezadovoljniji igrom Nastica (i pored autogola) nego Melega.

Prepoznatljiv stil igre Bata Djore. Kakav atak na fudbal.

Sto se tice gostiju, njihova sestica, mislim da nije imao gresku danas. Devetka koja mnooogo odskace gradjom od ostalih fantasticna u prvom, ocajna u drugom poluvremenu. Deluje kao odlican igrac, mada sumnjam da bi bio toliko dobar sa ozbiljnijim stoperima, pogotovo sto mu od desne noge nema neke vajde.

To bi trebao da je ovaj igrac:
Kenneth Zohore
Pise da mu je stari Drogbin stric, sto i mogu da poverujem s obzirom na tu "ruznu" nonsalatnost u sesnaestercu. Igra u Kopenhagenu koliko vidim, debitovao i u ls protiv Barselone. E sad to sa godinama kako ide...nisam siguran da je bas to godiste, no nema veze.
Inace solidan utisak na mene su ostavili i Patrik Olsen (6) i Frederik Holst (kapiten). Obojica su igraci Bronbija.

Za mlade Engleze i Francuze kazu da su glavni konkurenti za osvajanje (uz Holandjane, i eventualno Svabe) tako da su nam sanse za dalji plasman vrlo male. Zao mi je dece sto ih vodi ovaj nitkov, tako da ocekujem i u druge dve utakmice slicne (ako ne i gore) naslove.

EP U17 - DJORINI KLINCI PORAZENI

U svakom slucaju, lepo organizovan turnir, a ima se sta i videti.
Last edited by limanfkv on Tue May 03, 2011 7:09 pm, edited 2 times in total.
User avatar
kinik
Posts: 211
Joined: Tue Apr 25, 2006 6:05 pm
Location: VOJVODINA

Post by kinik »

Dobra utakmica, Capeljin Engleski neprocenjiv!
Mnogo mi je bolo oci sto su prekrili natpis na Istoku "Budi novosadjanin...", i svi grafiti na Severu su prekreceni, ne znam koji je povod!
1966...1989...201x
limanfkv
Posts: 2829
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

kinik wrote:Dobra utakmica, Capeljin Engleski neprocenjiv!
Mnogo mi je bolo oci sto su prekrili natpis na Istoku "Budi novosadjanin...", i svi grafiti na Severu su prekreceni, ne znam koji je povod!
Mucio se malo, al je izgurao do kraja :)
Sto se tice istocnog grafita to su ta neka glupava pravila uefe, a sto se tice severa kreceno je, a i dimnjaka vise nema, tako da se i on sredjuje. A bice grafita opet predpostavljam :wink:

Elem,

GRUPA A:

FT France U17 [2 - 2] England U17
8' [0 - 1] H. Hope
15' [1 - 1] S. Haller
28' [1 - 2] N. Powell
65' [2 - 2] S. Haller

FT Serbia U17 [2 - 3] Denmark U17
31' [1 - 0] V. Jesic
33' [1 - 1] N. Johannesen
39' [1 - 2] B. Nastic (o.g.)
54' [2 - 2] O. Ozegovic
76' [2 - 3] V. Fischer

Tabela: Danska 3, Engleska 1, Francuska 1, Srbija 0

Grupa B:

FT Czech Republic U17 [1 - 1] Romania U17
52' [0 - 1] Himcinschi
78' [1 - 1] Salasovic

FT Germany U17 [0 - 2] Netherlands U17
50' [0 - 1] Rekik
76' [0 - 2] Ebecilio

Tabela: Holandija 3, Ceska 1, Rumunija 1, Nemacka 0
Locked