EURO -Under 17-

ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Post od ice »

Ja ću vam reći kada će doći momenat da možemo da osetimo da smo blizu da ostvarimo nešto.

Upravo kada nas u tom Smederevu, Ivanjici i sutra recimo Kragujevcu ili Novom Pazaru bude bilo bar 1000 usred radnog dana, kada nas u beogradu protiv blizanaca bude bilo redovno bar upola koliko i na finalu kupa i kada na nekom sledećem finalu kupa dovedemo još veći broj ljudi nego što je sada bio slučaj.A mislim da imamo takav potencijal, ali potencijal je po pravilu često daleko od realnosti.
I to je samo prva stavka.Druga stavka je i ta da ćemo biti pravi kada svi ljudi koji su na stadionu tamo ostave i pocepaju svoja grla, a ne da pola njih zeva i mrtva-hladna posmatra utakmicu, a takođe i kada gomila ljudi prestane da u toku utakmice komentariše sudijske odluke i loše poteze naših igrača već se skoncentriše na pesmu koja je u toku.Za sudijski lopovluk će uvek u pogodnom momentu biti pokrenuta pesma i sa šipke, jednostavno ljudi treba da shvate da su deo celine navijača jednog ozbiljnog kluba, a ne pojedinci koji posmatraju opušteno klub kao da su na Kabelu, Slaviji ili Proleteru sa Slane Bare i psuju da bi sebi dali oduška.
Da se razumemo, idemo napred krupnim koracima i ništa se ne može preko noći izmeniti i napraviti tako da dobijemo neki finalni, željeni rezultat, ali pogrešno je sada stati i dočekati da se na kraju sezone i početku naredne vratimo na neki stari prosek.
Ja sam zadovoljan kako su se ponašali svi naši ljudi na tom istoku marakane u sredu i ponosan sam na sve njih, ali to je dobro samo u ovom trenutku, ne i u nekom budućem.Svako treba da izađe sa meča sa nekim saznanjem koje će primeniti na onom narednom da sve to zajedno izgleda još moćnije i jače i da svi zvučimo kao jedan u svakom momentu utakmice.Ljudi treba da shvate da se Vojvodina ne prati samo na finalu kupa, na bitnijim mečevima kod kuće kada nema nekog rođendana ili piknika na vidiku i u situacijama kada nepravda diže adrenalin, već UVEK, bez obzira na vreme, mesto i razlog odigravanja utakmica.

A kada jednom dosegnemo te visine, onda neće smeti da se direktno konfrontiraju sa nama, novinari će dobro razmisliti da li da plasiraju laži u javnost, političari će razmisliti da li im se baš isplati da naš klub totalno marginalizuju, a policija neće smeti da nas j..e u zdrav mozak i moraće malo drugačije da se ponaša, kao na primer kada smo izlazili u sredu sa marakane i kada im je bilo jasno da im nikako ne treba da na stadionu zadržavaju još sat vremena preko 6000 izuzetno gnevnih slaninara kojima u tim momentima ne bi toliko bilo stalo ni do sopstvene sudbine koliko do isterivanja pravde i istine na videlo.

Što se tiče UEFE i FIFE i to je neka vrsta mafije, ova dvojica su se takođe bavili mutnim i nečasnim radnjama i iluzorno je od njih očekivati da stave soli na rep toletu lopovu i njegovim poltronima.Na kraju krajeva, ne trebaju njima ni glasovi male Srbije, a ionako će ih i dobiti po automatizmu, veći cilj im je da upravo ta mala Srbija u skoroj budućnosti ne bude konkurentna velikim igračima, što uostalom ne važi samo za nas već i još neke druge manje uticajne i nemoćne države.
To šta će se dešavati u Srbiji nikako ne narušava njihov imidž, u to možemo biti sigurni.

