EURO -Under 17-

Korisnikov avatar
Alan Ford
Postovi: 397
Pridružio se: Pet Okt 24, 2008 6:13 pm
Lokacija: Novi Sad - Vojvodina

Post od Alan Ford »

Upravo sam se vratio sa utakmice, sedeo sam na zapadu. Mogu sa zadovoljstvom da kazem, svaka cast Firmi i svim Vojvodinasima. Ponosan sam sto sam navijac Gospodskog Kluba, sve je proslo bez i jednog incidenta.
Pokazali smo Srbiji i Evropi da Tole nije nasa borba, vec necija druga. Kad su pocetkom 2. poluvremena njuske u ''eurosport" trenerkama sa kariranim kosuljama upasanim u iste i face musave od pavlake u dresovima reprezentacije sa najlon pijace, sa sve prezimenima na ledjima Zigic i Stankovic poceli da zvizde i skandraju okrenuti prema lozi, jasno je cija to borba.
Znamo sta je nasa borba!!!

U 17:00h svi na Karadjordje, da pozdravimo nase junake!!!
...to mladost spiri u dahu kao secer u prahu sa bundevare...
ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Post od ice »

Voja napisao:
ice napisao:
Voja napisao:I bi otvaranje (kuce fudbala) i bi zatvaranje (evropskog prvenstva)... vratimo se svakodnevnici :wink:
A šta je za tebe svakodnevnica, postavljanje klipova sa raznih belosvetskih utakmica i treninga za koje me zabole ona stvar, komentarisanje bundeslige i priča kako je naš fudbal jadan i da Voša nikako ne igra kao Borusija iz Dortmunda i da je zaludo dolaziti na stadion i naravno da ne zaboravim priča o tome kako Voša namešta utakmice, blizanci su čisti da sve glanc sijaju, a mi navijači smo paranoični i proturamo teorije zavere?

E pa vidiš za mene je već sada svakodnevnica da isplaniram put za Smederevo i da me ništa ne spreči u tome da odem tamo, pa bio smak sveta u tom momentu.
:lol: :lol: :lol:
"Udri" brate!!!!
:lol: :lol: :lol:
Nikako ti nisam brat. :unnormal:
Korisnikov avatar
Lala sa zapada
Postovi: 688
Pridružio se: Sub Jan 30, 2010 7:52 pm

Post od Lala sa zapada »

Alan Ford me obradovao.

Svaka cast momci.

Bolje rob nego saveznik cigana :!:
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Post od Red Marquis »

Lala sa zapada napisao:Alan Ford me obradovao.

Svaka cast momci.

Bolje rob nego saveznik cigana :!:
Misliš bolje grob, nego saveznik cigana :wink:

Ice, razumem sad svačije strasti, i sam slušam svoju devojku kako mi prigovara da 24h dnevno samo mislim, govorim i pričam o klubu, ali pusti sad prepucavanja sa Vojom. Obojica ste stari i od viđenijih na ovom forumu, zarad nas ostalih nemojte. Ne smemo dozvoliti narušavanje atmosferi i jedinstva sad!
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Lala sa zapada
Postovi: 688
Pridružio se: Sub Jan 30, 2010 7:52 pm

Post od Lala sa zapada »

Red Marquis napisao:
Lala sa zapada napisao:Alan Ford me obradovao.

Svaka cast momci.

Bolje rob nego saveznik cigana :!:
Misliš bolje grob, nego saveznik cigana :wink:

Ice, razumem sad svačije strasti, i sam slušam svoju devojku kako mi prigovara da 24h dnevno samo mislim, govorim i pričam o klubu, ali pusti sad prepucavanja sa Vojom. Obojica ste stari i od viđenijih na ovom forumu, zarad nas ostalih nemojte. Ne smemo dozvoliti narušavanje atmosferi i jedinstva sad!
Da, moze i tako. :wink:
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
Korisnikov avatar
the Gari
Postovi: 1126
Pridružio se: Uto Feb 17, 2009 11:10 am
Lokacija: Jawa Tengah
Kontakt:

Post od the Gari »

Alan Ford napisao:Upravo sam se vratio sa utakmice, sedeo sam na zapadu. Mogu sa zadovoljstvom da kazem, svaka cast Firmi i svim Vojvodinasima. Ponosan sam sto sam navijac Gospodskog Kluba, sve je proslo bez i jednog incidenta.
Pokazali smo Srbiji i Evropi da Tole nije nasa borba, vec necija druga. Kad su pocetkom 2. poluvremena njuske u ''eurosport" trenerkama sa kariranim kosuljama upasanim u iste i face musave od pavlake u dresovima reprezentacije sa najlon pijace, sa sve prezimenima na ledjima Zigic i Stankovic poceli da zvizde i skandraju okrenuti prema lozi, jasno je cija to borba.
Znamo sta je nasa borba!!!

U 17:00h svi na Karadjordje, da pozdravimo nase junake!!!
:!:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

ice napisao:
Voja napisao:
ice napisao: A šta je za tebe svakodnevnica, postavljanje klipova sa raznih belosvetskih utakmica i treninga za koje me zabole ona stvar, komentarisanje bundeslige i priča kako je naš fudbal jadan i da Voša nikako ne igra kao Borusija iz Dortmunda i da je zaludo dolaziti na stadion i naravno da ne zaboravim priča o tome kako Voša namešta utakmice, blizanci su čisti da sve glanc sijaju, a mi navijači smo paranoični i proturamo teorije zavere?

