EURO -Under 17-

Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Samo oprez i pamet u glavu, sigurno ce biti gomila provokatora na ovoj utakmici koji ce zeleti da izazovu neki tezi incident i bace ljagu na FK Vojvodinu! Nas cilj treba da bude da pokazemo da smo u pravu i da skrenemo paznju UEFA na mutne radnje u nasem fudbalu, znaci skandiranje, parole - i NE NASEDATI na provokacije ubacenih elemenata iz drzavnih i paradrzavnih sluzbi!
Korisnikov avatar
Lala sa zapada
Postovi: 688
Pridružio se: Sub Jan 30, 2010 7:52 pm

Post od Lala sa zapada »

Radoye napisao:Samo oprez i pamet u glavu, sigurno ce biti gomila provokatora na ovoj utakmici koji ce zeleti da izazovu neki tezi incident i bace ljagu na FK Vojvodinu! Nas cilj treba da bude da pokazemo da smo u pravu i da skrenemo paznju UEFA na mutne radnje u nasem fudbalu, znaci skandiranje, parole - i NE NASEDATI na provokacije ubacenih elemenata iz drzavnih i paradrzavnih sluzbi!
Nista se ne brini Rade.

Gandijevske metode, samo cemo se njih pridrzavati. One simbolisu zitelje nase Vojvodine, prirodno je da njihovom upotrebom stignemo do konacne pobede.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
Korisnikov avatar
slanobarac
Postovi: 3446
Pridružio se: Uto Dec 09, 2008 4:57 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od slanobarac »

Ljudi biće prenos na Eurosportu i rts 2, pa vas pitam jel nam treba bolji marketing? Zajedno, glasno, pravo u metu i što niže jer su mikrofoni tamo na atletskoj stazi.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Korisnikov avatar
Buca
Postovi: 753
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 7:50 pm

Post od Buca »

Драги форумаши,

одлучио сам се да напишем овај пост после МНОГО размишљања, а тиче се сутрашњег, за нас изузетно важног, дана из 2 дела. Потпуно сам свестан да се многима неће свидети шта ће прочитати у неколико наредних редова, али...

Дан из 2 дела? Сви сте одмах схватили да мислим на утакмицу финала U-17 европског шампионата и утакмицу наше Воше.
Део први (и управо онај који се већини неће свидети )... Било је доста приче око неопходности изражавања нашег незадовољства на тој утакмици. Помињано је свашта, било је шмекерских али и доста некусних идеја (слажем се да шљам из ФСС који ће сутра седети у ложи заслужује и доста горе!), предлога разноразних, па се ишло чак и до тога (мој апсолутни фаворит, у најпозитивнијем смислу) да се направи кордон телима испред ложе!

Да, знам... мало је чудно, делује као да осуђујем а онда у заградам изразим слагање. То је зато што МИ ТО МОРАМО УРАДИТИ АЛИ НЕ СМЕМО! Барем на овој утакмици! Утакмица на којој ће ти младићи, који немају никаве везе са овим што се дешава нашем клубу, одиграти најважнији меч у својим животима, пред очима Европе НЕ СМЕ ДА СЕ НИ НА КОЈИ НАЧИН ОМЕТЕ! Говори се да је управо зато што Европа гледа и треба да се предузме нека акција. Управо зато НЕ треба да се предузме! Размислите... све оне симпатије, којих се толико поносимо, које смо покупили од „обичних“ људи широм Србије би неким непромишљеним чином на тој утакмици знатно спласле. Оне су нам потребне за ову борбу! Помиње се идеја да се снимак утакмице пошаље УЕФИ јер ће они бити непристрасни. Да ли би били ако би се нешто на тој утакмици десило? Ја искрено верујем да су они итекако добро обавештени о свему што се овде дешава, а о томе сведочи посета Платинија пре 2 месеца када је поделио пацке и дао последње упозорење! НЕ СМЕМО СЕБИ САДА ДОЗВОЛИТИ КИКС!!! Првенство Европе ипак има неки национални значај, репрезентује земљу и људе! ПА ОНИ ЈЕДВА ЧЕКАЈУ НАШУ ГРЕШКУ!! Неким непромишљеним гестом сутра би им само помогли! Сутрашње финале нема никакве везе са нашом борбом (знам да ће толе бити тамо,али ипак није то место за то). А пошто сам овако незванично сазнао и да је Фирма после дугих договора одустала од било каквих акција (схватили су да ће бити више штете него користи) на овом финалу и свој фокус пребацила на нашу утакмицу. АПЕЛУЈЕМ САДА ОВДЕ ДА ДОКАЖЕМО ОНО ШТО СТАЛНО ТВРДИМО, ДА СМО ГОСПОДСКИ КЛУБ СА ГОСПОДСКИМ НАВИЈАЧИМА! И зато маните се сутра нереда, парола, скандирања јер није право место за то.. ПАМЕТ У ГЛАВУ