Pozivam vas sve da se pojavite u velikom broju u Inđiji i Smederevu, stavimo sve dušmane u čudo i naterajmo ih da se zamisle da li ono što čine proizvodi kontraefekat.
Istovremeno, utičite na sve ljude u vašem okruženju da se probude iz mrtvila, da shvate na čijoj su strani pravda i istina i da samo jedan klub može da prezentuje borbu za te ideale i ponos našeg grada i ravnice, ali i da probudi isto to i u celoj napaćenoj Srbiji van beograda.
Korisnikov avatar
slanobarac
Postovi: 3447
Pridružio se: Uto Dec 09, 2008 4:57 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od slanobarac »

Radoye to je ono što sam hteo, nigde nisam pozivao kao neki na ekscese već da bagri jasno i gromoglasno kažemo šta imamo .Dovikivanje tribina je najbolji odgovor na krađu i zato sam rekao da budemo što niže jer su dole mikrofoni.Ice veruj mi brate da bih voleo više od svega da nas u Sd i In bude ne 1000 već 3000 ali neće.Negde sam već rekao da nam vreme curi iako je od krađe prošlo samo 4 dana.Dolaze godišnji odmori, kraj je prvenstva.... a kada će ponovo uefa-fifa-fss mafija biti u našoj loži? Nisam za silu ali hoću da oni čuju za našu muku.Dugoročno tvoje ideje su ono pravo ali to je budućnost(koju svi priželjkujemo) ali šta danas da radimo.Ako nekog ima u klubu koji će se pokolebati ili od navijača mene neće.Možda sam utopista ali ako smo mač izvukli onda nema nazad.Sami nećemo uspeti, treba nam pomoć.Čija? Ne znam ali gde god možemo moramo pokušati, ne smemo biti gordi već jasno pitati ko je gde i šta podržava. Pa pogledajte samo šta pojedini veliki igrači partizana misle o svemu.Za mene partizan nije smiljanić, ilijev tejgo ili stanojević. Verujem da i tamo ima poštenih i časnih ljudi.Eto, posle svega dođe mi da puknem od muke ali iz ove kože ne mogu(a i neću)Na želim samo da ovu krađu prekriju ruzmarin, snijegovi i šaš
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Korisnikov avatar
Lala sa zapada
Postovi: 688
Pridružio se: Sub Jan 30, 2010 7:52 pm

Post od Lala sa zapada »

Ulaz na zapad nije bio moguc uz obrazlozenje da su za zapad pravljeni spiskovi.

Tole se pobrinuo da samo podobni udju na zapad.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
vojvodina jedna jedina
Postovi: 1260
Pridružio se: Pet Jan 01, 2010 11:56 pm

Post od vojvodina jedna jedina »

Ha ha ha...

Ni je ni Tole lud...

Mada mislim da bi i sa Istoka bili dovoljno efikasni...
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9555
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

I bi otvaranje (kuce fudbala) i bi zatvaranje (evropskog prvenstva)... vratimo se svakodnevnici :wink:
Slika
ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Post od ice »

Voja napisao:I bi otvaranje (kuce fudbala) i bi zatvaranje (evropskog prvenstva)... vratimo se svakodnevnici :wink:
A šta je za tebe svakodnevnica, postavljanje klipova sa raznih belosvetskih utakmica i treninga za koje me zabole ona stvar, komentarisanje bundeslige i priča kako je naš fudbal jadan i da Voša nikako ne igra kao Borusija iz Dortmunda i da je zaludo dolaziti na stadion i naravno da ne zaboravim priča o tome kako Voša namešta utakmice, blizanci su čisti da sve glanc sijaju, a mi navijači smo paranoični i proturamo teorije zavere?

E pa vidiš za mene je već sada svakodnevnica da isplaniram put za Smederevo i da me ništa ne spreči u tome da odem tamo, pa bio smak sveta u tom momentu.

A realna svakodnevnica je da smo otišli u tri lepe i da ima da nas nema jer naravno uvek će nam razni roštilji i rođendani biti bitniji od Vojvodine.
Takođe, ta realna svakodnevnica je i da ivicina žandarmerija na ulici presreće i zaustavlja decu od bukvalno 8-9 godina jer su u dresovima Vojvodine.
Zemljo, otvori se!
Korisnikov avatar
Lala sa zapada
Postovi: 688
Pridružio se: Sub Jan 30, 2010 7:52 pm

Post od Lala sa zapada »

vojvodina jedna jedina napisao:Ha ha ha...

