Žuti kartoni

Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Žuti kartoni

Post od novosadjanin »

Pokusao sam na netu da nadjem statistiku javnih opomena, ali posto nema napravio sam "rucnom metodom" listu posle 15 odigranih prvenstvenih kola:

Tumbasevic 5
Mojsov 5
Merebasvili 3+2
Pavlovic 3+2

Vulicevic 4
Trajkovic 3
Lazetic 1+2
Smiljanic 3
Milovic 3

Jao 2
Adjuru 2
Medojevic 1
Brkic 1
Katai 1
Stevanovic 1
Djurovski 1
Nestorovic 1

-Pravilo je sledece: Igrac pauzira prvu sledecu utakmicu kada napravi 4. zuti karton, posle toga pauzira prvu sledecu utakmicu posle 6. 8. 10. i svakog narednog parnog kartona.
-Merebasvili, Pavlovic i Lazetic su po jednom napravili dva zuta kartona na jednoj utakmici (crveni karton). Kaznu za crveni karton su odsluzili na prvoj sledecoj utakmici, a kasnije im se to racuna kao dva zuta kartona.
-Igraci napisani crvenom bojom pauziraju sledeci mec!
-Igraci napisani zalenom bojom su u opasnosti, ako na sledecem mecu dobiju zuti karton- naredni mec pauziraju!
-Ovo su zuti kartoni iz prvenstva. Zuti kartoni iz prvenstva i kupa se ne mesaju. Za kup su pravila drugacija.
Poslednja izmena od novosadjanin u Uto Feb 08, 2011 6:52 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4042
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Milan »

Inače, u nekim sportskim novinama sam par kola pred kraj video "fer plej" tabelu na kojoj smo, naželost, zauzimali ubedljivo poslednje mesto...
POŠTO OBRAZ ???!!!
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od 1892 »

Milan napisao:Inače, u nekim sportskim novinama sam par kola pred kraj video "fer plej" tabelu na kojoj smo, naželost, zauzimali ubedljivo poslednje mesto...
Taj podatak, sam po sebi, ne predstavlja nista posebno, treba videti na koji nacin su ti kartoni nakupljeni, ukoliko je vecina dobijena u zaru borbe ja bi se uvek opredelio da smo pri dnu liste a ne na njenom celu, najveci problem tu predstavljaju kartoni dobijeni zbog nesportskog ponasalja, odugovlacenja igre, rasprave sa sudijom i protivnickim igracima, e na to i te kako treba uticati i takve poteze kaznjavati novcano (jer je poznato da to najvise boli)
Come on you Reds!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Pa samo na utakmici sa patlidzanima smo popasli vise kartona nego neke ekipe za celu polusezonu...
Junior
Postovi: 788
Pridružio se: Ned Apr 18, 2010 7:41 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od Junior »

Znaci mi vec u Jagodini necemo imati desnog beka. Vule suspendovan,Smiljanic takodje,divno...
Korisnikov avatar
WestSide
Postovi: 188
Pridružio se: Čet Jul 23, 2009 8:27 pm
Lokacija: Istok:)

Post od WestSide »

Svaka cast za listu :!:
Jelen pivo, malobrojni znaju zasto...
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Post od limanfkv »

Nisam znao za tu fer-plej listu. Pa to je fantastican podatak, mozda ce nam biti malo teze u nastavku, ali ako se ne varam prosle sezone smo bili u vrhu te liste, a svi znamo kako smo prosli... :wink:
Korisnikov avatar
Casual
Postovi: 253
Pridružio se: Pon Jul 13, 2009 11:25 pm
Lokacija: Ravnica

Post od Casual »

Znaci ako u Jagodini Trajkovic i Mojsov dobiju zuti, nece imati ko da igra stopera naredno kolo :roll:
Volem Vošu!
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Post od Grof Žekula »

Junior napisao:Znaci mi vec u Jagodini necemo imati desnog beka. Vule suspendovan,Smiljanic takodje,divno...
Iz današnjeg DNEVNIKA, najava utakmice sa Grbljem:
U današnjem duelu Zoran Milinković isprobaće i rešenja po desnoj strani poslednje linije, jer je poznato da standardni Miroslav Vulićević nema pravo nastupa u prvom prolećnom kolu u Jagodini. Vule, kako ga saigrači zovu, svakako će imati određenu minutažu, a kao zamene nameću se dva rešenja. Jedno je Slobodan Novaković, koji se u nedostatku Gorana Smiljanića najčešće pojavljivao u toj ulozi, a drugo, čini se prirodnije s obzirom na svojstva, je da taj zadatak bude poveren Miroslavu Stevanoviću.
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Post od novosadjanin »

Kartoni posle 16. prvenstvenog kola:

Pavlovic 4+2
Tumbasevic 5
Mojsov 5
Merebasvili 3+2

Vulicevic 4
Lazetic 2+2
Trajkovic 3
Jao 2
Adjuru 2
Brkic 2
Katai 2
Medojevic 1
Stevanovic 1
Nestorovic 1
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Korisnikov avatar
the Gari
Postovi: 1126
Pridružio se: Uto Feb 17, 2009 11:10 am
Lokacija: Jawa Tengah
Kontakt:

Post od the Gari »

Nešto mi se javlja da će Tumba od nedelje ponovo na "svoju" prošlogodišnju poziciju levog beka :?
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Post od Djisa »

A Stevanovic na njegovu pravu poziciju desnog krila, taman da pokaze da je bolji od "onog".
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

the Gari napisao:Nešto mi se javlja da će Tumba od nedelje ponovo na "svoju" prošlogodišnju poziciju levog beka :?
Da, sve nam nesto bekovi pauziraju, bas gde smo najtanji... :?
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Post od novosadjanin »

U sutrasnjem Dnevniku pise da ce pauzirati Pavlovic, a Lazetic se uopste ne spominje. Moguce je onda da je pravilo da se dva zuta kartona na jednoj utakmici (crveni karton) brisu posle odradjene kazne u narednom mecu. Videcemo u sredu.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Post od Grof Žekula »

novosadjanin napisao:U sutrasnjem Dnevniku pise da ce pauzirati Pavlovic, a Lazetic se uopste ne spominje. Moguce je onda da je pravilo da se dva zuta kartona na jednoj utakmici (crveni karton) brisu posle odradjene kazne u narednom mecu. Videcemo u sredu.

ДНЕВНИК:
ИЗ ФК ВОЈВОДИНА: Повратак Вулићевића

За сутрашњу првенствену утакмицу с БСК-ом Војводина ћебити јача за повратника у тим Мирослава Вулићевића. Поуздани дефанзивац изостао је са пролећне премијере у Јагодини због картона, а уместо њега играо је Мирослав Стевановић.

Војводина је јесенас победила БСК у Београду 2:0, головима Јаоа и Катаија.


Павловић паузира

У Јагодини је Војводина тражила алтернативу на десном боку, док ће сутра Зоран Милинковић морати да посегне за решењем уз леву аут-линију. Наиме, после опомене у првом пролећном колу, сутра ће у утакмици с БСК-ом изостати Владан Павловић. С обзиром на то да је Горан Смиљанић (који је јесенас играо на том месту) суспендован, очекује се да тренер црвено-белих шансу укаже Душану Несторовићу.
Zaključana tema