Део други.. наша утакмица са Спартаком и све наше утакмице које следе! То су наши фронтови!!! Ту ми показујемо своју снагу, љубав и величину. Морамо се борити невероватно ПАМЕТНО И ШМЕКЕРСКИ! Ни под разно се спустати на нихов ниво.

И зато баталите финале сутра и сачувајте енергију за 17ч и наше шамшионе!!
:) :) :)
Željko Brkić jedan je od nas!!!
Korisnikov avatar
ristoo7
Postovi: 398
Pridružio se: Uto Mar 09, 2010 7:39 pm
Lokacija: Banana drzava

Post od ristoo7 »

Господски клуб ваљда има господу у управи?
Слажем се да треба баталити финале, пошто нисмо организовани. Празна ложа не би ником сметала на терену, била би само мали симбол великих проблема у нашем фудбалу. Или можда чак покушај блокаде, на пар минута само, таман да се ови запитају и сете финала.
Korisnikov avatar
slanobarac
Postovi: 3446
Pridružio se: Uto Dec 09, 2008 4:57 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od slanobarac »

Buca napisao:Драги форумаши,

одлучио сам се да напишем овај пост после МНОГО размишљања, а тиче се сутрашњег, за нас изузетно важног, дана из 2 дела. Потпуно сам свестан да се многима неће свидети шта ће прочитати у неколико наредних редова, али...

Дан из 2 дела? Сви сте одмах схватили да мислим на утакмицу финала U-17 европског шампионата и утакмицу наше Воше.
Део први (и управо онај који се већини неће свидети )... Било је доста приче око неопходности изражавања нашег незадовољства на тој утакмици. Помињано је свашта, било је шмекерских али и доста некусних идеја (слажем се да шљам из ФСС који ће сутра седети у ложи заслужује и доста горе!), предлога разноразних, па се ишло чак и до тога (мој апсолутни фаворит, у најпозитивнијем смислу) да се направи кордон телима испред ложе!


Да, знам... мало је чудно, делује као да осуђујем а онда у заградам изразим слагање. То је зато што МИ ТО МОРАМО УРАДИТИ АЛИ НЕ СМЕМО! Барем на овој утакмици! Утакмица на којој ће ти младићи, који немају никаве везе са овим што се дешава нашем клубу, одиграти најважнији меч у својим животима, пред очима Европе НЕ СМЕ ДА СЕ НИ НА КОЈИ НАЧИН ОМЕТЕ! Говори се да је управо зато што Европа гледа и треба да се предузме нека акција. Управо зато НЕ треба да се предузме! Размислите... све оне симпатије, којих се толико поносимо, које смо покупили од „обичних“ људи широм Србије би неким непромишљеним чином на тој утакмици знатно спласле. Оне су нам потребне за ову борбу! Помиње се идеја да се снимак утакмице пошаље УЕФИ јер ће они бити непристрасни. Да ли би били ако би се нешто на тој утакмици десило? Ја искрено верујем да су они итекако добро обавештени о свему што се овде дешава, а о томе сведочи посета Платинија пре 2 месеца када је поделио пацке и дао последње упозорење! НЕ СМЕМО СЕБИ САДА ДОЗВОЛИТИ КИКС!!! Првенство Европе ипак има неки национални значај, репрезентује земљу и људе! ПА ОНИ ЈЕДВА ЧЕКАЈУ НАШУ ГРЕШКУ!! Неким непромишљеним гестом сутра би им само помогли! Сутрашње финале нема никакве везе са нашом борбом (знам да ће толе бити тамо,али ипак није то место за то). А пошто сам овако незванично сазнао и да је Фирма после дугих договора одустала од било каквих акција (схватили су да ће бити више штете него користи) на овом финалу и свој фокус пребацила на нашу утакмицу. АПЕЛУЈЕМ САДА ОВДЕ ДА ДОКАЖЕМО ОНО ШТО СТАЛНО ТВРДИМО, ДА СМО ГОСПОДСКИ КЛУБ СА ГОСПОДСКИМ НАВИЈАЧИМА! И зато маните се сутра нереда, парола, скандирања јер није право место за то.. ПАМЕТ У ГЛАВУ