Ni je ni Tole lud...

Mada mislim da bi i sa Istoka bili dovoljno efikasni...

Na istoku su bili deca iz osnovnih skola van grada. Jedna grupa je dobila zadatak da navija za Oranje, druga za Nemacku.

Da, i bio je neki majmun koji se kladio na Holandiju i ceo mec se derao kao konj strepeci za svoj tiket.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Post od ice »

Lala sa zapada napisao:
vojvodina jedna jedina napisao:Ha ha ha...

Ni je ni Tole lud...

Mada mislim da bi i sa Istoka bili dovoljno efikasni...

Na istoku su bili deca iz osnovnih skola van grada. Jedna grupa je dobila zadatak da navija za Oranje, druga za Nemacku.

Da, i bio je neki majmun koji se kladio na Holandiju i ceo mec se derao kao konj strepeci za svoj tiket.
Mislim da su ga na kraju izneli na nosilima jer je dobio infarkt od radosti što mu je prošao tiket. :lol:
Matora majmunčina.
Korisnikov avatar
Lala sa zapada
Postovi: 688
Pridružio se: Sub Jan 30, 2010 7:52 pm

Post od Lala sa zapada »

Sateraj ga majmuncino glupava je bio jedan od boljih komentara. :D
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Post od ice »

Lala sa zapada napisao:Sateraj ga majmuncino glupava je bio jedan od boljih komentara. :D
A onaj "Vidi našeg golmana što se skriva iza linije pička mu materina"? :lol: :lol: :lol:
Korisnikov avatar
Lala sa zapada
Postovi: 688
Pridružio se: Sub Jan 30, 2010 7:52 pm

Post od Lala sa zapada »

:lol:
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Post od Red Marquis »

I ko pobedi? :lol:

Znao sam da nema leba od odlaska na stadion danas ujutro, zato sam se lepo naspavao i spreman sam da podržim moj klub 101 posto danas.
Io odio Belgrado
ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Post od ice »

Dobiše ovi narandžasti, na radost kladioničara džabalebaroša. :lol:
A kakav je samo bio toletov kez dok se rukovao sa klincima obeju ekipa....Debela mrcina mora da se dobro nakrkala prasetine i nalila rakijom i sada sva sija zadovoljna. :lol:
A stomačina nikada veća, vidi se na kilometar. :rolll:
vojvodina jedna jedina
Postovi: 1260
Pridružio se: Pet Jan 01, 2010 11:56 pm

Post od vojvodina jedna jedina »

Cujem da je na mecu i bilo ozbiljnih zvizduka pa molim one koje su bili na tom mecu(a koji su mozda i bili medju onima koji su na taj nacin izrazavali nezadovoljstvo) da nam ukratko referisu o tome kakva je bila atmosfera.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9555
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

ice napisao:
Voja napisao:I bi otvaranje (kuce fudbala) i bi zatvaranje (evropskog prvenstva)... vratimo se svakodnevnici :wink:
A šta je za tebe svakodnevnica, postavljanje klipova sa raznih belosvetskih utakmica i treninga za koje me zabole ona stvar, komentarisanje bundeslige i priča kako je naš fudbal jadan i da Voša nikako ne igra kao Borusija iz Dortmunda i da je zaludo dolaziti na stadion i naravno da ne zaboravim priča o tome kako Voša namešta utakmice, blizanci su čisti da sve glanc sijaju, a mi navijači smo paranoični i proturamo teorije zavere?

E pa vidiš za mene je već sada svakodnevnica da isplaniram put za Smederevo i da me ništa ne spreči u tome da odem tamo, pa bio smak sveta u tom momentu.
:lol: :lol: :lol:
"Udri" brate!!!!
:lol: :lol: :lol:
Poslednja izmena od Voja u Ned Maj 15, 2011 1:55 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Slika
Zaključana tema