E pa vidiš za mene je već sada svakodnevnica da isplaniram put za Smederevo i da me ništa ne spreči u tome da odem tamo, pa bio smak sveta u tom momentu.
:lol: :lol: :lol:
"Udri" brate!!!!
:lol: :lol: :lol:
Nikako ti nisam brat. :unnormal:
OK... izvini... sto te simpatisem!!!
Al nema veze... nisam ja od onih koji menjaju misljenje o osobi,nakon samo jedne njegove recenice,koja se kosi sa mojim razmisljanjem.Imam svoje misljenje,o svakom coveku na ovom svetu,koga poznajem,i za koga sam cuo,i nikada necu dozvoliti da mi neko drugi utice na moj stav,i da mi neko drugi odredjuje da li cu nekoga voleti,mrzeti isl.
A da ne bih bio OFF recicu vam da mi je drago zbog selekcija koje su igrale u finalu,jer su to otprilike i u starijim kategorijama selekcije ciju igru volim gledati,uz jos reprezentaciju Meksika.Nadam se da je i danasnja utakmica pokazala da donekle... imam ukusa :wink:
Slika
ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Post od ice »

Mogu reći da je itekako bilo štofa u igri Holanđana, imaju te prave moderne i odlične ofanzivne bočne igrače.Golmani su bili dosta slabi i neki golovi su zaista bili smešni.

No, za mene je glavni i to negativan utisak sa ove utakmice bio zaustavljanje bezobraznim i nadmenim tonom grupe od nekoliko dečaka ispod 10 godina koja su bila u mešanim dresovima, što Vošinim što nekim drugim i u pratnji jedne starije osobe, od strane žandarmerije.
Isto tako je obezbeđenje na stadionu veoma grubo teralo decu koja su se naslanjala na ogradu.
Takođe, deci nije dozvoljeno da unesu sokiće unutra bez obzira na molbu očeva koji su rekli da je mnogo toplo.

SRAMOTA DA IH BUDE, SRAM BILO I TEBE IVICE DAČIĆU I TEBE TOLE KARADŽIĆU!!!

Zar je to Srbija kojoj težimo, u kojoj će se i nad malom decom vršiti teror i tako im od malih nogu nabijati strah i komplekse?
shecky
Postovi: 1410
Pridružio se: Ned Avg 20, 2006 11:44 am

Post od shecky »

Bila je lepa utakmica..bas sam uzivao jer sam je gledao opusteno-neutralno, a ono sto sam video je 22+ decaka kojima je jedino u glavi fudbal..ne laktanje ne guranje ne psovanje nego samo fudbal i mogu reci da sam se osecao pocastvovano sto sam prisustvovao utakmici i ponosan sam sto je to bilo u mom gradu.
Ali def. najjaci utisak meca je kraj... kad su Holandezi potrcali do klupe Nemci popadali na travu...a jedan decak u narandzastom dresu isao redom do popadalih nemaca i tesio ih umesto da slavi sa svojima!!! Fantasticno!
Korisnikov avatar
slanobarac
Postovi: 3447
Pridružio se: Uto Dec 09, 2008 4:57 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od slanobarac »

Alan Ford napisao:Pokazali smo Srbiji i Evropi da Tole nije nasa borba, vec necija druga.
Čija? Molim objasni. :?:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Korisnikov avatar
the Gari
Postovi: 1126
Pridružio se: Uto Feb 17, 2009 11:10 am
Lokacija: Jawa Tengah
Kontakt:

Post od the Gari »

slanobarac napisao:
Alan Ford napisao: Pokazali smo Srbiji i Evropi da Tole nije nasa borba, vec necija druga.

Čija? Molim objasni. :?:
Ja sam pokušao da objasnim u temi o finalu kupa :D
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Alan Ford
Postovi: 397
Pridružio se: Pet Okt 24, 2008 6:13 pm
Lokacija: Novi Sad - Vojvodina

Post od Alan Ford »

the Gari napisao:
slanobarac napisao:
Alan Ford napisao: Pokazali smo Srbiji i Evropi da Tole nije nasa borba, vec necija druga.

Čija?Molim objasni. :?:
Ja sam pokušao da objasnim u temi o finalu kupa :D
Svaka cast the Gari, sjajan post! Sve si rekao.

U cemu je razlika: Tole ili Tole! :wink:
...to mladost spiri u dahu kao secer u prahu sa bundevare...
Korisnikov avatar
slanobarac
Postovi: 3447
Pridružio se: Uto Dec 09, 2008 4:57 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od slanobarac »

the Gari napisao:
slanobarac napisao:
Alan Ford napisao: Pokazali smo Srbiji i Evropi da Tole nije nasa borba, vec necija druga.

Čija? Molim objasni. :?:
Ja sam pokušao da objasnim u temi o finalu kupa :D
Profi liga-sjajna ideja, ali ko, s kim, kojim parama, na kojim stadionima? Bsk, metalac, hajduk, razne bežanije i čukarički.Ma hajte molim vas.U Srbiji otvorene kapije širom pa dođe 1000 gledalaca. :cekicanje:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Korisnikov avatar
the Gari
Postovi: 1126
Pridružio se: Uto Feb 17, 2009 11:10 am
Lokacija: Jawa Tengah
Kontakt:

Post od the Gari »

@slanobarac

Tu se slažem. Šta prethodi čemu? Pitanje koke i jajeta... :?
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Zaključana tema