Део други.. наша утакмица са Спартаком и све наше утакмице које следе! То су наши фронтови!!! Ту ми показујемо своју снагу, љубав и величину. Морамо се борити невероватно ПАМЕТНО И ШМЕКЕРСКИ! Ни под разно се спустати на нихов ниво.

И зато баталите финале сутра и сачувајте енергију за 17ч и наше шамшионе!!
:) :) :)
U pravu si. Nije mi se svidelo .
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Korisnikov avatar
Passion
Postovi: 1161
Pridružio se: Čet Maj 07, 2009 7:08 pm
Lokacija: 21114

Post od Passion »

slanobarac napisao:
Buca napisao:Драги форумаши,

одлучио сам се да напишем овај пост после МНОГО размишљања, а тиче се сутрашњег, за нас изузетно важног, дана из 2 дела. Потпуно сам свестан да се многима неће свидети шта ће прочитати у неколико наредних редова, али...

Дан из 2 дела? Сви сте одмах схватили да мислим на утакмицу финала U-17 европског шампионата и утакмицу наше Воше.
Део први (и управо онај који се већини неће свидети )... Било је доста приче око неопходности изражавања нашег незадовољства на тој утакмици. Помињано је свашта, било је шмекерских али и доста некусних идеја (слажем се да шљам из ФСС који ће сутра седети у ложи заслужује и доста горе!), предлога разноразних, па се ишло чак и до тога (мој апсолутни фаворит, у најпозитивнијем смислу) да се направи кордон телима испред ложе!


Да, знам... мало је чудно, делује као да осуђујем а онда у заградам изразим слагање. То је зато што МИ ТО МОРАМО УРАДИТИ АЛИ НЕ СМЕМО! Барем на овој утакмици! Утакмица на којој ће ти младићи, који немају никаве везе са овим што се дешава нашем клубу, одиграти најважнији меч у својим животима, пред очима Европе НЕ СМЕ ДА СЕ НИ НА КОЈИ НАЧИН ОМЕТЕ! Говори се да је управо зато што Европа гледа и треба да се предузме нека акција. Управо зато НЕ треба да се предузме! Размислите... све оне симпатије, којих се толико поносимо, које смо покупили од „обичних“ људи широм Србије би неким непромишљеним чином на тој утакмици знатно спласле. Оне су нам потребне за ову борбу! Помиње се идеја да се снимак утакмице пошаље УЕФИ јер ће они бити непристрасни. Да ли би били ако би се нешто на тој утакмици десило? Ја искрено верујем да су они итекако добро обавештени о свему што се овде дешава, а о томе сведочи посета Платинија пре 2 месеца када је поделио пацке и дао последње упозорење! НЕ СМЕМО СЕБИ САДА ДОЗВОЛИТИ КИКС!!! Првенство Европе ипак има неки национални значај, репрезентује земљу и људе! ПА ОНИ ЈЕДВА ЧЕКАЈУ НАШУ ГРЕШКУ!! Неким непромишљеним гестом сутра би им само помогли! Сутрашње финале нема никакве везе са нашом борбом (знам да ће толе бити тамо,али ипак није то место за то). А пошто сам овако незванично сазнао и да је Фирма после дугих договора одустала од било каквих акција (схватили су да ће бити више штете него користи) на овом финалу и свој фокус пребацила на нашу утакмицу. АПЕЛУЈЕМ САДА ОВДЕ ДА ДОКАЖЕМО ОНО ШТО СТАЛНО ТВРДИМО, ДА СМО ГОСПОДСКИ КЛУБ СА ГОСПОДСКИМ НАВИЈАЧИМА! И зато маните се сутра нереда, парола, скандирања јер није право место за то.. ПАМЕТ У ГЛАВУ

Део други.. наша утакмица са Спартаком и све наше утакмице које следе! То су наши фронтови!!! Ту ми показујемо своју снагу, љубав и величину. Морамо се борити невероватно ПАМЕТНО И ШМЕКЕРСКИ! Ни под разно се спустати на нихов ниво.

И зато баталите финале сутра и сачувајте енергију за 17ч и наше шамшионе!!
:) :) :)
U pravu si. Nije mi se svidelo .
Ни мени се не свиђа, али човек је апсолутно управу!
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Buca napisao:И зато баталите финале сутра и сачувајте енергију за 17ч и наше шамшионе!!
:) :) :)
Tja, pa ima valjda i nesto izmedju dve krajnosti - izazivanja incidenata i potpunog ignorisanja U17 finala.

Recimo, napuni se istok i zapad i celu utakmicu se pevaju Vosine pesme uz dovikivanje dve tribine i "kup je nas".

To niti daje razloga bilo kome da nas zbog toga kaznjava, a poruka ce biti vrlo jasno shvacena tamo gde treba.

A i ti klinci ce igrati svoju finalnu utakmicu u pravom fudbalskom a ne pozorisnom ambijentu - nagraditi svaki njihov gol i lep potez gromoglasnim aplauzom ko da su nasi igraci u pitanju!

Pa neka onda i nakon toga neko pokusa da predstvi navijace Vojvodine kao huligane i izvor problema na finalu!
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Slažem se sa Bucom, koliko god bile "vruće" glave, sutrašnji dan nije pogodan za bilo kakvu ishitrenu reakciju. Postoje mnogo šmekerskiji načini da se to odradi, recimo da se Platiniju preko ograde uruči CD sa klipom koji je napravio igoork, možda čoveka i zaintrigira i pogleda ga. Ako ne, život ide dalje, bar će Tole dobro da se preznoji 8)
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
Buca
Postovi: 753
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 7:50 pm

Post od Buca »

Verujte meni se od svih vas NAJMANJE DOPADA ovo sta sam napisao! Ali jednostavno ne smemo dozvoliti da nas emocije ponesu, sada nam se svaki korak meri..

Inace ideja Radoye-a o pevanju Vosinih pesama tokom cele utakmice je ona prava, smekerska sto sam spominjao i takve nam trebaju! Dakle pevanje Vosinih pesama celu utakmicu uz totalno ignorisanje postojanja likova iz loze stadiona bi bio pun pogodak
Željko Brkić jedan je od nas!!!
vojvodina jedna jedina
Postovi: 1260
Pridružio se: Pet Jan 01, 2010 11:56 pm

Post od vojvodina jedna jedina »

Ostaje pitanje koliko Platinija i instituciju koju on predvodi zanima ono sto se desava u nasem fudbalu.Realno gledano mi i nas klupski fudbal smo poslednja rupa na svirali u evropskim okvirima,i samim tim cisto sumnjam da mozemo nesto da postignemo.Nama bi trebalo da bude najvaznije da probudimo domacu javnost i samim tim izvrsimo pritisak na sve one koji kontrolisu nas fudbal...
kowalski
Postovi: 786
Pridružio se: Sre Dec 01, 2010 4:44 pm
Lokacija: Tatooine

Post od kowalski »

UEFA ne moze voditi istrage i presudjivati u slucajevima kao sto je ovaj, ili u slicnim koji se ticu lokalnih takmicenja. Platini je to rekao i prosli put kad je bio. Sve sto oni mogu je da mozda postupaju savetodavno ili da evenutalno instruisu, ako im se neko obrati, u prevodu j**e im se, sve dok se sranje ne desi u takmicenju koje je pod njihovim okriljem.
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

kowalski napisao:UEFA ne moze voditi istrage i presudjivati u slucajevima kao sto je ovaj, ili u slicnim koji se ticu lokalnih takmicenja. Platini je to rekao i prosli put kad je bio. Sve sto oni mogu je da mozda postupaju savetodavno ili da evenutalno instruisu, ako im se neko obrati, u prevodu j**e im se, sve dok se sranje ne desi u takmicenju koje je pod njihovim okriljem.
Da, ali UEFA moze da suspenduje FSS ako zakljuce da se oko njega desavaju malverzacije koje stete ugledu sporta koji UEFA predstavlja. Sto znaci izbacivanje reprezentacije iz kvalifikacija i zabrana izlaska klubovima u Evropu koja ce da traje sve dok se FSS ne uzme u pamet. Platinija zaista zivo zabole za lokalna desavanja u srpskom fudbalu, ali kad se napravi serija skandala koja pocne da prevazilazi lokalne okvire onda UEFA to ne moze i nece da ignorise!

Ako se pripreti ovima iz FSS izbacivanjem iz takmicenja klubova i reprezentacije (znaci: nema zarade od igranja u Evropi, nema nacina da se svoja kvarljiva roba iznosi na medjunarodnu pijacu pa nema ni velikih transfera) za cas posla ce se dovesti u red - pa oni sve ovo i rade zato jer na tome debelo zaradjuju, uzmi im glavni izvor zarade i propali su...
ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Post od ice »

Sve je to borba sa vetrenjačama, nema neke svrhe, a i toj UEFI odgovara lopov tole na čelu saveza, što smo slabiji, to njima bolje.

Borba sa vetrenjačama je i meč sa Spartakom, džaba sve to ako ne napunimo stadion, a i onda će više od polovine ljudi činiti razni zevatori.

Prava borba za naš klub će se vojevati uskoro u Smederevu, usred radnog dana gde verovatno mnogi neće ni pomisliti da odu, samim tim sav naš napor će pasti u vodu.

Ako ljudi ne shvate da treba da budu prisutni na svakoj utakmici, pa recimo i u dalekoj Ivanjici usred radnog dana, nema nikakve vajde od naše borbe.

Na ovom forumu sam se naslušao toliko izgovora, da se od toga može napraviti prava mala raznovrsna kolekcija.
Ali ipak postoji šansa da se sve to promeni.
Hajde da nas 1000 ode u Smederevo, pa da vidimo šta će onda da se priča i piše o nama.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

ice napisao:Sve je to borba sa vetrenjačama, nema neke svrhe, a i toj UEFI odgovara lopov tole na čelu saveza, što smo slabiji, to njima bolje.
UEFA-i odgovara Tole sve dok sranja koja pravi u lokalu drzi pod tepihom da ne zasmrde globalno. Ovo sada je odjeknulo sirom sveta, preneli su mediji i ovde u severnoj Americi koji fudbal uglavnom ignorisu ili im sluzi za sprdnju - evo, sada imaju cime da se sprdaju! To definitivno nije u interesu UEFA i FIFA (takve kakve su, ni te organizacije nisu sastavljene od sve samih svetaca), da se tako rusi imidz njihovog sporta na jednom za njih veoma vaznom trzistu.

Pored toga, Tole je dobar i kao deo glasacke masine kada dodje vreme za reizbor ljudi na celu medjunarodnih organizacija.

No, uvek moze da se pronadje neko ko ce i dalje glasati "za koga treba" a praviti manje problema od Toleta. Veruj mi, odrekli bi se oni Toleta a da ne trepnu - samo im daj razlog!
Zaključana tema